Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#33001 Hozzászólás Szerző: emsanya »

red79 írta:Ezt meg most olvastam Fabregas-ról:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ar ... on-2015981
Mind neki, mind a barcának a legjobb döntés. Xavi, Iniesta társai közé igazolhat, katalánként...

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Premier League

#33002 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

rafanadal írta:
red79 írta:Ezt meg most olvastam Fabregas-ról: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ar ... on-2015981" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem tartom valószinűnek, szerintem maradni fog. Igaz, hogy spanyol és nagy sztár és még nagyobb lesz, de egyelőre jó helyen van az Arsenalnál.
Valószinűnek?? Ha van esze, akkor sajnos el kell mennie a barcelonába mondjuk, mert ott nyerhet is valamit, az arsenallal erre nem sok esélye van..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#33003 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

red79 írta:Ezt meg most olvastam Fabregas-ról: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ar ... on-2015981" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem tartom valószinűnek, szerintem maradni fog. Igaz, hogy spanyol és nagy sztár és még nagyobb lesz, de egyelőre jó helyen van az Arsenalnál.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
red79
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 11:38
Kedvenc játékos: j cole
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#33004 Hozzászólás Szerző: red79 »

Ezt meg most olvastam Fabregas-ról:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ar ... on-2015981
Chelsea we're the team

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#33005 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ZenZo írta:
Keppi írta:...Fabregast sosem értettem hogy mért sztárolják, amikor klub szinten még semmit sem tett le az asztalra, leszámítva talán egy FA kupa győzelmet talán 2005-ben, amikor még jó ha a keret tagja volt. Bár még fiatal, úgyhogy bármi lehet belőle, de jelenleg azon kívül hogy a spanyol válogatottban megy(?) neki nem sok..
Azért ez így messze nem igaz. Fabregas egy kib*szott jó focista, még nem egy zseni vagy klasszis, de nagyon közel jár hozzá. Az ágyúsok közül az egyetlen játékos, akit minden további nélkül elnéznék Kékben, mert a középpályánknak pont egy ilyen emberre van szüksége.
Én is nagyon örülnék ha itt lenne, de szerintem ez sosem valósul meg. Amúgy szerintem is egy hatalmas játékos, s még nagyon fiatal, még fejlődni fog. Nézzétek csak meg, hogy az Arsenalban amióta nincs van Persie ő az egyetlen, aki termeli a gólokat s adja a gólpasszokat. Mikor RvP megsérült mindenki azt mondta, hogy ennek az Arsenalnak vége s ez egyáltalán nem vált be, mert Fabregas kihúzza őket a csávából. Személy szerint én nagyon kedvelem őt, egy részről, mert spanyol, más részről meg tetszik a játékstilusa.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33006 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Keppi írta:...Fabregast sosem értettem hogy mért sztárolják, amikor klub szinten még semmit sem tett le az asztalra, leszámítva talán egy FA kupa győzelmet talán 2005-ben, amikor még jó ha a keret tagja volt. Bár még fiatal, úgyhogy bármi lehet belőle, de jelenleg azon kívül hogy a spanyol válogatottban megy(?) neki nem sok..
Azért ez így messze nem igaz. Fabregas egy kib*szott jó focista, még nem egy zseni vagy klasszis, de nagyon közel jár hozzá. Az ágyúsok közül az egyetlen játékos, akit minden további nélkül elnéznék Kékben, mert a középpályánknak pont egy ilyen emberre van szüksége.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#33007 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Norbert írta: 3 valmirevaló focistájuk van: Arshavin (akinek az isten nem sok eszet adott) és Fabregas aki a nyakában az ellenfél tucatnyi védőjével és középpályásával próbál csodát tenni és Rvp, aki jelenleg sérült...
Egyébként szerintem ebbe a felsorolásban az Arsenal valamire való játékosairól Vermaelen mindenképpen benne kell legyen, klasszis lesz, 24 éves és egyrészt az Arsenal védelmének egyik alapja másrészt szerintem jó játékos. A gólimpotens arsenal egyetlen gólját is ő lőtte, még ha megpattanó is volt a lövése!
Viszont én egyik Arsenal játékost sem tartom annyira jónak, Arshavin is már 28 éves és alapvetően szélső.. Fabregast sosem értettem hogy mért sztárolják, amikor klub szinten még semmit sem tett le az asztalra, leszámítva talán egy FA kupa győzelmet talán 2005-ben, amikor még jó ha a keret tagja volt. Bár még fiatal, úgyhogy bármi lehet belőle, de jelenleg azon kívül hogy a spanyol válogatottban megy(?) neki nem sok.. RVP meg folyton sérült. olyan mint Robben, jó ha van de többnyire nincs. Bár ha valakit említeni kellene akkor tényleg ők azok akik még szóba jöhetnek mint "jó játékos".
Viszont a MU-nak jól összejött a tegnapi meccs, bár az Arsenal pont eddig jutott ellenünk is. A 16-osig igen, tovább nem, kapura jóformán veszélytelenek.
És ti nem tudom hogy vagytok vele, de engem baromira idegesít ha a kommentátor nem pártatlan..
:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33008 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ParanoidAndroid írta:korozsp88!

én még azok közé tartozom aki elvossák a hsz-id...de kérlek szépen tagold bazzeg az irományod...legyen már annyi eszed hogy felfogd,meg ha már elottem is 67en mondták ugyanezt...
Már ez is nagy haladás, hogy ennyire tagolt, ez már egész olvasható.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#33009 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Korozsp88 2 dolog:
1.) úgy vélem hogy merészség csak Wenger nyakába varni az Arsenal 5 éve tartó nyeretlenségéet, mivel ebben benne van vastagon a gúnárok menedzsmentje is. Sorra engedték el a rutinos játékosokat és folyamatosan csikócspattal vágnak neki a szezonnak. Most Campbell-lel szeretnék megváltani a világot, hát ő meg a másik véglet. Egy-két afrikai játékosnak az apja lehetne. 3 valmirevaló focistájuk van: Arshavin (akinek az isten nem sok eszet adott) és Fabregas aki a nyakában az ellenfél tucatnyi védőjével és középpályásával próbál csodát tenni és Rvp, aki jelenleg sérült...
2.) az hogy mitől nyeretlenek engem maximálisan nem érdekel. Engem megnyugtat hogy jó ideje csak a hátunkat figyelik és erről a jó szokásukról nem mondanak le. :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#33010 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

korozsp88!

én még azok közé tartozom aki elvossák a hsz-id...de kérlek szépen tagold bazzeg az irományod...legyen már annyi eszed hogy felfogd,meg ha már elottem is 67en mondták ugyanezt...
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33011 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

korozsp88 írta:És ez mind Wenger hibája!

2004-óta hagyta Wenger szétzilálni ezt a csapatot,és fejetlenül rutintalan fiatalokkal teletűzdelni ezt a volt világverő Arsenalt!Nem tudnak egy olyan szezont most már produkálni évről évre,hogy vagy ősz,vagy tél vége fele ne szálljanak ki a Bajnoki cím versenyzéséből!

Inkább felépíttetett egy új stadiont,mint hogy világklasszisokat,sztárokat,nagy játékosokat hozzon London vörös részébe!Fabregas,Arshavin,és Van Percie-n kívül senki nem ér abban az Arsenal-ban semmit!Ilyen Denílson,meg Bendtner,Eduardo,Vermaelen,Nasri,Walcott,Diaby,Traoré meg ilyenekkel mit akar Wenger Bajnoki címről ábrándozni?

Fogta,azt hagyta elmenni Henry-t is azt most milyen jól jönne az Arsenal-nak ott elöl!

A Januári átigazolás előtt azt nyilatkozta mikor arról kérdezték kik a várható érkezők hogy mivel Van Persie lesérült és várhatóan csak Április közepén térhet vissza így hát nincs csatár és oda akar valakit igazolni!Ennek ellenére nem igazolt a helyére senkit,helyette vett hátulra,a még így se tökéletes védelembe egy kiöregedett Sol Campbell-t!

... az átlag élet kór...
Azért kötve hiszem, hogy Wenger fogta magát, gondolt egyet, szélnek eresztette a veretlenül bajnok csapatát, saját elgondolásból stadiont épített, s inkább nem igazol, csak úgy, jókedvből. Nem akarom én őt védeni, félreértés ne essék, szerintem is vastagon benne van a keze ebben, de azért botorságokat ne írjunk már le. Hagyta elmenni Henryt, aki el akart menni? Mi értelme van olyan játékost tartóztatni, aki menni akar? Vermaelen meg nagyon jó kis védő, ne aggódj. Az öreg Sol meg? Hát, a ManUnál is felvetődött a neve a sérültek miatt, arról meg inkább az orvosok és erőnléti edzők tehetnek, ismétcsak nem a menedzser. Az utolsó meg csak szimplán fájt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#33012 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Berzéki Gábor21 írta:
hocki91 írta:Sziasztok!!!
Lehet h nem idevaló a téma de nem tudja vki h mikor lesz újra Chelsea meccs az Eurosport 2-őn??????
Mert már lassan 2 hónapja csak a Digisporton közvetítenek és már kezdem egy kicsit unni :evil: !
2009.02.07. 17:00 Premier League Anglia, Chelsea - Arsenal - élő
:wink:
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=sho ... 18&archive" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tv.eurosport.hu/tvschedule.shtml?menu=18139" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

korozsp88

Re: Premier League

#33013 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Zsoca írta:
kdako írta:Talán számunkra a lehető legrosszabb eredmény született, bár ha nyerünk kedden, akkor a manure-rel is megmarad a 4 pont. Vasárnap is ütni kell az Arse-t, csak attól tartok, kétszer egymás után nem tudnak ilyen pocsékul játszani. Nekünk kell majd menni, visszaállnak, és nyomhatják a kontrákat, mint most ellenük az MU. De majd Drogba lecsap!!
Nem volt az Arsenal annyira rossz, ők egy ilyen csapat. A taktikájukban nyomokban sem fedezhető fel az ész, mindig ugyanazt játsszák, kiszámíthatóak. Jövő héten is el fogjuk picsázni őket, pontosan mint novemberben vagy mint most a manure. NIncs csatáruk és Fabrageson kívül nincs világklasszisuk.

És ez mind Wenger hibája!Belegondolok hogy 2003-2004-es szezonba még ennek a trénernek volt az egész Bajnokságban a legjobb védelme,és támadói!Bár szerintem az egész világon is!Mert azzal a 2004-es Arsenal-al senki se bírt el,de még mi is csak úgy,hogy BL-ben tudtuk őket életünkbe először kiejteni!Csak egy pár nevet az akkori védelemből,meg csatársorból had említsek!Campbell,Ashley Cole,Eboué,Lauren,Henry,Bergkamp!;)De sorolhatnám még ezeket a neveket,és szörnyű azt látni,egy ilyen csapattól,még annak ellenére is hogy rivális,hogy 2004-óta hagyta Wenger szétzilálni ezt a csapatot,és fejetlenül rutintalan fiatalokkal teletűzdelni ezt a volt világverő Arsenalt!Nem tudnak egy olyan szezont most már produkálni évről évre,hogy vagy ősz,vagy tél vége fele ne szálljanak ki a Bajnoki cím versenyzéséből!Ez mind Wenger hibája!Inkább felépíttetett egy új stadiont,mint hogy világklasszisokat,sztárokat,nagy játékosokat hozzon London vörös részébe!Fabregas,Arshavin,és Van Percie-n kívül senki nem ér abban az Arsenal-ban semmit!Ilyen Denílson,meg Bendtner,Eduardo,Vermaelen,Nasri,Walcott,Diaby,Traoré meg ilyenekkel mit akar Wenger Bajnoki címről ábrándozni?Fogta,azt hagyta elmenni Henry-t is azt most milyen jól jönne az Arsenal-nak ott elöl!Csak egy bizonyíték,arra hogy Wenger milyen szarul csinálja a munkáját a csapatnál!A Januári átigazolás előtt azt nyilatkozta mikor arról kérdezték kik a várható érkezők hogy mivel Van Persie lesérült és várhatóan csak Április közepén térhet vissza így hát nincs csatár és oda akar valakit igazolni!Ennek ellenére nem igazolt a helyére senkit,helyette vett hátulra,a még így se tökéletes védelembe egy kiöregedett Sol Campbell-t!Igaz ingyen jött,de kérdezhetném minek?Minek hozott vissza egy olyan játékost Wenger,akitől évekkel ezelőtt megvált tőle,és továbbadta másnak?Ez nem fér a fejembe!És itt látszik meg hogy Wenger egyáltalán nem tudja hogy mit csinál ezzel a gárdával saját maga!És az a röhej hogy megint az van ami eddig is a csapattal!Szépen játszanak,támadnak,de nem vágják be a helyzeteiket,és hátul meg nincs védelem mert kinyílnak mint a Bécsi kapu szó szerint!Nem jönnek az eredmények ennél a fiatal csapatnál!A mi Chelsea csapatunk,és a Manchester United akiknél minimum 28,29,30 fölötti az átlag élet kór,ott vannak a Bajnoki címért folytatott harcban,és verik ezt a fiatal csapatot,és az az Arsenal,akiknek az átlag élet kór 20-körüli,és élénkebben mozognak,nem bírják az öregekkel felvenni a versenyt,és nem tudnak Bajnokok lenni!Ez egy kicsit ciki!;)De mindenki döntse el saját maga hogy mi a véleménye erről a fiatal Arsenalról!A lényeg hogy jövőhéten verni kell őket!Hajrá Chelsea!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#33014 Hozzászólás Szerző: Gábor »

hocki91 írta:Sziasztok!!!
Lehet h nem idevaló a téma de nem tudja vki h mikor lesz újra Chelsea meccs az Eurosport 2-őn??????
Mert már lassan 2 hónapja csak a Digisporton közvetítenek és már kezdem egy kicsit unni :evil: !
2009.02.07. 17:00 Premier League Anglia, Chelsea - Arsenal - élő
:wink:
Farewell Didier!

hocki91
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 18:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#33015 Hozzászólás Szerző: hocki91 »

Sziasztok!!!
Lehet h nem idevaló a téma de nem tudja vki h mikor lesz újra Chelsea meccs az Eurosport 2-őn??????
Mert már lassan 2 hónapja csak a Digisporton közvetítenek és már kezdem egy kicsit unni :evil: !
Meg a Bl-ben sem közvetíttettek egy meccset sem!!!!
Remélem a Bl-ben és a bajnokságban is tudok majd meccset nézni mert a Chelsea-Arsenal és az Inter-Chelsea meccsnél izgalmasabbat nem hiszem h közvetíthet a tv.
A Bl-ben sztem a Tv2 is jobb lenne ha átgondolná h melyik meccs izgalmasabb a Barca-Stuttgart v az Inter-Chelsea.
Ha vki tud segíteni megköszönném!!!!!!!!!!! :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#33016 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Talán számunkra a lehető legrosszabb eredmény született, bár ha nyerünk kedden, akkor a manure-rel is megmarad a 4 pont. Vasárnap is ütni kell az Arse-t, csak attól tartok, kétszer egymás után nem tudnak ilyen pocsékul játszani. Nekünk kell majd menni, visszaállnak, és nyomhatják a kontrákat, mint most ellenük az MU. De majd Drogba lecsap!!
Nem volt az Arsenal annyira rossz, ők egy ilyen csapat. A taktikájukban nyomokban sem fedezhető fel az ész, mindig ugyanazt játsszák, kiszámíthatóak. Jövő héten is el fogjuk picsázni őket, pontosan mint novemberben vagy mint most a manure. NIncs csatáruk és Fabrageson kívül nincs világklasszisuk.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#33017 Hozzászólás Szerző: kdako »

Talán számunkra a lehető legrosszabb eredmény született, bár ha nyerünk kedden, akkor a manure-rel is megmarad a 4 pont. Vasárnap is ütni kell az Arse-t, csak attól tartok, kétszer egymás után nem tudnak ilyen pocsékul játszani. Nekünk kell majd menni, visszaállnak, és nyomhatják a kontrákat, mint most ellenük az MU. De majd Drogba lecsap!!
GO BLUES!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#33018 Hozzászólás Szerző: Spring »

Norbertoo írta:előre szólok nem nézem a meccset. és kiemelném a gondolták szót, vagy is nem te, hanem az Arsenal
Ezt benéztem, sorry :oops: :oops:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#33019 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Spring írta:
Norbertoo írta:
Spring írta:Ha az Arsenal azt a játékot fogja játszani ellenünk, hogy a 110 centis Arshavin-ra íveli a labdákat, akkor mi is nagyon elpicsázzuk őket
Arshavin a PL egyik legalacsonyabb játékosa. ezt ugye nem gondolták komolyan h az ő fejére ívelgetnek?
Akkor szerinted kinek a fejére???? Csak őt látom a tizenhatoson belül
előre szólok nem nézem a meccset. és kiemelném a gondolták szót, vagy is nem te, hanem az Arsenal

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#33020 Hozzászólás Szerző: Spring »

Norbertoo írta:
Spring írta:Ha az Arsenal azt a játékot fogja játszani ellenünk, hogy a 110 centis Arshavin-ra íveli a labdákat, akkor mi is nagyon elpicsázzuk őket
Arshavin a PL egyik legalacsonyabb játékosa. ezt ugye nem gondolták komolyan h az ő fejére ívelgetnek?
Akkor szerinted kinek a fejére???? Csak őt látom a tizenhatoson belül
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése