Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1721 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ramox írta:'We have done good quality passing when we trained but we just couldn't do it and this was much more due to a mental block.'

Ez egy igen érdekes csapat... Edzéseken mindenki brutálisan jól teljesít, de egyszer ezt meccsen is megmutathatnák. :D
Pont a héten olvastam valamelyik nap a csapat hivatalos twitterén, hogy az egyik edzésen lőtt Torres egy "hihetetlen" ollózós gólt. Tudom, hogy nem kap labdát, de én már egy sima 1 m-ről bepasszolós góljának is tudnék örülni. Olyan sokat kérek? :D
Irányító, szélső... Messi mögé is kell egy Xavi meg egy Iniesta, hiába valamennyire egyéni játékos, de kellenek a társak. Remélem igazolunk.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Andre Villas-Boas

#1722 Hozzászólás Szerző: Ramox »

'We have done good quality passing when we trained but we just couldn't do it and this was much more due to a mental block.'

Ez egy igen érdekes csapat... Edzéseken mindenki brutálisan jól teljesít, de egyszer ezt meccsen is megmutathatnák. :D
Pont a héten olvastam valamelyik nap a csapat hivatalos twitterén, hogy az egyik edzésen lőtt Torres egy "hihetetlen" ollózós gólt. Tudom, hogy nem kap labdát, de én már egy sima 1 m-ről bepasszolós góljának is tudnék örülni. Olyan sokat kérek? :D

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1723 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Sokan istenítjük AVB-t, de vannak nagyon érdekes húzásai.
Pl: nem hiszem el, hogy nem látja amit mindenki lát, mégpedig azt, hogy Kalou, Anelka, és sajnos már (és ezt nagyon fáj kimondani) Lampard sem való a kezdőbe.
A másik meg, hogy lehozza Torres-t mikor a csapat egyik legjobbja volt, pedig simán lehozhatta volna Anelkát is.
A következő meg, hogy behozza Ivanovic-ot, ahelyett, hogy behozta volna Benayoun-t aki sokat dobott volna ezen a pocsék játékon.
Azt meg senki ne mondja, hogy össze állt a csapat, meg, hogy jó úton haladunk, mert ez undorító kínszenvedős és akadozó játék volt, ami elég lehet egy Európa Ligás helyre.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#1724 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

AVB-be aztlátom h olyan mint SAF, ha félidőbe nem vezetünk ugy üvőlt a játékosokkal mint a sakál és elmondja mindnekinek h mi a dolga mert ha nem akkor...És ennek örülök nagyon :)
Ohh Chelsea we love you..

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1725 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

@chelseafc
Chelsea FC
AVB says his side were too anxious after conceding early goal, but played better in the second half due to improved mental state. #CFC (SL)
Gyönyörűen lett megfogalmazva, hogy a szart is kirugdalta belőlük az öltözőben :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#1726 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Pethy írta:13.45. PRESS CONFERENCE

http://www.chelseafc.com/page/LivePress ... 68,00.html
De jó hogy szóltál :D

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Andre Villas-Boas

#1727 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1728 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Kéretik a tárgynál maradni! Egy kicsit elmentünk az igazolások felé, ezen topicon Andréval kapcsolatos véleményeiteket várjuk
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1729 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Van egy pozitiiv erzesem AVB - al kapcsolatosan, hogy o lessz az elkovetkezendo 30 evben az edzonk :D ezt onnan veszem, hogy nagyon fiatal es tehetseges edzo.Ot meresztelni 1 ev utan hülyeseg lenne.Igaz, hogy meg nem bizonyitott a PL - ben, de szerintem az iden a mienk lessz a PL es az FA cup is a BL - ben nem vagyok olyan biztos :D , de maradjunk annyiban, hogy a PL legjobb fiatal edzoje van nálunk :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1730 Hozzászólás Szerző: langidave »

Николаевич írta:
Chucky írta: U.I.: A többséggel az a baj szerintem, hogy túl nagy volt a várakozás! Túlságosan is beleéltétek magatokat, hogy ő idejön és péppé ver mindenkit. Pedig nem vagytok ostobák! Tudjátok, hogy egy új edzőnek, aki új közegbe, egy teljesen más bajnokságba csöppen, nem egyszerű a kezdés. Ne hidd, hogy én nem vagyok csalódott! Csak én, amikor ő idejött, felállítottam 1-2 pontot, amit várok a szezontól. 2-3 hely a PL-ben; 8-ba lenni BL-ben, FA kupa megnyerése. Valamint: tüzelje fel a játékosokat! Tudja őket motiválni! Fiatalítás!


Igazad van, például ha valaki még emlékszik, Mourinho első 9 bajnokiján összesen 9 gólt rúgott a csapat, azaz ő is egy kicsit döcögősen indult, aztán behúztunk vele 1-2 kupát.
Mondjuk José az első meccsén a Utd-et verte meg :D

Én amúgy azért érzem egyenlőre csalódásnak ezt az egészet, mert azt hittem új csapat fog épülni, ha nem is a gerinc de néhány arc azért kicserélődik és erre kimegy a pályára az a csapat aki tavaly végig szenvedett.

Gondolom erről is volt már szó, de ma megnéztem Agüero mit művelt a Cityben, hát emberek fel kell kötni a gatyát.

tru23

Re: Andre Villas-Boas

#1731 Hozzászólás Szerző: tru23 »

A szezon végén le lehet vonni a következtetéseket. Addig magát nevetteti ki, aki farkast kiált. 2-3 játékost én is elküldenék, de azoktól, akik elküldenék a fél keretet, megkérdezném, mi a véleményük a Cityről? Össze lehet vásárolni egy nyár alatt 5-6 klasszist, ugyanott fogunk tartani mint ők. Erre ne gyertek Boassal, mert már ő is szar. :D

Mit tud felmutatni Boas az első egy hónapjában? Lukaku, Courtois, Romeu: új nevek. McEachran, Bertrand, meg kb az összes tehetséges fiatalunk szerepeltetése. Eredmény: 15-0 gólarány. Szerintem nem rossz.

Legalább a PL-ben is kapja meg azt az egy hónap próbaidőt. De még utána sem szűrhető le semmi, emlékezzetek a tavalyi első hónapra. És hogy aztán mi lett. Vissza az első állításomhoz: majd a szezon végén meg lehet nézni mit értünk el.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Andre Villas-Boas

#1732 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

KáJé írta: Első évében CA is feltüzelte a játékosokat..
Igen, aztán elmúlt a szerelem. Hagyjuk már, egy csapat nem csak úgy lehet sikeres, ha egy edző ordítozik egész nap. Tavaly tele voltunk problémával, Wilkins elküldése és a fél vezetőség lecserélése úgy jött, mint derült égből a villámcsapás. Ancelottival nem ment a szekér a második évben, szerintem ez még mindig legkevésbé az ő hibája, de az egyenesen röhejes, hogy a szakértelmét kérdőjelezitek meg. Végülis csak mindent megnyert már edzőként és játékosként is, és cirka 30 éve tagja a világ futball-élvonalának... nagy mázlista.

Nem tud Boas se szarból várat építeni, és elnézést a hasonlatért, mert a szar itt most a keretünket jelképezi... pedig nem erről van szó, de vannak hiányposztok. Kell jó szélső, mert falábúakkal semmire se megyünk, és kell egy kreatív középpályás, mert a mostani Lamparddal se. És behúzhatjuk a bajnokságot mondjuk, de ezzel a kerettel semmire nem megyünk a BL-ben... semmire basszus. Egyedül a védelem van rendben.

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Andre Villas-Boas

#1733 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Chucky írta: Zárszó: Nem kell szidni, viszont agyondicsérni sem. Lesz, amikor megnyeri a meccset a döntésével, és lesz, hogy bukta lesz! Viszont megítélni 1 meccs alapján nem lehet! Se így, se úgy! A bajnokságot szoknia kell. Nem lesz egyszerű az idény akkor sem, ha igazolunk embereket. Én attól féltem, hogy képtelen lesz feltüzelni a játékosokat, már csak a kora miatt is. Nem így lett. És ez már jó. CA pedig erre képtelen volt már és ha ezt nem tudta megoldani valaki, akkor sajnos nem sokat várhattunk el már tőle.
Első évében CA is feltüzelte a játékosokat..
A többivel egyetértek.

De bárki jöhet, ha a keret mindig ugyan az, de szerencsére jön egy szélső és egy irányító :)
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Andre Villas-Boas

#1734 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chucky írta: U.I.: A többséggel az a baj szerintem, hogy túl nagy volt a várakozás! Túlságosan is beleéltétek magatokat, hogy ő idejön és péppé ver mindenkit. Pedig nem vagytok ostobák! Tudjátok, hogy egy új edzőnek, aki új közegbe, egy teljesen más bajnokságba csöppen, nem egyszerű a kezdés. Ne hidd, hogy én nem vagyok csalódott! Csak én, amikor ő idejött, felállítottam 1-2 pontot, amit várok a szezontól. 2-3 hely a PL-ben; 8-ba lenni BL-ben, FA kupa megnyerése. Valamint: tüzelje fel a játékosokat! Tudja őket motiválni! Fiatalítás!


Igazad van, például ha valaki még emlékszik, Mourinho első 9 bajnokiján összesen 9 gólt rúgott a csapat, azaz ő is egy kicsit döcögősen indult, aztán behúztunk vele 1-2 kupát.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1735 Hozzászólás Szerző: Chucky »

gerawba! Próbálok röviden reagálni. Anelka olyan, mint Malouda. Hol jól játszik, hol nem. Ő most a kopaszt hagyta a padon. Más nagyon nem volt szélre. De az egész egy 22-es csapdája, mert ha nem játszatod a mukit (ez Lapsra is igaz), akkor még nehezebben jön formába. De ha meg játszik és szar... az eredményt látjuk.

Formáció? Ebben van valami. De én még mindig amondó vagyok, hogy az az ember, aki ott van minden nap velük, csak jobban tudja, érzi, hogy melyik fekszik nekik.

Igazolás? Tudtommal még nem ő dönt, hogy mennyit adunk valakiért, és nem ő vezényli le a dolgokat. Ő ad egy listát, aztán néz ki a fejéből, és vár. Hozzáteszem, tuti vannak dolgok a háttérben, amiről fogalmunk sincs. Lehet Abra, lehet más, nem tudom. De az fix, hogy azt nem fogja nyilatkozni: én akartam 4 játékost! vertem az asztalt, de a tulaj bemutatta a középső ujját!

Egyéb? Nem ő kezeli a fizut sem! Egyébként itt arra akartam utalni, hogy ha költünk az a baj. Ha nem klasszist hozunk, akkor az. Ha nem igazolunk, akkor ismét megy az anyázás!

CA? Könyörgöm ne! Hozzáteszem, én SOHA nem mondtam, hogy takarodjon. Viszont képtelen volt egy alappillérre: feltüzelni a játékosokat! Ha van időd, keresd vissza, hogy én kit szerettem volna CA helyére!:) Nekem nem minden "szép és jó", hogy Boas itt van. Viszont látok előrelépést.

Zárszó: Nem kell szidni, viszont agyondicsérni sem. Lesz, amikor megnyeri a meccset a döntésével, és lesz, hogy bukta lesz! Viszont megítélni 1 meccs alapján nem lehet! Se így, se úgy! A bajnokságot szoknia kell. Nem lesz egyszerű az idény akkor sem, ha igazolunk embereket. Én attól féltem, hogy képtelen lesz feltüzelni a játékosokat, már csak a kora miatt is. Nem így lett. És ez már jó. CA pedig erre képtelen volt már és ha ezt nem tudta megoldani valaki, akkor sajnos nem sokat várhattunk el már tőle.

U.I.: A többséggel az a baj szerintem, hogy túl nagy volt a várakozás! Túlságosan is beleéltétek magatokat, hogy ő idejön és péppé ver mindenkit. Pedig nem vagytok ostobák! Tudjátok, hogy egy új edzőnek, aki új közegbe, egy teljesen más bajnokságba csöppen, nem egyszerű a kezdés. Ne hidd, hogy én nem vagyok csalódott! Csak én, amikor ő idejött, felállítottam 1-2 pontot, amit várok a szezontól. 2-3 hely a PL-ben; 8-ba lenni BL-ben, FA kupa megnyerése. Valamint: tüzelje fel a játékosokat! Tudja őket motiválni! Fiatalítás!

Na ezért veszem könnyebben a dolgokat én.:)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Andre Villas-Boas

#1736 Hozzászólás Szerző: béla »

Pilgrim írta:összegezzunk azert nem en vagyok az edzo mert a golya egy retkes kis putri orszagba pottyantott ahonnan nagyon nehez kitorni masreszt van a csapatnak egy jo edzoje aki szimpi is csak meg nem eleg tokos
meg azért se te vagy,mert nem ismered a vesszőt

Avatar
Pacal
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2010. április 22., csütörtök 19:07
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Andre Villas-Boas

#1737 Hozzászólás Szerző: Pacal »

de amúgy Pilgrim ha ennyire jó vagy akkor én a helyedbe kimennék a Cobhamhez aztán mondanám hogy én jóvagyok legalább egy vezető edző lehetnék. Vagy tudod mit, kezd kicsibe Fradinál úgy is edző váltás lesz lehet téged keresnek. Boas tudja micsinál ha szezon végén az utsó mecs után nem nyertünk semmit és nem vagyunk benne az első 3.ba és a BLből is már a nyolcad döntőknél kiestünk ill. eszméletlen rosszul játszunk na akkor mondjátok hogy Boas nem volt jó választás.
Blue is the color!
Football is the game!

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Andre Villas-Boas

#1738 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

Pilgrim írta:túlzás na akkor nézzük sorba
kalú- nem kell ecsetelni
malúdá- őt se kell
análká- őt se kell
drogba- egyértelmű h saját magáért játszik amióta itt van torres és aki ebbe kételkedik az nézze meg a tavalyi cfc-mu bl meccset
bosingwa-beadni nem tud gyenge játékos ja es a regi 2004-2005os pf 1000* jobban tolta mint bos
pf- na ot tisztelem talan o meg maradhat is
essien- felvesz hetente 130 ezer fontos fizut mikozben tevezik otthon es nyomja magaba a csipszet 2 év alatt ez második komolyabb sérülése soha nem lesz már a régi
lampard-segither fuvetnyirni a palyamunkasoknak meg tanithatgatja josht hogy hogy nem szabad játszani
Sztem most jól beszélsz bár Drogba és Frankie maradhat.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1739 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Pilgrim írta:túlzás na akkor nézzük sorba
kalú- nem kell ecsetelni
malúdá- őt se kell
análká- őt se kell
drogba- egyértelmű h saját magáért játszik amióta itt van torres és aki ebbe kételkedik az nézze meg a tavalyi cfc-mu bl meccset
bosingwa-beadni nem tud, gyenge játékos, ja es a regi 2004-2005os pf 1000* jobban tolta mint bos
pf- na ot tisztelem talan o meg maradhat is
essien- felvesz hetente 130 ezer fontos fizut mikozben tevezik otthon es nyomja magaba a csipszet 2 év alatt ez második komolyabb sérülése soha nem lesz már a régi
lampard-segither fuvetnyirni a palyamunkasoknak meg tanithatgatja josht hogy hogy nem szabad játszani
Ez úgy ahogy igaz, bár Drogba és Lampard is még jó arra hogy szorult helyzetben villanjon egyet.
Kalou szerintem padra jó, és Essient se kéne elküldeni.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Andre Villas-Boas

#1740 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Az, hogy azt írod, hogy Anelkát, Maloudát, Kalout el kell adni, azzal sajnálom ha ezt mondom, de baromira nem mondasz valami nagyot, ezzel mindenki látja, szóval ha ezt forradalmi ötletnek szántad akkor sajnos nem lett az belőle :? :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Lezárt