Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#28641 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kiscsillagjaim... miért adtok nekem munkát vasárnap délután? Itt fekszek betegen kidőlve az ágyban lassan harmadik hete, legyetek már rám tekintettel :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#28642 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Igazábol nincs érteme szidni senkit..a helyzeten nem változtat....sokesetben ők sem értik mi a helyzet,...én csak abban reménykedem, h kilábalunk/kilábaltunk a gödörből.

Sindu
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#28643 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Drogba az utóbbi hónapokban tényleg egyértelműen rosszabb, mint Anelka, tessék őt szidni inkább. Na nem mintha Anelka olyan marha jó lenne, de a csapat formáját tekintve... annyira nem lóg ki.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#28644 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Jo persze...nem esünk túlzásokba....de ha Kakuta már bemutatkozott...akk sztem őt is be lehetne dobni..

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Premier League

#28645 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

jojo, fiatalitunk meg minden, de azert ifi FA Kupanak koze sincs a PL-hez

egy dolog, h Drogba nincs formaban, de Lalkovic meg igy sem er a terdeig sem ... tulzasokba ne essunk ...

es mindezt azert, mert az Arsenalnak rugott kettot ...
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#28646 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Úgy gondolom, h Drogba mindent összevetve, többet tett le az asztalra mint Anelka...persze..most ő is gané formában van (ne felejtsük el h maláriás volt...és az a 3 gol különbség kettőjük közt...nem sokat jelent)...én azon a véleményen vagyok, h Ancsi le kéne dobja 1-2 meccsre Anelkát vagy Drogbát...sztem Sturridge is csinál anyit ...
Nem tom ti hogy vagytok vele....de én szivesen megnézném Lalkovicot a felnőtt csapatban..

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#28647 Hozzászólás Szerző: Spring »

vigh92 írta:és Anelkának tényleg meg kéne szorongatni a nyakát, hogy ébredjen fel....
Miért? 12 góllal ő a házi gólkirályunk, lehet számítani rá, a BL-ben is ő lőtte a góljainkat szinte, nem tudom mi a gond vele. Drogba-t mért nem basztatjátok? Pedig szarházibb Anelka-nal mostanában..
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#28648 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

jah,...Én igazából az általános véleményt irtam, amit ha megkérdezel egy foci rajongótol, ezt mondja...Igaz..most a helyzet más...és Anelkának tényleg meg kéne szorongatni a nyakát, hogy ébredjen fel....Tiszteletben tartom a te véleményed is :D...meglehet h az övéké....de mig matematikai esélyt látok...addig reménykedem..:D..

Saját vélemény:)

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#28651 Hozzászólás Szerző: chiedis »

vigh92 írta:Visszatérve a csapatok játékára....a MU- néha én is belegondoltam, hogy milyen gyorsak, jol játszanak(időnként)....de a mi játékunk teljesen más mint az övéké..és evel tudjuk megfogni őket...pl:ha sokat cseleznek, támadnak...a kontrákkal ki lehet végezni..és erről hiresek vagyunk, sztem...Ugyanigy az Arsenallal szemben- rengeteg cselgép, olyanok mint a szöcskék...de mikor Ash, vagy Iva odateszi magát...akk azt se tudják, hogy melyik oldalra döljenek.
Szerintem még nem kell fátylat boritani a bajnoki cimre...elvégre a Premier League-ben vagyunk és itt minden megtörténhet....tavaly is ez volt..Ancelotti kiszámolta hány pont kell h bajnokok legyünk...és meg is lett.
Ha mégsem igy lesz...nem fogok elkeseredni.Örülök, hogy a fiatalok egyre többet játszanak és kezdjük őket beépiteni (évek óta ezt vártam)..egy szezont igazán föl lehet áldozni, hogy majd élvezzük a gyümölcsét:)


C'mon Chelsea!
2 dologgal nem értek egyet: ezt a bajnokságot már nem tudják elbukni, a másik, hogy sajnos már nem kontrázunk jól hála Anelkának... támadunk /kontrára értem/, erre a buzija megáll bevárni a társakat, és az ellenfél védőit...
Az Arsenallal harcolunk a 2.helyért. De ez nem is baj, 8 éve ez megy. Vagy 1 vagy 2. + nem beszélve ha bejutunk a BL döntőbe nem probléma
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#28652 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Visszatérve a csapatok játékára....a MU- néha én is belegondoltam, hogy milyen gyorsak, jol játszanak(időnként)....de a mi játékunk teljesen más mint az övéké..és evel tudjuk megfogni őket...pl:ha sokat cseleznek, támadnak...a kontrákkal ki lehet végezni..és erről hiresek vagyunk, sztem...Ugyanigy az Arsenallal szemben- rengeteg cselgép, olyanok mint a szöcskék...de mikor Ash, vagy Iva odateszi magát...akk azt se tudják, hogy melyik oldalra döljenek.
Szerintem még nem kell fátylat boritani a bajnoki cimre...elvégre a Premier League-ben vagyunk és itt minden megtörténhet....tavaly is ez volt..Ancelotti kiszámolta hány pont kell h bajnokok legyünk...és meg is lett.
Ha mégsem igy lesz...nem fogok elkeseredni.Örülök, hogy a fiatalok egyre többet játszanak és kezdjük őket beépiteni (évek óta ezt vártam)..egy szezont igazán föl lehet áldozni, hogy majd élvezzük a gyümölcsét:)


C'mon Chelsea!

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Ezt a hozzászólást Xaniboy küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9464
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#28655 Hozzászólás Szerző: Bubi »

D. Bentnek jol sikerült a debutalasa...:) Lehet, hogy meg is meger egy 18ast?

Korai ezt meg kijelenteni, de azert mar az elso meccsen kezdo, es golt is rug... Konnyen fog menni a beilleszkedes.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#28656 Hozzászólás Szerző: chiedis »

nem azért, de kicsit elgondolkodnék a UTD helyében... 800 millió fonttal tartoznak, ellenben meghosszabbítják Rúni szerződését, garantálva neki fél évre 2 tizenegyes berúgásáért a heti 250000 fontot.
Azért szörnyű, hogy lassan ez a szarházi ogre leküzdi magát Gyan, Defoe, Crouch, Kalou és társai alá :mrgreen:
Ne kezdjük el, hogy jó focista. Vincze Ottó mondta, hogy CRoni egy full jó arc, mezt ad alapítványoknak, autogrammozik, integet. Figo is...
Rooney pedig a legaljább pökhendibb alak. Örülök, hogy nem igazoltuk le nyáron (amennyiben esély lett volna rá). Egy kiégett pénzéhes alak.
NA bocs a kirohanásért.

Ja és cink melinda - már megnyerték gyakorlatilag a bajnokságot.
Go PL2 és BL1 :wink:
Nyugodj bekeben Mister !

Sindu
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#28657 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Kiszopott a city! :D
Így csak 7 ponttal vagyunk lemaradva tőlük, úgy, hogy 2 meccsel kevesebbet játszottunk! :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#28658 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
laczze írta: télleg? akkor most kérdezd meg érdekel-e!
Gyúrtál? :D


Egyébként meg szépen lassan bajnok lesz a MU. Aztán mi, az ágyúsok és a cici harcolunk a 2. helyért szerintem.
mér te gyúrtál ? :D
egyszerűen csak kissé idegesít hogy belém kötnek full értelmetlen dolgokon! akinek nemvolt gyerekszobája a most vehet eggyet!
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#28659 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta: télleg? akkor most kérdezd meg érdekel-e!
Gyúrtál? :D


Egyébként meg szépen lassan bajnok lesz a MU. Aztán mi, az ágyúsok és a cici harcolunk a 2. helyért szerintem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#28660 Hozzászólás Szerző: laczze »

ParanoidAndroid írta:
laczze írta:Mu ezt behúzta! kötelező nyernünk ha innétől bármilyen meccsen bukunk akkor tényleg elúszott az arany.

behúzni egy meccset általában 1-0ra szokták a csapatok,5-0ás győzelmet alázásnak hívnak
télleg? akkor most kérdezd meg érdekel-e!
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése