Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Kölcsönjátékosok

#3441 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:Ahhoz hogy kezdő legyen ITT kell jól játszania, ez eddig nem sikerült neki. Nem volt rossz, de időnként bizonytalan. Jót tesz majd neki ez az év!
Hogy játsszon itt jól, ha nem kapja meg a lehetőséget?
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#3442 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ahhoz hogy kezdő legyen ITT kell jól játszania, ez eddig nem sikerült neki. Nem volt rossz, de időnként bizonytalan. Jót tesz majd neki ez az év!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3443 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Lukaku egymaga meccseket dont el mint anno Drogba...jovobe ha nem lesz a kezdo csapatunkba en tokon szurom magam :cry:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3444 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:
Николаевич írta:
ede777 írta:Piazon gólt lõtt a Vitesse-ben ! Van Aanholt kezdo, Cuevas és Kakuta cserepadon !

Két gólt is szerzett, 3-0-ra nyert a Vitesse. Kakuta beállt, Cuevas nem, Hutch és Atsu pedig még nem volt a keretben.

Perica meg a kispadon ül a NAC-ban.
Perica az előző(vagyis a bemutatkozó) meccsén a 81. percben állt be, a 86. percben pedig már a gólját ünnepelte.

Ma pedig gólpasszt adott. Nem láttam még játszani, de ügyes srác lehet, és nagyon fiatal még('95-ös).

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#3445 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
ede777 írta:Piazon gólt lõtt a Vitesse-ben ! Van Aanholt kezdo, Cuevas és Kakuta cserepadon !

Két gólt is szerzett, 3-0-ra nyert a Vitesse. Kakuta beállt, Cuevas nem, Hutch és Atsu pedig még nem volt a keretben.

Perica meg a kispadon ül a NAC-ban.
Perica az előző(vagyis a bemutatkozó) meccsén a 81. percben állt be, a 86. percben pedig már a gólját ünnepelte.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#3446 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ede777 írta:Piazon gólt lõtt a Vitesse-ben ! Van Aanholt kezdo, Cuevas és Kakuta cserepadon !

Két gólt is szerzett, 3-0-ra nyert a Vitesse. Kakuta beállt, Cuevas nem, Hutch és Atsu pedig még nem volt a keretben.

Perica meg a kispadon ül a NAC-ban.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3447 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

almos írta:Akkor sem stimmel valami:
Lukaku mióta Angliában van lejátszott 54 meccset (2739perc), 18 gólt lőtt mig Torres mióta a Chelseaben van játszott 135 meccset(8940 perc) és 35 gólt lőtt.
Lukaku átlagosan 152 percenként, még Torres 255 (!) percenként talál be a hálóba.
Te tényleg nem érted amit mondani akarok, teljesen mindegy milyen statisztikát találsz, mert az lényegtelen. Pl Lukaku a Chelsea színeiben még nem is lőtt gólt tétmeccsen(15) Torres meg igen :)
A lényeg úgyis csak az, hogy a csatáraink töketlenek most (is). Mondjuk engem Lukaku sem nyugtatott meg amikor játszott. Én a nagyon statikusnak látom a mozgását és sokkal inkább emlékeztetett Carlton Cole mozgására mint Drogbáéra, ami nem túl pozitív szerintem a jövőre nézve. De majd "meglássuk", mondotta volt a vak ember is...
Legyen világklasszis azt kívánom :)

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Kölcsönjátékosok

#3448 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Ezek a statisztikai adatok teljesen mellékesek ha a lényeget nézzük: idén egyik csatárunk sem képes eddig a pillanatig gólt lőni, és nyugodtan merje valaki azt mondani hogy nem Lukakut nézné inkább eredménytelenül, de kezdőként, folyamatosan tapasztalatot szerve, mint a jóöreg Etoot meg a spanyol primadonnánk...
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#3449 Hozzászólás Szerző: almos »

Akkor sem stimmel valami:
Lukaku mióta Angliában van lejátszott 54 meccset (2739perc), 18 gólt lőtt mig Torres mióta a Chelseaben van játszott 135 meccset(8940 perc) és 35 gólt lőtt.
Lukaku átlagosan 152 percenként, még Torres 255 (!) percenként talál be a hálóba.
LAMPARD#8

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3450 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

almos írta:
Nóbádi írta:
almos írta:A végére pedig egy kis statisztika, 2009 óta:

Lukaku(20) 58
Eto'o(32) 58
Torres(29) 42
Ba(28) 49

Zárójelben a kor, majd pedig a klubban elért összes gólok ezidáig.
Statisztika :)
Lukaku előző szezon: 53 meccs 17gól 0,32 gól per meccs
Torres előző szezon: 64 meccs 22 gól 0,34 gól per meccs
ezért nincs értelme az ilyen statisztikai adatoknak, fölösleges ilyeneket idecitálni, mert bármit és annak az ellenkezőjét is alá lehet támasztani.
Nem tudom, honnan veszed az adatokat, de az enyém csak a bajnokságban lőtt gólokat tartalmazza.
Egyébként akárhol nézem, ha az egész 2012/13-as idényt veszem figyelembe, akkor Torres 72 meccsen 27 gól, Lukaku pedig 44 meccsen 18 gól, nem tudom neked honnan jött, hogy a belga 53 meccsen játszott.
Azt is figyelembe vehetjük, hogy Lukaku a 44 meccsen 20-szor volt becserélve és 16-szor le, mig Torres csupán 8-szor jött be és 6-szor ment le. Ezenkivül, Lukaku minutes/goal statja 139, még a spanyolé 192. Ez is nagyon sokat mondó.
Egyébként nekem nem volt célom Torrest és Lukakut összehasonlitani, én Lukakut szeretném a 3 másikkal.
enyhén szólva teljesen irreleváns összehasonlítani a belga bajnokság góljait is tartalmazó statisztikákat a PL-el. Ezért is írtam, hogy statisztikákat citálni fölösleges, bármit és annak az ellentét is be lehet vele bizonyítani.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#3451 Hozzászólás Szerző: almos »

Nóbádi írta:
almos írta:http://www.youtube.com/watch?v=5lOHIjY9JGk

Hihetetlen, felháboritó és már nevetséges, hogy nem ő játszik nálunk. Helyette vettünk egy 32 éves zsoldost, meg két kutyaütő melegiti a padot. Én nem tudom, mi ütött Joséba és a vezetőségbe, de remélem, hogy tudják mit csinálnak. Lukaku helyében pedig, ha jövőre nem biztositanának a csapatban 1. számú csatár szerepet, akkor továbbállnék, fiatal és egy top csapatban rengeteget fejlődhet még. A végére pedig egy kis statisztika, 2009 óta:

Lukaku(20) 58
Eto'o(32) 58
Torres(29) 42
Ba(28) 49

Zárójelben a kor, majd pedig a klubban elért összes gólok ezidáig.
Statisztika :)
Lukaku előző szezon: 53 meccs 17gól 0,32 gól per meccs
Torres előző szezon: 64 meccs 22 gól 0,34 gól per meccs
ezért nincs értelme az ilyen statisztikai adatoknak, fölösleges ilyeneket idecitálni, mert bármit és annak az ellenkezőjét is alá lehet támasztani.
Nem tudom, honnan veszed az adatokat, de az enyém csak a bajnokságban lőtt gólokat tartalmazza.
Egyébként akárhol nézem, ha az egész 2012/13-as idényt veszem figyelembe, akkor Torres 72 meccsen 27 gól, Lukaku pedig 44 meccsen 18 gól, nem tudom neked honnan jött, hogy a belga 53 meccsen játszott.
Azt is figyelembe vehetjük, hogy Lukaku a 44 meccsen 20-szor volt becserélve és 16-szor le, mig Torres csupán 8-szor jött be és 6-szor ment le. Ezenkivül, Lukaku minutes/goal statja 139, még a spanyolé 192. Ez is nagyon sokat mondó.
Egyébként nekem nem volt célom Torrest és Lukakut összehasonlitani, én Lukakut szeretném a 3 másikkal.
LAMPARD#8

Avatar
ede777
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 16:43
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagybánya

Re: Kölcsönjátékosok

#3452 Hozzászólás Szerző: ede777 »

Piazon gólt lõtt a Vitesse-ben ! Van Aanholt kezdo, Cuevas és Kakuta cserepadon !

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#3453 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

almos írta:http://www.youtube.com/watch?v=5lOHIjY9JGk

Hihetetlen, felháboritó és már nevetséges, hogy nem ő játszik nálunk. Helyette vettünk egy 32 éves zsoldost, meg két kutyaütő melegiti a padot. Én nem tudom, mi ütött Joséba és a vezetőségbe, de remélem, hogy tudják mit csinálnak. Lukaku helyében pedig, ha jövőre nem biztositanának a csapatban 1. számú csatár szerepet, akkor továbbállnék, fiatal és egy top csapatban rengeteget fejlődhet még. A végére pedig egy kis statisztika, 2009 óta:

Lukaku(20) 58
Eto'o(32) 58
Torres(29) 42
Ba(28) 49

Zárójelben a kor, majd pedig a klubban elért összes gólok ezidáig.
Statisztika :)
Lukaku előző szezon: 53 meccs 17gól 0,32 gól per meccs
Torres előző szezon: 64 meccs 22 gól 0,34 gól per meccs
ezért nincs értelme az ilyen statisztikai adatoknak, fölösleges ilyeneket idecitálni, mert bármit és annak az ellenkezőjét is alá lehet támasztani.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#3454 Hozzászólás Szerző: almos »

http://www.youtube.com/watch?v=5lOHIjY9JGk

Hihetetlen, felháboritó és már nevetséges, hogy nem ő játszik nálunk. Helyette vettünk egy 32 éves zsoldost, meg két kutyaütő melegiti a padot. Én nem tudom, mi ütött Joséba és a vezetőségbe, de remélem, hogy tudják mit csinálnak. Lukaku helyében pedig, ha jövőre nem biztositanának a csapatban 1. számú csatár szerepet, akkor továbbállnék, fiatal és egy top csapatban rengeteget fejlődhet még. A végére pedig egy kis statisztika, 2009 óta:

Lukaku(20) 58
Eto'o(32) 58
Torres(29) 42
Ba(28) 49

Zárójelben a kor, majd pedig a klubban elért összes gólok ezidáig.
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6493
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#3455 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lukaku-ról mit tudni, a fejét ütötte be?
Csak annyit találtam róla, hogy a nyilatkozatában azt mondja, nem emlékszik semmire, amit nem csodálok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#3456 Hozzászólás Szerző: emsanya »

koza írta:Moses:” A Liverpool csapatban játszik és úgy építenek az egyéni képességekre, nem pedig fordítva. A Liverpool egy remek klub, teljesen megváltozott a véleményem. Teljesen magaménak érzem a csapatot, minden problémáját és minden örömét. Ha kikapunk együtt kapunk ki, nem mutogatunk a másikra, hogy a gólban te is benne voltál, nem hanem a csapat kapott ki. Ez nagyon megfogott a Liverpoolban, itt csapatról beszélünk! Remélem itt folytathatom a karrierem.”
Tökéletesen leírta a liverpool-t. Rohadt mindegy már évek óta, hogy kikapnak minden jött-ment csapattól :D, együtt vígan teszik meg és középcsapattá rohadtak...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#3457 Hozzászólás Szerző: Bubi »

:D nem hiszem el, ennek a csávónak biztos cserepes már a szája a sok szopástól... Leszop minket, majd a barcát, most meg a poolt... Remélem tényleg ott rohad meg az ELben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#3458 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ott rohadj is meg te hálátlan, ostoba csimpánz.

Mellesleg, vérzik a szívem: http://www.youtube.com/watch?v=dy9c6S1g48A" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

koza
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2010. február 1., hétfő 22:16
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#3459 Hozzászólás Szerző: koza »

Moses:” A Liverpool csapatban játszik és úgy építenek az egyéni képességekre, nem pedig fordítva. A Liverpool egy remek klub, teljesen megváltozott a véleményem. Teljesen magaménak érzem a csapatot, minden problémáját és minden örömét. Ha kikapunk együtt kapunk ki, nem mutogatunk a másikra, hogy a gólban te is benne voltál, nem hanem a csapat kapott ki. Ez nagyon megfogott a Liverpoolban, itt csapatról beszélünk! Remélem itt folytathatom a karrierem.”

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#3460 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chelsea FC ‏@chelseafc 2 perc
Well done to @RomeluLukaku9 on his goal for Everton today. #CFC

Ezt a tweet-et elküldeném a Board-nak is legszívesebben...

Válasz küldése