Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2301 Hozzászólás Szerző: mateja »

petr írta:Vegye meg a fio es kesz
Ha azert a vak gomez-ert kiadtak 2 eve 20 milliot,akkr salah is boven megerne nekik
foleg,h fel evet mar bizonyitot firenzebe
csak salaknak is megnőttek az igényei, egyáltalán nem akar ott maradni(nem csak a pénz miatt)

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Kölcsönjátékosok

#2302 Hozzászólás Szerző: petr »

Vegye meg a fio es kesz
Ha azert a vak gomez-ert kiadtak 2 eve 20 milliot,akkr salah is boven megerne nekik
foleg,h fel evet mar bizonyitot firenzebe

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2303 Hozzászólás Szerző: mateja »

#Fiorentina intend to ask #CFC for the initial €1m loan fee deposited, plus a €3m loan termination penalty fee for Salah. (Mediaset)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2304 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:
beckhamJr írta:fiorentina hivatalosan megerősítette jogi lépéseket készek tenni salah ügyében, ők élveztek előnyt a szerződtetésében(kölcsön kiterjesztésében/vagy végleges megvásárlással) de az atomfizikus egyiptomi szóba sem állt velük. máshová menne..
viszont én ezt nem értem..
opciós joguk van, ami előny más csapatokkal szemben. de csak a chelseavel való megegyezésben, a játékos már úgy dönt ahogy akar....nem?!

Erről február/március végén hosszan vitatkoztam valakivel itt a fórumon, úgy tűnik pont az a helyzet állt elő amire gondoltam. A Fiorentinának opciója van a kölcsön meghosszabbítására, de Salah nem akar náluk maradni, ezért most kétségbe vannak esve, de ha jól látom a dolgokat akkor nem nagyon tudnak mit csinálni.

A mi szempontunkból nagyon jó hogy Salah dobbantani akar. Így jó áron el tudjuk őt passzolni Madridba/Torinóba/Milánóba ahelyett hogy lenyomjon kb. ingyen még egy szezont Firenzében és egy esetleges gyenge teljesítménnyel vagy sérüléssel csökkentse az értékét. Jó kis játékos az egyiptomi de itt soha nem lesz belőle semmi, most nyáron kéne eladni a penge tavaszi szezonja után.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#2305 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

beckhamJr írta:fiorentina hivatalosan megerősítette jogi lépéseket készek tenni salah ügyében, ők élveztek előnyt a szerződtetésében(kölcsön kiterjesztésében/vagy végleges megvásárlással) de az atomfizikus egyiptomi szóba sem állt velük. máshová menne..
viszont én ezt nem értem..
opciós joguk van, ami előny más csapatokkal szemben. de csak a chelseavel való megegyezésben, a játékos már úgy dönt ahogy akar....nem?!

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Kölcsönjátékosok

#2306 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

fiorentina hivatalosan megerősítette jogi lépéseket készek tenni salah ügyében, ők élveztek előnyt a szerződtetésében(kölcsön kiterjesztésében/vagy végleges megvásárlással) de az atomfizikus egyiptomi szóba sem állt velük. máshová menne..

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2307 Hozzászólás Szerző: mateja »

Kép

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#2308 Hozzászólás Szerző: béla »

mateja írta:
béla írta:
ChesterB írta:na az érdekes lesz...
Szerintem jó döntés.
tökéletes amennyiben meg akarunk szabadulni a bére fizetésétől, máskülönben temető
A Vitesse? Mert hova kellett volna kölcsönadni szerinted? Valamelyik angol favágóligába?

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2309 Hozzászólás Szerző: mateja »

béla írta:
ChesterB írta:na az érdekes lesz...
Szerintem jó döntés.
tökéletes amennyiben meg akarunk szabadulni a bére fizetésétől, máskülönben temető

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#2310 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:na az érdekes lesz...
Szerintem jó döntés.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2311 Hozzászólás Szerző: Chester »

na az érdekes lesz...

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2312 Hozzászólás Szerző: mateja »

Baker :arrow: Vitesse Arnhem

https://www.chelseafc.com/news/latest-n ... baker.html" onclick="window.open(this.href);return false;

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2313 Hozzászólás Szerző: mateja »

béla írta:
ChesterB írta:ezekre én is keresem a választ, minden olyan fórumon benyögöm ahol ez a téma, de eddig nem kaptam kielégítő választ :D azzal nyugtatnak, hogy ez az fa, szóval könnyen lehet, hogy törlik az egész régi rendszert, így fabregasnak is ugrik a hg státusza, meg egy valag fiatalunknak
Olvastam az erről szóló beszélgetéseket NST-n, láttam én is,hogy senki nem tud semmit az ég világon erről. Én se lepődnék meg,ha kiderülne,hogy az eddigi HG játékosokra is új szabályok vonatkoznak majd.
http://www1.skysports.com/football/news ... fer-window" onclick="window.open(this.href);return false;

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2314 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:chamberlainben nagyon sok van, amit az arsenal még nem tudott belőle kihozni. nálunk normális edzések vannak, nem lenne ennyit sérült, és jobbszélső lenne, nem box-to-box mint amit wenger akarna belőle csinálni... inkább őt nézném a kispadunkon mint cuadradot.
helyette én is csakhogy az ilyen nímandokat fel kell építeni ahhoz hogy hasznát vegyük amire pedig nincs lehetőségünk ha a dobogó tetején akarunk lenni..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2315 Hozzászólás Szerző: Chester »

chamberlainben nagyon sok van, amit az arsenal még nem tudott belőle kihozni. nálunk normális edzések vannak, nem lenne ennyit sérült, és jobbszélső lenne, nem box-to-box mint amit wenger akarna belőle csinálni... inkább őt nézném a kispadunkon mint cuadradot.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Kölcsönjátékosok

#2316 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:Ha például tényleg el tudnánk hozni chamberlaint a cech üzlet részeként, azt nagyon adnám.
mégcsak az hiányozna megint egy lufi szélső, jó lenne legalább olyat hozni akinek megvan az esélye hogy beválik

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2317 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Olvastam az erről szóló beszélgetéseket NST-n, láttam én is,hogy senki nem tud semmit az ég világon erről. Én se lepődnék meg,ha kiderülne,hogy az eddigi HG játékosokra is új szabályok vonatkoznak majd.
ebben az esetben tényleg nem tűnne hülyeségnek austin leigazolása például, ő még aránylag "olcsón" hozható a képességeihez és a tavalyi szezonjához képest. rá kell feküdnünk az angolokra, de nem úgy mint a city, hogy közel 100 milliót költenének wilsherre és sterlingre. a liverpool gyorsan bezsákolt 3 angolt fillérekért, nekünk is ez kéne, csak azért a képességeket is figyelembe kéne venni. Ha például tényleg el tudnánk hozni chamberlaint a cech üzlet részeként, azt nagyon adnám.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#2318 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:ezekre én is keresem a választ, minden olyan fórumon benyögöm ahol ez a téma, de eddig nem kaptam kielégítő választ :D azzal nyugtatnak, hogy ez az fa, szóval könnyen lehet, hogy törlik az egész régi rendszert, így fabregasnak is ugrik a hg státusza, meg egy valag fiatalunknak
Olvastam az erről szóló beszélgetéseket NST-n, láttam én is,hogy senki nem tud semmit az ég világon erről. Én se lepődnék meg,ha kiderülne,hogy az eddigi HG játékosokra is új szabályok vonatkoznak majd.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2319 Hozzászólás Szerző: Chester »

ezekre én is keresem a választ, minden olyan fórumon benyögöm ahol ez a téma, de eddig nem kaptam kielégítő választ :D azzal nyugtatnak, hogy ez az fa, szóval könnyen lehet, hogy törlik az egész régi rendszert, így fabregasnak is ugrik a hg státusza, meg egy valag fiatalunknak

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#2320 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:a hiányzó hg helyeket töltjük fel velük. a szigorítás legvégén 12 hg játékos kell majd a mostani 8 helyett (amiből 2 saját nevelésnek kell lennie), ez ahhoz vezet, hogy a középszer angolok is méregdrágák lesznek, hát még azok, akik egy chelsea szintű klubnak is erősítést jelentenének (már ha van ilyen sterlingen kívül...). így lehet érdemesebb vagy feltölteni velük a keretet, vagy mihamarabb játszatni őket, hogy kiderüljön melyikükre lehet számítani, ostobaság lenne 0 játszott meccsel megítélni valakit, erre a legjobb példa coquelin, aki ha nem tér vissza januárban a harmadosztályú charltontól arteta sérülése miatt, lehet most ingyen távozik az arsenaltól, holott a legjobb játékosuk volt tavasszal, de fel lehet hozni pogbát is akár.
Erre akár Kane is jó példa lehet,aki alacsonyabb osztályokban is elvolt,de sehol nem nyújtott emlékezeteset.
ChesterB írta: a hg státusz miatti "nem-kölcsönadás" meg nem játszik, mivel innentől 15 és 18 éves kor között kapod meg a hg státuszt, amit meg csak a saját akadémiádról tudsz megoldani.
Vagy legalábbis Anglián belülről. Az Aké vagy Christensen-félék kölcsönadását viszont segítheti is az új szabály,mivel eddig itt kellett tartanunk őket,hogy megkapják a státuszt,ezután ez lehetetlen lesz.
Éppen ezért kérdeztem,hogy hogy érted,azt hittem,hogy valamelyikünk máshogy tudja a szabályt,de ez lapján nem.
Ja,még valami. Arról tudsz valamit,hogy az eddigi HG-státuszok megmaradnak-e,vagy a mostani HG-okat is az új szabály szerint fogják elbírálni? Mert akkor még Fabregast se nevezhetjük HG-ként.

Válasz küldése