Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#27521 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Úristen! Az NSO azt írja, hogy Robbent is le kellett cserélni sérülés miatt.
Most ez komoly? Mi az szar van vele? :evil:

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#27522 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

findex írta:Mi birtokoljuk többet a labdát,de a Porto többet támad.minkét gól szép volt!a portugálok rúgtak még 1 gyönyörű kapufát!szegény Cech-nek esélye sem lett volna ha 10 cm-rel lejebb megy a labda!de aért volt jó pár nagy védése Cech-nek!nem rossz kis meccs!de a második félidőben enél több kellene!Remélem Jose elmagyarázza nekik a szitut!
röviden ennyi!majd írok ha lesz még vmi a 2.félídőben!
Terry-ről még nem tudni semmit, de nagyon bosszús volt a hordágyon. Nem csoda. A portugálok szokás szerint fetrengenek, főleg az amúgy jól játszó Quaresma. Essien kapott is egy sárgát, holott tisztán a labdát rúgta el.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#27523 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Köszi szépen. :)

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#27524 Hozzászólás Szerző: findex »

Mi birtokoljuk többet a labdát,de a Porto többet támad.minkét gól szép volt!a portugálok rúgtak még 1 gyönyörű kapufát!szegény Cech-nek esélye sem lett volna ha 10 cm-rel lejebb megy a labda!de aért volt jó pár nagy védése Cech-nek!nem rossz kis meccs!de a második félidőben enél több kellene!Remélem Jose elmagyarázza nekik a szitut!
röviden ennyi!majd írok ha lesz még vmi a 2.félídőben!
Carefree, wherever we may be

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#27525 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Valaki, aki nézi a meccset adna egy kis helyzetjelentést??
Pl. lehet e tudni már mi van Terryvel, ki játszik jobban?

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#27526 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

findex írta:
Zolaisgod írta:Sheva nagyon szépen csinálta, de hihetetlen ez a sérülési mizéria! C'MON YOU BLUES!!!
Terryt miért cserélték le?nézem a meccset de pont lemaradtam róla!
Állítólag megsérült... :evil: :evil: De ha súlyos, akkor én komolyan mondom... ááá nem leget igaz... :(

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#27527 Hozzászólás Szerző: findex »

Zolaisgod írta:Sheva nagyon szépen csinálta, de hihetetlen ez a sérülési mizéria! C'MON YOU BLUES!!!
Terryt miért cserélték le?nézem a meccset de pont lemaradtam róla!
Carefree, wherever we may be

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#27528 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Sheva nagyon szépen csinálta, de hihetetlen ez a sérülési mizéria! C'MON YOU BLUES!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#27529 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

na hello fiuk vegre betudtam jonni ide . De csak azert mert pesten vagyok . Talalkozunk a ven diakban . Mindenkinek jo szurkolast.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#27530 Hozzászólás Szerző: undertow »

bilhacica írta:jah még annyi hogy honnan is lehet letölteni a progit hozzá mert windows re volt :roll:
ugyanezen az oldalon a bal oldali menuben van egy olyan szekcio, hogy P2P Info. alatta szepen felsorolva a lehetseges programok, mindegyik oldalan talalsz linket ahonnan letoltheted.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#27531 Hozzászólás Szerző: Megyó »

-Ba7u- írta:
bilhacica írta:A MECSET LEHET NÉZNI NETEN?
bocs a nagy betüért de holnap be kell mennem reggel pénzügyre :evil: mert már kivágnak, de a mecs meg csak 11 től van :x
ha valaki tud vmit hogy lehetne nézni (ha esetleg azt is tudná hogy hol van olyan csatorna ahol nem sárga lenne a kommentátor) akkor megköszönném :!:
http://myp2p.eu/Matches/Match2.htm :wink: szinte mind angol (elvileg)

Én most bevállalom a 11et, tvbe azért izgalmasabb. Reggel meg kóma.. :D
fuu ha angol akkor nekem azaz izgalmasabb :P wáá de jo kösz az infot :)
jah még annyi hogy honnan is lehet letölteni a progit hozzá mert windows re volt :roll:

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#27532 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

bilhacica írta:A MECSET LEHET NÉZNI NETEN?
bocs a nagy betüért de holnap be kell mennem reggel pénzügyre :evil: mert már kivágnak, de a mecs meg csak 11 től van :x
ha valaki tud vmit hogy lehetne nézni (ha esetleg azt is tudná hogy hol van olyan csatorna ahol nem sárga lenne a kommentátor) akkor megköszönném :!:
http://myp2p.eu/Matches/Match2.htm :wink: szinte mind angol (elvileg)

Én most bevállalom a 11et, tvbe azért izgalmasabb. Reggel meg kóma.. :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#27533 Hozzászólás Szerző: Megyó »

A MECSET LEHET NÉZNI NETEN?
bocs a nagy betüért de holnap be kell mennem reggel pénzügyre :evil: mert már kivágnak, de a mecs meg csak 11 től van :x
ha valaki tud vmit hogy lehetne nézni (ha esetleg azt is tudná hogy hol van olyan csatorna ahol nem sárga lenne a kommentátor) akkor megköszönném :!:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#27534 Hozzászólás Szerző: Norbert »

sintipinti írta:Sziasztok!
Van két eredeti Chelsea magazinom, az egyik decemberi, a másik júniusi.Szívesem kölcsönadnám valakinek elolvasni, ha érdekel valakit. Bp-iek előnyben.
Érdekel, a többit priviben... :)
IN CHELSEA WE TRUST!

sintipinti
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007. február 6., kedd 14:22

#27535 Hozzászólás Szerző: sintipinti »

Sziasztok!
Van két eredeti Chelsea magazinom, az egyik decemberi, a másik júniusi.Szívesem kölcsönadnám valakinek elolvasni, ha érdekel valakit. Bp-iek előnyben.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#27536 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

ToreAndre írta:Amikor tehetem 40 percet gyalogolok oda-vissza a szeméttel, hogy szelektíven gyüjthessem! Rászólok a szemetelő, csikket eldobó emberekre! Nem vagyok egy beletörödő alkat, ez van.
Ebben igazad van Tore, nem kell beletörődni mindenbe. De be kell látnod, hogy sokszor egy vagy több ember nagyon kevés ahhoz, hogy valamit gyökerestül megváltoztasson. Itt van - ha már felhoztad - a szelektív hulladékgyűjtés, ugyan nekem csak 200 métert kell gyalogolnom azért, hogy szelektíven gyűjthessek, de nekem is kifordul a belem és komolyan olyan dühöt érzek, amikor azt látom, hogy a papírok közé be van vágva mindenestül egy rendes szemeteszacskó, amiben aztán a kenyértől kezdve a mosogatóronygyig minden van. Hát ilyenkor én is nagyon dühös vagyok...
De rájöttem hogy nagyon sok mindent nem tehetek az ügy érdekében, hisz nem állhatok ott egész nap, hogy őrizzem, hogy mindenki a rendes helyre dobja e be a saját szemetét.
Sajnos ez sokmindenkit dühít, és ami a legrosszabb, hogy ez az elkeseredettség dühe, hogy tudod h te mindent megteszel a természet védelmében és akkor valaki(k) egyszerün leszarják más "munkáját"....
Hát itt kezdődnek a problémák ezzel a világgal... Csak kérdés meddig bírjuk...
:(

Boccs az offért csak nem akartam megszakítani és áttenni egy másik topicba, ígérem abbahagytam a világ nagy gondjainak elemzését... :)

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#27537 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

ToreAndre írta:Én már nem is írok semmit, mert csak felidegesítem magam rajtatok!

Igen, a pénzről meg a sikerről szól a foci! Nektek, de nekem nem! Hadd ne kelljen már belenyugodnom és elfogadnom, kérlek! Baszki gyülölöm ezt a k*rva világot!
Mért tán nem a mocskos pénzről szól ez az egész világ????? Csak azt nem mondd hogy nem, minden a pénzről szól ma már... És ki mondta, hogy nekem ez tetszik???? Én is szívesebben látnék mindig olyan meccset, mint pl. a Barca ellen. Én is tom, hogy a futball ma már közelebb áll az üzlet kategóriához, mint a sportéhoz. De ez van, és ne gyertek nekem azzal, hogy ebbe nem szabad beletörődni... Ugyan mondjátok már meg Zsoca és Tore, hogy Ti ketten mit tudnátok ez ellen csinálni. Az ég világon semmit. Sajnos ez így van, vagy mit akartok? Odamenni a Platinihez vagy a Blatterhez és megmondani neki, hogy tiltsa ki azokat a szövetségből, akik nem szép és közönségszórakoztató játékot játszanak...??!!
Ugyan már, ezt ti sem gondolhatjátok komolyan, hogy bármit is csinálhattok ez ellen ti innen Budapestről. Kb. olyan mint csepp a tengerbe, mégha szinte mindenki egyetért azzal, teszem hozzá én is mint azt már mondtam, hogy nem elég látványos a mai foci.
Ez van: PÉNZ BESZÉL KUTYA UGAT! - és ez az egész világra igaz, nem csak a focira...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#27538 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Erről már volt szó többször. Én most is csak annyit tudok hozzátenni, hogy az a háromezer, aki elmegy idegenbe, az vérbeli b-közép. A maradék harminchatezer pedig mindenki. Nézd meg egy közvetítésen hány nő, gyerek, nagyapa (tegnap is nem egy közelin lehetett látni bottal öregeket, mankós embereket). Ezektől ne is várd soha, hogy tombolva, spiccesen, őrjöngve-zihálva énekeljen. Én még nem voltam a Stamfordon, sőt még Angliában sem, de a 70-80-as nagy balhék óta rend lett, és sok a családos - legalábbis képernyőn keresztül. Aki feleségestől-gyerekestől megy ki, az annak is örül, ha anyuci megenged egy sört...

De erre a szurkolás dologra itt egy kis sztori: Szolnokra jártam fősulira, és volt egy szobatársam Jászapátiról. (én Jászberényi vagyok, ez helyi szinten Dózsa-Fradika). De kupamérkőzésen asszem az MTK ment Apátira, hát menjünk, nézzük meg, volt vagy ötszáz forint fejenként jeggyel-benzinnel, elmentünk három autóval, sorolom: egy apáti - egy jászberényi, egy debreceni, egy paksi, két nyíregyházi, egy gödöllői, egy gyöngyösi, egy bökönyi, egy hatvani, egy győri és egy egri - összefújja a szemetet a szél, na :) Szóval mint baráti társaság egy emberként szurkoltunk a helyieknek, erre lefényképeztek, és a másnapi újságban lehoztak minket, mint az Apáti törzsszurkoló gárdája! :D Mindig a látszat mögött van a lényeg!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#27539 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ne haragudjatok,de ez az éneklösdi nagy baromság ! múlt héten voltam a boro elleni meccsen,de majdnem beszakadt a dobhártyám úgy üvöltöttek a fanok ! én semmi ilyet nem tapasztaltam pedig ez volt az 5. meccsem a sb-en !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#27540 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:Ez nekem is feltűnt, egyszer Jose is siránkozott ezen.
na ez meg a masik. jose ne a fanoknak sirankozzon, o is pontosan tudja, hogy mi ennek az oka.

Válasz küldése