Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#20341 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Viccen kívül szerintem nem a PL a legerősebb bajnokság, de nem is a salala liga. Szerintem a Bundesliga az elmúlt 5 évben a surranópályán annyit fejlődött, színvonalban, infrastruktúrában, és a német válogatottnak hála, hogy nálam az a legjobb bajnokság a világon.
Bundesliga?:D Szerintem annál a spanyol is jobb azért. Tény, hogy tömve vannak a stadionok meg jol gazdálkodnak de azért hagyjuk már! Ne hasonlítsuk a gladbach-ot a szarzenalhoz. Ott sztárok csak a bayernbe vannak
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#20342 Hozzászólás Szerző: Chester »

Viccen kívül szerintem nem a PL a legerősebb bajnokság, de nem is a salala liga. Szerintem a Bundesliga az elmúlt 5 évben a surranópályán annyit fejlődött, színvonalban, infrastruktúrában, és a német válogatottnak hála, hogy nálam az a legjobb bajnokság a világon.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#20343 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Hát igen...a sport1-en durván megy a spanyol részre hajlás. A kommentátor (nem tudom most a nevét) ilyen beleélően szokta mondani a neveket és egyszer annyira megfeletkezett magárol h ilyet szólt: "Élpáttánt tőle a labda"XD. Faterral majdnem lefordultunk a fotelről. Hegyi Iván is elég vicces egy ember, hogy a Zsombori-t ne említsem.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#20344 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kiki írta:
Didier90 írta: Toronymagasan a legjobb bajnokság.
ezt mond meg Hegyi Ivánnak :mrgreen: a két nagy miatt sokan még mindig azt gondolják jobbnak... :?
Én FB-n egy kisgyerekkel 200 hszen keresztül veszekedtem hogy melyik az erősebb bajnokság, és a srác semmilyen észérvvel nem tudta alátámasztani amit mondott, csak a levegőbe böfögött. :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Premier League

#20345 Hozzászólás Szerző: kiki »

Didier90 írta: Toronymagasan a legjobb bajnokság.
ezt mond meg Hegyi Ivánnak :mrgreen: a két nagy miatt sokan még mindig azt gondolják jobbnak... :?
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#20346 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

focimark írta:Julio César a QPR-é HIVATALOS, elvileg a következő Granero lesz a Realból.
Kezd nagyon eldurvulni a premier league. Évröl évre egyre jobb. A Newcastle is 2010-be még 2. osztályu volt! A spanyol liga legjobbjai közül is jo páran átigazoltak a PL-be ( Mata, David Silva, Aguero, Cazorla)... Toronymagasan a legjobb bajnokság.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#20347 Hozzászólás Szerző: focimark »

Julio César a QPR-é HIVATALOS, elvileg a következő Granero lesz a Realból.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#20348 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

BlueBlood1993 írta:
ChesterB írta:A Lyon most kiárusít mindenkit, Gomisra, Cissokhora meg Gourcuffra még két éve simán leírtam volna, hogy startoljunk rájuk, de mindkettő kiégett sajnos :(
Ja Gourcuffot hallottam, pedig iszonyat nagy spíler (volt), szerintem csak környezetváltás kell neki, még csak 26 éves.

Gomist sose tartottam olyan nagyra, egy közepesen jó csatár kész

Cissokhovan is baj van? Akkor ott inkább a Lyonnal van gond. Azért ez a formahanyatlás ilyen játékosoknál már egy csapat hibája

De továbbra se értem, hogy mér csak 12 milláért megy Lloris.
Tényleg nevetséges Lloris még nincs 26 éves és ennyiért megválnának tőle akkor nagy pénzügyi gondok lehetnek...
Ha őt elhozzák főleg ennyiért akkor hosszú időre megoldanák kapusgondjaikat bár friedel mesterien védett még 41 évesen is :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#20349 Hozzászólás Szerző: Chester »

Cissokho a Valenciához ment, ott inkább a pénzszerzés volt a cél, 6 millió eurót fizettek érte asszem'. Aprópénz... Jobban örültem volna, ha JC-t szerződteti a spuri kapusnak, nem Llorist, óriási tehetség a gyerek, két éve nálam a legjobb kapus volt Európában.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#20350 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ChesterB írta:A Lyon most kiárusít mindenkit, Gomisra, Cissokhora meg Gourcuffra még két éve simán leírtam volna, hogy startoljunk rájuk, de mindkettő kiégett sajnos :(
Ja Gourcuffot hallottam, pedig iszonyat nagy spíler (volt), szerintem csak környezetváltás kell neki, még csak 26 éves.

Gomist sose tartottam olyan nagyra, egy közepesen jó csatár kész

Cissokhovan is baj van? Akkor ott inkább a Lyonnal van gond. Azért ez a formahanyatlás ilyen játékosoknál már egy csapat hibája

De továbbra se értem, hogy mér csak 12 milláért megy Lloris.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#20351 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Lyon most kiárusít mindenkit, Gomisra, Cissokhora meg Gourcuffra még két éve simán leírtam volna, hogy startoljunk rájuk, de mindkettő kiégett sajnos :(

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#20352 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

pulci03 írta:
chiedis írta:
ChelseaTheBest írta:Fulham elfogadta a Tottenham ajánlatát Dembéléért.
Az jó, mert manure is érdeklődött. Nem lenne jó ha erősödnének. Spuds meg le van szarva. Siralom lesz AVB-vel/nélküle is
Fullra ugyanazt próbálja mint itt elküldeni a befolyásos, Redknapp alatt meghatározó játékosokat és pótolni saját igazolásaival és akkor abban bízik ez sikeres csapatot fog majd képezni :?:
Érkezett Sigurdsson, a visszatérő Adebayor, Vertonghen, Dembele és szinte biztos, hogy Lloris is!
http://nb1.hu/hirek/tottenham-mar-el-ko ... pott-penzt" onclick="window.open(this.href);return false;

Azonban jelentősen gyengülnek is mivel Modric után elengedhetik VdV-ot, Parkert, Lennont, és Dawsont aki pillérei voltak a tavaly jól szereplő csapatnak...
Mondjuk ha megtartják őket és kirúgják AVB-t, akkor simán 4. lehet keret alapján a csapat...Amúgy Lloris hogy a fenébe volt csak 12 milla? Elmennek a jó k***a anyjukba! Top 10-es kapus minimum a srác, nem is értem, hogy mér adta el a Lyon, pláne bagóért.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#20353 Hozzászólás Szerző: Chester »

csoda hogy a bale gyerekért még senki sem jelentkezett be. lehet mindenki rájött, hogy egy túlhájpolt kis görény? :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#20354 Hozzászólás Szerző: laczze »

pulci03 írta: Fullra ugyanazt próbálja mint itt elküldeni a befolyásos, Redknapp alatt meghatározó játékosokat és pótolni saját igazolásaival és akkor abban bízik ez sikeres csapatot fog majd képezni :?:
Érkezett Sigurdsson, a visszatérő Adebayor, Vertonghen, Dembele és szinte biztos, hogy Lloris is!
http://nb1.hu/hirek/tottenham-mar-el-ko ... pott-penzt" onclick="window.open(this.href);return false;

Azonban jelentősen gyengülnek is mivel Modric után elengedhetik VdV-ot, Parkert, Lennont, és Dawsont aki pillérei voltak a tavaly jól szereplő csapatnak...
Várd csak ki a végét, nem lesz ez rossz szerintem, ha menni akar a kedvetlen Modric akkor jobb ha elegedik, szerintem jó csapatot fog építeni de ez hamarosan kiderül! A Sp*rs-be semmiképp nincsennek olyan szinten meghatározó egyéniségek mint nálunk voltak :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#20355 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

chiedis írta:
ChelseaTheBest írta:Fulham elfogadta a Tottenham ajánlatát Dembéléért.
Az jó, mert manure is érdeklődött. Nem lenne jó ha erősödnének. Spuds meg le van szarva. Siralom lesz AVB-vel/nélküle is
Fullra ugyanazt próbálja mint itt elküldeni a befolyásos, Redknapp alatt meghatározó játékosokat és pótolni saját igazolásaival és akkor abban bízik ez sikeres csapatot fog majd képezni :?:
Érkezett Sigurdsson, a visszatérő Adebayor, Vertonghen, Dembele és szinte biztos, hogy Lloris is!
http://nb1.hu/hirek/tottenham-mar-el-ko ... pott-penzt" onclick="window.open(this.href);return false;

Azonban jelentősen gyengülnek is mivel Modric után elengedhetik VdV-ot, Parkert, Lennont, és Dawsont aki pillérei voltak a tavaly jól szereplő csapatnak...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#20356 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChelseaTheBest írta:Fulham elfogadta a Tottenham ajánlatát Dembéléért.
Az jó, mert manure is érdeklődött. Nem lenne jó ha erősödnének. Spuds meg le van szarva. Siralom lesz AVB-vel/nélküle is
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ChelseaTheBest
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012. április 16., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#20357 Hozzászólás Szerző: ChelseaTheBest »

Fulham elfogadta a Tottenham ajánlatát Dembéléért.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#20358 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Most Boas megpróbálja gyorsan elkölteni a Modricért kapott összeget egyszerre pórbálnak 3-4 üzletet is lebonyolítani:
Lloris-t vennék 15 milláért,
Dembelét 18 milláért,
Willian is kb. 20 millába fájna nekik és emellett még érdeklődnek továbbra is Moutinho és Damiao felől...
http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... olds-talks" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kurkoalajos
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012. április 17., kedd 19:55
Kedvenc játékos: Hazard Lampard Mata
Kedvenc exjátékos: Ballack Drogba
Tartózkodási hely: Csikszentdomokos, Hargita, Kolozsvar

Re: Premier League

#20359 Hozzászólás Szerző: kurkoalajos »

a manchesterunitedesek a manutd fanatics foruman kemenynek tartnak minket...az elso helyre tippelnek a pl ben magukat csak masodikban..aztmondjak kemeny a keret..csak az oszzeszokassal van baj:):DDDD

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#20360 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

A karácsonyi fordulók után, ha pont előnyünk még akkor is megmarad, talán lehet reménykedni a bajnokság megnyerésében. Sajnos az MU általában szarul kezdi a szezont és december környékére pörögnek fel, mi meg pont fordítva. De most remélem nem lesznek olyan hosszú hullámvölgyeink mint tavaly.

Válasz küldése