Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2801 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta: Persze lehet hogy nem így lesz, de azt marhaságnak tartom hogy "mérföldekkel" meg "kategóriákkal" jobb a PSG meg nem is tudom miket olvastam még.
Pedig így van.
Ha játszanánk mondjuk 20 meccset, egy jó 13-14-szer tuti kikapnánk tőlük, mert jelenleg sokkal de sokkal jobbak, teljesen más minőséget képviselnek. Na persze szerencsére a BL-ben és úgy általában a fociban ez nem számít, ez lehet a mi esélyünk. (mint ahogy az odavágón is elég rossz volt önmagához képest a PSG, reméljük most se játszanak a csúcsformájuk közelében sem)
Mindössze annyiról volt szó abban amiket olvastál, hogy ha ők is azt hozzák amit tudnak, meg mi is, akkor kiesünk, ezen meg kár vitatkozni. Reméljük borítjuk a papírformát.
Hawaii írta:
galferenc írta: Grat! Ez komoly logikai levezetés volt, már 12-14évre vissza vezetni MOU "töketlenségét"! Ilyen eredménysorral rendben leszek a kövi 10 évben, Mouval is.KB 4-8 objektiv, értelmes hszzelő van itt, (már aki maradt), ne kerülj a bérkommentelők hatása alá. Jó lesz az.
"Bérkommentelők"?
Hát nekem végem van, gyerekek. :D :D
:D :D galferenc teljesen KO, az ilyenek szokták terjeszteni, hogy Elvis meg Kennedy még most is él, és egy karibi szigeten söröznek. :D Ja, meg a holdra szállást is egy stúdióban vették fel. :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3917
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#2802 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

galferenc írta: Grat! Ez komoly logikai levezetés volt, már 12-14évre vissza vezetni MOU "töketlenségét"! Ilyen eredménysorral rendben leszek a kövi 10 évben, Mouval is.KB 4-8 objektiv, értelmes hszzelő van itt, (már aki maradt), ne kerülj a bérkommentelők hatása alá. Jó lesz az.
"Bérkommentelők"?
Hát nekem végem van, gyerekek. :D :D

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Bajnokok Ligája

#2803 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Николаевич írta:
Dante írta:
adee93 írta:Kár hogy ez a csapat nem nyert BL-t pedig elég erősek voltunk ebben a szezonban.
A téves bíráskodáson sajnos nem tud változtatni a csapat erőssége.

Egyébként nem semmi hogy josé felrakott 4 támadót (+ Lamps) a Barca ellen, akkor még volt töke.

Azért 180 percet játszottunk le rúgott gól nélkül, ezt nem lehet csak a szlovák bíróra fogni. Szerintem már akkor is kicsit kijött Mourinho-nál ez a töketlenség dolog komoly tétmeccsen. Sokkal jobb csapat voltunk, mint az a Liverpool. Szerintem simán ütnünk kellett volna őket.

Sajnálok pár játékost abból a csapatból(Duff, Makelele, Joke, Ricky) de legalább Cech, Terry, Ferreira, Lampard és Drogba nyertek BL-t a csapattal.
Grat! Ez komoly logikai levezetés volt, már 12-14évre vissza vezetni MOU "töketlenségét"! Ilyen eredménysorral rendben leszek a kövi 10 évben, Mouval is.KB 4-8 objektiv, értelmes hszzelő van itt, (már aki maradt), ne kerülj a bérkommentelők hatása alá. Jó lesz az.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2804 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:Ma 11 éve vertük meg 4-2-re a Barcelonát a Stamfordon.

https://www.youtube.com/watch?v=8Qaovod6JgM" onclick="window.open(this.href);return false;

Elképesztő meccs volt, rengeteg jelenet maradt meg bennem élénken, pedig 11 éves voltam akkoriban :D.. Gála az első húsz percben, PF kezezése, Ronaldinho csodagólja, Carvalho vitatott lökése, Collina, stb.. Óriási meccs volt.
Facebookon láttam én is a győztes Terry gólt most újra, a hivataloson kitették, hihetetlen mekkora győzelem volt. Jöttek Ronaldhino-ék és fel lett áztatva a pálya :D.

No meg tényleg a győztes gól, hányszor szopták be José-nak ezt a szöglet variációját, röviden csúsztatott Terry és a hosszún jött valaki. Most éppen nem kellett beleérni senkinek, de Kezman ott volt, hogy bekotorja ha kell...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2805 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:
adee93 írta:Kár hogy ez a csapat nem nyert BL-t pedig elég erősek voltunk ebben a szezonban.
A téves bíráskodáson sajnos nem tud változtatni a csapat erőssége.

Egyébként nem semmi hogy josé felrakott 4 támadót (+ Lamps) a Barca ellen, akkor még volt töke.

Azért 180 percet játszottunk le rúgott gól nélkül, ezt nem lehet csak a szlovák bíróra fogni. Szerintem már akkor is kicsit kijött Mourinho-nál ez a töketlenség dolog komoly tétmeccsen. Sokkal jobb csapat voltunk, mint az a Liverpool. Szerintem simán ütnünk kellett volna őket.

Sajnálok pár játékost abból a csapatból(Duff, Makelele, Joke, Ricky) de legalább Cech, Terry, Ferreira, Lampard és Drogba nyertek BL-t a csapattal.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6559
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2806 Hozzászólás Szerző: Dante »

adee93 írta:Kár hogy ez a csapat nem nyert BL-t pedig elég erősek voltunk ebben a szezonban.
A téves bíráskodáson sajnos nem tud változtatni a csapat erőssége.

Egyébként nem semmi hogy josé felrakott 4 támadót (+ Lamps) a Barca ellen, akkor még volt töke.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#2807 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Николаевич írta:Ma 11 éve vertük meg 4-2-re a Barcelonát a Stamfordon.

https://www.youtube.com/watch?v=8Qaovod6JgM" onclick="window.open(this.href);return false;

Elképesztő meccs volt, rengeteg jelenet maradt meg bennem élénken, pedig 11 éves voltam akkoriban :D.. Gála az első húsz percben, PF kezezése, Ronaldinho csodagólja, Carvalho vitatott lökése, Collina, stb.. Óriási meccs volt.
Kár hogy ez a csapat nem nyert BL-t pedig elég erősek voltunk ebben a szezonban.
Blue is the Colour

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2808 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ma 11 éve vertük meg 4-2-re a Barcelonát a Stamfordon.

https://www.youtube.com/watch?v=8Qaovod6JgM" onclick="window.open(this.href);return false;

Elképesztő meccs volt, rengeteg jelenet maradt meg bennem élénken, pedig 11 éves voltam akkoriban :D.. Gála az első húsz percben, PF kezezése, Ronaldinho csodagólja, Carvalho vitatott lökése, Collina, stb.. Óriási meccs volt.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2809 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Próbálok optimista lenni, de én még egy döntetlent is eléggé esélytelennek látok... nem tudom elképzelni, hogy ne kapnánk gólt. Csodákra meg nem számítok ettől a csapattól, annyi tartás nincs bennük.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2810 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Nem értem hogy miért mondod ezt.. Idegenben simán partiban voltunk velük. Lőttek egy nagyon szerencsés meg egy potyaízű gólt, de egyáltalán nem szedtek szét minket. Nekünk is bőven megvoltak a helyzeteink(Costa, Oscar ziccer), apró dolgokon dőlt el a meccs.
Azért a második félidőben rendesen törte a hátunkat a háló, ott nem feltétlen rajtunk múlt hogy nem lőtt még több gólt a PSG, és valószínűleg most is engedjük őket dominálni, ami hasonló kimenetelt eredményezhet, minden lövést meg nem fog tudni a védelem leblokkolni, lásd Matuidi 100%-os ziccere. Nekünk meg volt 3 helyzetünk Párizsban... :roll:

Ettől függetlenül szerintem is továbbjutunk, na de nem azért mert jobb csapat vagyunk a PSG-nél.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2542
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#2811 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta: Am kíváncsi vagyok hogy Hiddink beteszi-e Traorét a csapatba.. Forma alapján(utóbbi 5 meccsen 4 gól 1 gp) ott lenne a helye, meg azért is érdemes lenne játszatni mert ő szokott távolról lövöldözni, ami jól jöhet. Oscar nagyon rossz formában van, Pedro sérült két hete, Willian és Hazard mellett szvsz Traoré lenne a legjobb megoldás.
Vagy Kenedy. Szerintem lesz 1 meglepetés a csapatban.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2812 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tomi26 írta:nem tudom miert ez a nagy felhajtas. ugy kiesunk mint a ... merfoldekkel jobb a psg.

Nem értem hogy miért mondod ezt.. Idegenben simán partiban voltunk velük. Lőttek egy nagyon szerencsés meg egy potyaízű gólt, de egyáltalán nem szedtek szét minket. Nekünk is bőven megvoltak a helyzeteink(Costa, Oscar ziccer), apró dolgokon dőlt el a meccs.

Szerintem a párizsi meccs óta kifejezetten jó meccseket hoztunk le(a Stoke egy kicsit visszaesés volt), simán benne van egy 1-0 vagy 2-1. Persze lehet hogy nem így lesz, de azt marhaságnak tartom hogy "mérföldekkel" meg "kategóriákkal" jobb a PSG meg nem is tudom miket olvastam még.

Am kíváncsi vagyok hogy Hiddink beteszi-e Traorét a csapatba.. Forma alapján(utóbbi 5 meccsen 4 gól 1 gp) ott lenne a helye, meg azért is érdemes lenne játszatni mert ő szokott távolról lövöldözni, ami jól jöhet. Oscar nagyon rossz formában van, Pedro sérült két hete, Willian és Hazard mellett szvsz Traoré lenne a legjobb megoldás.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#2813 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

nem tudom miert ez a nagy felhajtas. ugy kiesunk mint a ... merfoldekkel jobb a psg.

cech19960320
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2814 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mikel12 írta:Ha lehetne valasztani, hogy atmegyek-e kreszbol csutortokon vagy tovabbjut-e a Chelsea, ket gollal nyernenk.
Ink mind2.. a kresz az semmi kb.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2815 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha lehetne valasztani, hogy atmegyek-e kreszbol csutortokon vagy tovabbjut-e a Chelsea, ket gollal nyernenk.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#2816 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Beni17 írta:Még múlt héten felraktam 6000 ft-ot beten, hogy tovább megyünk 3 as odds van rá, 5700-at még most kivehetnék erősen gondolkozok rajta mert hogy a Chelsea nem a leg gólerősebb ebben a szezonban aulz is biztos és egy 0:0 nem lesz elég.
Én most gondolkoztam, hogy megrakom hozzám képest egy nagy összeggel a Chelsea továbbjutást, Napoli ellen is éreztem, hogy bejön :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2542
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#2817 Hozzászólás Szerző: almos »

Beni17 írta:Még múlt héten felraktam 6000 ft-ot beten, hogy tovább megyünk 3 as odds van rá, 5700-at még most kivehetnék erősen gondolkozok rajta mert hogy a Chelsea nem a leg gólerősebb ebben a szezonban aulz is biztos és egy 0:0 nem lesz elég.
Én teszek pénzt rá, hogy továbbmegyünk.
LAMPARD#8

Amazing24
Hozzászólások: 2511
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2818 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Beni17 írta:Még múlt héten felraktam 6000 ft-ot beten, hogy tovább megyünk 3 as odds van rá, 5700-at még most kivehetnék erősen gondolkozok rajta mert hogy a Chelsea nem a leg gólerősebb ebben a szezonban aulz is biztos és egy 0:0 nem lesz elég.
ki ne vedd. továbbmegyünk.

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#2819 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Még múlt héten felraktam 6000 ft-ot beten, hogy tovább megyünk 3 as odds van rá, 5700-at még most kivehetnék erősen gondolkozok rajta mert hogy a Chelsea nem a leg gólerősebb ebben a szezonban aulz is biztos és egy 0:0 nem lesz elég.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#2820 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

100ezer fontos premiumot kap minden blre nevezett jatekos ha tovabbmennek szerdan.

Válasz küldése