Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#35421 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

hát jo ez igaz hogy a city is uj cspatott csinál de a fizetések az uj játékosoknak azért elég durva pl.yaya toure valami 240ezer fontott fog keresni ez azért elég huzos

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#35422 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Emberek, mérlegeljük, hogy ki az aki eljönne, ki az aki nem. Ha a Barca olyan nagy csődbe lenne, akkor se menne el Xavi, Iniesta, Messi, Puyol. Kb ők, akik a megszerezhetetlen kategória. Talán lassan Piqué is ide vehető. De semmi baj nincs a Barcaval, rövid távú kölcsönt vettek fel, rengeteg klub vesz fel kölcsönt, ettől még nincs probléma.

Avatar
JeMa
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:26
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#35423 Hozzászólás Szerző: JeMa »

Csaba009 írta:Szerintetek Benajunt nem azért igazolta le a CHELSEA, hogy így több esélye legyen Torres megszerzéséhez??? :D Mert nagyon jó barátok Torres és Benajun :) :)
jah szteem benne van ezis :D a dologban

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#35424 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Szerintetek Benajunt nem azért igazolta le a CHELSEA, hogy így több esélye legyen Torres megszerzéséhez??? :D Mert nagyon jó barátok Torres és Benajun :) :)

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#35425 Hozzászólás Szerző: misakd »

Bubi írta:
anelka18 írta:ja oké engem már kezd idegesiteni eza pénzes city ti hogy vagytok vele???
Nem tudom hogy idegesithet pont egy Chelsea szurkolot, amikor az Abra era elso 2 eveben ugyan ezt csinaltuk. Nekik egy uj korszak kezdodik, hozzank hasonloan most kezdik irni az uj tortenelmuket, igy ossze kell rakniuk egy jo csapatot. Nincs ebben semmi elitelendo, nem azert vasarolnak olyanokat, akik nekunk is kellenenek, mert kiakarnak bszni velunk.
jó csak egy posztra van 56 játékosuk...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35426 Hozzászólás Szerző: Bubi »

anelka18 írta:ja oké engem már kezd idegesiteni eza pénzes city ti hogy vagytok vele???
Nem tudom hogy idegesithet pont egy Chelsea szurkolot, amikor az Abra era elso 2 eveben ugyan ezt csinaltuk. Nekik egy uj korszak kezdodik, hozzank hasonloan most kezdik irni az uj tortenelmuket, igy ossze kell rakniuk egy jo csapatot. Nincs ebben semmi elitelendo, nem azert vasarolnak olyanokat, akik nekunk is kellenenek, mert kiakarnak bszni velunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#35427 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

ja oké engem már kezd idegesiteni eza pénzes city ti hogy vagytok vele???

Avatar
JeMa
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:26
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#35428 Hozzászólás Szerző: JeMa »

anelka18 írta:köszi de itt valaki irta hogy meireles napokon belül aláir meghogy torresel és a poolal már megegyeztünk én csak ezért reménykedek benne hogy igaz a hir
én írtam ezeket de nem a hivatalos oldalról olvastam... :/ de ettől függetlenül szteem torres és meirales is közel van hozzánk :D

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#35429 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

köszi de itt valaki irta hogy meireles napokon belül aláir meghogy torresel és a poolal már megegyeztünk én csak ezért reménykedek benne hogy igaz a hir

Avatar
JeMa
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:26
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#35430 Hozzászólás Szerző: JeMa »

xavi nemkell meg amúgyse adná a barca

Avatar
Csaba009
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2010. június 29., kedd 11:21
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#35431 Hozzászólás Szerző: Csaba009 »

Sziasztok!
A tegnapi napon kijelentette a Barcelona igazgatója, hogy a club csőd veszélybe került. 140 millió € gyorskölcsönt vett fel a Barca, hogy ki tudja fizetni a játékosait...mert csúszik/csúszott és még van olyan aki még meg sem kapta a fizetését.
Arra gondoltam, hogy most elehetne csalogatni 1-2 jó játékost a Barcától...egy kis pénzért...én pl Xavira gondoltam igaz 30 éves és 11 éves korától a Barcelonában játszik, de egy szép kis összegért szerintem átlehetne csábítani...ha a CHELSEA-ben is olyan labdákat osztogatna a csatároknak mint a Barcelonába akkor....Lampard, Xavi, Essien, Özil vagy Kaká....verhetetlenek lennénk :D :D mondjuk így is azok vagyunk!! :D :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35432 Hozzászólás Szerző: Bubi »

anelka18 írta:na jolvan mert eddig jol alakul az idei csapatunk benajoun most torres, állitolag jön raul meireles is??
Szia, kiraly a nicked! :)

Nem tudja innen senki biztosra, hogy ki fog jonni, csak tippelgetunk, kovetkeztetunk, de csak az a biztos, amit majd a Chelseafc.com-on, vagy epp itt, a fooldalon olvashatsz (chelseafc.hu).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#35433 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

na jolvan mert eddig jol alakul az idei csapatunk benajoun most torres, állitolag jön raul meireles is??

Avatar
JeMa
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:26
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#35434 Hozzászólás Szerző: JeMa »

anelka18 írta:sziasztok ez a hir kacsa vagy tényleg igaz hogy torres jön hozzánk??
háát szteem ez már nem kacsa :)

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#35435 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

sziasztok ez a hir kacsa vagy tényleg igaz hogy torres jön hozzánk??

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#35436 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... e-2036265/

Ezért tart ott a pool, ahol...oké, hogy ingyen volt, de sztem egyáltalán nem játszott jól a vébén. Ha cserének vették, akkor oké, ha kezdőnek, mondjuk Torres helyett, akkor Hodson a Fulham után a poolal is csak az EL-re tervezhet.
Szerintem nem volt olyan rossz igazolás!
Egyébként is! Miből vennének drága játékosokat? :D

Avatar
JeMa
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:26
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#35437 Hozzászólás Szerző: JeMa »

Mindenben megegyezett a Chelsea vezetősége a Liverpoolal, illetve Fernando Torres-el is, hivatalos bejelentés a vb után-transparentsport.com :D:D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#35438 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... e-2036265/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezért tart ott a pool, ahol...oké, hogy ingyen volt, de sztem egyáltalán nem játszott jól a vébén. Ha cserének vették, akkor oké, ha kezdőnek, mondjuk Torres helyett, akkor Hodson a Fulham után a poolal is csak az EL-re tervezhet.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#35439 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Drogba egy aranybanya es a vilag egyik legjobb csatara.Meg 3 evig fog a chelseanel jatszani es egy intervjuban is elhangzott hogy addig akar a chelseanel jatszani mig erzi h mar nem birja.Szerintem ez a fiatal lukaku lenne tenyleg egy megoldas a jovoben ha Drogba mar nem fog jatszani es meg szeretnem latni a Chelseanel Torrest es Mezut Ozilt.:D:D:D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#35440 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Lukaku lenne a legnagyobb fiatal igazolás, aki létezik, tényleg egy Drogba imitátor.

És egy genetikai csoda...
http://www.youtube.com/watch?v=rH7aOG263tw" onclick="window.open(this.href);return false;

Almodozzunk...:)

Mintha drogbat latnam. Ugyan olyan lo feje van, ugyan az a mozgas, ugyan olyan erocsatar. Megtudja oldani az 1:1eket ha kell, kivaloan lo, es furcsa mod nagyon gyors. Nameg a fejjatek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése