Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34361 Hozzászólás Szerző: daw3 »

paco83 írta:Valaki elmagyarázná nekem hogy miért fontosabb a BL mint a PL és az FA kupa?
Komolyan nem értem.
:lol:
BL az egész európára vonatkozik, míg a PL és FA az csak angliára.
Ezért is sokkal rangosabb a BL.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34362 Hozzászólás Szerző: Bubi »

daw3 írta:
paco83 írta: Valaki elmagyarázná nekem hogy miért fontosabb a BL mint a PL és az FA kupa?
Komolyan nem értem.
:lol:
BL az egész európára vonatkozik, míg a PL és FA az csak angliára.
Ezért is sokkal rangosabb a BL.
Nalam a BL csak a PL utan jon pl. A BL nagyon zsakbamacska, sok mazli kell hozza, hogy megnyerd, meg persze egy jo formaju csapat. Az ilyen egyenes kieseses rendszeru kupak mind ilyenek. A PLben jobban kirajzolodnak a tudasbeli kulonbsegek.

En nem vagyok annyira kiehezve a BLre, persze nagyon orulnek, ha osszejonne. Mar tobbszor jatszottunk ugy, hogy egyertelmuen mi erdemeltuk volna meg a BL serleget, aztan fortuna, vagy Ovrebo kozbeszolt. Nekem egyelore eleg azt tudnom, hogy siman kepesek vagyunk megnyerni, mar csak egy szerencsesebb szeria kene.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2010. augusztus 12., csütörtök 12:24-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Nagy Tamás
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010. augusztus 10., kedd 21:03
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Tiago

Re: Átigazolások

#34363 Hozzászólás Szerző: Nagy Tamás »

Véleményem szerint ma bejelentik Ramires szerződtetését legalábbis remélem, és szerintem ennyi volt részünkről az átigazolási szezon! Szerintetek :?:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34364 Hozzászólás Szerző: Bubi »

korozsp88 írta:Ő már bocsika,de amikor 2008-as Moszkvai BL fináléba Terry volt olyan barom,és nem találta el a kaput a 11-esnél,hol ott ha azt berúgja,már rég lenne egy BL-trófeánk,akkor is úgy tetted volna fel a kérdést hogy nem Terry nyerte meg a BL-t ha nem az egész csapat?;) Végül is nem Terry volt a hibás mert nem rúgta be a 11-est,és nem nyertünk Bajnokok Ligáját? Végül is.....:)
Igyekszem neked etikus hatarokon belul valaszolni, ami nem konnyu, mert nagyon duhito, hogy ennyire sik vagy. Egy lyukon keresztul nezed a vilagot...

Igen, igazad van, kihagyni egy 11est, BL finaleban, amikor tobbezer ember remeg a lelaton, es tobb milliard nez teged a kamerakon keresztul, lehetetlen...
Baj, hogy kihagyta, de ez nem egy olyan hiba, ami miatt utana teljesen le kell irni... Eszedbe se jutnak gondolom azok a pozitiv dolgok, amiket Terry tett a csapatert, mert eleg sokat koszonhetunk neki, foleg mi, szurkolok....
...Es innen kezdodik az, hogy Te szurkolo vagy, szoritasz a csapatnak bajban, joban, nem pedig 2evvel ezelotti dolgok miatt kopkodsz rajuk.
Teged abszolutde nem erdekel az idei duplazas sem, csak azt latod, hogy mi tortent a multban (pedig az utobbi 6-7 evunk eleg sikerdus volt). Nem kene ennyire gyarlonak lenni.

korozsp88 írta:Akkor én kérdezek tőled valamit! Egy hűséges edző,aki szereti a klubját,a szurkolókat,a játékosait,de van,hogy 1-2 gyenge mérkőzés után,vagy vereséges meccs után földbe döngöli a játékosait,van olyan edző aki stoplist dob a játékosa fejéhez idegébe,Pl ilyen Ferguson,van hogy jól játszik a csapat egy adott mérkőzésen,nyernek,de a vezetőedző még is csak lelankadt pofával,és citromba harapott fejjel ül,szótlanul a kispadon,vagy sőt,még olyat is láttam hogy jól játszik a csapat,de még is a pálya szélén üvölt a játékosaival a tréner,akkor az az edző is egy bunkó,szemét,és nem a csapata érdekét nézi,nem a saját csapata a kedvence,mint ahogy itt ti engem állítotok sokan,hogy mert állandóan kritizálom a Chelsea játékosait,és akkor az azt jelenti nem is vagyok Chelsea szurkoló? Hm?
Az edzo es a szurkolo kozott van nemi kulonbseg, te melyiknek erzed magad Barat?
Amugy egyszeri, egyedi eseteket irtal le, ellenben Te allandoan teleokadod a forumot a pesszimista tombjeiddel, amire nem mellesleg a kutya se kivancsi.
korozsp88 írta:Kérlek szépen régen az Újpest UTE akkori vezetőedzője megtette azt vesztes meccsek után amit itt megtenném a Chelsea-ben az egész branccsal! Fogta jól van uraim,lehet gyalog hazamenni,vagy ahogy akartok! Következő Bajnoki meccsüket egyből nyerték a fiúk,és tanultak a dolgokból! Nehogy ám már milliókat,milliárdokat kereső játékosokat még egyengessenek! Lószart! Az én bérem lenne csak ennyi hetente,vagy havonta,mint amit ezek a sztárok,játékosok a zsebükbe tesznek! Ráadásul engem aztán nem egyengetnek a melóhelyemen ahol dolgozom,de gondolom téged se,meg mást se!
Na ezert ul CA a kispadon, es nem Te! Egyedul a vilagon talan neked furcsa meg, hogy a mai foci a penzrol szol. Persze altalaban egy focistanak a hobbija a munkaja, de egy ido utan mindegyik focista igyekszik megalapozni a jovojet a rovid karrierje alatt. Penz beszel, kutya ugat.
Megmondanad nekik, hogy menjenek haza ahogy akarnak? Szerintem perceken belul odaerne a maganhelikopterjuk, es a pofadba rohognenek, de nem is ez a lenyeg. Nem lehet leckeztetni az ilyen kaliberu vilagsztarokat, jo pelda erre a Real.
Amugy se hasonlitgasd mar ossze a Chelsea-t az Ujpesttel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#34365 Hozzászólás Szerző: Galóca »

Naah jót röhögtem:
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-n ... n-10-facts" onclick="window.open(this.href);return false;

A Pool leigazolta Poulsent ''erősítenek''. :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#34366 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Csibe írta:
koni0725 írta:
Csibe írta:27 millát kidobunk és megint csak a padra igazolunk! Alex felépül Luiz csak kispados lesz...a Chelsea-nek ez a legnagyobb hibája! Ezért nem nagyon mernek már a Chelsea-hoz szerződni mert félnek hogy ők is csak "kispados" játékosok lesznek!
De legalább most posztra igazolunk. Mondj egy belső védőt, aki a Terr-Iva-Alex párosból egy embert is ki tudna szorítani és a leigazolása reális lenne. Na ezért igazolunk kispadra. :wink:

Nekem régi nagy álmom egy Lúció Terry páros! Lúción egyszerűen nem lehet átmenni nézzük csak meg Inter - Chelsea és a Chelsea - Inter meccset!!
De ő meg már 32 éves, ráadásul még csak fel sem merült nálunk a neve.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#34367 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

egy kis napi gyors

ARSENAL: meg mindig Mark Schwarzer-re faj a foguk, akit a Fulhamnel Brad Friedellel helyettesitenenek es Almunia kerulne a Villahoz - kesz szerelmi haromszog :roll:

ASTON VILLA: Sven Goran Eriksson a legnagyobb eselyes az edzoi posztra. Kerdes persze hogy mennyire lesz kepes MON nyomdokaiba lepni.

BIRMINGHAM: Alex McLeish targyal az AZ Alkmaar-al, a celpont a belga csatar Moussa Dembele.

CHELSEA: Chelsea manager Carlo Ancelotti is on the verge of signing 18-year-old striker Neymar from Santos for £25m. (The Times) But the club could be hit by a new tapping-up scandal after reports in Brazil claimed Santos will report Chelsea over their pursuit of the striker. (Daily Mail) Chelsea will go head-to-head with Jose Mourinho next summer for the signature of Anderlect's 17-year-old Romelu Lukaku - the man they are calling the 'next Didier Drogba'. (Daily Star)

ezt inkabb nem forditom...igy sokkal inkabb ledobbentobb...nem hianyzik szerintem senkinek meg egy huzavona, de jo hir, hogy legalabb csatarral is szoba hoztak bennunket.

FULHAM: Santa Cruz-t akarja Hughes kolcsonbe a Szititol.

LIVERPOOL: Carlton Cole a kiszemelt...20 milkaba fog fajni Hodgsoneknak. Brad Jones ma utazik liverpoolba targyalasokat folytatni.

MANCHESTER CITY: Bellamy tavozasa egyre valoszinubb.

MANCHESTER UNITED: Bebe-t akarjak szerzodtetni, lassacskan Deal Done. Ferguson probalkozasa Ozil megszerzesere meghiusulni latszik ugyanis Loew Ozilnek azt tanacsolta valassza a Barcat a United helyett.

NEWCASTLE UNITED: Mindenkepp csatar utan kutakodnak...rajuk fer, ha bent akarnak maradni. Nehanyan nagyon elvoltak amikor megnyertek folenyesen a Championshipet, az meg nem garantal bentmaradast, sot ha nincs kello merteku erosites akkor konnyen ujra ott talalhatjak magukat. Egy fecske pedig nem csinal tavaszt, szoval nem bizhatnak egy egesz seasont Carrollra.

STOKE CITY: Mindenkepp csatart akarnak...Kewyne Jones nevet emlegetik leginkabb. -Do Tajmsz-

WEST HAM: Sulejmani-t szerzodtettek a problema ugyanaz mint a Ramires saga-ban...munkavallalasi....

WIGAN: 6 kulcsemberuk tavozott, velemenyem szerint ilyen valtozasokat nem bir meg egy csapat sem => relegation

Forras: jurosport dot com

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Átigazolások

#34368 Hozzászólás Szerző: Csibe »

koni0725 írta:
Csibe írta:27 millát kidobunk és megint csak a padra igazolunk! Alex felépül Luiz csak kispados lesz...a Chelsea-nek ez a legnagyobb hibája! Ezért nem nagyon mernek már a Chelsea-hoz szerződni mert félnek hogy ők is csak "kispados" játékosok lesznek!
De legalább most posztra igazolunk. Mondj egy belső védőt, aki a Terr-Iva-Alex párosból egy embert is ki tudna szorítani és a leigazolása reális lenne. Na ezért igazolunk kispadra. :wink:

Nekem régi nagy álmom egy Lúció Terry páros! Lúción egyszerűen nem lehet átmenni nézzük csak meg Inter - Chelsea és a Chelsea - Inter meccset!!

Avatar
Galóca
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010. január 22., péntek 22:16
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#34369 Hozzászólás Szerző: Galóca »

OFF:
korozsp88 írta:Jah és még egy dolgot kifelejtettem! Itt sokan írogattátok! FA Kupa lehet hogy a legősibb,meg a világ legerősebb Bajnoksága! Csak én így rákérdezek erre is,hogy mi a legnagyobb dolog? BL-t,nyerni,vagy FA Kupát? Lehet hogy sok Angolnak az a legfontosabb ahogy sokak mondják,de viszont BL-t nyerni világon mindenkinek a legfontosabb,nem csak az Angoloknak,és nem mind 1,hogy saját hazádban vagy csak a trónon,vagy pedig egész európában! Nem mind 1!;)

Most is a tavalyi szezonba BL-trófeát vitték ki Amerikába hogy ott is megtekintsék közelről a trófeát,és hogy meg ismeretesék velük a világ legrangosabb Klubtornáját! Minden focizni vágyó embernek ez a legfőbb vágya,hogy BL-t nyerjen,és hogy Európa trónján üljön! Terry-nek volt egy olyan nyilatkozata azt hiszem hogy az akkori 2008-as Moszkvai BL finálés meze ott van fent a falon,és majd csak a győztes BL döntős mezre fogja lecserélni! Hát én Terry-nek innen üzenném hogy akkor az a mez ott fog porosodni a falon örökre! Arra várhat egy jó darab-ig!
OFF:
Ha hiányzik neked a BL trófea akkor szurkolj a Realnak Mourinho biztos nyer velük egyet.
Van valaki a csapatból, akit bírsz? Volt valaki akit bírtál? Mióta szurkolsz a Chelseanek?

korozsp88

Re: Átigazolások

#34370 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Jah és még egy dolgot kifelejtettem! Itt sokan írogattátok! FA Kupa lehet hogy a legősibb,meg a világ legerősebb Bajnoksága! Csak én így rákérdezek erre is,hogy mi a legnagyobb dolog? BL-t,nyerni,vagy FA Kupát? Lehet hogy sok Angolnak az a legfontosabb ahogy sokak mondják,de viszont BL-t nyerni világon mindenkinek a legfontosabb,nem csak az Angoloknak,és nem mind 1,hogy saját hazádban vagy csak a trónon,vagy pedig egész európában! Nem mind 1!;)

Most is a tavalyi szezonba BL-trófeát vitték ki Amerikába hogy ott is megtekintsék közelről a trófeát,és hogy meg ismeretesék velük a világ legrangosabb Klubtornáját! Minden focizni vágyó embernek ez a legfőbb vágya,hogy BL-t nyerjen,és hogy Európa trónján üljön! Terry-nek volt egy olyan nyilatkozata azt hiszem hogy az akkori 2008-as Moszkvai BL finálés meze ott van fent a falon,és majd csak a győztes BL döntős mezre fogja lecserélni! Hát én Terry-nek innen üzenném hogy akkor az a mez ott fog porosodni a falon örökre! Arra várhat egy jó darab-ig!

korozsp88

Re: Átigazolások

#34371 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

gergő17 írta:korozsp88! Lenne egy kérdésem hozzád.Te ugye nem is vagy Chelsea drukker?

De az vagyok,mielőtt még azt hinné bárki is hogy még sem!

Bubi írta:Lampard hibas azert, mert nem vilagbajnok? Nem 20-on akarhany ember hibas ezert? Se Terry, se Lampard nem tud egyedul BLt vagy vilagbajnoksagot nyerni
Ő már bocsika,de amikor 2008-as Moszkvai BL fináléba Terry volt olyan barom,és nem találta el a kaput a 11-esnél,hol ott ha azt berúgja,már rég lenne egy BL-trófeánk,akkor is úgy tetted volna fel a kérdést hogy nem Terry nyerte meg a BL-t ha nem az egész csapat?;) Végül is nem Terry volt a hibás mert nem rúgta be a 11-est,és nem nyertünk Bajnokok Ligáját? Végül is.....:)

Bubi írta:Te itt mindenkit lenezel, szrbaveszel, es mindenkit jobban szeretsz az ittenieknel, miert nem keresel egy masik csapatot? Lehetnek elvarasai egy szurkolonak, de amit Te adsz elo.... Kritikan aluli.
Egy verbeli szurkolonak tamogatnia kell a honszeretett egyutteset, nem pedig allandoan kopkodni ra (meg ha esetunkben nem is valoszinusitheto hogy a fulukbe jut).

Akkor én kérdezek tőled valamit! Egy hűséges edző,aki szereti a klubját,a szurkolókat,a játékosait,de van,hogy 1-2 gyenge mérkőzés után,vagy vereséges meccs után földbe döngöli a játékosait,van olyan edző aki stoplist dob a játékosa fejéhez idegébe,Pl ilyen Ferguson,van hogy jól játszik a csapat egy adott mérkőzésen,nyernek,de a vezetőedző még is csak lelankadt pofával,és citromba harapott fejjel ül,szótlanul a kispadon,vagy sőt,még olyat is láttam hogy jól játszik a csapat,de még is a pálya szélén üvölt a játékosaival a tréner,akkor az az edző is egy bunkó,szemét,és nem a csapata érdekét nézi,nem a saját csapata a kedvence,mint ahogy itt ti engem állítotok sokan,hogy mert állandóan kritizálom a Chelsea játékosait,és akkor az azt jelenti nem is vagyok Chelsea szurkoló? Hm?

Kérlek szépen régen az Újpest UTE akkori vezetőedzője megtette azt vesztes meccsek után amit itt megtenném a Chelsea-ben az egész branccsal! Fogta jól van uraim,lehet gyalog hazamenni,vagy ahogy akartok! Következő Bajnoki meccsüket egyből nyerték a fiúk,és tanultak a dolgokból! Nehogy ám már milliókat,milliárdokat kereső játékosokat még egyengessenek! Lószart! Az én bérem lenne csak ennyi hetente,vagy havonta,mint amit ezek a sztárok,játékosok a zsebükbe tesznek! Ráadásul engem aztán nem egyengetnek a melóhelyemen ahol dolgozom,de gondolom téged se,meg mást se!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#34372 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Valaki elmagyarázná nekem hogy miért fontosabb a BL mint a PL és az FA kupa?
Komolyan nem értem.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#34373 Hozzászólás Szerző: Dízel »

sztem meg ha nagyon fiatalítani akarunk akkor azt ugy kéne elképzelni hogy más klubokból veszünk fiatal játékosokat, 20-22éveseket. Nálunk nem hiszem hogy lesznek nagy húzónevek mostanában.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#34374 Hozzászólás Szerző: Gábor »

zoli0415 írta:Én az FA kupánál a YFA-kupára gondoltam azt hittem úgy teszed föl a kérdést hogy a fiatalok mit nyertek.Na mind 1-akkor úgy még érdekesebb hiszem megnyertüka világ legjobb és legerősebb bajnokságát.És az egyik legjősibb kupasorozatot.
Pontosan,hogy a legősibb kupasorozatot... :wink:
korozsp88 írta:...
Azt hittem eddig naiv módon,hogy ennél nagyobb barom nem lehetsz.Sajnos téved az ember.
Kérlek,sőt könyörgök,hogy menj a madridnak szurkolni.Ez nem a te helyed én úgy érzem. :(
Farewell Didier!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34375 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gergő17 írta:Bruma-t miért tartja mindenki "kétballábasnak " ?
Mert nem az. 18 eves kora ellenere baromi jo a fizikuma, magabiztos, nem majrezik. Jol fut fol a tamadasokkal, onfelaldozo... Engem nehany megmozdulasaban Terryre emlekeztet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34376 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Korozsp, nem olvastam vegig a mondandodat, csak a felet, igy csak 1-2 dolog:

Lampard hibas azert, mert nem vilagbajnok? Nem 20-on akarhany ember hibas ezert? Se Terry, se Lampard nem tud egyedul BLt vagy vilagbajnoksagot nyerni, raadasul pont olyan jatekosokra vered a balhet, akik rohadt keveset serultek. Lampardnak meg valami rekordja is van ebben a temaban.

Felelmetesen sotet vagy, de ez nem baj, sok ilyennel talalkozni neten, csak azt nem ertem, hogy ha Te itt mindenkit lenezel, szrbaveszel, es mindenkit jobban szeretsz az ittenieknel, miert nem keresel egy masik csapatot? Lehetnek elvarasai egy szurkolonak, de amit Te adsz elo.... Kritikan aluli.
Egy verbeli szurkolonak tamogatnia kell a honszeretett egyutteset, nem pedig allandoan kopkodni ra (meg ha esetunkben nem is valoszinusitheto hogy a fulukbe jut).

Az a nagy baj veled, hogy sehol se voltal meg 7-8 eve, amikor is a mostani eredmenyeink alomszeruek voltak, elerhetetlenek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Átigazolások

#34377 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

korozsp88! Lenne egy kérdésem hozzád.Te ugye nem is vagy Chelsea drukker? :? OFF

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Átigazolások

#34378 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

chiedis írta:Kövezzetek meg ha úgy érzitek a következő pár sorért. Szerintem nálunk nem kéne erőltetni ezt a "fiatal játékost építsünk be" témát, mert nem ment, és most sem megy. Szerintem nem is fog.
Eddig bejött? Most mehet a nagy reménység Di Santo, megy kölcsön Matic, elment Stoch, kölcsön vagy végleg Mancienne.
Ne haragudjatok, de eddig nem váltak be, ha nagyon jó játékosok akkor 20 perc alatt is tudnak mutatni valamit. A vezetőség is rájött, hogy a sok fiatal reménység nem is akkora nagy reménység.
Szerintem egy játékost kéne beépíteni aki rohadtul megérdemli, ő pedig KAKUTA. Az EB-n is félelmetes volt, illetve nagyon jól és bátran játszott abban a pár percben amit kapott a felnőtt csapatnál. Meglátásaim szerint belőle világsztár lehet, és remélem lesz is.
Több klubnál működik a fiatalok nevelése. NA igen, ha nálunk is Lukaku, Piqué, Fabregas, Özil, Khedira meg ilyen kaliberek futkorásznának, akkor elzavarnám már most Malouda-t is... Nem véletlen, hogy eddig Dzséjtííí került fel egyedül a felnőtt csapatba az elmúlt 10-15 évben.
Fiatalok építgetésével nem lesz soha meg a BL. Mint láthattuk, a világ legjobb csapata se mindig elég a BL megnyeréséhez (moszkvai sártenger,Övrebro), pláne nem Brumákkal. Ahhoz új-bevált-beért világsztárok beépítése kell a csapatba. Kedvenc triumvirátusom (Terry, Lampi, Drogbito) tagjai remélem felemelhetik a bizonyos kupát, hiszen világsztárok... ÉS félek a koruk miatt és a jelenlegi kilátásokat látva, hogy ez nem fog összejönni. Megérdemelnék, és esküszöm nem is bánnám ha eligazolnának komolyabb erőfeszítéseket tevő klubba. Eddig is csodálkoztam, hogy nem tették meg. Érik nekik a tetkó, csodálom őket.
Lesz pár negatív komment, én szerintem ez így van, szerintetek meg nem kell, hogy így legyen. Mindenesetre azért kapott már játéklehetőséget ha sokat nem is pár fiatal, és érdekes módon nem szorítottak ki senkit. Ez igazoló is lehet.
JA és Rickyt sajnálom, hihetetlenek voltak Terry cicával José idején.

Nagyon elgondolkodtató amit írtál :o Egy valamivel viszont még sem értek egyet..de végülis ez sok mindenkihez szól...Bruma-t miért tartja mindenki "kétballábasnak " ?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#34379 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Csibe írta:27 millát kidobunk és megint csak a padra igazolunk! Alex felépül Luiz csak kispados lesz...a Chelsea-nek ez a legnagyobb hibája! Ezért nem nagyon mernek már a Chelsea-hoz szerződni mert félnek hogy ők is csak "kispados" játékosok lesznek!
De legalább most posztra igazolunk. Mondj egy belső védőt, aki a Terr-Iva-Alex párosból egy embert is ki tudna szorítani és a leigazolása reális lenne. Na ezért igazolunk kispadra. :wink:
211! NEW RECORD!

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34380 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Én az FA kupánál a YFA-kupára gondoltam azt hittem úgy teszed föl a kérdést hogy a fiatalok mit nyertek.Na mind 1-akkor úgy még érdekesebb hiszem megnyertüka világ legjobb és legerősebb bajnokságát.És az egyik legjősibb kupasorozatot.

Válasz küldése