Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30481 Hozzászólás Szerző: frentzen »

A mostani szezonunk olyan lesz mint az Arsenal-nak volt a 2003/2004-es szezonban
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Premier League

#30482 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Zsoca írta: Nyilván a City.
Amúgy persze, nem biztos, hogy mind a 6 rangadót behúzzuk. De tavaly is elég jól ment, idén is mehet jól. Majd meglátjuk.
Szerintem idén a MU elleni idegenbelit nem fogjuk tudni hozni, illetve a Pool ellen meggyűlhet a bajunk (igen tudom szar a pool, de felszívhatják magukat/addigra egy-két kulcsjátékos formába lendülhet), az Emirates fekszik nekünk/Drogbának és idén talán nem kapunk ki a City-től itthon. Ebből a tíz meccsből 6 Gy 3 D 1 V szerintem reális elvárás, ami ugye pontszámban ugyanannyi, mint a tavalyi 7-0-3. Csak ugye nem mindegy ki ellen kapunk ki (jó lenne ha nem az ellen az egy ellen akivel majd ténylegesen versenyt futunk februártól).

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30483 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

rafanadal írta:
twopac írta:Azért arra nem fogadnék hogy idén mind a 6 rangadót hozzuk,és még ott a Pool és a Tottenham!Hazai pályán hozni kell a meccseket,idegenbe egy két x belefér!Kisebb csapatokkal idén szerintem nem lesz sok gondunk!
Neked melyik a 6 rangadó, ha a Poolt nem számoltad bele? MU, Arsenal és?
Nyilván a City.
Amúgy persze, nem biztos, hogy mind a 6 rangadót behúzzuk. De tavaly is elég jól ment, idén is mehet jól. Majd meglátjuk.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#30484 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

twopac írta:Azért arra nem fogadnék hogy idén mind a 6 rangadót hozzuk,és még ott a Pool és a Tottenham!Hazai pályán hozni kell a meccseket,idegenbe egy két x belefér!Kisebb csapatokkal idén szerintem nem lesz sok gondunk!
Neked melyik a 6 rangadó, ha a Poolt nem számoltad bele? MU, Arsenal és?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30485 Hozzászólás Szerző: twopac »

Azért arra nem fogadnék hogy idén mind a 6 rangadót hozzuk,és még ott a Pool és a Tottenham!Hazai pályán hozni kell a meccseket,idegenbe egy két x belefér!Kisebb csapatokkal idén szerintem nem lesz sok gondunk!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30486 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

rafanadal írta: Azért azt is számoljuk bele, hogy egy-két nem várt esetben is pontokat fogunk veszteni.
Persze, de tavaly is volt ilyen bőven. :) Szóval simán lehet javítani a tavalyi teljesítményen. Ha a rangadókat megint hozzuk, akkor több ponttal leszünk bajnokok, mint tavaly. Ez egyértelmű. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#30487 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:
rafanadal írta: A 2-essel tökéletesen egyet értek. Az 1-essel is nagyjából, csak annyit azért hozzáfűznék, hogy idén is meglesznek azok az elvesztegetett pontok, csak nem pont a Wigan és a WHU ellen, hanem két másik kis csapat ellen. Szóval ilyen hibák mindig belecsúsznak.
Hát, lehet meglesznek, de hol? Tavaly City ellen buktunk 6 pontot, ezt alulteljesíteni nem tudjuk. Eveton ellen buktunk 4 pontot, tuti hogy ezen javítunk. Tottenhamtől is kikaptunk idegenben. Azt mondom, hogy ezeket a pontokat a rangadókon tudjuk elbukni, hogy egálba legyünk a tavalyi évvel. És ez elég biztató azt hiszem. Gyakorlatilag, lehet azt is mondani, hogy ha megint utcalány jók leszünk a Big4 meccseken (Big4ban Pool helyett City), akkor nyert ügyünk van a PL-ben.
Azért azt is számoljuk bele, hogy egy-két nem várt esetben is pontokat fogunk veszteni.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30488 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

rafanadal írta: A 2-essel tökéletesen egyet értek. Az 1-essel is nagyjából, csak annyit azért hozzáfűznék, hogy idén is meglesznek azok az elvesztegetett pontok, csak nem pont a Wigan és a WHU ellen, hanem két másik kis csapat ellen. Szóval ilyen hibák mindig belecsúsznak.
Hát, lehet meglesznek, de hol? Tavaly City ellen buktunk 6 pontot, ezt alulteljesíteni nem tudjuk. Eveton ellen buktunk 4 pontot, tuti hogy ezen javítunk. Tottenhamtől is kikaptunk idegenben. Azt mondom, hogy ezeket a pontokat a rangadókon tudjuk elbukni, hogy egálba legyünk a tavalyi évvel. És ez elég biztató azt hiszem. Gyakorlatilag, lehet azt is mondani, hogy ha megint utcalány jók leszünk a Big4 meccseken (Big4ban Pool helyett City), akkor nyert ügyünk van a PL-ben.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#30489 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:A Sp*rs - arse meccs közben filóztam és eszembe jutott 2 gondolat, amit még délelőtt be akartam írni, csak kiment a fejemből:

1 - Sokan mondják hogy könnyű a sorsolásunk. Ez így is lenne, ha csak ez az 5 meccs számítani. :) Ami ennek következménye, hogy máshol meg lesznek nehéz periódusaink (pl. most, City, Arsenal). Másrészről hiába könnyű 5 meccs papíron, a Wigan elleni, tavalyi idegenbeli meccsen kikaptunk (idén ez +3pont), a WHU ellen szintén idegenben pedig leikszeltünk (+2pont). Szóval én úgy gondolom, ha ezt is figyelembe vesszük, akkor több mint gyönyörű a szezonkezdetünk. :)

2 - Feljavultak a pontrúgásaink. A west ham elleni meccset gyakorlatilag pontrúgásokkal nyertük meg és a Blackpool elleni is így szereztünk vezetést. Ez nem egy utolsó dolog. Régen volt már az az időszak, amikor félelmetes volt a csapat ilyen szempontból.
A 2-essel tökéletesen egyet értek. Az 1-essel is nagyjából, csak annyit azért hozzáfűznék, hogy idén is meglesznek azok az elvesztegetett pontok, csak nem pont a Wigan és a WHU ellen, hanem két másik kis csapat ellen. Szóval ilyen hibák mindig belecsúsznak.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30490 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A Sp*rs - arse meccs közben filóztam és eszembe jutott 2 gondolat, amit még délelőtt be akartam írni, csak kiment a fejemből:

1 - Sokan mondják hogy könnyű a sorsolásunk. Ez így is lenne, ha csak ez az 5 meccs számítani. :) Ami ennek következménye, hogy máshol meg lesznek nehéz periódusaink (pl. most, City, Arsenal). Másrészről hiába könnyű 5 meccs papíron, a Wigan elleni, tavalyi idegenbeli meccsen kikaptunk (idén ez +3pont), a WHU ellen szintén idegenben pedig leikszeltünk (+2pont). Szóval én úgy gondolom, ha ezt is figyelembe vesszük, akkor több mint gyönyörű a szezonkezdetünk. :)

2 - Feljavultak a pontrúgásaink. A west ham elleni meccset gyakorlatilag pontrúgásokkal nyertük meg és a Blackpool elleni is így szereztünk vezetést. Ez nem egy utolsó dolog. Régen volt már az az időszak, amikor félelmetes volt a csapat ilyen szempontból.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#30491 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gábor írta:A szarzi hivatalos oldala is megerősítette,hogy Fabregas nem játszhat 2-3 hétig.
Magyarul itt olvashatjátok:http://www.fc-arsenal.hu/hirek/4570,fab ... ulese.html

És ha jól tudom Walcott és van Persie is hiányozni fog.
Erről is írnak:http://www.fc-arsenal.hu/hirek/4554,serultjelentes.html
Ez mostmár kezd kötelező győzelemmé átalakulni, mivel a csapat magja hiányozni fog.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#30492 Hozzászólás Szerző: Gábor »

A szarzi hivatalos oldala is megerősítette,hogy Fabregas nem játszhat 2-3 hétig.
Magyarul itt olvashatjátok:http://www.fc-arsenal.hu/hirek/4570,fab ... ulese.html

És ha jól tudom Walcott és van Persie is hiányozni fog.
Erről is írnak:http://www.fc-arsenal.hu/hirek/4554,serultjelentes.html
Farewell Didier!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#30493 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta:

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-c ... cesc-40303" onclick="window.open(this.href);return false;
SH-nak semmit se hiszek el főleg, mert itt van ez: http://eurosport.yahoo.com/21092010/58/ ... clash.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Forrás PA Sport, szóval valamivel komolyabb.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#30494 Hozzászólás Szerző: mikel12 »


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-c ... cesc-40303" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Premier League

#30495 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Blue is the colour, football is the game...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9458
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#30496 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hegee írta:Azért Henry statisztikái magukért beszélnek 254 meccsen 174 gól kicsit sem rossz arány, ráadásul 4-szer volt PL gólkirály, és 2-szer európai aranycipős.

Shearer 559meccs 283gólos átlaga is figyelemre méltó, d3-szor volt PL gólkirály, de talán annyiban jobb Henry hogy neki több címe van az Arsenallal, mint Shearernek..

Sztem Henry helye egyértelmű.
Nehez osszehasonlitani, de szerintem Henry mogott jobb csapat volt, mint Shearer mogott. Alapjaiban nagyobb jatekosnak es nagyobb egyenisegnek tartom Shearert. Nistelrooy se volt kutya....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#30497 Hozzászólás Szerző: Gábor »

laczze írta:
Hegee írta:
muki írta:premier leauge álomcsapata:schmeichel-neville,terry,adams,a.cole-beckham,scholes,lamps,giggs-zola,drogba

Azért Drogba még messze van attól, hogy bekerüljön egy ilyen csapatba. Annyit azért még nem tett le a PL-ben, meg még nincs is itt olyan nagyon régóta hogy ott legyen. Azért Henry, és még páran jóval elötte járnak.. Mindezt úgy mondom hogy nagy rajongója vagyok Drogbának.
Henry ??? ő azért sokat letett
Én soknak nevezném a 175 meccsen 140 gólt a Premier League-ben!(Drogba ezzel a szezonnal együtt:138 meccs 89 gól a PL-ben)Én szeretem Didit,de még nem játszott annyi PL mérkőzést sem mint amennyi gólt rúgott Henry az Arsenalban a 6 szezonja alatt.Nyilván közrejátszanak a sérülések Drogba esetében,de a statisztikák magukért beszélnek. :wink:
Mióta nézel te az Angol Bajnokságot? :|
Farewell Didier!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9458
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#30498 Hozzászólás Szerző: Bubi »

laczze írta:A PREMIER LEAGUE ÁLOMCSAPATA:
Peter Schmeichel - Gary Neville, John Terry, Tony Adams, Patrice Evra - David Beckham, Paul Scholes, Steven Gerrard, Ryan Giggs - Eric Cantona, Thierry Henry. Menedzser: Sir Alex Ferguson


Azert poen hogy Henry kerul be Shearer helyett. Henrynel Nistelrooy is odaillobb lenne. Beckham is vicc... Evra meg aztan...
Sok nev jut eszembe ezek a jatekosok helyett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#30499 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hegee írta:
muki írta:premier leauge álomcsapata:schmeichel-neville,terry,adams,a.cole-beckham,scholes,lamps,giggs-zola,drogba

Azért Drogba még messze van attól, hogy bekerüljön egy ilyen csapatba. Annyit azért még nem tett le a PL-ben, meg még nincs is itt olyan nagyon régóta hogy ott legyen. Azért Henry, és még páran jóval elötte járnak.. Mindezt úgy mondom hogy nagy rajongója vagyok Drogbának.
Henry ??? ő azért sokat letett
Drogba,Lampard,Terry <3

muki
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2007. december 15., szombat 19:46
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Szeged-Kiskundorozsma

Re: Játékosok

#30500 Hozzászólás Szerző: muki »

premier leauge álomcsapata:schmeichel-neville,terry,adams,a.cole-beckham,scholes,lamps,giggs-zola,drogba
Josh the BEST

Válasz küldése