Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#2141 Hozzászólás Szerző: White »

David Luiz.

Nem értem meg azokat akik nem tetszik a tranfszer. Egyrészt mai árakhoz képest nem volt túl drága,másrészt pont ilyen emberek hiányoztak a tavaly is.

Igen,David Luiz a Stamford Bridge-en gól után unnepelt,de nála a szenvedély és a szív kétszerese egy átlag emberéhez,akkor adrenalin alatt egy ilyen srác nem tudja magát fékezni,de pont ez miatt kell most ide.
2003 óta szurkolok a csapatnak,de a Terry-Lamps-Drogba tengelyt leszámitva,szerintem senkise szerette
ennyire játékosként ezt a klubot. Ha Hazard-ék tavaly fele akkora Chelsea-szívvel játszanak mint Luiz,nem ott álltunk volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára White 2016. augusztus 31., szerda 20:07-kor.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2142 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én mindenképp becsülöm Luizban, hogy visszatért és újra megpróbálja elnyerni a szurkolók szeretét! Az ő és Conte páros rendkívül erős mentális duó lehet, nagyon várom már! Nekem minden vágyam egy Zouma-Luiz páros, remélem létrejön a közeljövőben!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2016. augusztus 31., szerda 20:06-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2143 Hozzászólás Szerző: laczze »

Norbertoo írta: Szerintem ne legyen elvárás a bajnoki cím. Az sokkal realisztikusabb, hogy legyünk versenyben érte, a tavaszra ne legyen az elsőnek 10-15 pontos előnye, mint az utóbbi pár évben ez előfordult.
Szerintem pedig lehet elvárás, de a top 3 az mindenképpen az, de semmiképp nem érhetjük be azzal, hogy nem vagyunk lemaradva 15 ponttal.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#2144 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

laczze írta:
GereZsolt írta:
zoli0415 írta:David Luiz move agreed
Chelsea Football Club and Paris Saint-Germain have agreed terms for the transfer of David Luiz back to London.

The move is now subject to him agreeing personal terms and passing a medical.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... greed.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért mindent egybevetve elég patent lett ez az átigazolási szezon. Kante óriási húzás, Luiz nagy meglepetés, számomra kellemesen. Michy szerintem mindenki képzeletét felülmúlta eddig és érkezett egy pl tapasztalt balhátvéd is. Nem hiszem, hogy van okunk panaszra.
Igy van, és minden elfogultság nélkül lehet mondani, hogy a bajnoki cím az elvárás!
Szerintem ne legyen elvárás a bajnoki cím. Az sokkal realisztikusabb, hogy legyünk versenyben érte, a tavaszra ne legyen az elsőnek 10-15 pontos előnye, mint az utóbbi pár évben ez előfordult.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#2145 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Totál más neveket vártam, és szerintem beszélhetek többesszámban. De nincs ok a panaszra, megvagyok elégedve. Luis-ra senki nem szamitott és ugy érkezett mint anno Fabregas, a semmiből és mindent vitt!
Costa és Michy elől nagyon jók, de azért kellett volna még oda valaki cserének, ha costa eltiltott vagy Michy lesérül.
Ha a keretre nézünk teljesen rendben vagyunk, ha mégis valami óriási gubanc lenne (miért lenne) akkor itt van pár hónapnyira a szezon közepe, addigra meg Zouma is felépül.
Remélem Fabregas nem hagy el minket és kitudja, lehet még jön valaki hozzánk, az lenne csak hab a tortán.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#2146 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

zoli0415 írta:David Luiz move agreed
Chelsea Football Club and Paris Saint-Germain have agreed terms for the transfer of David Luiz back to London.

The move is now subject to him agreeing personal terms and passing a medical.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... greed.html" onclick="window.open(this.href);return false;
kíváncsi vagyok mit fog nyilatkozni.
érdekesre sikerült ez az utolsó nap, de van egy olyan érzésem, hogy még nincs vége.
Szerintem nagyon jól sikerült ez az átigazolási időszak a csapat számára.
a legnagyobb dolog, hogy májusban még úgy volt, hogy Hazard Costa Courtois és Fabregas nélkül kezdjük meg az új szezont, de hála az égnek mind itt maradtak és a legjobb, hogy mindannyian jó formában is vannak.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#2147 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

GereZsolt írta:
zoli0415 írta:David Luiz move agreed
Chelsea Football Club and Paris Saint-Germain have agreed terms for the transfer of David Luiz back to London.

The move is now subject to him agreeing personal terms and passing a medical.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... greed.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért mindent egybevetve elég patent lett ez az átigazolási szezon. Kante óriási húzás, Luiz nagy meglepetés, számomra kellemesen. Michy szerintem mindenki képzeletét felülmúlta eddig és érkezett egy pl tapasztalt balhátvéd is. Nem hiszem, hogy van okunk panaszra.
És mindezek mellett van egy jó edzőnk is, annyi szemrehányást tehetünk, hogy akár hamarabb is meg lehetett volna húzni ezt a 2 igazolást, de egyébként szerintem is rendben volt ez a nyár.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2148 Hozzászólás Szerző: laczze »

GereZsolt írta:
zoli0415 írta:David Luiz move agreed
Chelsea Football Club and Paris Saint-Germain have agreed terms for the transfer of David Luiz back to London.

The move is now subject to him agreeing personal terms and passing a medical.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... greed.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért mindent egybevetve elég patent lett ez az átigazolási szezon. Kante óriási húzás, Luiz nagy meglepetés, számomra kellemesen. Michy szerintem mindenki képzeletét felülmúlta eddig és érkezett egy pl tapasztalt balhátvéd is. Nem hiszem, hogy van okunk panaszra.
Igy van, és minden elfogultság nélkül lehet mondani, hogy a bajnoki cím az elvárás!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#2149 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

zoli0415 írta:David Luiz move agreed
Chelsea Football Club and Paris Saint-Germain have agreed terms for the transfer of David Luiz back to London.

The move is now subject to him agreeing personal terms and passing a medical.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... greed.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Azért mindent egybevetve elég patent lett ez az átigazolási szezon. Kante óriási húzás, Luiz nagy meglepetés, számomra kellemesen. Michy szerintem mindenki képzeletét felülmúlta eddig és érkezett egy pl tapasztalt balhátvéd is. Nem hiszem, hogy van okunk panaszra.

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2150 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

David Luiz move agreed
Chelsea Football Club and Paris Saint-Germain have agreed terms for the transfer of David Luiz back to London.

The move is now subject to him agreeing personal terms and passing a medical.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... greed.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2151 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:Vegyük a pozitivumokat, 60-70 milliós Koulibaly helyett érkezik a feléért a jobb Luiz.
Így van, azért nem hiszem, hogy van olyan aki gondolta volna a Luiz transzfert pár hónapja vagy pár napja :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2152 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Vegyük a pozitivumokat, 60-70 milliós Koulibaly helyett érkezik a feléért a jobb Luiz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2153 Hozzászólás Szerző: Chester »

More news to come...

Hivatalos twitter oldal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#2154 Hozzászólás Szerző: Pityee »

gerawba írta:
LB-nek ott volt Baba, akit ugyanígy vettünk meg 1 éve, utolsó pillanatban, aztán most kölcsönben porosodik. (ráadásul jóval fiatalabb Alonsonál, és sztem nagyobb potenciál van benne)

Ez a Marcos Alonso itt volt a UK-ben 4 vagy 5 évig, aztán a kutya nem vette észre, annyira jelentéktelen ember volt (igaz, most lesz 26 éves majd). Fioban volt 2 jónak mondható szezonja (EL meg Serie A mércével mérve), aztán adunk érte 2X millát?!

Középen meg még mindig a Cahill-Terry duó szaladgál, akik már 2 éve is lassúak és öregek voltak ehhez a szinthez (persze nyilván Terry pár rangadón még mindig képes világklasszis teljesítményre, a fő gond Cahillel van, na meg azzal, hogy nincs alternatíva Zouma sérülésével), és akkor ráadásul ezt még meg akarjuk turbózni azzal a bazári majom agyatlan Luizzal...


A nyarat azzal kellett volna tölteni, hogy leboltolunk legalább 2, de inkább 3 MINŐSÉGI embert a védelembe, akit alapozáskor beépítünk. Ehhez képest augusztus 31.-én bejelentik a klasszis Marcos Alsonot (és attól félek DL-t is...) Ha ez tudatos, szisztematikus építkezés, akkor az elég rosszul hangzik.
Szerintem neked kéne vezetni a klubot, egyértelmű. Imádom h amikor igazol a csapat akk is vannak károgók.Kit szerettél volna? Ramost és Alabát? Gondolkozzunk már.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#2155 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
gerawba írta:Mik ezek a középszer emberek és minek?!
Legalább jobbhátvéd jött volna a nagyszerű Ivanovics helyére...

Ez ilyen tipik "egész nyáron a golyónkat vakartuk, költsünk el a végén sok pénzt mintha csináltunk volna valamit" igazolás... Barmok.
Jobb szelre ott van Azpilicueta. Balra kellett valaki, hogy vegre mehessen at a sajat oldalara.
LB-nek ott volt Baba, akit ugyanígy vettünk meg 1 éve, utolsó pillanatban, aztán most kölcsönben porosodik. (ráadásul jóval fiatalabb Alonsonál, és sztem nagyobb potenciál van benne)

Ez a Marcos Alonso itt volt a UK-ben 4 vagy 5 évig, aztán a kutya nem vette észre, annyira jelentéktelen ember volt (igaz, most lesz 26 éves majd). Fioban volt 2 jónak mondható szezonja (EL meg Serie A mércével mérve), aztán adunk érte 2X millát?!

Középen meg még mindig a Cahill-Terry duó szaladgál, akik már 2 éve is lassúak és öregek voltak ehhez a szinthez (persze nyilván Terry pár rangadón még mindig képes világklasszis teljesítményre, a fő gond Cahillel van, na meg azzal, hogy nincs alternatíva Zouma sérülésével), és akkor ráadásul ezt még meg akarjuk turbózni azzal a bazári majom agyatlan Luizzal...


A nyarat azzal kellett volna tölteni, hogy leboltolunk legalább 2, de inkább 3 MINŐSÉGI embert a védelembe, akit alapozáskor beépítünk. Ehhez képest augusztus 31.-én bejelentik a klasszis Marcos Alsonot (és attól félek DL-t is...) Ha ez tudatos, szisztematikus építkezés, akkor az elég rosszul hangzik.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#2156 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea's £52 million bid for Everton striker Romelu Lukaku - BY LIAM TWOMEY (ESPN)

Lukaku volt a helikopterben ezek szerint?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#2157 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fernando Torres leaves Liverpool training ground in helicopter :D. (2011-ben ugyanígy érkeztek Luiz-al)

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#2158 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 7202171545" onclick="window.open(this.href);return false;
39:12

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#2159 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tényleg Luiz ja, kicsit furcsa azon a képen, azért érdekes csak mert az írták ezt a vasútállomáson lőtték, de akkor mégsem ő ment helikopáterrel, viszont akkor azzal ki ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#2160 Hozzászólás Szerző: Chester »

A szemüvegest nem vágom, a másik Luiz.

Válasz küldése