Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19841 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Újra és újra ...egyszerűen béna volt, lukat rugott,vitte tovább a lendület ,ütközés előtt még vissza is húzta a lábát. Amugy a Nou Camp-ban fordított esetben már azt lefujták volna, ahogy Messi Robben elé "bírkozta" magát.....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19842 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Vito írta:
ToreAndre írta:A tavalyi első meccset épp Szegeden néztem a Blues caféban... Hát, ott nem volt egy Barcás sem...Hova jártok?
Blues caféba biztos nem.
mostanában a Coco-clubban szoktát adni a meccseket.
DE! Szegeden nem igazán van hagyománya ennek a kocsmás meccsnézésnek, bár sztem jó dolog.
mi pár haverral szoktuk nézni nálam, otthon.
A Vízmű klubba elég sokan jártunk...
Only one Di Matteo!

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19843 Hozzászólás Szerző: Vito »

ToreAndre írta:A tavalyi első meccset épp Szegeden néztem a Blues caféban... Hát, ott nem volt egy Barcás sem...Hova jártok?
Blues caféba biztos nem.
mostanában a Coco-clubban szoktát adni a meccseket.
DE! Szegeden nem igazán van hagyománya ennek a kocsmás meccsnézésnek, bár sztem jó dolog.
mi pár haverral szoktuk nézni nálam, otthon.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19844 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Vito írta:
ToreAndre írta:Azért a Barca és a Chelsea drukkereiről: Ugye együtt néztük vagy 20-an a meccset a Véndiákban és volt ott néhány Barcás... Kérdem én. Hogy lehet az, hogy mi sálakkal, mezekkel, énekelve, a szép dolgokat megtapsolva drukkoltunk, míg ők csak ültek és próbáltak kifigurázni minket??
Barca szív?? Ehh...
Büszke vagyok a csapatomra.
A legjobb dolog a világon a Chelsea-nek szurkolni!!!
ONE AND ONLY CHELSEA!!!!!
neked a legjobb, nekem az egyik legrosszabb lenne.
nem tudom milyen Barca-drukkerek lehettek, de ebből általánosítani elég nagy demagógia a részedről.
ha lejöttél volna Szegedre, akkor hallhattad volna, hogy bizony nem az a pár drukker képviseli a Barca szívet ...ehhh.

amúgy falra hányt borsónak találom ezt a "max sárgát ért" dolgot.
ugyanis, ha a talpalásért megkapja amegérdemelt sárgáját és itt megkapja a következőt, akkor piros.
PONT.
nem beszélve ismételten a kezezésekről.

Puyol is kaphatott volna sárgát, de ettől még Del Horno ámokfutása ugyanúgy megtörtént.

azért levehetnétek a kék szemüveget srácok.
persze..amit írsz abban van igazság....de ne felejtsük el hogy minden történést ez a piros lap indított el..de mi lett volna ha?..mint írtam a bíró eléggé beleavatkozott a meccs kimenetelébe...sajnos.....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19845 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Vito írta: neked a legjobb, nekem az egyik legrosszabb lenne.
nem tudom milyen Barca-drukkerek lehettek, de ebből általánosítani elég nagy demagógia a részedről.
ha lejöttél volna Szegedre, akkor hallhattad volna, hogy bizony nem az a pár drukker képviseli a Barca szívet ...ehhh.

amúgy falra hányt borsónak találom ezt a "max sárgát ért" dolgot.
ugyanis, ha a talpalásért megkapja amegérdemelt sárgáját és itt megkapja a következőt, akkor piros.
PONT.
nem beszélve ismételten a kezezésekről.

Puyol is kaphatott volna sárgát, de ettől még Del Horno ámokfutása ugyanúgy megtörtént.

azért levehetnétek a kék szemüveget srácok.
A tavalyi első meccset épp Szegeden néztem a Blues caféban... Hát, ott nem volt egy Barcás sem...Hova jártok?

Del Horno az elsőért nem kapott sárgát...azzal nem kell foglalkozni. Sárgát ért volna, de nem kapott. Ha Puyol megkapja a második sárgáját, máshogy alakult volna a meccs, hidd el!!
A kiállítás akkor is jogtalan volt!! Minden józaneszű emberbek ezt kéne állítania!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19846 Hozzászólás Szerző: Steffi »

paco83 írta:Most hogy végre láttam (mert sajna csak holnap tudom megnézni) határozottan állítom hogy pirosat nem ért!!!!!!Felugrani meg azért ugrott fel hogy jobban látszódjon hogy puffan!!!!!!!!!!!!!!
Én inkább ezt tartom szánalmasnak nem pedig minket!!!!
ToreAndre ismét egyetértek veled!!!!!!!
Az a megmozdulás max. egy sárgát ért. Remélem a visszavágón megverjük őket! 10 emberrel ez sem olyan rossz!!! Hajrá fiúk!!!!!
Hajrá Kékek!

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19847 Hozzászólás Szerző: Vito »

ToreAndre írta:Azért a Barca és a Chelsea drukkereiről: Ugye együtt néztük vagy 20-an a meccset a Véndiákban és volt ott néhány Barcás... Kérdem én. Hogy lehet az, hogy mi sálakkal, mezekkel, énekelve, a szép dolgokat megtapsolva drukkoltunk, míg ők csak ültek és próbáltak kifigurázni minket??
Barca szív?? Ehh...
Büszke vagyok a csapatomra.
A legjobb dolog a világon a Chelsea-nek szurkolni!!!
ONE AND ONLY CHELSEA!!!!!
neked a legjobb, nekem az egyik legrosszabb lenne.
nem tudom milyen Barca-drukkerek lehettek, de ebből általánosítani elég nagy demagógia a részedről.
ha lejöttél volna Szegedre, akkor hallhattad volna, hogy bizony nem az a pár drukker képviseli a Barca szívet ...ehhh.

amúgy falra hányt borsónak találom ezt a "max sárgát ért" dolgot.
ugyanis, ha a talpalásért megkapja amegérdemelt sárgáját és itt megkapja a következőt, akkor piros.
PONT.
nem beszélve ismételten a kezezésekről.

Puyol is kaphatott volna sárgát, de ettől még Del Horno ámokfutása ugyanúgy megtörtént.

azért levehetnétek a kék szemüveget srácok.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#19848 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Most hogy végre láttam (mert sajna csak holnap tudom megnézni) határozottan állítom hogy pirosat nem ért!!!!!!Felugrani meg azért ugrott fel hogy jobban látszódjon hogy puffan!!!!!!!!!!!!!!
Én inkább ezt tartom szánalmasnak nem pedig minket!!!!
ToreAndre ismét egyetértek veled!!!!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19849 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért a Barca és a Chelsea drukkereiről: Ugye együtt néztük vagy 20-an a meccset a Véndiákban és volt ott néhány Barcás... Kérdem én. Hogy lehet az, hogy mi sálakkal, mezekkel, énekelve, a szép dolgokat megtapsolva drukkoltunk, míg ők csak ültek és próbáltak kifigurázni minket??
Barca szív?? Ehh...
Büszke vagyok a csapatomra.
A legjobb dolog a világon a Chelsea-nek szurkolni!!!
ONE AND ONLY CHELSEA!!!!!
Only one Di Matteo!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19850 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Robi írta:ezt én sem értem...ez egy teljesen jogos kiállítás. Gonolom,ha ugyenez történik Robbennel,hogy felrúgja mondjuk Márquez,akkor nem azt írjuk,hogy ez egy jogtalan kiállítás :)
Messi műeséseiről meg annyit,hogy mivel ő argentín,ezért benne van. Nálunk is vannak műeső világbajnokok,meg ez sajnos ma már benne van a fociban
Kb akkora volt a fault, mint egy kontránál lerántani/akasztani valakit. Az is sárga és ez is. Nem volt nagyon durva és a szitu sem volt veszélyes. Egy bodycheck, ennyi. Sárga azt szevasz.

Puyol faultja Robben ellen? még sárgát sem kapott... vicc.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19851 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Messi felugrott, a levegőben találkoztak, ütköztek. Ennyi. Nem volt ez semmi, csak annak tünt. A talpalásért járt volna a sárga, de ezért semmi!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19852 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Robi írta:
szpecnaz írta:...de láttam már több barca meccset is....elég csak ráfingani messire...és már is elkezd habzani a szája, hörög, szemei kidülednek, a lába kiszakad a helyéről....nála nagyobb nincsen ebben a szakmában..és még csak 18-19 éves...bravó
:lol: :lol: :lol: nem is tudtam,hogy ekkora humorzsák is tudsz lenni :lol: :lol: :lol: (egyébként van benne igazság)

a másik hogy inkább nem vitatkozok veled,mert én ugye "kettős ügynök" vagyok ebben a helyzetben :)
óóóóó..fő a jókedv.... :wink:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19853 Hozzászólás Szerző: Robi »

szpecnaz írta:...de láttam már több barca meccset is....elég csak ráfingani messire...és már is elkezd habzani a szája, hörög, szemei kidülednek, a lába kiszakad a helyéről....nála nagyobb nincsen ebben a szakmában..és még csak 18-19 éves...bravó
:lol: :lol: :lol: nem is tudtam,hogy ekkora humorzsák is tudsz lenni :lol: :lol: :lol: (egyébként van benne igazság)

a másik hogy inkább nem vitatkozok veled,mert én ugye "kettős ügynök" vagyok ebben a helyzetben :)

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19854 Hozzászólás Szerző: Vito »

jóvanakko'

szevasztok!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19855 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Robi írta:ezt én sem értem...ez egy teljesen jogos kiállítás. Gonolom,ha ugyenez történik Robbennel,hogy felrúgja mondjuk Márquez,akkor nem azt írjuk,hogy ez egy jogtalan kiállítás :)
Messi műeséseiről meg annyit,hogy mivel ő argentín,ezért benne van. Nálunk is vannak műeső világbajnokok,meg ez sajnos ma már benne van a fociban
1)...durva volt?...kb annyira mint mikor lendületből érkezel fejelni
2.)utolsó ember volt?..nem
3.)nem talpalt, nem emelte fel a lábát...csak a test a testtel találkozott
4.)partjelző meg lett kérdezve?..nem
5.)ha nagyon elfogult akarok lenni még azt is mondhatom hogy a labdát akarta elrúgni csak nem sikerült
6.) vallom hogy a bíró csak egy sárgát adott volna akkor ha csak annyit lát hogy messi fölkell mint akinek semmi baja....de ő elkezdett fetrengeni..
7.)igen..nálunk is van...1-2 műeső(robben,Drogba)...de láttam már több barca meccset is....elég csak ráfingani messire...és már is elkezd habzani a szája, hörög, szemei kidülednek, a lába kiszakad a helyéről....nála nagyobb nincsen ebben a szakmában..és még csak 18-19 éves...bravó

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19856 Hozzászólás Szerző: Robi »

ezt én sem értem...ez egy teljesen jogos kiállítás. Gonolom,ha ugyenez történik Robbennel,hogy felrúgja mondjuk Márquez,akkor nem azt írjuk,hogy ez egy jogtalan kiállítás :)
Messi műeséseiről meg annyit,hogy mivel ő argentín,ezért benne van. Nálunk is vannak műeső világbajnokok,meg ez sajnos ma már benne van a fociban

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19857 Hozzászólás Szerző: Vito »

üdv mindenkinek! nagyon jó meccset játszottunk tegnap.

a kiállítás miatt nem értem néhányótok reagálását. van itt lejjebb két kép (Zirkonium) a "színész" Messiről, ami semmit sem árul el.
viszont belinkelek két vidit. főleg az elsőnél látszik a labda útja, Messi mozgása és Del Horno mozgása. egy az egyben beleszállt Messibe...és még szép, hogy felugrott. ha ezek után azt mondjátok, hogy jogtalan, akkor no comment. már bocs.
nem beszélve Del Horno talpalásráról az akció elején.
volt emelett 2 kezezés a 16on belül.
a tavalyi korrekt játékvezetésről az utsó gól azért eszembe jut...

Kép Kép

természetesen semmi sem dőlt el, nagyon nehéz visszavágó elé nézünk.

FORCA BARCA!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19858 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Most nem akarok szemétkedni, de a zseniális és felmúlhatatlan Barcelona, aki az univerzum legjobb csapata akihez mi csak fényévekre vagyunk és mindig is csak sóvárogni fogunk hogy olyan magasságokban lehessünk mink ők 60 pernyi emberelőnyben csak 2 gólt tudott bepasszírozni...micsoda teljesítmény....tényleg nagyon keményen le lettünk alázva....bár tudom mi a válasz... pálya volt a ludas...azért nem kaptunk 20 gólt...mert a barcelona csak laposakat lő, meg sohasem emeli fel a labdát...nem mellesleg az ő cipőjüket csak a nou camp gyepére tervezték....

persze, akinek nem inge az ne vegye magára... :wink:

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19859 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Kedves Barca drukkerek!

Ha azt gondoljátok, hogy nem tudunk veszíteni és kifogásokat keresünk akkor olvassátok el a hozzászólásokat pl. a Charlton kupameccs vagy a múlt heti Middlesbrough bukta után. Mindkét esetben elismertük, hogy szarabbak voltunk és elemeztük a hibákat stb.

Másfelől még csak azért sem kell ezt magyarázkodásnak felfogni, mert ez csak az első meccs volt. A továbbjutás persze majdnem lehetetlen...

Erre a 2-1-re szvsz annyira nem lehettek büszkék. Mi viszont az 1-2 ellenére is azok vagyunk.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19860 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Daily Telegraph:
"the Chelsea left-back was guilty more of stupidity than malice"

Válasz küldése