Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1701 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Come on Chelsea írta:na ez am a faramucia helyzet... en ujpest szurkolo vagyok, de mar tobb mint 9 eve chelseas vagyok amiota nezek focit nekik szurkolok, regi vagyam lenne eloben latni oket, erre a fradinak sikerul idehozni...
inkább gyűjtsél pénzt és nézd meg a csapatot Londonba egy PL, BL meccsen...

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Felkészülési meccsek

#1702 Hozzászólás Szerző: White »

Aki nem szereti a Fradit az most maradjon otthon! Ez a meccs nem a Chelsea szurkolóknak szól,vagy ha lesz vendégszektor akkor oda. Van aki 50 éve fradinak szurkol és nem fog jegyhez jutni a hazai Chelsea-sek miatt.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Come on Chelsea
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011. február 26., szombat 15:59
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Felkészülési meccsek

#1703 Hozzászólás Szerző: Come on Chelsea »

na ez am a faramucia helyzet... en ujpest szurkolo vagyok, de mar tobb mint 9 eve chelseas vagyok amiota nezek focit nekik szurkolok, regi vagyam lenne eloben latni oket, erre a fradinak sikerul idehozni...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1704 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nekem van szurkolói kártyám, ha lehet majd jegyet venni behúzok párat ha tudok, ahogy látom van rá igény :)

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Felkészülési meccsek

#1705 Hozzászólás Szerző: White »

Nekem van szurkolói kártyám,de a régi,az nem lesz jó?
Még Pápá-ra is elkisértem a Fradit,aztán meg a szittyachelsea-sek fognak bejutni helyettem :D
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1706 Hozzászólás Szerző: Traxver »

próbáljatok a vendégbe jegyet szerezni...
bár sztem oda is meg kell adni a nevet, szem igazolványt hasonlót
én mint Fradista továbbra is tiltakozok és nem váltom ki a szurkolói kártyát nem adom a rendőrség kezébe a tenyér lenyomatomat!!! meg ezek a jegyárak...pf!

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1707 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Amazing24 írta:
kecske01 írta:
Pilgrim írta:NSO információ szerint, biztos, hogy a Chelsea jön az Üllői útra. utcalány jó kedvem lett :D
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ra-2339325" onclick="window.open(this.href);return false;

Van szurkolói kártyád?
Nincs jegy, baszhatjuk az egészet... :x Majd elkezdik a fekete árusítást 80-100ezrekért
nem lehet fekete árusítás, hiszen tenyér leolvasással lehet csak bemenni bár erre még lehet "csak" a kártyát kérik, de remélem letiltják azt, és nem lesz tele a stadion divattal

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1708 Hozzászólás Szerző: Chester »

Engem nem hoz lázba, a jegyár az vélhetően bőven 10 ezer forint fölött lesz, amihez ha elmész melózni nyáron, az egy havi fizetésed hozzácsapva elmész Londonba egy olyan meccsre, amit komolyan is vesznek... Gondolom nem a legerősebb csapat jön ide, egy ifi/tarcsi meccsre Londonban olyan 2000 forint körül mozog a jegy. Ha ez BL csoportmeccs lenne az is más, de nekem egy edzőmeccs nem érne ennyit, ráadásul itt ez a kártya probléma is.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Felkészülési meccsek

#1709 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta:
Pilgrim írta:NSO információ szerint, biztos, hogy a Chelsea jön az Üllői útra. utcalány jó kedvem lett :D
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ra-2339325" onclick="window.open(this.href);return false;

Van szurkolói kártyád?
Nincs jegy, baszhatjuk az egészet... :x Majd elkezdik a fekete árusítást 80-100ezrekért

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7058
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#1710 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pilgrim írta:NSO információ szerint, biztos, hogy a Chelsea jön az Üllői útra. utcalány jó kedvem lett :D
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ra-2339325" onclick="window.open(this.href);return false;

Van szurkolói kártyád?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Felkészülési meccsek

#1711 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

NSO információ szerint, biztos, hogy a Chelsea jön az Üllői útra. utcalány jó kedvem lett :D
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ra-2339325" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#1712 Hozzászólás Szerző: béla »

"Another #CFC pre-season date to look out for; some talk of a game in Slovenia vs NK Olimpija on July 27th."
twitterről van

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1713 Hozzászólás Szerző: Traxver »

dacultras írta:
Traxver írta:mondjuk számomra a stadion nyitó az az első bajnoki lesz ahogy a stadion búcsúztató is a lilák ellen
dettó. de remélem letiltják a regisztrációt, így is van 70 ezer fradi kártyás, abból kb negyede kimegy már telt ház van.
egyébként vendégbe nem kell kártya, az meg 2ezres
aki most regisztrál az tuti nem fog bejutni, ez el lett mondva, hogy csak az fog jegyhez jutni aki regisztrálva volt xy dátumig...
am nem tom mitől fél a vezetőség, bár ki jön ide telthát lenne az tuti, nem a ellenfél miatt hanem a stadion miatt..Debrecenben a magyar-dán meccsen is teltház lesz és tuti, hogy nem a Magyar válogatott miatt a dán válogatott miatt, hanem az új stadion miatt
és am garantálom, hogy a Fradi első 4 hazai meccsen teltház lesz amíg mindenki bejut oda utána szépen lassan vissza esik 10-12 ezer főre a nézőszám

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1714 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Traxver írta:mondjuk számomra a stadion nyitó az az első bajnoki lesz ahogy a stadion búcsúztató is a lilák ellen
dettó. de remélem letiltják a regisztrációt, így is van 70 ezer fradi kártyás, abból kb negyede kimegy már telt ház van.
egyébként vendégbe nem kell kártya, az meg 2ezres

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Felkészülési meccsek

#1715 Hozzászólás Szerző: Traxver »

és szurkolói kártya nélkül hogy akartok bejutni? jó gondolok van 1-2 embernek de a többségnek gondolom nincs...
am is blikk...
nekem van szurkolói kártyám de én tuti nem megyek, csak akkor ha Lazio, Rapid vagy akár a DAC jön a nyitóra...(egy hát avatóra se Jásztin bibört hívom meg hanem a testvéreimet, barátaimat)
Chelseaé meg akkor adok 10ezreket ha közeli BL vagy SB-n mennék...szaros felkészülésre tuti nem adok ennyit, mint tavaly a sok nyomi bájern szurkoló a bohóc retyo ellen..

mondjuk számomra a stadion nyitó az az első bajnoki lesz ahogy a stadion búcsúztató is a lilák ellen, hiába voltam ott a Kolozsvár elleni meccsen.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Felkészülési meccsek

#1716 Hozzászólás Szerző: Николаевич »


Basszus de jó lenne... Nyilván egy lötyögés lenne tartalékos csapattal, de azért jó élmény lenne Pesten látni a csapatot :)

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#1717 Hozzászólás Szerző: dacultras »

korábban lenyilatkozták, hogy bl győztes jön, szóval az Chelsea :D fasza 2 legyet ütök 1 csapásra, mert úgy is mentem volna a megnyitóra :wink: igaz 1 hete már voltam bent, nagyon gyönyörű a stadion

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Felkészülési meccsek

#1718 Hozzászólás Szerző: royston »

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ir-2336011" onclick="window.open(this.href);return false;
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Felkészülési meccsek

#1719 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
béla írta:
Buluska írta:http://www.chelseafc.com/news-article/a ... 4_23901534

Chelsea Football Club is pleased to announce our first two fixtures of the summer, with pre-season games against Wycombe Wanderers and AFC Wimbledon confirmed.
Ilyen csapatok ellen az U21-et is kiküldhetjük.. :D
Igen, mert mostanság úgyis jól megy a kis csapatok ellen... :D :D
Hát amúgy lehet,hogy némelyik meccsen jobban jártunk volna,ha Bakerék játszanak,bennük lett volna akarás legalább :DD

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Felkészülési meccsek

#1720 Hozzászólás Szerző: Chester »

Valószínűleg ők is mennek majd, plusz akik nem voltak ott a VB-n. :) Aki Londonban jár akkortájt annak érdemes lesz kilátogatnia, biztos olcsó a jegy ára.

Válasz küldése