Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2641 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2022. január 5., szerda 14:33
AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 13:24 Az a francűz gyerek nem lenne rossz, kell a létszám a középpályánkra, kicsi Kantét lassan jobb ha a nagy meccsekre tartogatjuk.
Tchoumeni-re gondolsz? Neki én is örülnék, de ha őt megvesszük akkor Rice biztosan nem jön, mert Tuchel számol Gallagher-rel jövőre.
Rice tavalyi teljesítménye is extra volt, de amit idén nyújt, az az egyik legjobb középpályássá teszi a szezonban. Minden, amire szükség lenne a rendszerünkben.
Igen, Amazing kolléga cikkjében róla volt szó. A rizses abszolút upgrade volna, de a 100 millás vételár, a vezetőség "nem vesszük vissza akinek egyszer kiraktuk a szűrét" megközelítésével elég valószerűtlenné teszi a megszerzését.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2642 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez a bocsánatkérős interjú a kulturális minimum volt, még úgy is, hogy teljesen nyilvánvalóan előre meg van határozva minden egyes betűje és nélkülöz bármiféle spontaneitást. Azonban a szavak szavak, a tettek pedig tettek. Tegye le azt az asztalra a pályán, amiért ide lett hozva és egyáltalán nem érdekel, hogy egy ilyen blama után milyen nehéz talpra állni emberileg.
A Lukakut övező visszatérős küldeséses tündérmese miatt esik ilyen szarul az egész történet. Innentől kezdve évek munkája, és jó pár hullámvölgyben való elkötelezett kitartás szükséges ahhoz, hogy megközelítse azt a bizalmat, amit akkor kapott tőlem, mikor visszajött. Ha ezt sikerül elérnie, boldog leszek. Ha nem, csak azt kaptam, amire számítottam ezek után.
Addig is úgy leszek vele, mint Costával. Amíg szállítja a gólokat, lefosom mekkora tahó.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2643 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2022. január 5., szerda 13:24 Az a francűz gyerek nem lenne rossz, kell a létszám a középpályánkra, kicsi Kantét lassan jobb ha a nagy meccsekre tartogatjuk.
Tchoumeni-re gondolsz? Neki én is örülnék, de ha őt megvesszük akkor Rice biztosan nem jön, mert Tuchel számol Gallagher-rel jövőre.
Rice tavalyi teljesítménye is extra volt, de amit idén nyújt, az az egyik legjobb középpályássá teszi a szezonban. Minden, amire szükség lenne a rendszerünkben.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#2644 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Csak néztem egy összeállítást most Kovacic-ról a Liverpool ellen és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy egy ennyire technikás, jól passzoló és jól labdát vezető ember nem tud kapura lőni. Könyörgöm valaki tanítsa már meg, mert a tökéletes kp lehetne!
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2645 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Az a francűz gyerek nem lenne rossz, kell a létszám a középpályánkra, kicsi Kantét lassan jobb ha a nagy meccsekre tartogatjuk.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2646 Hozzászólás Szerző: fst200 »

BlueBlood1993 írta: 2022. január 5., szerda 12:33
Amazing24 írta: 2022. január 5., szerda 12:19 "Chelsea reportedly held fresh contract discussions with defenders Antonio Rudiger and Cesar Azpilicueta on Monday afternoon, as the Blues attempt to sign the pair to fresh deals"
https://www.goal.com/en-gb/news/chelsea ... c379236916
Azpit remélem megtartjuk, cserènek tökéletes, bárhol bevethető a védelemben és még bőven nem vészesen idős.

Rüdit is adnám, de csak èsszerű keretek között.
Chris és Rüdi aláírna - ha megkapnák a kért összeget a cikk szerint, Rüdi pedig az egyik legjobban kereső lenne, mivel hogy a pályán és az öltözőben is egy vezér

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2647 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amazing24 írta: 2022. január 5., szerda 12:19 "Chelsea reportedly held fresh contract discussions with defenders Antonio Rudiger and Cesar Azpilicueta on Monday afternoon, as the Blues attempt to sign the pair to fresh deals"
https://www.goal.com/en-gb/news/chelsea ... c379236916
Azpit remélem megtartjuk, cserènek tökéletes, bárhol bevethető a védelemben és még bőven nem vészesen idős.

Rüdit is adnám, de csak èsszerű keretek között.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#2648 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

"Chelsea reportedly held fresh contract discussions with defenders Antonio Rudiger and Cesar Azpilicueta on Monday afternoon, as the Blues attempt to sign the pair to fresh deals"
https://www.goal.com/en-gb/news/chelsea ... c379236916

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2649 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2022. január 5., szerda 10:37 Azt eltudom kepzelni, hogy akart adni egy nagyon oszinte, erzelmes interjut, amit azert ritkan latunk focistaktol. Az ilyeneket nem veletlen, hogy az ember a karrierje vegen vagy az eletrajzi konyvebe mesel el.
En is azt nem ertem, hogy hogy nem gondolta hogy ebbol baj lesz, mikor mar egy kis szosszenet is eleg az ujsagiroknak es mar buritanak mindent.
Masik lehetoseg meg hogy tenyleg tervei voltak ezzel a huzassal, de ezt meg plane nem ertem, mert kb ra lett kihegyezve a taktika, mondjuk szarul is ment a jatek.
Most mar ez van, el kell fogadni, ha rugdossa a golokat es jol jatszik akkor van egy jo jatekosunk, de semmi tobb.
Nekem ne merje csokolgatni a cimert, mert lehanyom magam.
Ebben az őszinte interjús verzióban csak az hibádzik, hogy ez egy titkos dumálás volt. Normális esetben egyeztetve van minden a média részleggel. Nyilván ő és az újságíró is tudta, hogy egy ilyenre a klub soha nem bólintana rá, tehát szándékosan húztak egy olyan lépést, amellyel csorbítják a csapat hírnevét, csökkentik a brand értékét.

Úgyhogy utólag hiába jön a megbánós dumákkal, jól tudta, ha egy titkos interjúban azt mondja "bú", már eleve a titkos interjú ténye rossz fényt vett ránk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2650 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azt eltudom kepzelni, hogy akart adni egy nagyon oszinte, erzelmes interjut, amit azert ritkan latunk focistaktol. Az ilyeneket nem veletlen, hogy az ember a karrierje vegen vagy az eletrajzi konyvebe mesel el.
En is azt nem ertem, hogy hogy nem gondolta hogy ebbol baj lesz, mikor mar egy kis szosszenet is eleg az ujsagiroknak es mar buritanak mindent.
Masik lehetoseg meg hogy tenyleg tervei voltak ezzel a huzassal, de ezt meg plane nem ertem, mert kb ra lett kihegyezve a taktika, mondjuk szarul is ment a jatek.
Most mar ez van, el kell fogadni, ha rugdossa a golokat es jol jatszik akkor van egy jo jatekosunk, de semmi tobb.
Nekem ne merje csokolgatni a cimert, mert lehanyom magam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2651 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nagyon jól kezelte a szitut a klub. Lukaku nsgyot hibázott, részemről szépen kimutatta a foga fehérjét, csak egy zsoldos, semmi több, DE meg is kapta a magáét érte. Azért nem lesz ebből sose rendszer, mert nincs ép lelkű ember aki ilyen gyűlölethullámot a nyakába venne mint ő az utóbbi napokban.

A szezon hátralévő részében jó lesz ha felköti a gatyát, mert innentől nagyon jónak kell lennie ha azt akarja, hogy valaki megvegye... Én nyáron mindenképp eladnám.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2754
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2652 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Én továbbra is azt nem értem hogy hogy gondolhatta hogy ebből az interjúból nem lesz balhé? Azért Lukaku-t nem tartom egy Balotelli vagy Costa féle agyhalottnak hogy csak úgy ilyet nyilatkozzon. Szóval nem vagyok meggyőződve róla hogy mindent megbánt, lehet csak rájött hogy télen elég kicsi az esély arra hogy eligazoljon és úgy volt vele hogy legyen inkább békesség nyárig.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2653 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nyilván fel lett építve ez a bocsánatkérős interjú, de nekem is őszintének tűnik és a tekintete is azt sugallja, hogy rájött mekkora ökörséget csinált.

Viszont a konkrét válaszadást szépen kikerülte egy-két érzékenyebb kérdésnél (pl. a Bayern, Real, Barca triót érintőt), nem éppen arra válaszolt, amire rákérdeztek. A szavaiból nekem az jött le, hogy elhivatott a klub iránt, viszont ha bármikor lenne lehetősége visszamenni az Interhez, egy percig sem gondolkodna el a döntésen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2654 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

cech19960320 írta: 2022. január 4., kedd 21:57
kecske01 írta: 2022. január 4., kedd 21:44 Chelsea oldal kirakta a Lukaku bocsánatkérős interjút.
Alapvetően őszíntének tűnt, és valóban úgy tűnt, hogy tudja, kurvára elkúrta azt az interjút és nem volt átgondolt.
Elmondta, hogy tudja, idő és sok munka lesz visszanyerni a szurkolók bizalmát, de mindent belead.

Ha ezt látni is fogom, részemről oké.
Én ezen semmi őszinteséget nem láttam, se megbánást. Egy szárazon betanult szöveget felmondott a kamerának és ennyi...meg se próbálta megmagyarázni hogy nem így gondolta, vagy elhamarkodottan mondott ezt-azt.

Kiállt nyilatkozni, mert különben elküldtük volna a B-be èvekre megrohadni és muszáj volt ezt a tiszteletkört lefutnia.

Részemről továbbra is mehet a picsaba mihamarabb, de legkésőbb nyáron. És mindezt úgy mondom, hogy 10 éve is iszonyatosan vártam, baromira örültem hogy egy őstehetsegre lecsaptunk, sajnáltam a távozását és messze őt vártam a legjobban a 3 név (Kane, Haaland) közül, de ezt sose tudom megbocsátani neki és szerintem jó pár millió szurkoló van ezzel még így...

Hogy egy klasszikust idézzek: it's a fucking disgrace.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2655 Hozzászólás Szerző: Dante »

Örülök, hogy el lett rendezve a dolog, marhára nem volt szükség se az interjúra, sem az utóhatására - sem a klub, sem Lukaku szempontjából. Az egyetlen fontos dolog, hogy nyárig a lehető legjobb teljesítményt nyújtsa Lukaku, jó lenne ha idén nem Jorginho volna a házi gólkirály.

Ami az interjút illeti, sosem fogja semmissé tenni, nem volt itt semmi félreértés, legfeljebb, abban hogy meddig mehet el ami a gondolatai kifejezését illeti. Nyilván nagyon rosszul mérte fel és ennek a következménye ez a bocsánatkérés, teljesen egyértelmű, hogy jó párszor begyakorolt a párbeszéd, végigmennek minden ponton ami az interesben is szerepelt.

Ennél többet nem lehet tenni az ügy érdekében. Amennyiben módunk van elköszönni tőle a nyáron remélem megtesszük megfelelő összegért és biztos pótlással.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2656 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2022/ ... -interview

Megtekinthető Lukaku bocsánatkérős videója. Őszintének tűnik egyébként… de az tuti hogy kemény meló lesz innen visszaküzdenie magát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2657 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. január 4., kedd 21:44 Chelsea oldal kirakta a Lukaku bocsánatkérős interjút.
Alapvetően őszíntének tűnt, és valóban úgy tűnt, hogy tudja, kurvára elkúrta azt az interjút és nem volt átgondolt.
Elmondta, hogy tudja, idő és sok munka lesz visszanyerni a szurkolók bizalmát, de mindent belead.

Ha ezt látni is fogom, részemről oké.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7042
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2658 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea oldal kirakta a Lukaku bocsánatkérős interjút.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#2659 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Egyetértek, remélem szétszedik a szurkolók egészen addig, amíg elő nem áll egy magyarázó nyilatkozattal. Amennyiben inkább lapulni tervez, mint sz@r a fűben, úgy viszont remélem semennyi támogatást nem kap a Chelsea-s karrierje hátralévő részében.

Nem szeretnék ilyenekkel dobálózni, hogy nálam örökre elvágta magát, mindenki csinált már baromságot az életében (mielőtt bárki tagadná, gondoljatok csak a részegen felhívtam az exem sztorikra :lol: ) de amennyiben lesz benne annyi, hogy kiálljon a szurkolók elé és felelősséget vállal a tetteiért, szerintem megérdemel egy második esélyt. Természetesen kiállás alatt nem egy menedzsere által írt nyílt levélre, vagy Insta posztra gondolok, hanem adjon csak interjút.

Tuchelnek viszont minden tiszteletem, hogy profi tudott maradni annak ellenére is, hogy nyíltan kritizálták a taktikáját.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3631
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#2660 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nevetséges....remélem kifütyülik, ami a csövön kifer...

Válasz küldése