Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2021 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Guardiola most megmutathatja edzoi kvalitasait, mert ha nem valtoztat kiesnek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2022 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kapja a city rendesen. Remélem lassan mindenki abbahagyja a "lesullyedünk majd a pool szintjére" mantrázását. Nincs olyan jó egyéni játékosuk mint Kanté vagy Hazard, (bár Salah állandósult teljesítménnyel hamar megcáfolhat) de kompaktabbak, van tartásuk és látványos focit játszanak, ráadásul a támadó hármasuk olyan, mintha egymásnak teremtették volna őket.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2023 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Ez a city húzza be simán a bajnoki címet? Kivégzés konkrétan.
Salah baszki ha tartja ezt a formát, erősen aranylabda esélyessé léphet elő....

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2024 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ez a city húzza be simán a bajnoki címet? Kivégzés konkrétan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2025 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ha a city nem szedi ossze magat kapnak meg 2ot a szunetig. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2026 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Remélem a city nyeri meg az egészet, unalmas már a szentháromság. Miénk volt az utolso dráma 2012-ben, azota mindig a hárombol egyik nyer...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2027 Hozzászólás Szerző: laczze »

Egy meccsen szerintem is okozhat gondot a Pool a Citynek de összességében "sima" City továbbjutásra számítok.
Real nak pedig remélem a City vagy a Barca kerül az útjába, akkor kicsit hátha visszavesznek az arcból egy pofon után.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2028 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:Hatalmas meccsre szamitok ma este. A City nalam az egyik nagy eselyese a BL-nek, de a Liverpool egy-egy meccsre annyira feltudja magat spanolni, hogy elkepezto. Varooom :D tippek?
Csak a Real! :D

Amúgy a City továbbjut szerintem. Túl jók és túlságosan bennük/rajtuk van a flow...

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2029 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hatalmas meccsre szamitok ma este. A City nalam az egyik nagy eselyese a BL-nek, de a Liverpool egy-egy meccsre annyira feltudja magat spanolni, hogy elkepezto. Varooom :D tippek?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2030 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Büszke vagyok a csapatra, kihozták a maxot a fiúk tegnap, így ki lehet esni. Nem volt szerencsénk, meg sok helyzetet elhibáztunk.

Nincs egy szinten a két csapat, 100 millos csatáraik vannak, nehéz így. Végre tul vagyunk rajtuk és a city meccsen, egy darabig ne játszunk ezekkel. És továbbra is várom hogy Messi/Ronaldo visszavonuljon, a két nyomorék és visszajöjjön a rendes földi játékosok teljesítménye.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2031 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Eredmény alapján talán sima volt, de rohadt szerencsétlenek voltunk.
4 kapufa és védelmi plusz kapushibás gólokat kaptunk. Kicsit nagyobb szerencsével továbbjuthattunk volna.
Conte nem értem miért hibás, a taktika jó volt, a kapufákat és egyéb helyzeteket nem rúghatja be ő.
Ez most igy sikerült szar meg fájó, de mivel számítottam rá nem húz fel túlságosan pláne hogy egy Barca ellen ki lehet esni ebben nincs semmi égő ellenben a tehenek ez már nem mondhatják el.
Teljesen mindegy, hogy mennyire és ki ellen estél ki, a lényeg, hogy ők is meg mi is minimum egy szezont várhatnak a következő BL meccsre. Annyi különbséggel, hogy az munak már majdnem biztos a BL hely, mi meg kegyetlenül megfogunk szenvedni érte és látva a tottenham meg a pool formáját, nem nagyon fogadnék magunkra hogy mi leszünk a befutók. Courtois amúgy tényleg bekaphatja, arc az van, Madridért minden hónapban sír a szája, de a tegnapi 3gólból lehet valamelyik itteni fórumtag is megfogott volna kettőt, miattam csomagolhat és mehet is, sose volt szimpatikus, jöjjön helyette egy szívember.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Bajnokok Ligája

#2032 Hozzászólás Szerző: bules »

Kis érdekesség:

Az elmtúlt 10 évben 26 angol-spanyol párharc volt a BL-ben illetve az EL-ben. Ebből a 26 párharcból 22x spanyol csapat jött ki győztesen

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2033 Hozzászólás Szerző: laczze »

Eredmény alapján talán sima volt, de rohadt szerencsétlenek voltunk.
4 kapufa és védelmi plusz kapushibás gólokat kaptunk. Kicsit nagyobb szerencsével továbbjuthattunk volna.
Conte nem értem miért hibás, a taktika jó volt, a kapufákat és egyéb helyzeteket nem rúghatja be ő.
Ez most igy sikerült szar meg fájó, de mivel számítottam rá nem húz fel túlságosan pláne hogy egy Barca ellen ki lehet esni ebben nincs semmi égő ellenben a tehenek ez már nem mondhatják el.
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2034 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ilyen siman soha nem vert el minket a barca, szeretnek arra ebredni, hogy Contet kibasztak. Courtois mehet jo penzert a b.dos p.csaba. Megyei bajnoksagban nem kapnak onnan golt.
En koszonom a tavalyi bajnoki cimet, de sok sikert a vb-re. Ne altassuk magunkat, hogy o a tokeletes edzo. Courtois real es hozzuk Alisont a romabol. Sajnos a csalodas es a szomorusag beszel belolem. Nagyon szomoru vagyok, kicsit ego is ez az eredmeny. Utolso meccsekre Conte nelkul vagjunk neki. Van egy sejtesem, hogy csak nyaron kuldi el Abra.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Bajnokok Ligája

#2035 Hozzászólás Szerző: DrAd »

DrAd írta:Én nem értem miért örültök ennyire a Barcának. A védelmünk, és "buszozásunk" már egyáltalán nincs olyan magasságokban, és a garantált 2 kamu tizenegyes befújásánál sem fogok mosolyogni. Messi sem fog örökké hibázni ellenünk, sőt valószínűnek tartom, hogy végre gólt szerez. Bárminek jobban örültem volna, mint a Barcának, még egy Besiktas elleni búcsúnak is. A bl kiesés meg nagyon is valószínű, és jobban szerettem volna, ha nem az általam legjobban utált csapat ellen történik. :(
Még minidig nem értem, miért örültek egyesek a Barca sorsolásnak. Oké a kamu 11esek elmaradtak, mert nem volt rá szükségük, Messi végre kitömött minket, kiestünk a bl-ből

SIMÁN.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2036 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:
cech19960320 írta:
laczze írta:Valaki nem tud adni elsősorban HD vagy jó minőségű linket a meccshez? Az se baj ha magyar de külföldön az nem szokott jó lenni.
az összes acestream... mind jó, ha jó a neted. ezen felül meg https://www.mediaklikk.hu/m4-elo" onclick="window.open(this.href);return false;
Külföldön nem lehet nézni magyar adót valami szerzői jogok miatt. Ezt ki is irja a mediaklikk.
akkor marad az acestream, az a legjobb :D

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ... s_chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2037 Hozzászólás Szerző: laczze »

cech19960320 írta:
laczze írta:Valaki nem tud adni elsősorban HD vagy jó minőségű linket a meccshez? Az se baj ha magyar de külföldön az nem szokott jó lenni.
az összes acestream... mind jó, ha jó a neted. ezen felül meg https://www.mediaklikk.hu/m4-elo" onclick="window.open(this.href);return false;
Külföldön nem lehet nézni magyar adót valami szerzői jogok miatt. Ezt ki is irja a mediaklikk. Illetve csak mobilnetről wifi ről nem.
Drogba,Lampard,Terry <3

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2038 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Valaki nem tud adni elsősorban HD vagy jó minőségű linket a meccshez? Az se baj ha magyar de külföldön az nem szokott jó lenni.
az összes acestream... mind jó, ha jó a neted. ezen felül meg https://www.mediaklikk.hu/m4-elo" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2039 Hozzászólás Szerző: laczze »

Valaki nem tud adni elsősorban HD vagy jó minőségű linket a meccshez? Az se baj ha magyar de külföldön az nem szokott jó lenni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2040 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Én azt mondom álljunk ki úgy mint a hétvégén, persze, nem ugyan az a súlycsoport a 2 csapat, de működött...
Giroud középen jó volt nagyon, hazard és willian szélen bombaformában, kanté alap, fabre kicsit átjáróház gyanús de legalább tud előre játszani és inditani, bakayoko még nem alkalmas a barca ellen szerintem, meg amúgy sem mondjuk... :D :D :D Hátsó alakzatban Zappa és moses a kérdőjel, de moses elég fostalicska mostanában, szoval zappára szavaznék. Simán beraknám középre Cahill rüdiger Azpit, szerintem odaraknák magukat! Alonso meg nem kérdéses, alap.
Szóval:
-------------Courtois --------------
-------Azpi - Cahill - Rüdiger------
Zappa ---------------------Alonso
---------Kanté----Fabregas--------
----Willian-------------Hazard-----
-------------Giroud-----------------

Válasz küldése