Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#18181 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Sindu írta: Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D
Először is, mert az Arsenalból jött, másodszor mivel a hiányát nem érezzük meg annyira, mint Cech-JT-Lamps-Drogbáét, nem olyan kulcsfontosságú játékos, mint a felsoroltak (ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem fontos, csak azt, hogy nem annyira) valamint pont azért, mert mikor idejött, addigra már volt 3 (4) ilyen emberünk, akire mindenki felnézett, és ők a mai napig itt vannak (azaz nem kellettek ,,új Istenek'')
És még egy ok, hogy szerintem közel sem olyan nagy egyéniség, mint mondjuk Drogba vagy Terry.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#18182 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Sindu írta:
Jó, az már megint egy más kérdés... most jelenleg nem tudom eldönteni, hogy Drogba góljai, vagy a Didier Drogba jelenség fog jobban hiányozni... :|
A jelenség fog hiányozni.
A győzni akarás, a temérdek önbizalom - másik oldalról önhittség. Amikor a dühös csapattársakat visszafogta - máskor az ő agya borult el. A labdatartások a szögletzászlónál. :D Amikor Ballackkal összevesztek a szabadrúgáson. A művészi időhúzási készség - fetrengés a földön :D :D .
A hihetetlen labdalevételek és labdatartás... A brutális fizikum.
Meg persze a "fucking disgrace".


A gólok annyira nem. A sima meccseken mindig lesz, aki bevágja. Kérdés, hogy lesz-e, aki a döntőkön is megteszi...


Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D
Ez egy nagyon jó meglátás. Én számon tartom őt is az előbbi négyeshez csapva. Szerintem ő sokkal inkább a mi legendánk lesz ha visszavonul mint az Arsenalé. Függetlenül attól h jött ide. Számok (gól-gólpassz-lejátszott meccs) alapján Frankie is a legjobb az utóbbi 5 évben a középpályások között (ütve Gerrardot, Xavit, Iniestát).

Sindu
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#18183 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Jó, az már megint egy más kérdés... most jelenleg nem tudom eldönteni, hogy Drogba góljai, vagy a Didier Drogba jelenség fog jobban hiányozni... :|
A jelenség fog hiányozni.
A győzni akarás, a temérdek önbizalom - másik oldalról önhittség. Amikor a dühös csapattársakat visszafogta - máskor az ő agya borult el. A labdatartások a szögletzászlónál. :D Amikor Ballackkal összevesztek a szabadrúgáson. A művészi időhúzási készség - fetrengés a földön :D :D .
A hihetetlen labdalevételek és labdatartás... A brutális fizikum.
Meg persze a "fucking disgrace".


A gólok annyira nem. A sima meccseken mindig lesz, aki bevágja. Kérdés, hogy lesz-e, aki a döntőkön is megteszi...


Amúgy érdekes, szerintem Ashely Cole az egyetlen játékosunk, aki vitán felül a világ legjobbja a posztján már évek óta, és őt mégse istenítjük úgy, mint Cech-Terry-Lampard-Drogba négyest. Ez miért van? Azért 6 éve már ő is itt van, és idén is sokszor mentette meg a seggünket a BL-ben. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#18184 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:Nem kéne elfelejteni, hogy az ifiknél van egy Nathaniel Chalobah, egy Nathan Aké és egy Todd Kane is, akiknek minden esélye megvan arra, hogy Terryékhez hasonló magasságokban legyenek. Future is bright, ne aggódjatok ennyit.

Didier Drogba viszont tényleg csak egy van, volt, és lesz.

Hát nem tudom, én már szkeptikus vagyok az ifikkel szemben. Watt, Sinclair, Sahar, Mancienne, Bridcutt, Di Santo, Stoch, Töre, róluk mind azt gondoltuk hogy a nagycsapat erősségei lesznek. van Aanholt és Josh szezonja is nagy csalódás a tavalyi nálunk mutatott teljesítményük után, de remélem ők felveszik még a ritmust. :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18185 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem kéne elfelejteni, hogy az ifiknél van egy Nathaniel Chalobah, egy Nathan Aké és egy Todd Kane is, akiknek minden esélye megvan arra, hogy Terryékhez hasonló magasságokban legyenek. Future is bright, ne aggódjatok ennyit.

Didier Drogba viszont tényleg csak egy van, volt, és lesz.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18186 Hozzászólás Szerző: laczze »

bolnud írta:
laczze írta:Ilyen szempontból, piszok nehéz lesz ez a pár év, legalábbis a következő pár, most előbb Didier, de utóbb Super Frank Lampard és Kapitányunk John Terry, nah őket elengedni legalább ennyire nehéz lesz :/ Ezt a sok fájdalmat csak is a jövő Chelsea-je kupákkal tudja velünk elfelejtettni!
Mit gondoltok, kik válhatnának a mostani keretünkből a jövő legendáivá? Esetleg Luiz, Mata és hogy angol is legyen, remélem Bertrandból is nagy játékos lesz. Ja és ha Mikel tudja hozni jelenlegi formáját, akkor ő is nagy játékossá válhat, csak az ő posztja nem az a kimondottan olyan, hogy felfigyelnek rá.
Szerintem Luiz lehet a mi kis bohócunk örökre, és Ramires is könnyen legenda lehet!
Drogba,Lampard,Terry <3

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#18187 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

bolnud írta:
laczze írta:Ilyen szempontból, piszok nehéz lesz ez a pár év, legalábbis a következő pár, most előbb Didier, de utóbb Super Frank Lampard és Kapitányunk John Terry, nah őket elengedni legalább ennyire nehéz lesz :/ Ezt a sok fájdalmat csak is a jövő Chelsea-je kupákkal tudja velünk elfelejtettni!
Mit gondoltok, kik válhatnának a mostani keretünkből a jövő legendáivá? Esetleg Luiz, Mata és hogy angol is legyen, remélem Bertrandból is nagy játékos lesz. Ja és ha Mikel tudja hozni jelenlegi formáját, akkor ő is nagy játékossá válhat, csak az ő posztja nem az a kimondottan olyan, hogy felfigyelnek rá.

Hát én remélem,hogy Joshból is legenda lesz..ugye ő is saját nevelés csakúgy mint Terry,de neki még fejlődnie kell bízok benne,hogy sokra fogja vinni ..
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18188 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

chiedis írta:Én attól is félek Blueflag, h ha nem igazolunk egy Falcao-t, akkor 30 gólt rúg majd együtt Torres-Stu-Lukaku. Piszkosul hiányzik Drogba már most ezek miatt.
Jó, az már megint egy más kérdés... most jelenleg nem tudom eldönteni, hogy Drogba góljai, vagy a Didier Drogba jelenség fog jobban hiányozni... :|

Abban biztos vagyok, hogy a Chelsea nagycsapat marad, de 10 éves aktív szurkolásom talán legnagyobb legendája mondta azt, hogy nincs tovább. Bocsásson meg mindenki, hogy ezt kiírom magamból.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18189 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

chiedis írta:Én attól is félek Blueflag, h ha nem igazolunk egy Falcao-t, akkor 30 gólt rúg majd együtt Torres-Stu-Lukaku. Piszkosul hiányzik Drogba már most ezek miatt.
Jön egy Hulk, Torres meg fasza lesz, nyugi.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#18190 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Én attól is félek Blueflag, h ha nem igazolunk egy Falcao-t, akkor 30 gólt rúg majd együtt Torres-Stu-Lukaku. Piszkosul hiányzik Drogba már most ezek miatt.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#18191 Hozzászólás Szerző: bolnud »

laczze írta:Ilyen szempontból, piszok nehéz lesz ez a pár év, legalábbis a következő pár, most előbb Didier, de utóbb Super Frank Lampard és Kapitányunk John Terry, nah őket elengedni legalább ennyire nehéz lesz :/ Ezt a sok fájdalmat csak is a jövő Chelsea-je kupákkal tudja velünk elfelejtettni!
Mit gondoltok, kik válhatnának a mostani keretünkből a jövő legendáivá? Esetleg Luiz, Mata és hogy angol is legyen, remélem Bertrandból is nagy játékos lesz. Ja és ha Mikel tudja hozni jelenlegi formáját, akkor ő is nagy játékossá válhat, csak az ő posztja nem az a kimondottan olyan, hogy felfigyelnek rá.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18192 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ilyen szempontból, piszok nehéz lesz ez a pár év, legalábbis a következő pár, most előbb Didier, de utóbb Super Frank Lampard és Kapitányunk John Terry, nah őket elengedni legalább ennyire nehéz lesz :/ Ezt a sok fájdalmat csak is a jövő Chelsea-je kupákkal tudja velünk elfelejtettni!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#18193 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Keppi írta:
Blueflag írta:Augusztusban leülök meccset nézni, és Drogba nem lesz a keretben... nyáron nézem a képeket az edzésekről, túrákról, felkészülési meccsekről, és Drogba nem viccelődik a társakkal... ez az, amitől összeszorul a torkom, ha végigpörgetem a fejemben... :|
Srácok, én is sajnálom, de azért nem kell ezt egy halálhírrel azonosítani. Szerettem Drogbát és nagyon drukkolni fogok neki a jövőben is. De ő is csak egy játékos - még ha az elmúlt 10 év legjobb csatára is - és ami a fontos az a klub. Játékosok jönnek, és mennek, de a klub az örök.
Erre mondják hogy egyik játékos sem nagyobb a klubnál. Elmegy, mert mennie kell, de nekünk folytatnunk kell a szezont méghozzá sikeresen és ezért kellet váltania.

De persze Dankó Dávidnak igaza volt, több volt mint egy jó csatár, egy fantasztikus és sokszínű ember ő.
We are the famous, the famous Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18194 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem nézhetsz túl régóta CFC meccseket, ha szerinted Didier Drogba csak egy játékos. Sokkal több ő annál. Vezér, bohóc, barát és szurkoló, kinek melyikre van szüksége. Azt az embert testesítette meg, akire mindig lehet számítani, és ezt sosem fogom neki elfelejteni. Jöhet egy ember, aki több gólt fog rúgni nála, de számomra az idők végezetéig Didier Drogba marad a Chelsea csatára.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#18195 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Blueflag írta:Augusztusban leülök meccset nézni, és Drogba nem lesz a keretben... nyáron nézem a képeket az edzésekről, túrákról, felkészülési meccsekről, és Drogba nem viccelődik a társakkal... ez az, amitől összeszorul a torkom, ha végigpörgetem a fejemben... :|
Srácok, én is sajnálom, de azért nem kell ezt egy halálhírrel azonosítani. Szerettem Drogbát és nagyon drukkolni fogok neki a jövőben is. De ő is csak egy játékos - még ha az elmúlt 10 év legjobb csatára is - és ami a fontos az a klub. Játékosok jönnek, és mennek, de a klub az örök.
:)

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#18196 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18169371" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18197 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Augusztusban leülök meccset nézni, és Drogba nem lesz a keretben... nyáron nézem a képeket az edzésekről, túrákról, felkészülési meccsekről, és Drogba nem viccelődik a társakkal... ez az, amitől összeszorul a torkom, ha végigpörgetem a fejemben... :|

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18198 Hozzászólás Szerző: laczze »

White írta:
grimrieper írta:ok akkor igy irom o is most mar egy Chelsea legenda de csak az egyik a sok kozul.
Azért Zola,Osgood,Dixon nevek se hoztak annyi címet.
Drogba korszak alatt volt a legsikeresebb a csapat.
Azért ezt köszönhetjük legalább annyira vagy jobban Abrának!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#18199 Hozzászólás Szerző: White »

grimrieper írta:ok akkor igy irom o is most mar egy Chelsea legenda de csak az egyik a sok kozul.
Azért Zola,Osgood,Dixon nevek se hoztak annyi címet.
Drogba korszak alatt volt a legsikeresebb a csapat.
#OnceABlueAlwaysABlue

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18200 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ok akkor igy irom o is most mar egy Chelsea legenda de csak az egyik a sok kozul.

Válasz küldése