Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3738
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#36801 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

misakd írta:
Adamvv írta:kell e nekünk Yaya Toure?Most olvastam a barca 90% esélyel eladja a nyáron ,igaz hogy a Chelsea érdeklődik iránta?
nem érdeklődik a Chelsea Toure iránt kb. annyi igazság van ezekben a hírekben mind asszem két éve volt ,hogy leigazoljuk Buffont :D vicc. Touré nem hiszem ,hogy padozásra vágyik egész szezonban mert Essien és Mikel mellett még a padra se nagyon ülhetne le, jöjjön vissza Jack Cork remekül betölti a 3.szamú védekező kp. szerepét
Fent van az Eurobarca főoldalán a Chelseafanatics mellett (http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&" onclick="window.open(this.href);return false;), az pedig kb annyira hiteles oldal mint a Chelseafc.hu (najó kicsit kevésbé), ha ott valami megjelenik, akkor biztos, hogy megkereste az egyik fél a másikat.

Torué a világ legtechnikásabb, de nem a legjobb (Essient nem klasszikus vkp nálam) védekező középpályása, nálam a 2. helyre szorul Cambiasso miatt (talán nem kell különösebb magyarázatot adnom, hogy miért). Viszont Mikel-Essien-Lampard hármas várható jövőre, így nem értem, hogy minek? Mikel 23 éves, ez már nem az a kor, amikor várja az ember a padon, hogy játsszon, főleg hogy az utóbbi 2 évben szinte alapember volt. Maximum rotációval tudom elképzelni, de ha már mindenáron vkp-t akarunk, akkor tényleg Rodwellt, mer fiatalabb, olcsóbb, angol és nem viszik ki az ANK-ra.

Egyébként érdekes lesz a Barca, nem esélytelen, hogy Xavi lesz a vkp ott (úgy ahogy Guardiola tette, mélységi irányítóként mégpedig azért ő, mer már 30 éves, kezd lassulni, ezért neki is jobb ha hátrébb játszik), előtte Cesc-Iniesta. Ha Mourinho a Realba megy, a Barca pedig még megszerzi Cescet (és Tourét is megtartja), akkor borzasztó erős lesz a 2 spanyol gigász jövőre, fel kell kötni a gatyát.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#36802 Hozzászólás Szerző: misakd »

Adamvv írta:kell e nekünk Yaya Toure?Most olvastam a barca 90% esélyel eladja a nyáron ,igaz hogy a Chelsea érdeklődik iránta?
nem érdeklődik a Chelsea Toure iránt kb. annyi igazság van ezekben a hírekben mind asszem két éve volt ,hogy leigazoljuk Buffont :D vicc. Touré nem hiszem ,hogy padozásra vágyik egész szezonban mert Essien és Mikel mellett még a padra se nagyon ülhetne le, jöjjön vissza Jack Cork remekül betölti a 3.szamú védekező kp. szerepét

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#36803 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én csendben csak ennyit fűznék a dologhoz:
Total appearances: Lampard 453+24 (több, mint a jelen keretből bárkinek, igen, Terrynél is)
Current goalscorers: Lampard 157 (33 pens) (több, mint a jelen keretből bárkinek, igen, Drogbánál is)
Frank scored over 20 goals for the fifth successive season and is now our third highest scorer with 157.
Frank Lampard became our record international with Chelsea when he won his 75th cap passing Marcel Desailly.
Kétszeres év játékosa díjas.
Nem is tudom, mit soroljak még föl. Élő legenda, ikon.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#36804 Hozzászólás Szerző: dunyha »

grimrieper írta:remelem nem vagy dissapionted
Nem, köszönöm :D

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#36805 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

dunyha írta:
Victorio írta:Azért meg kell hagyni, szép oltás volt :D ;)
Köszi, én csak 2 embert sajnálok, egyik Wisey mert már érzem, hogy telefonon fogják keresni Londonból...
A másik grimrieper mert olyan ideges lesz, hogy...

De minden rosszban ,van valami jó, olyan szöveget fogunk kapni, hogy azt 3 sóder klub sem fogja űberelni
most nem lesz telefon mert ki vagyok pihenve a csapatom feljutott a PL-be a Blackpool. igy most ezt az embert ki fogom vesezni. jo szorakozast mindenkinek.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#36806 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

prenyo89 írta:Kedves grimrieper!!!Mért oltogatsz????????Nem azért van ez a utcalány oldal hogy a saját véleményem mondhassam el??????????Szerintem nem kéne oltogatnod ha nem értesz a focihoz én arrol nem tehetek!!!!!!!!!!!!!Nekem akkor is ez marad a véleményem!!!TE MEG TARTSD MEG A VÉLEMÉNYED!!!!!!!!!!!!Ahellyett hogy engem fikázol inkább írd meg a véleményed mert a tiéd biztos jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKOR IS SZAR A LAMPARD!!!DROGBA A KIRÁLY!!

ya es meg egy az tenyleg igaz hogy amikor lefektettek a szuleid estenkent fej vagy irast jatszottak hogy melyiknek kelljen jo ejszakat mondani????
meg az is hogy akkora okor vagy hogy farsangkor mindeki a kornyezetedben ugy akar kinezni mint te?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#36807 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

dunyha írta:
prenyo89 írta:Kedves grimrieper!!!Mért oltogatsz????????Nem azért van ez a utcalány oldal hogy a saját véleményem mondhassam el??????????Szerintem nem kéne oltogatnod ha nem értesz a focihoz én arrol nem tehetek!!!!!!!!!!!!!Nekem akkor is ez marad a véleményem!!!TE MEG TARTSD MEG A VÉLEMÉNYED!!!!!!!!!!!!Ahellyett hogy engem fikázol inkább írd meg a véleményed mert a tiéd biztos jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKOR IS SZAR A LAMPARD!!!DROGBA A KIRÁLY!!
1.Szerintem, most ástad meg a sírodat...
2.Igen elmondhatod a véleményed, de ha a véleményedben másvalaki olyan dolgot talál, ami számára "kiborító", akkor miért is ne írja meg, ő nem írhatja le a véleményét, fogadd el és kész, vagy menj a fanatics-ra.
3. Pont Grimriepernek nem kéne szólnod, neki egy sajátos stílusa van, és kész, ha te annyit tennél a magyar szurkolókért mint ő akkor jártathatnád a bécsi kapudat.
4.Drága barátom, ha szerintem Lampardot végtermékek egyik kategóriájába sorolodnád, akkor te biztos, hogy nem értesz a focihoz, nem is láttál Chelsea meccset és kb annyi eszed van...na majd a többit inkább angol barátomra hagyom...
remelem nem vagy dissapionted

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#36808 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

[quote="prenyo89"]Kedves grimrieper!!!Mért oltogatsz????????Nem azért van ez a utcalány oldal hogy a saját véleményem mondhassam el??????????Szerintem nem kéne oltogatnod ha nem értesz a focihoz én arrol nem tehetek!!!!!!!!!!!!!Nekem akkor is ez marad a véleményem!!!TE MEG TARTSD MEG A VÉLEMÉNYED!!!!!!!!!!!!Ahellyett hogy engem fikázol inkább írd meg a véleményed mert a tiéd biztos jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKOR IS SZAR A LAMPARD!!!DROGBA A KIRÁLY!![/quoto

ouch ez fajt! ezt nem kellett volna ! na most mi lesz?ups tudom mar!!!!!

na figyelj ide te elcsokevenyedett lombik maradek. miert oltogatlak ? mert tuzolto volt az apam es igy nekem hivatalbol lehet. hogy neked mi a velemenyed az egy dolog egy masik pedig az hogy annyi eszed van mint 12 kaposzta levelnek. be irsz egy nagy baromsagot hogy a Lamps egy nagy szar . ez az ember ugy az utolso 10 evben mindig rugott minimum 20 golt a ligaban ez azert mar valami. ebben az idenyben ugy hogy a szezon elos feleben nem talalta helye az ancelotti rossz taktikaja miatt. lehet hogy nem ertek a focihoz de legalabb szorgalmasan tanulok. te mit tanulsz? en ugy tudom hogy a keleti elott kalapozni ahhoz nem kell eretsegi. mielott engem felprobalsz erdeklodj egy kicsitt mert a vege siras lesz areszedrol mig masok jokat fognak rohogni hogy mekkora dick head vagy. te nem nezed a Chelsea-t te csak ahogy Big Sam baratom mondana johnny came late fashon monkey.a friking tourist. egyebkent en nem fikaztalak mert te eleve az vagy. azert volt a jeled az oviban a zold 7-s

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#36809 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Victorio írta:Azért meg kell hagyni, szép oltás volt :D ;)
Köszi, én csak 2 embert sajnálok, egyik Wisey mert már érzem, hogy telefonon fogják keresni Londonból...
A másik grimrieper mert olyan ideges lesz, hogy...

De minden rosszban ,van valami jó, olyan szöveget fogunk kapni, hogy azt 3 sóder klub sem fogja űberelni

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#36810 Hozzászólás Szerző: Gábor »

dunyha írta:na majd a többit inkább angol barátomra hagyom...
Abban nem lesz köszönet! :D
Farewell Didier!

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#36811 Hozzászólás Szerző: Victorio »

dunyha írta:
prenyo89 írta:Kedves grimrieper!!!Mért oltogatsz????????Nem azért van ez a utcalány oldal hogy a saját véleményem mondhassam el??????????Szerintem nem kéne oltogatnod ha nem értesz a focihoz én arrol nem tehetek!!!!!!!!!!!!!Nekem akkor is ez marad a véleményem!!!TE MEG TARTSD MEG A VÉLEMÉNYED!!!!!!!!!!!!Ahellyett hogy engem fikázol inkább írd meg a véleményed mert a tiéd biztos jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKOR IS SZAR A LAMPARD!!!DROGBA A KIRÁLY!!
1.Szerintem, most ástad meg a sírodat...
2.Igen elmondhatod a véleményed, de ha a véleményedben másvalaki olyan dolgot talál, ami számára "kiborító", akkor miért is ne írja meg, ő nem írhatja le a véleményét, fogadd el és kész, vagy menj a fanatics-ra.
3. Pont Grimriepernek nem kéne szólnod, neki egy sajátos stílusa van, és kész, ha te annyit tennél a magyar szurkolókért mint ő akkor jártathatnád a bécsi kapudat.
4.Drága barátom, ha szerintem Lampardot végtermékek egyik kategóriájába sorolodnád, akkor te biztos, hogy nem értesz a focihoz, nem is láttál Chelsea meccset és kb annyi eszed van...na majd a többit inkább angol barátomra hagyom...
Azért meg kell hagyni, szép oltás volt :D ;)

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#36812 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Gábor írta:Hiába igazolnánk le,mert van nekünk egy Essienünk és egy Obi Mikelünk.Szerintem ez a fő ok,hogy miért ne.Az másodlagos,hogy Yaya is menne az Afrika Kupára,de akkor nem tök mindegy,hogy 2 vagy 3 Afrikai megy el?Úgy sem marad akkor egyetlen egy igazi védekező középpályásunk... :roll:
Én még sorolnék fel okokat:
munkavállalási engedély (bár lehet ezt simán megkapná)
már ő sem fiatal legény
ennyi pénzért Rodwell-t is el lehet hozni, és ő angol is fiatal is és már bizonyított a PLben szerintem

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#36813 Hozzászólás Szerző: Gábor »

korozsp88 írta:Nem hinném hogy jó ötlet lenne még egy Afrikai játékos legyen a keretbe! Így is az Afrika Kupára mennyi játékosunk el ment,és Yaya Touré érkezésével,a csapat Afrika kupájára utazók játékosok száma is növekedne! Nem hiányzik nekünk! Van egy Mikel,vagy egy Essienünk,egy Drogbánk,stb,nem kell Yaya Touré! Isten ments!De ha az ő fejével gondolkoznék,akkor a Manchester Citybe igazolnék,ugyan is hónapok,sőt,már szezon eleje óta olyanokat nyilatkozik hogy élete álma lenne a testvérével egycsapatban játszania.
Hiába igazolnánk le,mert van nekünk egy Essienünk és egy Obi Mikelünk.Szerintem ez a fő ok,hogy miért ne.Az másodlagos,hogy Yaya is menne az Afrika Kupára,de akkor nem tök mindegy,hogy 2 vagy 3 Afrikai megy el?Úgy sem marad akkor egyetlen egy igazi védekező középpályásunk... :roll:
Farewell Didier!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#36814 Hozzászólás Szerző: dunyha »

prenyo89 írta:Kedves grimrieper!!!Mért oltogatsz????????Nem azért van ez a utcalány oldal hogy a saját véleményem mondhassam el??????????Szerintem nem kéne oltogatnod ha nem értesz a focihoz én arrol nem tehetek!!!!!!!!!!!!!Nekem akkor is ez marad a véleményem!!!TE MEG TARTSD MEG A VÉLEMÉNYED!!!!!!!!!!!!Ahellyett hogy engem fikázol inkább írd meg a véleményed mert a tiéd biztos jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKOR IS SZAR A LAMPARD!!!DROGBA A KIRÁLY!!
1.Szerintem, most ástad meg a sírodat...
2.Igen elmondhatod a véleményed, de ha a véleményedben másvalaki olyan dolgot talál, ami számára "kiborító", akkor miért is ne írja meg, ő nem írhatja le a véleményét, fogadd el és kész, vagy menj a fanatics-ra.
3. Pont Grimriepernek nem kéne szólnod, neki egy sajátos stílusa van, és kész, ha te annyit tennél a magyar szurkolókért mint ő akkor jártathatnád a bécsi kapudat.
4.Drága barátom, ha szerintem Lampardot végtermékek egyik kategóriájába sorolodnád, akkor te biztos, hogy nem értesz a focihoz, nem is láttál Chelsea meccset és kb annyi eszed van...na majd a többit inkább angol barátomra hagyom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dunyha 2010. május 22., szombat 18:43-kor.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#36815 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

prenyo89 írta:Kedves grimrieper!!!Mért oltogatsz????????Nem azért van ez a utcalány oldal hogy a saját véleményem mondhassam el??????????Szerintem nem kéne oltogatnod ha nem értesz a focihoz én arrol nem tehetek!!!!!!!!!!!!!Nekem akkor is ez marad a véleményem!!!TE MEG TARTSD MEG A VÉLEMÉNYED!!!!!!!!!!!!Ahellyett hogy engem fikázol inkább írd meg a véleményed mert a tiéd biztos jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKOR IS SZAR A LAMPARD!!!DROGBA A KIRÁLY!!
jo.köszönjük.
ajánlott irodalom:
http://chelseafc.hu/forum/viewtopic.php?f=1&t=421" onclick="window.open(this.href);return false;

pusz
agggyatok munkát!!!!

prenyo89
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. április 26., hétfő 18:53
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#36816 Hozzászólás Szerző: prenyo89 »

Kedves grimrieper!!!Mért oltogatsz????????Nem azért van ez a utcalány oldal hogy a saját véleményem mondhassam el??????????Szerintem nem kéne oltogatnod ha nem értesz a focihoz én arrol nem tehetek!!!!!!!!!!!!!Nekem akkor is ez marad a véleményem!!!TE MEG TARTSD MEG A VÉLEMÉNYED!!!!!!!!!!!!Ahellyett hogy engem fikázol inkább írd meg a véleményed mert a tiéd biztos jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKOR IS SZAR A LAMPARD!!!DROGBA A KIRÁLY!!

korozsp88

Re: Átigazolások

#36817 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Nem hinném hogy jó ötlet lenne még egy Afrikai játékos legyen a keretbe! Így is az Afrika Kupára mennyi játékosunk el ment,és Yaya Touré érkezésével,a csapat Afrika kupájára utazók játékosok száma is növekedne! Nem hiányzik nekünk! Van egy Mikel,vagy egy Essienünk,egy Drogbánk,stb,nem kell Yaya Touré! Isten ments!De ha az ő fejével gondolkoznék,akkor a Manchester Citybe igazolnék,ugyan is hónapok,sőt,már szezon eleje óta olyanokat nyilatkozik hogy élete álma lenne a testvérével egycsapatban játszania.

Avatar
Adamvv
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2009. augusztus 18., kedd 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Nincs
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

Re: Átigazolások

#36818 Hozzászólás Szerző: Adamvv »

kell e nekünk Yaya Toure?Most olvastam a barca 90% esélyel eladja a nyáron ,igaz hogy a Chelsea érdeklődik iránta?

korozsp88

Re: Átigazolások

#36819 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Most olvastam hogy Torresért már csak mi,és a Barcelona van versenybe! Itt a cikk!

http://atigazolasok.gportal.hu/gindex.p ... id=5570687" onclick="window.open(this.href);return false;


Hát ha ez most igaz ez a pletyka,akkor tényleg Ambramovic-ék akarják a Spanyolt,és akkor jó mélyen bele kell nyúlnia a zsebébe,hogy ne menjen Barcelonába.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#36820 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Ez a srác 21 éves :!: (Június 2-án 22)
Csak nyerhetünk vele.Második számú csatárnak tökéletes lenne Drogba mellé pláne úgy,hogy az elefántcsontparti már(pff!már!:D) 32 éves.Aki tud számolni az megoldhatja gyorsan fejben,hogy kb 11 év van köztük.Remélhetőleg amire Drogba ideje vége felén jár,ő akkor hozza majd élete szezonjait.(Persze a legjobb az lenne,hogyha mind a 2-en életük szezonját nyújtanák a jövőben:))
Én még mindig a gyors leigazolása mellett vagyok! :wink:
Farewell Didier!

Válasz küldése