Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Graham Potter

#321 Hozzászólás Szerző: david368 »

Takarodjon ez a senkihàzi utolsò neve nincsen “edzô”, ez màr rohadt gàz b+, a legnagyobb szegyenbe vezeti a klubbot ez mar hihetetlen

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3628
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#322 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Egyetértek ez kínosan sok már...ez egy játék, nem értem miért kell elmenni eddig

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#323 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. február 25., szombat 13:31 Ezért is írtam, hogy ez valóban túlzás. Hisz ismered az angol szurkolókat, nem az eszükről híresek, elég csak a válogatottra gondolni. Viszont ezeket a kókler könnyedén elintézhetné azzal, hogy magától elhúz. Úgyh ahelyett h a médiának siránkozik, hogy mennyire bántják őt és a családját a saját szurkolói, inkább lépjen le és senki nem fogja őt tovább szidni.
Nézd szerintem ha ennek hatására távozna, azzal azt írná alá, hogy az ilyen fenyegetések teljesen helyénvaló eszközök és el lehet velük érni a célt. Ennyi erővel, ha én nem értek együtt a kormánnyal, halálosan megfenyegetem őket és már le is mondott a Viktor :D Nem túl életszerű.
Ezt a klubnak nyilvánosan el kellene ítélnie, akárki az edző akármilyen eredménnyel. A tetteseken meg példát kell statuálni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#324 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. február 25., szombat 13:31
edeskeves írta: 2023. február 25., szombat 13:27
Pityee írta: 2023. február 25., szombat 12:35

Ez túlzás valóban, de mit vártál komolyan? Ezt boehlyéknek köszönheti teljes mértékben. Pár kommenttel lejjebb már írtam, hogy ha nem fogják kivágni őt és folytatódnak ezek az eredmények, akkor hamarosan nem csak fenyegetni fogják, hanem meg is csapkodják. Már így sem normális, hogy úgy kell testőrökkel kimenekíteni őt a stamfordról. Mindenkinek jobb lenne ha magától felmondana és kész.
Nagyjabol hasonlo a velemenyunk a munkassagarol, de ez azert atlep egy hatart es semmilyen indok nem lehet ra. Egy dolog a szakmai tudasa, de a gyerekeinek mi koze ehhez?
Eleg rossz fenyt vet a klubra is, hogy ilyen szurkoloi vannak, nyilvan nem egyedi eset.
Ezért is írtam, hogy ez valóban túlzás. Hisz ismered az angol szurkolókat, nem az eszükről híresek, elég csak a válogatottra gondolni. Viszont ezeket a kókler könnyedén elintézhetné azzal, hogy magától elhúz. Úgyh ahelyett h a médiának siránkozik, hogy mennyire bántják őt és a családját a saját szurkolói, inkább lépjen le és senki nem fogja őt tovább szidni.
Nem fog lelépni mert bízik magában és abban, hogy hosszútávon sikeres lehet. Ő megmondta előre, nem véletlen kötött sok éves szerződést.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6829
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#325 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2023. február 25., szombat 13:27
Pityee írta: 2023. február 25., szombat 12:35
kecske01 írta: 2023. február 25., szombat 9:38 Graham Potter revealed this afternoon he has received abusive emails wishing death on him and his children.

Már a családját fenyegetik, halálukat kívánva. Értem, hogy sok embert zavar a jelenlegi helyzet, de ez túlzás. Remélem megtalálják akik ezeket írták neki.
Ez túlzás valóban, de mit vártál komolyan? Ezt boehlyéknek köszönheti teljes mértékben. Pár kommenttel lejjebb már írtam, hogy ha nem fogják kivágni őt és folytatódnak ezek az eredmények, akkor hamarosan nem csak fenyegetni fogják, hanem meg is csapkodják. Már így sem normális, hogy úgy kell testőrökkel kimenekíteni őt a stamfordról. Mindenkinek jobb lenne ha magától felmondana és kész.
Nagyjabol hasonlo a velemenyunk a munkassagarol, de ez azert atlep egy hatart es semmilyen indok nem lehet ra. Egy dolog a szakmai tudasa, de a gyerekeinek mi koze ehhez?
Eleg rossz fenyt vet a klubra is, hogy ilyen szurkoloi vannak, nyilvan nem egyedi eset.
Ezért is írtam, hogy ez valóban túlzás. Hisz ismered az angol szurkolókat, nem az eszükről híresek, elég csak a válogatottra gondolni. Viszont ezeket a kókler könnyedén elintézhetné azzal, hogy magától elhúz. Úgyh ahelyett h a médiának siránkozik, hogy mennyire bántják őt és a családját a saját szurkolói, inkább lépjen le és senki nem fogja őt tovább szidni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#326 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2023. február 25., szombat 12:35
kecske01 írta: 2023. február 25., szombat 9:38 Graham Potter revealed this afternoon he has received abusive emails wishing death on him and his children.

Már a családját fenyegetik, halálukat kívánva. Értem, hogy sok embert zavar a jelenlegi helyzet, de ez túlzás. Remélem megtalálják akik ezeket írták neki.
Ez túlzás valóban, de mit vártál komolyan? Ezt boehlyéknek köszönheti teljes mértékben. Pár kommenttel lejjebb már írtam, hogy ha nem fogják kivágni őt és folytatódnak ezek az eredmények, akkor hamarosan nem csak fenyegetni fogják, hanem meg is csapkodják. Már így sem normális, hogy úgy kell testőrökkel kimenekíteni őt a stamfordról. Mindenkinek jobb lenne ha magától felmondana és kész.
Nagyjabol hasonlo a velemenyunk a munkassagarol, de ez azert atlep egy hatart es semmilyen indok nem lehet ra. Egy dolog a szakmai tudasa, de a gyerekeinek mi koze ehhez?
Eleg rossz fenyt vet a klubra is, hogy ilyen szurkoloi vannak, nyilvan nem egyedi eset.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6829
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. február 25., szombat 9:38 Graham Potter revealed this afternoon he has received abusive emails wishing death on him and his children.

Már a családját fenyegetik, halálukat kívánva. Értem, hogy sok embert zavar a jelenlegi helyzet, de ez túlzás. Remélem megtalálják akik ezeket írták neki.
Ez túlzás valóban, de mit vártál komolyan? Ezt boehlyéknek köszönheti teljes mértékben. Pár kommenttel lejjebb már írtam, hogy ha nem fogják kivágni őt és folytatódnak ezek az eredmények, akkor hamarosan nem csak fenyegetni fogják, hanem meg is csapkodják. Már így sem normális, hogy úgy kell testőrökkel kimenekíteni őt a stamfordról. Mindenkinek jobb lenne ha magától felmondana és kész.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#328 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. február 25., szombat 9:38 Graham Potter revealed this afternoon he has received abusive emails wishing death on him and his children.

Már a családját fenyegetik, halálukat kívánva. Értem, hogy sok embert zavar a jelenlegi helyzet, de ez túlzás. Remélem megtalálják akik ezeket írták neki.
Ezt en is olvastam es undorito dolog. Akar ki is eshetnenk, de idaig akkor sem lehet elmenni. Finoman szolva nem tetszik a munkaja, de normalis keretek kozott szidom es meg se fordulna a fejemben a gyerekei halalat kivanni. Ezzel aztan csak meg rosszabb lesz az egesz, ha nem tudja kezelni Potter. (Megertem, ha nem, legyen akarmilyen jo pszichologus meg profi)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7036
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#329 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Graham Potter revealed this afternoon he has received abusive emails wishing death on him and his children.

Már a családját fenyegetik, halálukat kívánva. Értem, hogy sok embert zavar a jelenlegi helyzet, de ez túlzás. Remélem megtalálják akik ezeket írták neki.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#330 Hozzászólás Szerző: James Lee »

edeskeves írta: 2023. február 25., szombat 0:54 Akik meg mindig vedik azok szerintem vagy nem ertik vagy csak nem akarjak felfogni, hogy mi a bajunk es mivel ertelmes indok nincs erre a szereplesre probaljatok mar rafogni tenyleg mindenre, hogy pl hazai palyan kikapunk az utolsotol, akikkel az uj edzojuk meg nem is tudott keszulni, de megis tobb elkepzelesuk volt, mint a mi csapatunknak.
Nektek pedig azt kellene megérteni vagy felfogni, hogy akik védik Pottert, azok nem a kifogásokat keresik, mert annyira cuki szakálla van.
Relatív, hogy mi értelmes indok és mi kifogás. Nem kedvelem Pottert, de nekem az a meggyőződésem, hogy ilyen körülmények között egy top edző sem lenne képes értelmesen dolgozni. Állandóan azzal jöttök hogy nem látszik, mit szeretne jatszatni a mágus és milyen taktikát álmodott meg, de könyörgöm, egy év alatt egy kezdőcsapatnyi ember érkezett, ráadásul a az egyik fele az előző edzőnek, a másik fele pedig a szezon közepén :D A jelenlegi keret gyakorlatilag motiválatlan, frissen érkezett és fiatal emberekből álló moslék, az árcédulákról pedig senki sem tehet. Így nem lehet eredményeket elérni és ez nem kifogás, hanem tény. Nem tudom ki mit dolgozik, de ha cserélődött már le körülöttetek a teljes csapatotok (szerencsére én pont ezt élem meg, baromi hálás dolog), akkor azért tudhatjátok, hogy minimum fél, de inkább egy év, mire már nem döcög a gépezet.
Sok kérdés van bennem is ezzel a szerencsétlennel kapcsolatban, pl hogy a világ legjobb wingbackjei közül kettő miért full back poziban nyomja, és a legutóbbi égések is megviselnek, de ez a szezon már úgyis kuka nem csak Potternek köszönhetően, egy mostani edzőváltás pedig szerintem nem oldana meg semmit, sőt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7036
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#331 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. február 25., szombat 0:54 Azert egy dolgot tisztazni kellene, tobbsegunk nem az miatt csalodott es kuldene el Pottert, mert nem vagyunk mar az elso 4-ben es nem vertuk 5-0-ra a Dortmundot az elso meccsen.

Akik meg mindig vedik azok szerintem vagy nem ertik vagy csak nem akarjak felfogni, hogy mi a bajunk es mivel ertelmes indok nincs erre a szereplesre probaljatok mar rafogni tenyleg mindenre, hogy pl hazai palyan kikapunk az utolsotol, akikkel az uj edzojuk meg nem is tudott keszulni, de megis tobb elkepzelesuk volt, mint a mi csapatunknak.
Pechesek vagyunk ennyi. Sotonnál is jobbak voltunk, volt egy szabadrúgások ami bement.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6829
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#332 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2023. február 25., szombat 0:54 Azert egy dolgot tisztazni kellene, tobbsegunk nem az miatt csalodott es kuldene el Pottert, mert nem vagyunk mar az elso 4-ben es nem vertuk 5-0-ra a Dortmundot az elso meccsen.

Akik meg mindig vedik azok szerintem vagy nem ertik vagy csak nem akarjak felfogni, hogy mi a bajunk es mivel ertelmes indok nincs erre a szereplesre probaljatok mar rafogni tenyleg mindenre, hogy pl hazai palyan kikapunk az utolsotol, akikkel az uj edzojuk meg nem is tudott keszulni, de megis tobb elkepzelesuk volt, mint a mi csapatunknak.
Ugyan mi ezzel a gond? Adjunk egy egész hét pihit a játékosoknak, hátha úgy már a kaput is elfogjuk találni egyszer-egyszer :D Aztán akkor lehet majd mondani, hogy a potter féle magic beindult 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#333 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Azert egy dolgot tisztazni kellene, tobbsegunk nem az miatt csalodott es kuldene el Pottert, mert nem vagyunk mar az elso 4-ben es nem vertuk 5-0-ra a Dortmundot az elso meccsen.

Akik meg mindig vedik azok szerintem vagy nem ertik vagy csak nem akarjak felfogni, hogy mi a bajunk es mivel ertelmes indok nincs erre a szereplesre probaljatok mar rafogni tenyleg mindenre, hogy pl hazai palyan kikapunk az utolsotol, akikkel az uj edzojuk meg nem is tudott keszulni, de megis tobb elkepzelesuk volt, mint a mi csapatunknak.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 494
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Graham Potter

#334 Hozzászólás Szerző: Izland »

kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 23:46
Bandi írta: 2023. február 24., péntek 23:27
kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 23:11 Felmentő véleményt sajnos kell írni amíg ekkora remegést csináltok ebből a szezonból. Minden ellenünk van a tulajváltást is ide véve. Az elmúlt meccseket nekünk kellett volna nyerni a számok alapján csak ti valamiért Pottert okoljátok azért, mert elől nem verik be a helyzeteket.
Persze lehet írni a védelmében csak ezek általában mind hipotézisek, tényekkel soha senki nem tudja alátámasztani a Potter féle varázslatot. Ahhoz meg már hozzászokhattunk hogy mindig mindenki ellenünk van, a bírók, az ellenfél védői meg kapusa mindig csúcsformában vannak, ezeken lépjünk túl szerintem.
Mert nincs most varázslat :D minden szakértő elmondta, hogy köze nincs ahhoz a focihoz amit Brightonnal nyomatott. Elején megpróbálta az se működött és elhagyta inkább. Ilyen szempontból kicsit fura is volt az átigazolási ablakunk, mert nem nagyon tömtünk be a lyukakat.

Nekem sem tetszik ez a mostani helyzet, de top4 idén már nem lehet meg semelyik edzővel sem. Így egy nyarat adnék neki rendesen, hogy felkészüljön a csapat. Ha meg ősszel nincs fejlődés akkor úgyis kirúgják.
Pontosan, ezt nem veszik figyelembe sokan. Vagy a legtöbbet, vagy az egyik legtöbbet költő csapat vagyunk. Ennek ellenére sajnos azt kell mondanunk, hogy a középpályásaink és a támadóink között nincs világklasszis. Folyamatosan olyan játékosokat igazoltunk, akik a "jövő" emberei, a jelennel viszont nem foglalkoztunk. Talán Lukaku és Sterling az, aki már úgy érkezett a csapathoz, hogy kvázi világklasszis volt. Viszont az egyik már nincs, a másik pedig a fél szezonban sérült.

Nálunk,
Egy R. Lewandowski helyett Aubameyang
egy Raphinha helyett Madueke,
egy F. de Jong helyett Kovacic
focizik. (Csakhogy az elbukott átigazolási versenyeket egy helyről hozzam példának.)


Nincs ezzel az igazoljuk le a jövő embereit dologgal baj, csak akkor el kell fogadni mellé, hogy a jelenben nem lesz hirtelen versenyképes a csapat. Ezen pedig a jelenleg elérhető edzők közül egyik sem tudna segíteni, ezért nem is vállalja senki a feladatot, ezért is fog maradni Potter. Nincs értelme edzőt váltani így.

Szerintem jelenleg 4 világklasszis játékosunk van.
- James
- Chilwell
- T. Silva
- Kanté

Egyiküktől sem várhatjuk a gólokat, összességében pedig hiába vagyunk gyengék, a védelmünk nem is rossz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7036
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#335 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 24., péntek 23:46
kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 23:11
Bandi írta: 2023. február 24., péntek 23:00
Miért van az hogy ha valaki Potter-t védi, akkor ott a hsz-ben a “ha” és a “de” szavak szinte mindig ott vannak? :D Szerintem most már ott tartunk hogy bármi féle Potter-t felmentő vélemény értelmetlen mindaddig, amíg nem kezdünk el egymás után meccseket nyerni. A sorsolást elnézve márpedig ez nem mostanában lesz…
Felmentő véleményt sajnos kell írni amíg ekkora remegést csináltok ebből a szezonból. Minden ellenünk van a tulajváltást is ide véve. Az elmúlt meccseket nekünk kellett volna nyerni a számok alapján csak ti valamiért Pottert okoljátok azért, mert elől nem verik be a helyzeteket.
Már ne is haragudj, de miért, ez nem a futballisták repertoárjának a része? Ha hiányzik, akkor talán gyakorolni kéne és nem 4-5 napig pihentetni őket. Tessék ott maradni edzés után is a csatároknak és kapura lőni, hogy eltaláljanak mást is mint a kapu kibaszott közepét.
Szerintem ezen a szinten ilyen srácoknak már nem nagyon kell gyakorolni ezt :D sérülések elkerülése miatt volt egyébként pihentetve a csapat amit én nem bánok.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3628
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#336 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 23:11
Bandi írta: 2023. február 24., péntek 23:00
kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 22:33
Ten Hag jó edző, de átmenetből verik általában az ellenfeleket. Mivel gyors játékosaik vannak. Felállt védelem ellen nekik sem megy a gólszerzés. Ez messze van még az igazi Ten Hag focitól. Nyáron, ha jól igazolnak akkor ott lehetnek bajnoki harcban. Viszont neki többnyire rendelkezésre álltak a kulcsjátékosai szóval azért az összehasonlítás sem szerencsés.
Miért van az hogy ha valaki Potter-t védi, akkor ott a hsz-ben a “ha” és a “de” szavak szinte mindig ott vannak? :D Szerintem most már ott tartunk hogy bármi féle Potter-t felmentő vélemény értelmetlen mindaddig, amíg nem kezdünk el egymás után meccseket nyerni. A sorsolást elnézve márpedig ez nem mostanában lesz…
Felmentő véleményt sajnos kell írni amíg ekkora remegést csináltok ebből a szezonból. Minden ellenünk van a tulajváltást is ide véve. Az elmúlt meccseket nekünk kellett volna nyerni a számok alapján csak ti valamiért Pottert okoljátok azért, mert elől nem verik be a helyzeteket.
Már ne is haragudj, de miért, ez nem a futballisták repertoárjának a része? Ha hiányzik, akkor talán gyakorolni kéne és nem 4-5 napig pihentetni őket. Tessék ott maradni edzés után is a csatároknak és kapura lőni, hogy eltaláljanak mást is mint a kapu kibaszott közepét.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7036
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#337 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. február 24., péntek 23:27
kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 23:11 Felmentő véleményt sajnos kell írni amíg ekkora remegést csináltok ebből a szezonból. Minden ellenünk van a tulajváltást is ide véve. Az elmúlt meccseket nekünk kellett volna nyerni a számok alapján csak ti valamiért Pottert okoljátok azért, mert elől nem verik be a helyzeteket.
Persze lehet írni a védelmében csak ezek általában mind hipotézisek, tényekkel soha senki nem tudja alátámasztani a Potter féle varázslatot. Ahhoz meg már hozzászokhattunk hogy mindig mindenki ellenünk van, a bírók, az ellenfél védői meg kapusa mindig csúcsformában vannak, ezeken lépjünk túl szerintem.
Mert nincs most varázslat :D minden szakértő elmondta, hogy köze nincs ahhoz a focihoz amit Brightonnal nyomatott. Elején megpróbálta az se működött és elhagyta inkább. Ilyen szempontból kicsit fura is volt az átigazolási ablakunk, mert nem nagyon tömtünk be a lyukakat.

Nekem sem tetszik ez a mostani helyzet, de top4 idén már nem lehet meg semelyik edzővel sem. Így egy nyarat adnék neki rendesen, hogy felkészüljön a csapat. Ha meg ősszel nincs fejlődés akkor úgyis kirúgják.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#338 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ten Hag nem szezon közben vette át a csapatot, nem volt idén olyan szakasza a szezonjának amikor 15 játékosa volt egyszerre sérült és nem érkezett meg hozzá télen 7-8 uj játékos akiket épitsen be 2 hét alatt. Sőt ten Hag már elötte honapokkal ki volt jelölve edzőnek, mielött egyáltalán elkezdte volna a felkészülést a MU-nál.

És ahogy Kecske is írta, azért még egyelöre elég biztonsági focit játszanak, nem épitkeznek játékban, talán jövőre elkezdik azt is.

Tudom mentegetőzés, de nem hiszem hogy más edző ezekkel a feltételekkel már mondjuk előrébb tartana, legtöbben el se vállalták volna.

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#339 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 23:11 Felmentő véleményt sajnos kell írni amíg ekkora remegést csináltok ebből a szezonból. Minden ellenünk van a tulajváltást is ide véve. Az elmúlt meccseket nekünk kellett volna nyerni a számok alapján csak ti valamiért Pottert okoljátok azért, mert elől nem verik be a helyzeteket.
Persze lehet írni a védelmében csak ezek általában mind hipotézisek, tényekkel soha senki nem tudja alátámasztani a Potter féle varázslatot. Ahhoz meg már hozzászokhattunk hogy mindig mindenki ellenünk van, a bírók, az ellenfél védői meg kapusa mindig csúcsformában vannak, ezeken lépjünk túl szerintem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7036
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#340 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. február 24., péntek 23:00
kecske01 írta: 2023. február 24., péntek 22:33
broduer írta: 2023. február 24., péntek 22:06
Nem egy jó Rashfordja van, hanem már a megérkezése óta látszik az a taktika és stílus, amit játszatni akar a csapatával. Miért nem lehet kimondani a tényeket? Hogy Potter eddig minden téren egy rakás szar és hogy Ten Hag játélfilozófiája eddig működik, a játékosok jól érzik magukat a rendszerben.
Aztán már mindenkinek szíve joga, hogy hagyna-e még időt Potternak, de egyelőre amit csinál, kommunikál, az semmilyen szinten sem védhető. Jelenleg szabad szemmel is élesen látható vörös vonal van Potter és Ten Hag munkássága között.
Ten Hag jó edző, de átmenetből verik általában az ellenfeleket. Mivel gyors játékosaik vannak. Felállt védelem ellen nekik sem megy a gólszerzés. Ez messze van még az igazi Ten Hag focitól. Nyáron, ha jól igazolnak akkor ott lehetnek bajnoki harcban. Viszont neki többnyire rendelkezésre álltak a kulcsjátékosai szóval azért az összehasonlítás sem szerencsés.
Miért van az hogy ha valaki Potter-t védi, akkor ott a hsz-ben a “ha” és a “de” szavak szinte mindig ott vannak? :D Szerintem most már ott tartunk hogy bármi féle Potter-t felmentő vélemény értelmetlen mindaddig, amíg nem kezdünk el egymás után meccseket nyerni. A sorsolást elnézve márpedig ez nem mostanában lesz…
Felmentő véleményt sajnos kell írni amíg ekkora remegést csináltok ebből a szezonból. Minden ellenünk van a tulajváltást is ide véve. Az elmúlt meccseket nekünk kellett volna nyerni a számok alapján csak ti valamiért Pottert okoljátok azért, mert elől nem verik be a helyzeteket.

Válasz küldése