Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26501 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kérdés:

Bosingwa felfutásai és beadásai--------------VS.--------------Ivanovics veszélyessége a pontúgásoknál



Te kit választanál?

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26502 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Hege írta:
Dani1905 írta:Mondjuk pont azért, mert jövőhéten nem játszhat Terry? :roll: De ha Bosingwa igen akkor valószínűleg a jobb hátvéd ő lesz, és mint mondjátok ha ilyen gólerős a csapatban kéne maradnia, melyik poszton?
Terry eltiltott lesz de lesz helyette egy Ricky...!!!+ Hiddink sztem nem olyan hülye hogy Bosingwat kezdesse mikor elsősorban a védekezésre kell koncentrálnunk és ebben Iva sokkal jobb...+ Bosingwa sérülésböl épült fel és nem hiszem hogy egyből bedobja a csapatba Hiddink!!
Már ugyan mért kéne védekezésre játszanunk??
Ugyanúgy kell játszani mint tegnap és semmi gond..
De az tény h egy Alex Ricky középső párosnak és Cashley Ivanovic szélső párosnak jobb örülnék..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26503 Hozzászólás Szerző: Hege »

Dani1905 írta:Mondjuk pont azért, mert jövőhéten nem játszhat Terry? :roll: De ha Bosingwa igen akkor valószínűleg a jobb hátvéd ő lesz, és mint mondjátok ha ilyen gólerős a csapatban kéne maradnia, melyik poszton?
Terry eltiltott lesz de lesz helyette egy Ricky...!!!+ Hiddink sztem nem olyan hülye hogy Bosingwat kezdesse mikor elsősorban a védekezésre kell koncentrálnunk és ebben Iva sokkal jobb...+ Bosingwa sérülésböl épült fel és nem hiszem hogy egyből bedobja a csapatba Hiddink!!
We love you Chelsea^^

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26504 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mondjuk pont azért, mert jövőhéten nem játszhat Terry? :roll: De ha Bosingwa igen akkor valószínűleg a jobb hátvéd ő lesz, és mint mondjátok ha ilyen gólerős a csapatban kéne maradnia, melyik poszton?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26505 Hozzászólás Szerző: Hege »

Speedie93 írta:
Dani1905 írta:
Speedie93 írta:NA most kell azt megkérdeznem h Carvalho jövő hlten játszhat-e már mert ivanovicnak egyértelműen szélen megy jobban kár lenne berakni középre.. :roll:
Nem mintha középen annyit játszott volna nálunk, ez hülyeség szerintem simán meg állná a helyét, amúgy meg játszhat Carvalho
Én nem azt mondom h nem állná meg a helyét DE a vállogatottba is jobbhátvédet játszik 2gól most itt is jobb hátvédet játszot ismét két gól..

+minek játszatnánk vele középsővédőt mikor arra ott van Terry Alex és Ricky is....és most hogy Ferreira sérül és JB szintén báűr az annyira nem súlyos..!!
We love you Chelsea^^

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26506 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Dani1905 írta:
Speedie93 írta:NA most kell azt megkérdeznem h Carvalho jövő hlten játszhat-e már mert ivanovicnak egyértelműen szélen megy jobban kár lenne berakni középre.. :roll:
Nem mintha középen annyit játszott volna nálunk, ez hülyeség szerintem simán meg állná a helyét, amúgy meg játszhat Carvalho
Én nem azt mondom h nem állná meg a helyét DE a vállogatottba is jobbhátvédet játszik 2gól most itt is jobb hátvédet játszot ismét két gól..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26507 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Norbertoo írta:idéznem kell a sportklubbos Chelsea TV kommentátorától: Maloudanak úgy tűnik a hajában van az ereje
Ki tudja, lehet igaza van : D
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#26508 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

idéznem kell a sportklubbos Chelsea TV kommentátorától: Maloudanak úgy tűnik a hajában van az ereje

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26509 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Speedie93 írta:NA most kell azt megkérdeznem h Carvalho jövő hlten játszhat-e már mert ivanovicnak egyértelműen szélen megy jobban kár lenne berakni középre.. :roll:
Nem mintha középen annyit játszott volna nálunk, ez hülyeség szerintem simán meg állná a helyét, amúgy meg játszhat Carvalho
*knock, and it shall be opened unto you*

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26510 Hozzászólás Szerző: Pöri »

NA most kell azt megkérdeznem h Carvalho jövő hlten játszhat-e már mert ivanovicnak egyértelműen szélen megy jobban kár lenne berakni középre.. :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#26511 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Hege írta:valaki betudna másolni egy linket balle góljáról??
Tessék:
http://www.youtube.com/watch?v=rm9D8NHN1KA" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26512 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A videos topikban van a múltkoriról, innen bentről nem tudok linket adni, de ezért tán felnézhetsz az nso-ra is.

Egyébként ha már németek és Ballack, most olvasom, hogy Podolski meg kemény legény volt tegnap, "meglegyintette" Ballackot... ehhez azért kell ideg vagy tökösség :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26513 Hozzászólás Szerző: Hege »

ZenZo írta:
ParanoidAndroid írta:ballack milyen golt kuldott megint Te jo Ég...nálunk meg semmi:)
remélem mire visszajön valamit csak pirit
Ja, két válogatott meccs, két nem akármilyen gól... de jól teljesítettek a többiek is, Deco két gólpassz, Lampard és Terry is gól+gólpassz kombó, Ballack ugye az említett két gól, Drogba és Kalou is betalált, nem semmi.
+még ivanovics is gólt rugott..!!
valaki betudna másolni egy linket balle góljáról??
We love you Chelsea^^

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26514 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta: Én elhiszem. Elvétve nézek spanyol bajnokit, mikor pedig az EB-n vagy a Valenciában én játszani láttam, akkor szélsőt játszott, ezért gondoltam.
Ja elég univerzális játékos, a középpálya bármely pontján hozza amit tud. Balra a valenciába ott van Mata meg Vicente, jobbra meg Joaquin és ő középről osztogat. Persze bármelyik szélen is tud játszani, én ezért támogatnám nagyon az igazolását és csak 21 éves.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26515 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ParanoidAndroid írta:ballack milyen golt kuldott megint Te jo Ég...nálunk meg semmi:)
remélem mire visszajön valamit csak pirit
Ja, két válogatott meccs, két nem akármilyen gól... de jól teljesítettek a többiek is, Deco két gólpassz, Lampard és Terry is gól+gólpassz kombó, Ballack ugye az említett két gól, Drogba és Kalou is betalált, nem semmi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#26516 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

ballack milyen golt kuldott megint Te jo Ég...nálunk meg semmi:)
remélem mire visszajön valamit csak pirit
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26517 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Silva nem szélső, csak az EB-n volt az, mert középen már nincs hely a spanyol vállogatottba. A valenciába is irányítót játszik már elég régóta, sőt mostanába befejező csatárt is...
Én elhiszem. Elvétve nézek spanyol bajnokit, mikor pedig az EB-n vagy a Valenciában én játszani láttam, akkor szélsőt játszott, ezért gondoltam.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26518 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

emsanya írta:
ZenZo írta:
Gyakorlatban válaszolva a felvetésre: hát, Deco is a jól indult és elsüllyedt kategória, esete, én még talán hagynám egy évet, de ha menne, nem hiszem, hogy hiányozna. Egy tény, ott középen sokan vannak Lampard-Ballack-Deco, s Essien ugyan nem playmaker, de még egyel bővült a létszám. Silva szélső, szélsőre pedig szükségünk lenne. Malouda pedig mehet, ahova viszik. JC és Kalou mellé pedig két fiatalt felhozni a reserve-ből, én továbbra is ezt tartom jó ötletnek.
Silva nem szélső, csak az EB-n volt az, mert középen már nincs hely a spanyol vállogatottba. A valenciába is irányítót játszik már elég régóta, sőt mostanába befejező csatárt is...
Silva a Valenciában mostanában szabadon játszik nincsen helyhez kötve mert ő a valencia húzó embere
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26519 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Terry góljával nyert az angol válogatott, ballack pedig ismét bomba gól, nekem ez felemelő érzés :)) be is basztam :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26520 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
Gyakorlatban válaszolva a felvetésre: hát, Deco is a jól indult és elsüllyedt kategória, esete, én még talán hagynám egy évet, de ha menne, nem hiszem, hogy hiányozna. Egy tény, ott középen sokan vannak Lampard-Ballack-Deco, s Essien ugyan nem playmaker, de még egyel bővült a létszám. Silva szélső, szélsőre pedig szükségünk lenne. Malouda pedig mehet, ahova viszik. JC és Kalou mellé pedig két fiatalt felhozni a reserve-ből, én továbbra is ezt tartom jó ötletnek.
Silva nem szélső, csak az EB-n volt az, mert középen már nincs hely a spanyol vállogatottba. A valenciába is irányítót játszik már elég régóta, sőt mostanába befejező csatárt is...

Válasz küldése