Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#2781 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta: az a 6 szerintem inkább csak 5 :)
Facebookon Gündogan árnyékéknek van berajzolva Agüero mögött.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#2782 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:
Pityee írta:
Amazing24 írta:Ejha, nem hittem, hogy mondok ilyet, de Matic hiányozni fog. Fabregas hány hónap után játszik újra PL meccset?

Közben a City (3-4-3): Bravo, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Navas, Sane, Silva (C), De Bruyne, Aguero
Gárdiola megprobálja megetetni velünk amit főzünk?(3-4-3) :mrgreen: Nem fog menni kopasz :D
6 támadó szellemű játékos is kezd náluk. Érdekes.
az a 6 szerintem inkább csak 5 :)

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#2783 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta:
Amazing24 írta:Ejha, nem hittem, hogy mondok ilyet, de Matic hiányozni fog. Fabregas hány hónap után játszik újra PL meccset?

Közben a City (3-4-3): Bravo, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Navas, Sane, Silva (C), De Bruyne, Aguero
Gárdiola megprobálja megetetni velünk amit főzünk?(3-4-3) :mrgreen: Nem fog menni kopasz :D
6 támadó szellemű játékos is kezd náluk. Érdekes.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2784 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta:Ejha, nem hittem, hogy mondok ilyet, de Matic hiányozni fog. Fabregas hány hónap után játszik újra PL meccset?

Közben a City (3-4-3): Bravo, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Navas, Sane, Silva (C), De Bruyne, Aguero
Gárdiola megprobálja megetetni velünk amit főzünk?(3-4-3) :mrgreen: Nem fog menni kopasz :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#2785 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ejha, nem hittem, hogy mondok ilyet, de Matic hiányozni fog. Fabregas hány hónap után játszik újra PL meccset?

Közben a City (3-4-3): Bravo, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Gundogan, Navas, Sane, Silva (C), De Bruyne, Aguero

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#2786 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Megpróbálom megtippelni a kezdőt :D :roll:

Courtois,Azpilicueta,David Luiz,Cahill, Moses,Kante,Matic,Alonso,Pedro,Diego Costa,Hazard
+pad: Begovic, Ivanovic, Terry, Fábregas, Willian, Oscar, Batshuayi

Meglátjuk húz-e váratlant :)
nofene.. Matic megsérülhetett
Chelsea team today: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Fabregas, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard
Chelsea subs: Begovic, Ivanovic, Aina, Chalobah, Oscar, Willian, Batshuayi. #CFC

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#2787 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Megpróbálom megtippelni a kezdőt :D :roll:

Courtois,Azpilicueta,David Luiz,Cahill, Moses,Kante,Matic,Alonso,Pedro,Diego Costa,Hazard

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#2788 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta:Sp*rs kezdője érdekes.. Úgy tűnik hogy Wimmer a balbunkó, Dier és Vertonghen van középen. Ha Pedro, Costa és Hazard jó formában játszik akkor ezen a területen megnyerhetjük a meccset. Középen a Dembele-Wanyama vs. Matic-Kanté kemény lesz, hátul meg Son, Eriksen, Alli és Kane életveszély, úgyhogy észnél kell lenni.
Tippek, hogy Dembele vagy Wanyama kapnak hamarabb sárgát? Mind a kettő elég nagy favágó idén. Legalább is az alapján a néhány meccs alapján amit láttam tőlük.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#2789 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sp*rs kezdője érdekes.. Úgy tűnik hogy Wimmer a balbunkó, Dier és Vertonghen van középen. Ha Pedro, Costa és Hazard jó formában játszik akkor ezen a területen megnyerhetjük a meccset. Középen a Dembele-Wanyama vs. Matic-Kanté kemény lesz, hátul meg Son, Eriksen, Alli és Kane életveszély, úgyhogy észnél kell lenni.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2790 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Team to face Sp*rs: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2791 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerintem m1, hogy most Oscar, RLC vagy epp Solanke uli vegig a 90 percet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2792 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hawaii írta:Chelsea team v Middlesbrough: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard. #CFC
Chelsea subs today: Begovic, Ivanovic, Terry, Chalobah, Fabregas, Oscar, Batshuayi. #CFC
Alap kezdő, ahog az várható volt, viszont Wili kimaradása fura, lehet, hogy fejben még mindig nem 100as :( Fabregas-t is furcsa újra a keretben látni :D Chalobah-ért piros pont. Oscar-ért meg fekete.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2793 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chelsea team v Middlesbrough: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard. #CFC
Chelsea subs today: Begovic, Ivanovic, Terry, Chalobah, Fabregas, Oscar, Batshuayi. #CFC

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2794 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:
AwayRoller írta: Őt(értelemszerűen) a Cityvel hozták szóba. Azon a fronton pedig nem tudunk/akarunk versenyezni.
Hm, kapják be. Remélem megfogjuk valamelyik lepattanójukat ( sterling vagy iheanacho ). Aztán ki tudja, ha így játszunk továbbrais, még az is lehet, hogy versenyben leszünk...
Nem feltétlenül a BL hiányára gondoltam, hanem a vezetőség utóbbi években mutatott pénztárcanyitási szándékára.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#2795 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta:Sterling elég durván úgy néz ki mint aki 1 szezonos volt és már elakadt... Iheanachot meg sztem nem adják senkinek, nagy penge a srác, Agüero utódja lehet..
A barca ellen jó volt. Szerintem be fog érni, még mindig nagyon fiatal és már most nagy tapasztalata van.
nem kizárt, csak személy szerint én nem érzem rajta :) de tévedhetek :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#2796 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:Sterling elég durván úgy néz ki mint aki 1 szezonos volt és már elakadt... Iheanachot meg sztem nem adják senkinek, nagy penge a srác, Agüero utódja lehet..
A barca ellen jó volt. Szerintem be fog érni, még mindig nagyon fiatal és már most nagy tapasztalata van.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#2797 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Sterling elég durván úgy néz ki mint aki 1 szezonos volt és már elakadt... Iheanachot meg sztem nem adják senkinek, nagy penge a srác, Agüero utódja lehet..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#2798 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: Őt(értelemszerűen) a Cityvel hozták szóba. Azon a fronton pedig nem tudunk/akarunk versenyezni.
Hm, kapják be. Remélem megfogjuk valamelyik lepattanójukat ( sterling vagy iheanacho ). Aztán ki tudja, ha így játszunk továbbrais, még az is lehet, hogy versenyben leszünk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2799 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta:Erre egy like nem elég, nálam asszem megvan az év kommentje! :D
Thank you, Sir! I appreciate it!
Bubi írta:Aki nagy szerelem lenne, az Kingsley Coman, ő biztos, hogy lesz valaki (most se senki), ráadásul jobb és baloldalt plusz csatárposzton egyaránt jól teljesít. Coman mocsok gyors és ragad hozzá a labda, mellé Musonda és szvsz meglennénk.

Coman idén mennyit játszik, milyen szerepet tölt be Münchenben?
Őt(értelemszerűen) a Cityvel hozták szóba. Azon a fronton pedig nem tudunk/akarunk versenyezni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2800 Hozzászólás Szerző: kazomester »

zzzzz írta:
dankodavid írta:Azt próbálom megemészteni, hogy a Négyfaszú (egy a helyén, kettő a lábfejei helyén, meg a nyakára is nőtt) fix kezdő lett.
Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.
Subs: Begovic, Aina, Ivanovic, Terry, Chalobah, Oscar, Batshuayi. Willian még csak nem is kerettag, gondolom valami sérülés. Még mindig inkább ő, mint Oscar. Az viszont érdekes, hogy egy harmadik védő előbb fér oda a padra, mint RLC.
Gondolom nem látja rajta a kellő karást, nem dolgozik eléggé, nem tudom. Szomorű, ő is az egyik "fiúnk", ki kéne köpnie a belét az igyekezettől... Vagy szimplán nem látja elég tehetségesnek a mester.

Válasz küldése