Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16841 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát nézzétek, legalább a meccs jobb volt, mint legutóbb. Az is valami. De tényleg töketlen volt a Barca, ahogy Oziris is mondta, addig-addig játszottak, míg kihozták magukat helyzetből. Messi vitathatatlanul a legjobb volt, de hogy még ő is csak 1x mert lőni 15-ről... a többiek meg mind ötről akartak gólt lőni vagy nem tudom. A legjobban azon röhögtem, mikor a tanácstalanság már annyira felütötte a fejét, hogy a két rémmagas Eto'o és Messi felé fejre ívelgették a labdát... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#16842 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelseafan írta:Ez a Barca egy töketlen csapat. Na mindegy, így legalább a mu-t alázzuk le a döntőben... :P (próbálok pozitívan gondolkodni :))
Olyanok mint az Arsenal,még a 28.passz után se lőnek hanem inkább passzolnak h kijátszák magukat a helyzetből...

Pedig ez a ManU semmivel se játszott jobban ma mint szombaton ellenünk!
Chelsea FOREVER!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16843 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ez a manur megvert kivegezte az oreg kivenhedt fogatlan oroszlant.ez a barcas olyan volt mint a milan mar csak a kegyelem dofes hianyzott nekik. ennek a tre manurnak nem tudtak golt loni. nem baj fiuk holnap este a helyszinrol nezem es a belemet fogom kiorditani

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16844 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ez a Barca egy töketlen csapat. Na mindegy, így legalább a mu-t alázzuk le a döntőben... :P (próbálok pozitívan gondolkodni :))

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16845 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

twopac írta:schols bombájával vezet a mu!amugy megint jobb a barca,de henry nélkül nem fognak gólt rugni!!MESSI a világ legjobb játékosa ez nem vitás!!ronaldo elbujhatna mellette!
Bizony-bizony Messi :wink:

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16846 Hozzászólás Szerző: garbage »

twopac írta:schols bombájával vezet a mu!amugy megint jobb a barca,de henry nélkül nem fognak gólt rugni!!MESSI a világ legjobb játékosa ez nem vitás!!ronaldo elbujhatna mellette!
na na na azért... :twisted:
Follow Follow...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16847 Hozzászólás Szerző: twopac »

schols bombájával vezet a mu!amugy megint jobb a barca,de henry nélkül nem fognak gólt rugni!!MESSI a világ legjobb játékosa ez nem vitás!!ronaldo elbujhatna mellette!
mindörökké chelsea!!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Bajnokok Ligája

#16848 Hozzászólás Szerző: Straboo »

grimrieper írta:a pukli 4 eve nem lott golt a Bridge-n nem most fogja elkezdeni . fuluket farkukat behuzva fognak eltakarodni scouserland-ba.
csak legyen úgy,ahogy mondod... :!:
KÉKnek lenni jó!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16849 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Láttam a kezdőket a manure-barca meccsen!
Itt a munak nem lesz sansza!!! :lol:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16850 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

a pukli 4 eve nem lott golt a Bridge-n nem most fogja elkezdeni . fuluket farkukat behuzva fognak eltakarodni scouserland-ba.

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Bajnokok Ligája

#16851 Hozzászólás Szerző: Straboo »

twopac írta:én egyet szeretnék!NE LEGYENEK MAJD BÜNTETŐK!azt nem tudnám elviselni ha mégegyszer ugy esünk ki!
én sehogysem tudnám elviselni,ha harmadjára is kiejtenének..legyen az büntetőpárbaj, hosszabbítás vagy a rendes játékidő alatt elszenvedett vereség...sztem ez már nem oszt,nem szoroz,h milyen módon... :roll:
KÉKnek lenni jó!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16852 Hozzászólás Szerző: twopac »

én egyet szeretnék!NE LEGYENEK MAJD BÜNTETŐK!azt nem tudnám elviselni ha mégegyszer ugy esünk ki!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16853 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kicsipest írta:Én egyszerüen nem tudok elképzeli mást a továbbjutáson kívűl. Ha az első meccs eredménye, valamint a szombati győzelem nem ad kellő lelki plusszt akkor nem tudom mi...
MEG KELL ŐKET VERNI!!!!
Így van. Viszont ez most tényleg Granten fog múlni javarészt. Ugyanis ha itthon elővesszük a gyengébbik taktikánkat, azaz 0-0-ra játszunk, akkor abból könnyen baj lehet. Lampard nagyon szép, hogy már visszatért az edzésekhez, s elhiszem, hogy nagyon szeretne a scouserek ellen pályára lépni, de szerintem még korai. Essien játszhat, szerintem ez nagy fegyvertény, másrészt pedig ott van, hogy a Poolnak nem nagyon megy a góllövés a Stamfordon, Torres is góljai 90%-át az Anfielden rúgta. DE: egy gólt bárki, bármikor képes találni ellenünk, erre jó példa a tabella elejétől a végéig a ManU, Pool, Arsenal, Everton, Wigan, Derby... szóval a ManU elleni harcossággal kell fellépni az első perctől fogva, és nekünk kell szerezni az első gólt. És ez még csak nem is nagy titok. Szóval Grantnek is tudnia kell, arról nem is beszélve, hogy ha tökölős játékkal mondjuk büntetőkre kerülne a sor, és ismét kiesnénk, Abra személyesen húzná nyársra az izraelit.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Bajnokok Ligája

#16854 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Szerintem is verjük meg. Ez önbizalmat adhatna a döntőre is..
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16855 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Én egyszerüen nem tudok elképzeli mást a továbbjutáson kívűl. Ha az első meccs eredménye, valamint a szombati győzelem nem ad kellő lelki plusszt akkor nem tudom mi...
MEG KELL ŐKET VERNI!!!!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Bajnokok Ligája

#16856 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Szerintem nem érdemes nagy következtetéseket levonni a pool hétvégi játékáról...mint ahogy mondtad,egyrészt mert nem a legerősebb kerettel álltak fel,másrészt meg tudjuk,h a bajnokságban enyhén szólva is gyatrák hosszú távon...
Az a gáz,h már most görcsbe rándul a gyomrom,ha szerdára gondolok...pedig csak hétfő van,mi lesz később :?: :roll: Félek tőlük...nem tom mi lesz,ha idén sem jutunk tovább rajtuk...sztem sírni fogok dühömben :oops: :D
KÉKnek lenni jó!!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16857 Hozzászólás Szerző: garbage »

ugyanaz a lényeg Nálatok is mint Nálunk, ne kapjatok gólt és akkor döntőbe vagytok. :wink: a pudli pihentetett hétvégén a birmingham már 2-0-ra is vezetett ellenük de kihozták 2-2-re büdös mákos pool fujj..a barca második sora játszott hétvégén ők is kikaptak, tehát mind a pool mind a barca legerősebb csapatát viszi majd a visszavágóra, viszont Nálatok tegnap nem nagyon volt pihentetés az alapemberek játszottak, kívéve Lampy, Nálunk meg Evra, Cr7, Tevez nem játszott Vidic, Rooney, Hargreaves megsérült...
Follow Follow...

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Bajnokok Ligája

#16858 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Reméljük hogy nem szakad meg a Bridge bevehetetlensége és döntetlen esetén nem lesz 1-1-nél több a gólok száma. :!:
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16859 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Persze-persze azért két lábbal még a földön járunk, és kielégszünk egy 0-0-ával is...másrészről igaza van Straboo-nak, a pool ellen van törlesztenivalónk...komolyan én 2 évig azt hittem ők a mumusaink hogy már megint nem vagyunk ott a végén, miattuk. De most minden eddiginél közelebb vagyunk hozzá, és az imádott Bridge-en kell nekik bizonyítaniuk :!: Azért nem lesz könnyű dolguk.
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16860 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én sem azt mondtam mondtam, hogy 0-0-át szeretnék! Pusztán azt, hogy a lehető legnagyobb boldogsággal fogadnám el ezt az eredményt, ha végre sikerülne nemzetközi szinten is maradandót alkotni! :)

Válasz küldése