Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17641 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta: Azt hittem a Stuttgart is képes lesz nyerni idegenben.
hat en meg nagyon remeltem, hogy nem. nagyon fontos 3 pont ez a gersnek, a legalabb 3. hely kotelezo.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17642 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mai BL eredmények:
CHAMPIONS LEAGUE: Group stage, Group E standing
19:45 FT' Barcelona 3 : 0 Lyon h2h
19:45 FT' Rangers 2 : 1 Stuttgart h2h

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage, Group F standing
19:45 FT' Roma 2 : 0 Dynamo K. h2h
19:45 FT' Sporting 0 : 1 Manchester Utd h2h

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage, Group G standing
19:45 FT' Fenerbahce 1 : 0 Inter h2h
19:45 FT' PSV 2 : 1 CSKA h2h

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage, Group H standing
19:45 FT' Arsenal 3 : 0 Sevilla h2h
19:45 FT' Slavia Praha 2 : 1 Steaua h2h

Ami számomra meglepő: élőben néztem a Barca meccsét, hát, mit mondjak, jó sz@r mérkőzés volt. A 80. percig gyatra játék, bár volt pár villanás, de nem sok, aztán a végén még rúgtak kettőt, ezzel Henry megszerezte első gólját vörös-kék mezben.
Azt hittem a Stuttgart is képes lesz nyerni idegenben.
reméltem, hogy a Sporting is kihúzza x-re a mostanában nem túl fényes ManU ellen.
És ugyan a meccset nem láttam, de elég simának tűnik az ágyúsok győzelme is.
De csak majdnem a mi meccsünk a legnagyobb "szenzáció" az egyből katasztrófát szimatoló médiának, ugyanis az Inter veresége talán ennél is nagyobbat jelent majd nekik.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17643 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:Zenzo, azért néha te is lehetnél egy kicsit elégedtelen. :D
Már hogy ne lehetnék, vagyok is! :) Például k*rva elégedetlen voltam amikor kiestünk a Pool ellen a BL-ben. Csak nem kezdek el egy Rosenborg elleni meccs közben arról szövegelni, hogy szégyen a csapat, és szégyellem magam, meg sz@r minden, kiesünk a megye kettőbe, stb. Azt hiszem mindig próbálok objektív maradni, és nem kezdek neki alaptalanul vagdalkozni vagy hülyeségeket beszélni. A szájtépés, az objektivitás és a szarrágás közt van különbség... :) de olvass csak vissza az előző évre.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#17644 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Na azért, már épp hiányoltam a tegnapi nagy szövegelés közepette, hogy hol vannak azok, akik azt mondták, hogy inkább játszon jól és szépen a csapat, és kapjon ki vagy ikszeljen, mint most, mert tavaly ilyen meccsek Drogba összeszedett valahogy egy találatot vagy volt egy megpattanós Lampard gól, és nyertünk. Az nem volt jó, akkor ezért prosperáltatok. Most ez van, most meg a gól hiányzik. A fene se ért titeket :) Nekem az is jó volt, és a tegnapi is tetszett. Nálam megfér ez a kettő. Ennyi
Tökéletesen egyetértek. Tetszett a tegnapi (II. félidei játék) igazi támadófocit mutattunk be, sok elfutással és kapurarúgással. Zenzo a kékszakállú herceg látja lelkemet hogy nem kötözködöm (ismersz engem :wink: ), de prosperálás helyett nem protestálást szerettél volna írni? :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17645 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Zenzo, azért néha te is lehetnél egy kicsit elégedtelen. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17646 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na azért, már épp hiányoltam a tegnapi nagy szövegelés közepette, hogy hol vannak azok, akik azt mondták, hogy inkább játszon jól és szépen a csapat, és kapjon ki vagy ikszeljen, mint most, mert tavaly ilyen meccsek Drogba összeszedett valahogy egy találatot vagy volt egy megpattanós Lampard gól, és nyertünk. Az nem volt jó, akkor ezért prosperáltatok. Most ez van, most meg a gól hiányzik. A fene se ért titeket :) Nekem az is jó volt, és a tegnapi is tetszett. Nálam megfér ez a kettő. Ennyi
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#17647 Hozzászólás Szerző: Megyó »

zirkonium írta:Ez mind oké lenne, ha hétközben sohasem lenne edzés és minden játékos másodállásban, ingyen játszana a Chelsea-ben... :cry:

jobb mint a tavalyi lelketlen foci.



végre ujra értelmet nyert a szurkolás. ujra büszke vagyok arra hogy egy ilyen nagyszerü klubbnak szurkolhatok. Mert van miért. hisz nem mi veszitjük a meccseket, hanem a balszerencse veszi el. és nem is akarok elaludni meccs közbe a folyamatos támadás miatt.
de amugy is nem hiszem hogy aki azt irta hogy rosszul játszik a csapat az egyáltalán látta e játszani a csapatot.
1 az hogy még a 92. percben is megszakadt minden játékos és ment előre, a másik meg az hogy arosenborgnak volt 1 kapura lövése az is egy szabadrugás volt, TEHÁT nem megszervezett támadás.
sztem irto jo a csapat a golo lövés meg majd csak jön. én kivánom hogy ne változzon semmi és igy játszunk egész évben.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17648 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ok, elfogadom! :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17649 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Valaki hibázott, de azért nem mondja meg ki, mert a meccs végeredménye a csapat hibája. :D Szerintem ezé nem mondja meg h ki volt, noha mindenki tudja!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17650 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nem egészen. Azt nyilatkozta, hogy a rögzített helyzeteknél mindenkinek megvan a feladata, de valaki, akinek a nevét nem mondja ki, ezt nem tartotta be...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17651 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem inkább azért nem mondta ki a hibás nevét, mert ezzel arra akart utalni, hogy az x a csapat hibája, mert hiába kapunk buta gólt Terry-ről, ha Sheva meg Kalou lőnek 2-2 gólt, nincs baj! És igaza van. Tegnap meccs a csapat hibája, nem lehet egy-egy embert felelőssé tenni.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17652 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Puti írta:
Etelkozi írta:Ha csak a tegnapi meccset nézem, akkor nem szar a védelmünk, mert a rögzített helyzetek után bármikor a legszutykabb csapat is találhat gólt, helyzetet viszont nem engedtek az ellenfélnek.
Ha egy védelem egyet hibázik, az még nem szar. Tegnap csak egyet hibáztak. Elől viszont 10-et.
Csak az a baj már már elég sok gólt kaptunk rögzített helyzetekből.
Jó, ez jogos, és erre Mourinho is kitért a nyilatkozatában. Nem mondta ki, de most Terryvel tele lett a puttonya... Célzott rá...

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#17653 Hozzászólás Szerző: Puti »

Etelkozi írta:Ha csak a tegnapi meccset nézem, akkor nem szar a védelmünk, mert a rögzített helyzetek után bármikor a legszutykabb csapat is találhat gólt, helyzetet viszont nem engedtek az ellenfélnek.
Ha egy védelem egyet hibázik, az még nem szar. Tegnap csak egyet hibáztak. Elől viszont 10-et.
Csak az a baj már már elég sok gólt kaptunk rögzített helyzetekből.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#17654 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ez mind oké lenne, ha hétközben sohasem lenne edzés és minden játékos másodállásban, ingyen játszana a Chelsea-ben... :cry:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#17655 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Nem láttam a meccset, csak az eredményt. Ez az 1-1 azért ciki...de nincs veszve semmi, még van 5 meccs az alatt simán lehet javítani. Elmondottak alapján a csapat játszik, ennek örülök. Most már csak gólt lőni kell megtanulni.:) remélem az is menni fog...:)..kezdhetnénk hétvégén a MU ellen...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17656 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ToreAndre írta:Hirschfeld-Strand-Basma-Koppinen-Dorsin. Csak ennyit mondok!:) Remélem nem idegesítek vele senkit.
A Rosenborg lemondott a norvég bajnokságról, helyette megpróbálnak minden erőt a BL-re összpontosítani. Ne feledjük, október-november tájékán Trondheim-ben eléggé cudar az idő, ez nekik kedvez, szerintem biztosan szereznek legalább 4-6 pontot otthon.

Nekünk meg tisztázni kell a fejeket és visszatérni a 4-3-3-ra véglegesen.
Tore, szerintem nem számít, mire tette fel a Rosenborg a szezonját, mert a tegnapi meccshez közük nem volt, főleg az általad felsorolt neveknek.

Egyedül a mi hibánk, hogy a kapu előtt nem váltottunk gólra kb. 5 ziccert, a Rosenborgról mindent elmond, hogy 40 lövést engedett meg a csapatnak.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17657 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ebben az idényben 2 meccsen nem kaptunk gólt, a Pompey meg a Blackburn ellen. Ezért mondom, hogy szar (vagyis inkább szarabb :D ) a védelmünk.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17658 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hirschfeld-Strand-Basma-Koppinen-Dorsin. Csak ennyit mondok!:) Remélem nem idegesítek vele senkit.
A Rosenborg lemondott a norvég bajnokságról, helyette megpróbálnak minden erőt a BL-re összpontosítani. Ne feledjük, október-november tájékán Trondheim-ben eléggé cudar az idő, ez nekik kedvez, szerintem biztosan szereznek legalább 4-6 pontot otthon.

Nekünk meg tisztázni kell a fejeket és visszatérni a 4-3-3-ra véglegesen.
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17659 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ha csak a tegnapi meccset nézem, akkor nem szar a védelmünk, mert a rögzített helyzetek után bármikor a legszutykabb csapat is találhat gólt, helyzetet viszont nem engedtek az ellenfélnek.
Ha egy védelem egyet hibázik, az még nem szar. Tegnap csak egyet hibáztak. Elől viszont 10-et.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17660 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem igazad van, meccs közben többen így érezték (szerintem...), csak a frusztráltság miatt sokaknak elszállt az agya. Egyébként néztem a sky-os match facts-et, és 18 lövésünk volt, 5 eltalálta a kaput, 13 nem, illetve volt még 6 blokkolt lövés. Elképesztő, hogy csak 1 gólt lőttünk. De a védelmünk szar, nem lehet folyton gólt kapni!!

Válasz küldése