Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20141 Hozzászólás Szerző: Bubi »

White írta:Bubi szerintem megalázòbb egy olyan vereség amikor megsem próbálsz egyenlíteni es arra mész hogy ne tömjenek ki , mint kinyitva esetleg 2-3 gòllal kikapni.
Nem ezt mondanád ha kaptunk volna egy hatost... Akkor szimplán szar lenne mindenki aki a csapathoz köthető, Conte meg valószínüleg munkanélküli lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20142 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szomorú volt ezt végig nézni, minden szinten szarok voltunk. Ez a legmegalázóbb, hogy passzolgattak hátul és mindenki sétált, nulla letámadás. Ez egy másik dimenzió...

Lehet szidni Pep-et, meg hogy mindenkit megkap, de hihetetlen hogy a játékfilozofiáját mindenhol meg tudja valósítani. Letámadás+labdatartás kombó a legmagasabb szinten. Egy baszott labdát nem tudtunk kihozni normálisan.

Összesen háromszor kaptak ki idén, abból egyszer tét nélkül, egyszer a wigan ellen 1 kapura lövés ellen és a pooltól. Ebből a pool volt az egyetlen ahol sokáig le voltak focizva és majdnem azt is visszahozták.

Ha valaki elötte nézte a barca-atleti meccset, kb ugyanez történt ott is. Remélem egyszer nálunk is lesz egy edző aki labdatartás központú lesz. Nincs semmi bajom Conte-val, de ez még nála is magasabb szint. Mind hazai mind vendég meccsen esélyünk se volt a city ellen, csak nyomoztuk a labdát.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20143 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Conte says he waited before bringing Morata on because he hoped Hazard would create something in the final 10 minutes. :lol:
Conte says you must use your brain when you play against City, otherwise you risk losing three or four nil. He says conceding the goal so soon after half-time made it very difficult for us to come back. Hát igen, olyannyira nehézzé tette, hogy inkább meg sem próbáltuk 8)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6290
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20144 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Apinho írta:Ezt a Sané gyereket mi nem vehetnénk meg?
Csak egy 10-essel volt több, mint Drinkwater. :wink: A különbség is relatíve elenyésző, az egyik gondol egyet és bármelyik védelmen átmegy hat embert kicselezve, a másik pedig ha már két egyeneset bele tud rúgni a labdába, ami emberhez is megy, már elégedettek lehetünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
White
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#20145 Hozzászólás Szerző: White »

Bubi szerintem megalázòbb egy olyan vereség amikor megsem próbálsz egyenlíteni es arra mész hogy ne tömjenek ki , mint kinyitva esetleg 2-3 gòllal kikapni.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20146 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:
Bubi írta:
edeskeves írta: Az a logikus Bubi, ha az 1 golos hatranyt orizzuk teljesen igazad van. Fogj kezet Antonio haveroddal, ugyesen gondolkoztok.
Bezzeg milyen büszke lettél volna ha ma 6 góllal szopunk mert rohangáltak a labda után mint a fejvesztett csirkék. Úgy se lett volna több helyzet, csak a túloldalt. Meg kell érteni, hogy ma itt csinálhattunk volna akármit, nem nyerhettünk. Szinte tökéletes gépezet a city, ráadásul az egész cserepadjuk beférne a kezdőnkbe.
A fejvesztett rohangalas meg a taktikus okos jatek kozott oriasi kulonbseg van. Helyzetuk nem sok volt nekik se, szerintem egyaltalan nem voltak extrak. Passzolgattak meg naluk volt a labda oke, de Courtois nem sz.rta ossze magat a sok munkatol.
Jó magas nálad a léc:) Szerintem utcalány jók voltak. Nyilván nem tördelék szét a kapufát mert betoltuk a buszt, de így is volt helyzetük bőven.

Nem tudtuk volna megzavarni őket azzal ha feljebb lépünk, ez az én és valószínüleg Conte véleménye is, ellenben úgy a védekezésünk is darabokra hullott volna.
Bíztunk egy jó kontrában de nem jött mert nem szórták el a labdákat, ha pedig még is előfordult akkor a védelmük baromi magabiztosan reagált.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20147 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:
edeskeves írta: Az a logikus Bubi, ha az 1 golos hatranyt orizzuk teljesen igazad van. Fogj kezet Antonio haveroddal, ugyesen gondolkoztok.
Bezzeg milyen büszke lettél volna ha ma 6 góllal szopunk mert rohangáltak a labda után mint a fejvesztett csirkék. Úgy se lett volna több helyzet, csak a túloldalt. Meg kell érteni, hogy ma itt csinálhattunk volna akármit, nem nyerhettünk. Szinte tökéletes gépezet a city, ráadásul az egész cserepadjuk beférne a kezdőnkbe.
A fejvesztett rohangalas meg a taktikus okos jatek kozott oriasi kulonbseg van. Helyzetuk nem sok volt nekik se, szerintem egyaltalan nem voltak extrak. Passzolgattak meg naluk volt a labda oke, de Courtois nem sz.rta ossze magat a sok munkatol.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20148 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: Az a logikus Bubi, ha az 1 golos hatranyt orizzuk teljesen igazad van. Fogj kezet Antonio haveroddal, ugyesen gondolkoztok.
Bezzeg milyen büszke lettél volna ha ma 6 góllal szopunk mert rohangáltak a labda után mint a fejvesztett csirkék. Úgy se lett volna több helyzet, csak a túloldalt. Meg kell érteni, hogy ma itt csinálhattunk volna akármit, nem nyerhettünk. Szinte tökéletes gépezet a city, ráadásul az egész cserepadjuk beférne a kezdőnkbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20149 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Én már nem is húztam fel magam a vereségen. Egyelőre ez van, és esély sincs a jobbra. A bl-ből is kizúgunk, mint a szél. Az 5. hely tartható, mert kikapott a nagy riválisunk, a szarzi is. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20150 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:
edeskeves írta:Gratulalok a csapatnak elertek a kituzott celt, csak 1 gollal kaptak ki. Szamomra elfogadhatatlan, hogy 1-0-as hatranyban visszahuzodva jatszunk es orizzuk az eredmenyt. Ez nem melto a csapathoz, kapjunk ki 3-4 gollal de az 1 golos hatranyt orizni vicc kategoria. Abra lassan megunja, nekem ne mondja senki, hogy ez a keret az 5. helyre eleg. Hanyinger volt ez a hozzaallas a meccshez. 82-be cserel akkor is szarul, hagyjuk is.
Tehát ha te szopsz 1-0ra a világ talán legjobb formában játszó csapatának az otthonában úgy, hogy jóformán labdába se érsz, neked az a loikus lépés hogy kitámadsz mint a mérgezett egér hogy kapjál még 5 gólt?:D

De jó is lett volna, 6-0, de legalább megpróbálták!!! SZép volt fiúk!!!:D

Ez nem a történelmi 300:D
Mivel ér többet az 1-0 ás vereség? Netán több pontot kapsz érte a tabellán? Igazad van sokkal jobb ez így h meg sem próbáltak küzdeni és elmondhatják magukról, hogy kevesebb góllal kaptak ki mint a többi csapat nagy része.

Mert az már valóban Conte hülyesége lenne. Nem támadsz ki mint egy őrült amikor tisztában vagy a különbségekkel, ráadásul idegenben vagy. Csak a kontra és egy jó nagy adag szerencse amiben bízhattunk. Hazai pályán még azt mondom meg lehet próbálni egy kőkemény letámadásos taktikát, na de itt... Szerintem 6 gól alatt nem úsztuk volna meg, az pedig már tényleg megalázó.

Itt az volt a baj gyerekek, hogy a city szinte tökéletesen játszott. Várhattunk a kontrákra, a probléma az, hogy a City nem nagyon adja el a labdát. Egy fabregas - vízhordó középpályával esélyünk sincs se letámadni, se labdát szerezni. Kanté kidőlésével nagyjából könyvelhető volt, hogy kikapunk, azon viszont csodálkozok, hogy csak egyet kaptunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20151 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
Bubi írta:
edeskeves írta:Gratulalok a csapatnak elertek a kituzott celt, csak 1 gollal kaptak ki. Szamomra elfogadhatatlan, hogy 1-0-as hatranyban visszahuzodva jatszunk es orizzuk az eredmenyt. Ez nem melto a csapathoz, kapjunk ki 3-4 gollal de az 1 golos hatranyt orizni vicc kategoria. Abra lassan megunja, nekem ne mondja senki, hogy ez a keret az 5. helyre eleg. Hanyinger volt ez a hozzaallas a meccshez. 82-be cserel akkor is szarul, hagyjuk is.
Tehát ha te szopsz 1-0ra a világ talán legjobb formában játszó csapatának az otthonában úgy, hogy jóformán labdába se érsz, neked az a loikus lépés hogy kitámadsz mint a mérgezett egér hogy kapjál még 5 gólt?:D

De jó is lett volna, 6-0, de legalább megpróbálták!!! SZép volt fiúk!!!:D

Ez nem a történelmi 300:D
Mivel ér többet az 1-0 ás vereség? Netán több pontot kapsz érte a tabellán? Igazad van sokkal jobb ez így h meg sem próbáltak küzdeni és elmondhatják magukról, hogy kevesebb góllal kaptak ki mint a többi csapat nagy része.
Az a logikus Bubi, ha az 1 golos hatranyt orizzuk teljesen igazad van. Fogj kezet Antonio haveroddal, ugyesen gondolkoztok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20152 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
edeskeves írta:Gratulalok a csapatnak elertek a kituzott celt, csak 1 gollal kaptak ki. Szamomra elfogadhatatlan, hogy 1-0-as hatranyban visszahuzodva jatszunk es orizzuk az eredmenyt. Ez nem melto a csapathoz, kapjunk ki 3-4 gollal de az 1 golos hatranyt orizni vicc kategoria. Abra lassan megunja, nekem ne mondja senki, hogy ez a keret az 5. helyre eleg. Hanyinger volt ez a hozzaallas a meccshez. 82-be cserel akkor is szarul, hagyjuk is.
Tehát ha te szopsz 1-0ra a világ talán legjobb formában játszó csapatának az otthonában úgy, hogy jóformán labdába se érsz, neked az a loikus lépés hogy kitámadsz mint a mérgezett egér hogy kapjál még 5 gólt?:D

De jó is lett volna, 6-0, de legalább megpróbálták!!! SZép volt fiúk!!!:D

Ez nem a történelmi 300:D
Mivel ér többet az 1-0 ás vereség? Netán több pontot kapsz érte a tabellán? Igazad van sokkal jobb ez így h meg sem próbáltak küzdeni és elmondhatják magukról, hogy kevesebb góllal kaptak ki mint a többi csapat nagy része.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20153 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak azt nem értem, hogy a tavalyi bajnok csapattól hogy sikerült idáig süllyedni?! Én semmi mas okot nem latok, csak a rosszul elköltött font milliókat. Be kellett volna foltozni a lyukakat, costa helyett venni egy klasszis támadót, meg 1-2 jó játékost és kész. Erre kibasztunk az ablakon 180 millió fontot. kanté azpi és hazard viszi a hátán a csapatot, de ők ide kevesek. Fabregas már öreg, a citysek 3ször körbefutják szegényt, hazard mind csatár egy nagy vicc, de nem is akarom kielemezni a csapatot tudja mindenki hogy gyökeres változtatások kellenek.

A meccsről annyit h. megint egy utcalány hiba miatt lett 1-0, bár én azt mondom, ha az a gól nem gól akkor a city 2szer annyira nyomott volna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20154 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:Gratulalok a csapatnak elertek a kituzott celt, csak 1 gollal kaptak ki. Szamomra elfogadhatatlan, hogy 1-0-as hatranyban visszahuzodva jatszunk es orizzuk az eredmenyt. Ez nem melto a csapathoz, kapjunk ki 3-4 gollal de az 1 golos hatranyt orizni vicc kategoria. Abra lassan megunja, nekem ne mondja senki, hogy ez a keret az 5. helyre eleg. Hanyinger volt ez a hozzaallas a meccshez. 82-be cserel akkor is szarul, hagyjuk is.
Tehát ha te szopsz 1-0ra a világ talán legjobb formában játszó csapatának az otthonában úgy, hogy jóformán labdába se érsz, neked az a loikus lépés hogy kitámadsz mint a mérgezett egér hogy kapjál még 5 gólt?:D

De jó is lett volna, 6-0, de legalább megpróbálták!!! SZép volt fiúk!!!:D

Ez nem a történelmi 300:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1161
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20155 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Tök mindegy, hogy kit és mikor cserélt volna Conte. Esélyünk se volt. Meg se erőltették magukat pep-ék.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20156 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

GYALÁZAT.

Ki lehet kapni ettől a Man Citytől, DE NEM ÍGY, főleg nem a bajnoknak. Az, hogy a játékosok teljesen passzívak, hogy egy helyben állnak, hogy meg sem próbálják elvenni a labdát, csak néznek ki a fejükből, mint akik nem is akarnak nyerni, sőt mintha a focihoz se lenne kedvük, hogy a meccs kezdetétől fogva úgy játszanak, mint akik már feladták, ELFOGADHATATLAN. Conte cseréit sem értem, de ebbe a csapatba 5 csere sem tudott volna lelket vinni, a totális reménytelenség sugárzott a csapatból.

Attól függetlenül, hogy ki a hibás, az edző, a vezetőség, a játékosok, Conte szerintem nyáron 1000%, hogy elmegy. A kérdés csak az, hogy kit hozunk helyette, és mit kezdünk ezzel a csapattal, amiből az előző szezonban Conte látszólag 200%-ot hozott ki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20157 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Valaki irta, hogy Drinkwatertol rázza ki a hideg, na nekem ez Pedro, szerintem nincs olyan ember aki érti, hogy mivel érdemelte ki azt hogy a kezdőbe nevezzék őt. Komolyan mondom, hogy ilyen olasz középcsapatokban sem biztos hogy beverekedné magát a kezdőbe. Moses meg a másik ilyen kézifék...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20158 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

mikel12 írta:Lehengerloen jatszott a csapat. Igy ki lehet kapni, mindent megtettek az edzo es a sracok is. Reg lattam igy hajtani a brigadot.
Szinte nyertunk :) reg lattam ilyen szep focit...pontos passzok sok helyzet meg 2 kapufa willitol. Mind 1 kedden a visszvago 8)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20159 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Drogbert írta:
adrian1989 írta:ez geci megalázó meccs volt.
alapból Pedro 1 normális passzt nem tudott adni és mégis Willian-t cserélte le előszór.
Fabregas 0 és nem is erőlteti meg magát egy kicsit sem.
Hazard meg szerintem most döntötte el, hogy nem marad a Chelsea-ben.
Ez a különbség a City és köztünk, hogy ők minőséget vettek mi mennyiséget nekik van 2 első számú csatáruk nekünk meg 2 második számú.
Ha Conte-t elzavarják csak magának köszönheti mert sokkal előbb kellett volna cserélni és nem Williant hanem Pedrot.
kíváncsi leszek, hogy a kiscsapatok ellen mire megyünk majd, de ezzel a kerettel és átigazolási politikával nincs is értelme ott lenni a BL-ben, de lehet még az EL is felesleges.
Szerintem a barca elleni lesz a donto merkozes contenak... ha egyaltalan abra nezi meg a meccseket.
A barca meccs után már felesleges lesz edzőt váltani, szerintem nyárig kihúzza azt majd kiderül.
nem tudok elképzelni jelenleg más edzőt aki ebből a szarból még egyszer várat épít főleg nem azokat akik szóba kerültek (Enrique, Sari, Tuchel), mindegyik egy vicc.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20160 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta:Bubi irrealis elvaras a top4!!!-be kerulni ezzel a kerettel?

Egyébként lehet, hogy igen. Azért mert a riválisaink sokkal jobbak nálunk. Lehet, hogy ha összehasonlítjuk a keretünket a Pooléval vagy a Spursével akkor még jobbnak is tünhetünk, de a játékosaik nyerni akarnak, motiváltak, boldogok, a vezetőségük pedig erősít ahol kell, minőségileg. Lehet, hogy Hazard jobb mint Salah papíron, de az egyiptomi egy (papíron) gyengébb kerettel kétszer annyi gólt lő mint a mi belgánk.

De nem a 4be kerülésre értettem, hanem arra hogy nem várhattatok jobbat ez ellen a city ellen. Tudnia kellett mindenkinek mi vár ránk. A világ talán legjobb formájú csapatának az otthonában játszani úgy hogy meccsek óta szar formában vagy....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése