Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#27841 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

[/quote]Nem tudom, Zhirkov mivel és mikor ásta így el magát többeknél, Malouda akármit csinált, kezdő volt. Az orosz sokat volt sérült, az tény, de semmivel se jobb, sőt a gyorsaság, lövőerő és hasonlókban még veri is a pöfögő franciát...

De az is tény, hogy tényleg Malouda a kevés szélsőnk egyike, a jobb oldalon még gázosabb a helyzet...[/quote]

Én simán eladnám maloudát 30-31 éves,és mielőtt jönnének ,h Lamps meg JT,Didi is 30 fölött van ,igen tom de ööket soha semmilyen körülmények között nem adnám el ,nekik innen kell visszavonulniuk,öök legendák nagyon sokat teteek a csapatért,Maloudának volt 2 joo éve ennyi volt benne szivesebben látnék egy Kunt/Hulkot a helyén és nem látnám,h megszakadna mert ha hajtana ellehetne nézni neki sok mindent,ja és Zsirkov mindig hajtott ráadásul univerzális játékos,emlékezzünk vissza amikor 2009-ben féléven át Ac-t pótolta nem is akárhogyan :D
Stone haxleader!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#27842 Hozzászólás Szerző: misakd »

blackjack04 írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... azik-51489

:lol: :lol: :lol: Ez nagy!!!
Anelka mehet, talán Kalou, de ezt a sporthirado komolyan gondolta? :lol: :lol: :lol:
Szerintem semmi valóságalapja nincs. De Anelka és Kalou mehetne.
Anelka még ingyen is jó csak ne lássam

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#27843 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-a ... azik-51489" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol: :lol: Ez nagy!!!
Anelka mehet, talán Kalou, de ezt a sporthirado komolyan gondolta? :lol: :lol: :lol:
One ball to rule them all!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#27844 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:
emsanya írta:3 éve nyaljuk a Malouda seggét és várjuk hogy valamelyik edző végre felrázza, ez a hihetetlen...

Minden edzőnél megkapta a bizalmat, ne hogy már neki igazoljunk edzőt. Sokkal több lehetőséget adnék Zhirkov-nak, de ha Malouda-n túl adnánk, annak örülnék a legjobban...
Már vártam, hogy vki felhozza, hogy Zhirkov a faszagyerek :D Ezt te sem gondolhatod komolyan, ugyan...
Maloudának egy versenytárs/vetélytárs kéne, akivel megküzdhetne a kezdőbe kerülésért. Mivel tudja, hogy bérelt helye van a kezdőben, így mi oka lenne rá, hogy a maxot kihozza magából. Maloudában megvannak a képességek, csak rá kéne venni, hogy mutassa is meg. Ha majd Boas alatt is ilyen teljesítményt fog nyújtani, akkor mehet jövő nyáron.
Nem tudom, Zhirkov mivel és mikor ásta így el magát többeknél, Malouda akármit csinált, kezdő volt. Az orosz sokat volt sérült, az tény, de semmivel se jobb, sőt a gyorsaság, lövőerő és hasonlókban még veri is a pöfögő franciát...

De az is tény, hogy tényleg Malouda a kevés szélsőnk egyike, a jobb oldalon még gázosabb a helyzet...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#27845 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Dante írta:
Hawaii írta:Ha jól értelmezem, akkor te megvoltál elégedve Lamps, Drogba és Terry idei teljesítményével?
nem az idei évről van szó! malouda amióta itt van nem hozza az elvártat, de mindig megvan magyarázva, majd a következő edző, majd a következő idény... éppen emiatt írtam ezt a három játékost, őket nem lehet elküldeni, lehet egy sazr szezonjuk 5 évente, de flo-nak nem, mert hozzájuk képest egy senki... annak is örülnék, ha 2 évente lenne neki egy jó, hátha, eladni ugyse fogjuk...

ui: ti nem néztétek a tavaly előtti, vagy az az előtti meccseket?

Chucky: ki tettszett ebbe az évbe neked? senki? egyet értek. de nem erről az évről van szó, hanem Flo itt töltött karrierjéről, ami alaoján nincs helye a kezdőbe.
Így már oké! Csak az első hsz-ből nekem nem jött le, hogy nem csak az előző idényről beszélünk.

Egyébként nekem szinte mindegy ki ül a padon. Tezsek rá. A csapat legyen jó. Itt sokan összekeverik az egyéni és a csapat érdekeit. Ha valaki nem jól játszik, akkor mindegy, hogy egy legenda, vagy hogy az elmúlt 5 évben milyen marha jól játszott! A valagát tegye le a padra. Ez ilyen egyszerű és én "csak" ezt szeretném látni.

Grimi írta egyik nap, hogy rühelli SAF-t, de baromira jó érzéke van, hogy kit mikor kell eladni. Egyetértek vele.

A másik dolog, hogy próbáljon már mindenki(tisztelet a kivételnek) nyitott szemmel járni és lásson is, ne csak nézzen ki a fejéből! Az még csak elmegy, hogy idióta emberek, idióta hozzászólásokat írnak, kitalált hírekre. De az már nonszensz, hogy akasztásért kiáltanak, mert valaki kimeri tenni a kezdőből Drogbát, aki 33 éves és elég gyenge volt az előző szezonban. Nem kell eladni. De egyet be kéne látni. Senki sem érinthetetlen.

U.i.: Néhány tejfelesszájú meg kicsit csillapodjon le és ne osztogasson lapokat olyanoknak, aki már akkor ennek a klubnak drukkolt, amikor ő még a csattogós lepkét tologatta! Próbáljatok már meg kulturáltan fórumozni, mint az "öregek"!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#27846 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chucky írta:
Hawaii írta:
Chucky írta: Nem tudom kinek mi az elvárás, de hogy hozták az elvártat? Lamps számomra a legnagyobb csalódás Essien-nel holtversenyben. Drogba meg nem 13 gólos csatás. Szóval ennyit a kiemelt részről.
Nehéz olyan játékost mondani, aki a szezonban VÉGIG jól teljesített, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtva.

Ezzel nincs is gond, maximum annyi, hogy nem ez volt a téma.
Arról volt szó, hogy egyes játékosok nem hozták a tőlük elvárható teljesítményt. Én meg erre írtam, hogy nem csak Essien és Lamps volt ilyen.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#27847 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:3 éve nyaljuk a Malouda seggét és várjuk hogy valamelyik edző végre felrázza, ez a hihetetlen...

Minden edzőnél megkapta a bizalmat, ne hogy már neki igazoljunk edzőt. Sokkal több lehetőséget adnék Zhirkov-nak, de ha Malouda-n túl adnánk, annak örülnék a legjobban...
Már vártam, hogy vki felhozza, hogy Zhirkov a faszagyerek :D Ezt te sem gondolhatod komolyan, ugyan...
Maloudának egy versenytárs/vetélytárs kéne, akivel megküzdhetne a kezdőbe kerülésért. Mivel tudja, hogy bérelt helye van a kezdőben, így mi oka lenne rá, hogy a maxot kihozza magából. Maloudában megvannak a képességek, csak rá kéne venni, hogy mutassa is meg. Ha majd Boas alatt is ilyen teljesítményt fog nyújtani, akkor mehet jövő nyáron.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27848 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

De ez faszság. Ha Maloudára egy kicsit is szükség van akk nem fogjuk eladni, mert nem kell pénz. A Chelsea-nek nincs arra szüksége h minél többet sajtoljon ki a Spursból. Abramovicsnak tökmindegy h 8-at kap v 30-at. Ha nincs rá szükség akár tényleg mehet ingyen is. Am meg van rá szükség, mert ő az egyetlen szélsőnk.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#27849 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Hawaii írta:
Chucky írta:
Dante írta: mert az edző szalad vele, vagy viszi a hátán? azok az évek elteltek...(mindjárt jön valaki és benyögi, hogy ha Flo öreg, akkor adjuk el JT, Lamps, Drogba-t is... de ezek a játékosok hozzák az elvártat) Robben után ő lett a kezdő-balszélső, és lássuk be, elég nagy szintkülönbség van a két játékos között. ezt a posztot kéne frissíteni. (Duff-ot se véletlenül adtuk el)
Nem tudom kinek mi az elvárás, de hogy hozták az elvártat? Lamps számomra a legnagyobb csalódás Essien-nel holtversenyben. Drogba meg nem 13 gólos csatás. Szóval ennyit a kiemelt részről.
Nehéz olyan játékost mondani, aki a szezonban VÉGIG jól teljesített, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtva.

Ezzel nincs is gond, maximum annyi, hogy nem ez volt a téma.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#27850 Hozzászólás Szerző: emsanya »

3 éve nyaljuk a Malouda seggét és várjuk hogy valamelyik edző végre felrázza, ez a hihetetlen...

Minden edzőnél megkapta a bizalmat, ne hogy már neki igazoljunk edzőt. Sokkal több lehetőséget adnék Zhirkov-nak, de ha Malouda-n túl adnánk, annak örülnék a legjobban...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#27851 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Ha jól értelmezem, akkor te megvoltál elégedve Lamps, Drogba és Terry idei teljesítményével?
nem az idei évről van szó! malouda amióta itt van nem hozza az elvártat, de mindig megvan magyarázva, majd a következő edző, majd a következő idény... éppen emiatt írtam ezt a három játékost, őket nem lehet elküldeni, lehet egy sazr szezonjuk 5 évente, de flo-nak nem, mert hozzájuk képest egy senki... annak is örülnék, ha 2 évente lenne neki egy jó, hátha, eladni ugyse fogjuk...

ui: ti nem néztétek a tavaly előtti, vagy az az előtti meccseket?

Chucky: ki tettszett ebbe az évbe neked? senki? egyet értek. de nem erről az évről van szó, hanem Flo itt töltött karrierjéről, ami alaoján nincs helye a kezdőbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2011. június 25., szombat 14:45-kor.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#27852 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

ezeket a kamu oldalakat ti hol találjátok? Falcao is kell a Madridnak valakinél olvastam...hát én addig nem hiszem amíg hivatalosan nem hozná le a gívmifutballpontkom. aztán minek kéne Falcao?? Agüero és Neymar a célpont,ők egymás alternatívái, akkor AC minek kéne a Madridnak/a Barcának? A Madridnál ottvan Marcelo, és könnyen lehet hogy Coentrao is ott lesz, a Barcánál meg Abidal,aki hihetetlen tiszteletnek örvend...akkor most mit hogy?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#27853 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chucky írta:
Dante írta: mert az edző szalad vele, vagy viszi a hátán? azok az évek elteltek...(mindjárt jön valaki és benyögi, hogy ha Flo öreg, akkor adjuk el JT, Lamps, Drogba-t is... de ezek a játékosok hozzák az elvártat) Robben után ő lett a kezdő-balszélső, és lássuk be, elég nagy szintkülönbség van a két játékos között. ezt a posztot kéne frissíteni. (Duff-ot se véletlenül adtuk el)
Nem tudom kinek mi az elvárás, de hogy hozták az elvártat? Lamps számomra a legnagyobb csalódás Essien-nel holtversenyben. Drogba meg nem 13 gólos csatás. Szóval ennyit a kiemelt részről.
Nehéz olyan játékost mondani, aki a szezonban VÉGIG jól teljesített, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtva.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#27854 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Dante írta: mert az edző szalad vele, vagy viszi a hátán? azok az évek elteltek...(mindjárt jön valaki és benyögi, hogy ha Flo öreg, akkor adjuk el JT, Lamps, Drogba-t is... de ezek a játékosok hozzák az elvártat) Robben után ő lett a kezdő-balszélső, és lássuk be, elég nagy szintkülönbség van a két játékos között. ezt a posztot kéne frissíteni. (Duff-ot se véletlenül adtuk el)
Nem tudom kinek mi az elvárás, de hogy hozták az elvártat? Lamps számomra a legnagyobb csalódás Essien-nel holtversenyben. Drogba meg nem 13 gólos csatás. Szóval ennyit a kiemelt részről.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#27855 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:
Puti írta:
Dante írta: de a maximuma sem elég. nem a lyon-ba van, hanem a Chelsea-be, minden új edző előtt elmondja mindenki hogy fasza lesz, de sose az. lassan olyan mint anelka, idős, lassú/körülményes, lassítja a támadást és oké hogy ő lőtte a legütőbb gólt, de ez nem ránézve elismerő, hanem a csatárok szarok voltak. de ha marad marad, de jobb nem lesz tőle a támadójátékunk...
Én láttam még, amikor Muri volt. A MU ellen akkorát játszott, csak sajnos azon a meccsen lesérült. Hidd el kár lenne érte!
Egy jó edzővel nem lenne körülményes és lassú.
mert az edző szalad vele, vagy viszi a hátán? azok az évek elteltek...(mindjárt jön valaki és benyögi, hogy ha Flo öreg, akkor adjuk el JT, Lamps, Drogba-t is... de ezek a játékosok hozzák az elvártat) Robben után ő lett a kezdő-balszélső, és lássuk be, elég nagy szintkülönbség van a két játékos között. ezt a posztot kéne frissíteni. (Duff-ot se véletlenül adtuk el)
Ha jól értelmezem, akkor te megvoltál elégedve Lamps, Drogba és Terry idei teljesítményével?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#27856 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért egy Lampardot nem küldünk el szar játék miatt de egy Malouda nem olyan elismert személy mint Lamps szóval ő esetében elküldhetik ilyen miatt, Lampard egy legenda már, Malouda nem és már csak ezért is aról nemis beszélve azért Maloura tényle szezononkénti 5-6 meccsével nem idevaló bár jó lenne ha belejönne mert maga az ember szimpi!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#27857 Hozzászólás Szerző: Dante »

Puti írta:
Dante írta:
Puti írta:[Igaza van Hawainak Maluda sokkal többet ér. Boas kihozza majd belőle a maximumot.
de a maximuma sem elég. nem a lyon-ba van, hanem a Chelsea-be, minden új edző előtt elmondja mindenki hogy fasza lesz, de sose az. lassan olyan mint anelka, idős, lassú/körülményes, lassítja a támadást és oké hogy ő lőtte a legütőbb gólt, de ez nem ránézve elismerő, hanem a csatárok szarok voltak. de ha marad marad, de jobb nem lesz tőle a támadójátékunk...
Én láttam még, amikor Muri volt. A MU ellen akkorát játszott, csak sajnos azon a meccsen lesérült. Hidd el kár lenne érte!
Egy jó edzővel nem lenne körülményes és lassú.
mert az edző szalad vele, vagy viszi a hátán? azok az évek elteltek...(mindjárt jön valaki és benyögi, hogy ha Flo öreg, akkor adjuk el JT, Lamps, Drogba-t is... de ezek a játékosok hozzák az elvártat) Robben után ő lett a kezdő-balszélső, és lássuk be, elég nagy szintkülönbség van a két játékos között. ezt a posztot kéne frissíteni. (Duff-ot se véletlenül adtuk el)

Avatar
ede777
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2009. május 30., szombat 16:43
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagybánya

Re: Átigazolások

#27858 Hozzászólás Szerző: ede777 »

JohnObi írta:
ede777 írta:Itt az alkalom leigazolni Kaka-t . Mourinho tervei kozt nem szerepel , tehat elado , es szerintem jo aron meg tudja ABRA szerezni.
Minek?
Azert , hogy osztogassa a labdakat DROGBAnak es TORRESnek.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#27859 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

asderedsa írta:http://www.manchesterwired.co.uk/news.p ... ith-Cheryl
sztetek kamu?Csibe kedvéért nagyábbol arról szool,h AC szívesen eligazolna vmelyik Spanyol nagy csapatba(reál, barca)és szeretné,ha Cheryl vele tartana,hát nem tom a csávoo hatalmas link de tény a világ 3 legjobb left-back -jében benne van,sztem :)
Könyörgöm, ezeket a noname oldalakat hagyjuk máááár!!!

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Átigazolások

#27860 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

ede777 írta:Itt az alkalom leigazolni Kaka-t . Mourinho tervei kozt nem szerepel , tehat elado , es szerintem jo aron meg tudja ABRA szerezni.
Minek?

Válasz küldése