Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2041 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kepa sem lesz már a vb-ig, hivatalos.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#2042 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cech19960320 írta: 2022. november 3., csütörtök 18:53
Hawaii írta: 2022. november 3., csütörtök 18:39
cech19960320 írta: 2022. november 3., csütörtök 18:14 Szerintem csak balszerencse.. maga az orvosi stáb nem változott nagyban az évek során.. és a felkészülés sem volt szarabb szerintem mint máskor :D… az sosem volt “jó”
Pedig igenis változott az orvosi stáb összetétele... Paco Biosca most szeptemberben távozott, aki amúgy az elmúlt 11 évben volt a Chelsea (egyik) csapatorvosa, és egy ideje medical director-ként működött a klubnál. Róla annyit lehet még tudni, hogy az ortopéd sebészet egyik világszinten elismert alakjának számít. Az angol sajtóban elég sokat lehet olvasni róla, hogy épp az ő távozásának köszönhetően van ennyi sérültünk mostanában.
Szerintem az ő távozása MÉG nem fejthette ki a hatását.
A rengeteg sérülés szerintem jóval inkább az edzések és a fizioterapeuták, masszőrök, rehabilitációs szakemberek munkájával lehet összefüggésben, ha nem a balszerencsével.
Úgy gondolom, Biosca távozását a későbbiekben fogjuk megérezni majd, visszatérő sérülések formájában.
Lényegében Fofana, Koulibaly, Chilwell és Kante sérülésére is lehet mondani, hogy visszatérő dologról van szó. Abban nyilván teljesen igazad van, hogy a teljes képet kell nézni, tehát ugyanúgy közrejátszhat egyéb szakemberek munkája (vagy annak hiánya) a sérülésekben, illetve akár a rossz edzésmódszereknek is tulajdonítható.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2043 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hawaii írta: 2022. november 3., csütörtök 18:39
cech19960320 írta: 2022. november 3., csütörtök 18:14 Szerintem csak balszerencse.. maga az orvosi stáb nem változott nagyban az évek során.. és a felkészülés sem volt szarabb szerintem mint máskor :D… az sosem volt “jó”
Pedig igenis változott az orvosi stáb összetétele... Paco Biosca most szeptemberben távozott, aki amúgy az elmúlt 11 évben volt a Chelsea (egyik) csapatorvosa, és egy ideje medical director-ként működött a klubnál. Róla annyit lehet még tudni, hogy az ortopéd sebészet egyik világszinten elismert alakjának számít. Az angol sajtóban elég sokat lehet olvasni róla, hogy épp az ő távozásának köszönhetően van ennyi sérültünk mostanában.
Szerintem az ő távozása MÉG nem fejthette ki a hatását.
A rengeteg sérülés szerintem jóval inkább az edzések és a fizioterapeuták, masszőrök, rehabilitációs szakemberek munkájával lehet összefüggésben, ha nem a balszerencsével.
Úgy gondolom, Biosca távozását a későbbiekben fogjuk megérezni majd, visszatérő sérülések formájában.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#2044 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cech19960320 írta: 2022. november 3., csütörtök 18:14 Szerintem csak balszerencse.. maga az orvosi stáb nem változott nagyban az évek során.. és a felkészülés sem volt szarabb szerintem mint máskor :D… az sosem volt “jó”
Pedig igenis változott az orvosi stáb összetétele... Paco Biosca most szeptemberben távozott, aki amúgy az elmúlt 11 évben volt a Chelsea (egyik) csapatorvosa, és egy ideje medical director-ként működött a klubnál. Róla annyit lehet még tudni, hogy az ortopéd sebészet egyik világszinten elismert alakjának számít. Az angol sajtóban elég sokat lehet olvasni róla, hogy épp az ő távozásának köszönhetően van ennyi sérültünk mostanában.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2045 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szerintem csak balszerencse.. maga az orvosi stáb nem változott nagyban az évek során.. és a felkészülés sem volt szarabb szerintem mint máskor :D… az sosem volt “jó”

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2046 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Most olvasom hogy Werner is térd sérülest szenvedett es 2022ben mar nem lep pályára

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9434
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#2047 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a vicc, hogy a legfontosabbak dőlnek ki sorban, azok akik a különbséget jelenthetnék. Nélkülük nagyon középszerűek vagyunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#2048 Hozzászólás Szerző: broduer »

fst200 írta: 2022. november 3., csütörtök 17:12
kecske01 írta: 2022. november 3., csütörtök 16:35 Breaking: Ben Chilwell is almost certain to miss the World Cup - and is set to be out for a large chunk of the season.

[via @andydillon70]

ez nem 2 hónap lesz lehet..
Most náluk gyűlt össze a sok sérülékeny játékos vagy az edzői/orvosi stáb ennyire képzetlen? Mert kb lassan az egész kezdő csapat kihullik hónapokra
Chelsea az új Arsenal, Arsenal az új Chelsea.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#2049 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2022. november 3., csütörtök 16:35 Breaking: Ben Chilwell is almost certain to miss the World Cup - and is set to be out for a large chunk of the season.

[via @andydillon70]

ez nem 2 hónap lesz lehet..
Most náluk gyűlt össze a sok sérülékeny játékos vagy az edzői/orvosi stáb ennyire képzetlen? Mert kb lassan az egész kezdő csapat kihullik hónapokra

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2050 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Ben Chilwell is almost certain to miss the World Cup - and is set to be out for a large chunk of the season.

[via @andydillon70]

ez nem 2 hónap lesz lehet..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2051 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta: 2022. november 3., csütörtök 12:22 Sokkal jobb volt Zakaria bemutatkozasa mint Saul. Jo volt latni egy ilyen fizikalis labdaszerzo terminatort vegre es jol is passzolt, nem jott zavarba.

Gladbachban anno a legjobb jatekos volt, ha vissza tudja magat hozni akár kezdő is lehet, nincs ilyen tipusu jatekosunk.
Eddig is itt volt, csak jatszatni kellett volna.
Csoda hogy ennyi kihagyas utan igy tert vissza.
Nyilvan lehet a Pl-be szenvedosebb es lassabb lesz, de ez normalis.
Persze ha potter is jorginhoba latja a jovot akkor nincs mirol beszelni, ordit a kp egy zakariaert.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2052 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sokkal jobb volt Zakaria bemutatkozasa mint Saul. Jo volt latni egy ilyen fizikalis labdaszerzo terminatort vegre es jol is passzolt, nem jott zavarba.

Gladbachban anno a legjobb jatekos volt, ha vissza tudja magat hozni akár kezdő is lehet, nincs ilyen tipusu jatekosunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2053 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2022. november 2., szerda 17:14 Saul-nal is varta mindenki anno és aztan azt se tudta milyen rendezvényen van elso meccsén. Zakarian-nal is ez benne van a pakliban, nagyon rejtegetik meg rég jatszott tétmeccsen.
Saul úgy jött ide, hogy újjá kell építenie magát. Zakaria nem is nagyon tudott integrálódni a Juve-ba, szerintem felesleges párhuzamot vonni.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#2054 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Botond9797 írta: 2022. november 2., szerda 20:16 Zaka kezd.
Hutchinson játszhat?
Meglátjuk.
Szerintem Chucky kezd, és Hutch meg akár Casadei is padon lehet :D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#2055 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Zaka kezd.
Hutchinson játszhat?
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#2056 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nyilván nem véletlenül nem játszik.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#2057 Hozzászólás Szerző: Dízel »

emsanya írta: 2022. november 2., szerda 17:14 Saul-nal is varta mindenki anno és aztan azt se tudta milyen rendezvényen van elso meccsén. Zakarian-nal is ez benne van a pakliban, nagyon rejtegetik meg rég jatszott tétmeccsen.
Persze, nem jatszott meccset fél évig, aztan mikor végre berakja az edző akkor meg csalódás lesz. Nyilvan fél év utan meccshianyosan elég valószínű.
Neki már rég jatszania kellett volna. Ha szar lesz senki se csodalkozzon, nem az ő hibája.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2058 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Saul-nal is varta mindenki anno és aztan azt se tudta milyen rendezvényen van elso meccsén. Zakarian-nal is ez benne van a pakliban, nagyon rejtegetik meg rég jatszott tétmeccsen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2059 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. november 1., kedd 18:43 Graham Potter on Denis Zakaria:

"He's been really good, trained well, supported his teammates. Disappointed not play, like everybody is. Up until the weekend, results have been positive. He's in the frame, in the squad, available. We will wait and see."

Szerintem végre kezdeni fog holnap

Koulibaly is felépült

Kepa egyelőre sérült
Ma végre elérkezik a várva várt idő és játszani fog Zakaria? El se hiszem :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7039
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2060 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Graham Potter on Denis Zakaria:

"He's been really good, trained well, supported his teammates. Disappointed not play, like everybody is. Up until the weekend, results have been positive. He's in the frame, in the squad, available. We will wait and see."

Szerintem végre kezdeni fog holnap

Koulibaly is felépült

Kepa egyelőre sérült

Válasz küldése