Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19041 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

"Nem vagyok Superman" - szögezte le pazar gólját követően Didier Drogba, akinek találatával a Chelsea a Stamford Bridge-en 1-0-ra legyőzte a címvédő Barcelonát a Bajnokok Ligája csoportmérkőzései keretében játszott szerda esti, londoni meccsen.

Az A betűjelű kvartett rangadóján, amelynek visszavágóját két hét múlva rendezik a katalán fővárosban, az elefántcsontparti támadó élete egyik legjobb teljesítményével rukkolt elő, elhalványítva a Chelsea többi világsztárjának alakítását.

"Én csupán azt teszem, amit a csapatom elvár tőlem, vagyis hogy jól játsszak és minél több gólt szerezzek" - mondta az afrikai kontinens legjobbja címre is okkal pályázó csatár a Sky Sportsnak nyilatkozva. "Két éve vártam erre a pillanatra, roppant nehéz gólt rúgni nekik" - fűzte hozzá arra utalva, hogy most vette be először a Barcelona kapuját, holott már korábban is több alkalma kínálkozott erre.

"A velük vívott első meccsemen kiállítottak, a múlt szezon meg nagyon nehéz volt számomra, mivel többnyire a kispadon ültem. Ma este viszont mindent jól csináltunk, a védekezésünk is kiváló volt" - örvendezett Drogba, kinek elsősorban köszönheti az angol gárda idei sikereit, így azt is, hogy a Bajnokok Ligájában mindhárom eddigi találkozójukat megnyerve vezetik a csoportot.

Kritikusabb hangot ütött meg ugyanakkor csapata szerdai sikere után José Mourinho vezetőedző, aki egyszerűen elégtelennek minősítette az eredményt. Az inkább kihívó viselkedéséről és öntelt nyilatkozatairól, mintsem szerénységéről híres portugál szakember szerint a győzelmük jóval nagyobb arányú is lehetett volna.

"Nyertünk ugyan, s ez egy komoly diadal, ám rengeteg helyzetünk akadt, s miközben vártuk az újabb gólt, az csak nem akart megszületni" - elégedetlenkedett Mourinho, aki azért hozzátette, hogy a céljuk most már a csoportelsőség.
ORIGO

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#19042 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Mar a Lutonon rengeteg Barcas volt, masrol se beszeltek az emberek, mint az esti csucs merkozesrol. Ahogy kipakoltam a ruhamat, es koszontem a csaladomnak, maris indultunk Misivel a kocsmajaba (promo :)), 4-tol elkezdtunk melegiteni. 6 ora korul a Viktorian ugy a 3. metroba sikerult beszallni. 7-kor lehetett hosszas sorbanallas utan es tiz font elleneben bejutni. Mondanom se kell, hogy 19.45-re teljesen megtelt a kocsma. Ugy 19.15-kor szorolapon megkaptuk a kezdot, mehettek a spekulaciok. Meg a kocsmaban is elkepeszto a profizmus ami a tajekoztatast illeti. Kezdtek hangolni az emberek, mi is belelendultunk. A meccskezdest is jo nagy ovacio kovette. Messi labdatartasanal futtykoncert, Ronaldinho labdavesztesenel "who are you, who are you" rigmusok, volt minden. A masok felidoben aztan amit csak eltudtok kepzelni, megmerem kockaztatni, hogy jobb volt a hangulat mint a stadionban, egy pillanatig sem bantam hogy nem vettem meg a jegyuzertol a jegyet 150-ert. Drogba goljanal, 5 perc orommamor, es a szokasos "who let the Drogba out", aztan jott minden, "Flying high", "Celery", "Fuck them all", es termeszetesen az "I'm Chelsea till I die". Az utolso sipszo utan bevadulas, 100 ember osszeolelkezve ugralt, a plafonon is sor folyt, (a polom teljesen).
Na hat elkepzelhetitek jol sikerult az este. Sokatokkal talalkozom szombaton, wisey felvetette, hogy igyunk a Misieknel, ennek semmi akadalya, a szepseghiba az, hogy a kocsma a Highgate-en van (eszak). Kicsit sokat kell metrozni de ha nektek nem gond akkor hajra. Mi biztos onnan indulunk.
Udv mindenkinek:
Clarmont

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19043 Hozzászólás Szerző: kdako »

Drogba a skyon: "I saw with the manager that he wanted to take me off for the second half because I was not good," Drogba told Sky Sports 2.
"It was difficult for me to keep playing because we needed the three points for the team, for Petr, for Carlo and for the girl who died on the road.
"She used to work for Chelsea. We had difficult moments and it's difficult to say that maybe we forget the victory.
"Today, my goal is dedicated to all her family.
"Nobody thinks Chelsea is a big family with everybody working behind all the players.
"Every time you see the players, the work done behind is fantastic. I want to congratulate them for everything they do for us. If we are playing well today, it's because of them."
He added: "I was waiting for this for two years now. It's difficult for me to play against Barcelona and not score in four games.
"In the first game I was sent off, but I was happy because my team won the game at home.
"Last year was very difficult because I was on the bench, supporting my partners and we were not lucky to win the game.
"Today we did everything. We defended very well, we played as a team, with good spirit and, when you play like that, at the end you score."
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19044 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A 3 pont (vagy legalább nem kikapni) mindennél fontosabb volt. Ennek ellenére viszonylag támadóbb felfogásban játszottunk, máshogy nem is szabad a Barca ellen. Nagyon sajnálom az elhibázott ajtó-ablak ziccereket, szerencsére nem bosszulták meg magukat a meccs végére.
Sheva lassan, de szerintem javul, amint betalál megtáltosodik. Drogba zseniálisan nyomta. Maka és Essien nálam 9-10-es! Khalid egyenletesen fogta Ronit, apróbb hibáktól eltekintve remekül játszott. (ki az a Ferreira???) Hilário igazolta Mourinho meggyőződését. Ha csak ezen a meccsen játszott, már megérte megvenni. A csoport állása mindent elárul....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19045 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wisey írta:
ToreAndre írta:Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Suttont békén hagynák a védők, mert tudják hogy úgysem lő gólt :)

(Még mielőtt kijavítanál, tudom hogy Sutton jó volt a Blackburnben és a Celticben is, ezt csak a Chelsea-s karrierjére értettem. De ez amúgy is OFF 8) )
Ironizáltam!:) Bár én szaron is bírtam Sutton-t!
Only one Di Matteo!

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19046 Hozzászólás Szerző: Zola »

Wisey írta:
ToreAndre írta:Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Suttont békén hagynák a védők, mert tudják hogy úgysem lő gólt :)

(Még mielőtt kijavítanál, tudom hogy Sutton jó volt a Blackburnben és a Celticben is, ezt csak a Chelsea-s karrierjére értettem. De ez amúgy is OFF 8) )
Bocs, Tore, de én nem azt mondtam, hogy azért kell a Sheva, hogy lekösse a védőket. Csak megállapitottam, hogy most ez történik. Egyébként meg nem sok olyan támadó van, akinek olyan tudása/hire van, hogy leköt 2 védőt. Sutton biztos nincs köztük és fénykorában sem volt...
Blue is the Colour...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#19047 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta:Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Suttont békén hagynák a védők, mert tudják hogy úgysem lő gólt :)

(Még mielőtt kijavítanál, tudom hogy Sutton jó volt a Blackburnben és a Celticben is, ezt csak a Chelsea-s karrierjére értettem. De ez amúgy is OFF 8) )

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19048 Hozzászólás Szerző: kdako »

Újabb gyöngyszem az eurobarcáról, amely zene füleimnek: Nagyon gyengék voltunk tegnap és sztem is a középpályán vesztettük el a meccset, mégpedig a védekező középpályánk gyengesége miatt. Míg náluk a Makelele-Essien duó nagyon jól szűrt és a betömörülő védelemmel együtt átjátszhatatlanok voltak, addig ők egyszerűen átrohantak a mi középpályánkon és lendületből vezethették rá a labdát a védőkre. Így persze, hogy szopatták a védőinket oda-vissza.
GO BLUES!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#19049 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Én nem akarok senkit se kiemelni a csapatból meg kritizálni
Az ilyet hívják úgy hogy csapatmunka. Kétségtelen hogy azért klasszisok
játszanak a Barcában is, de tegnap a mi a klasszisaink csapatot alkottak.
Kisegítették egymást, egymásért hajtottak és minden kék szívért (értsd jól ;)). Nem tudom melyik riporter mondta (talán szegény Jenő bá') azt hogy legszebb öröm a sportöröm... tegnap úgyéreztem igaza volt.
Nekem még jobban a szívemhez nőtt a csapat tegnap :).

Blue is the color...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19050 Hozzászólás Szerző: kdako »

Clarmont írta: En a shed barbol neztem a meccset, ahol olyan hangulat volt, hogy csak az tudja elkepzelni aki mar volt ott. Nekem is most eloszor volt szerencsem ott megnezni. Ha akarjatok irok en is egy meccs reportot a "Shed" szemszogebol.
Rendkivuli volt.
Mindenképpen, ki is rakhatjuk a főoldalra!
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19051 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ha tényleg azért kell Sheva, hogy lekösse a védőket, miért nem hoztuk vissza mondjuk Sutton-t!!:) Ő is megtudná csinálni és nem került volna ilyen rohadt sokba!:)
Only one Di Matteo!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#19052 Hozzászólás Szerző: Festa »

Messit tényleg nehéz tartani szabályosan.Talán az a legjobb ha ketten összezárnak elötte és nem engedik megindulni mert akkor begyorsul.
Nálam Essien volt a meccs embere hihetetlen munkabírással futbalozott
végig a meccsen és a támadásokból is kivette a részét plána ha Ballackhoz mérjük a teljesítményét.Talán az lett volna a korona ha a második félidőben abban a 3-2 elleni szituációnál időben passzol.

Sevcsenkot azért vettük,hogy lekösse a védöket???Nem baj most Drogba lővi a gólokat nemsokára rá fognak jobban figyelni és akkor Andrijnek
több esélye lesz :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19053 Hozzászólás Szerző: Zola »

irigylünk érte. tudom milyen a shed-ben bármelyik meccset megnézni, hát még ezt...
egyébként teljesen egyetértek a véleményeddel
Blue is the Colour...

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#19054 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ZenZo írta:Értékelés skysports módra: http://home.skysports.com/matchratings.aspx?fxid=307237
Hm. Ashley és Boulah is 7, Drogba 8 - ezek biztos hogy jó mérkőzést néztek? :lol:
Na most annyit azert hozza tennek ehhez, hogy Messi kepes barkit!!! akkor megverni amikor akar. Boulah is nagyon sokat koszonhet Essiennek es Makalelenek, akik egyebkent elkepesztoen uraltak a kozeppalyat, es hihetetlenul sokat besegitettek a vedelemnek. Ki voltam akadva azon hogy ok ketten micsoda fizikai allapotban vannak. nalam ok a meccs emberei.

En a shed barbol neztem a meccset, ahol olyan hangulat volt, hogy csak az tudja elkepzelni aki mar volt ott. Nekem is most eloszor volt szerencsem ott megnezni. Ha akarjatok irok en is egy meccs reportot a "Shed" szemszogebol.
Rendkivuli volt.

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19055 Hozzászólás Szerző: Zola »

Zsocának teljesen igaza van. Sheva leköt legalább 2 védőt, ezért nehéz helyzetben van, ami a góllövést illeti. De igy Didinek több hely jut... nem is véletlen, hogy Sheva beállása óta Didi szórja a gólokat -- szerencsére Jose ezt látja... egy idő múlva, majd Didire fog állni több védő és Sheva lövi a gólokat (feltéve, hogy addig a sok hülye kritikus nem veszi el az önbizalmát). A lényeg, hogy 2 ilyen csatárt egyszerre nagyon nehéz semlegesiteni. Nekünk meg nem mindegy, hogy ki lövi a gólokat...??
Shevánál egy kicsit azt hiányolom, hogy nem "védekezik" elég rámenősen, az ellenfél védőit jobban kellene letámadnia támadás inditásnál -- de ez egy tipikus mourinho játékelem, joe cole, didi és arjen is nála tanult meg védekezni.

ami ashley-t illeti, szerintem jó volt, komoly szabálytalanság nélkül tartotta a köcsög, argentin primadonnát. az, hogy 1-2x a mögötte jövő védőnek kellett szerelnie, az része a játéknak, amit lehet tudatosan játszani, amig 11-11 ellen játszik. Amint 1el kevesebben vagyunk épp az a plusz ember hiányzik... mint ahogy korábban láthattuk. Az igaz, hogy nem volt annyira megalázó a játéka, mint a zseniális khalid-é.

amúgy 3 sárga után kell kihagyni 1 meccset a csoportkörben

C'MON BLUES!!!!
Blue is the Colour...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19056 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Arra azért jó lesz felkészülni, hogy 2 hét múlva valószínűleg nem fogja engedni a bíró az angolos fault-okat, úgyhogy ki kellene találni, hogy hogy lehet egy lendületben lévő Messit, vagy Ronaldinho-t megállítani
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19057 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Wisey írta:
Norbert írta:
Chelsea88 írta: Nem tudom,h a Barcások mire fogják most a vereséget
Aki a részletekre kiváncsi, annak ajánlom a http://www.eurobarca.hu oldalt. :lol:
Meglepően korrektek a reakciók.

Egyébként szerencsénk volt hogy a bíró ennyire engedte a kemény játékot (lásd Boulahrouz vs Ronaldinho párharcok és mindössze egy Chelsea-s sárga lap); a kinti meccsen ez biztos nem lesz így...

Nekem ez a kedvencem :
A: tudom nagy okádék ez a cslszki, nem h antifocista...hanem no-focista...

B: ez érdekes..ez a sok no focista,meg antifocista úgy egyérintőzött a tizenhatosunk előtt,hogy azt se tudtuk merre vagyunk arccal

8) :lol:
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#19058 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nekem annyi hozzáfűznivalóm van, h szerintem Lampard nagyon jó volt. Nagyon jól írányított, ez a teljesítmény már kezd közelíteni az igazi Lampardhoz. Shevának meg idő kell.

Gondoljatok bele, Essien az első idényében sehol nem volt ehhez a formájához képest. Lehet h Shevának is sok idő kell. Szerintem érdemes neki időt adni. Meg elviszi a védőket Drogba mellől, így legalább Drogba jól tud játszani. Ha formába kerül, akkor a Chelsea megállíthatatlan lesz!!!!

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

#19059 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

http://www.hirado.hu/cikk.php?id=156266 itt meglehet nézni az 1 és a 2 félidőt is! Nem lehet betelni vele:)

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

#19060 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Nagy Győzelem volt! Lampardnak már volt egy sárgája és most is kapott egyet, nem kettő után kell kihagyni egy meccset? Tudja valaki? Nagy érvágás lenne! Szerintem idegenben is nyerhetünk! Bolahrhuz jól fogta Ronaldhinot! Drogba pedi kirobbanó formában van!

Válasz küldése