Andre Villas-Boas

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
PeterG
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 12:33
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Wise

Re: Andre Villas-Boas

#1681 Hozzászólás Szerző: PeterG »

http://www.fourfourtwo.hu/interju/web-e ... illas-boas" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt egy magyar AVB interjú akit érdekel :)

tru23

Re: Andre Villas-Boas

#1682 Hozzászólás Szerző: tru23 »

ParanoidAndroid írta:http://eurosport.yahoo.com/06102011/58/ ... ergie.html

Buck: "AVB lehet a mi Fergienk"
Ámen, hol lehet aláírni?

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Andre Villas-Boas

#1683 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://eurosport.yahoo.com/06102011/58/ ... ergie.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Buck: "AVB lehet a mi Fergienk"
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Andre Villas-Boas

#1684 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:
AwayRoller írta: CA is rotalt rendesen az elso szezonjaban, aztan beleszurkult o is es a jatekosok is.
CA a felállást is rotálta minden héten, ez volt a nagyobb baj. AVB-nál lehet tudni, hogy 4-3-3 lesz és abban elhelyezi a játékosokat...

Igen, és ez elég jól követhető folyamat volt. Én majdnem minden felkészülési és tétmeccset láttam idén, és nagyjából mostanra kikisérletezgette André, hogy melyik poszton ki a legjobb. Az első két fordulóban Kalou kezdett, azóta nem is játszott szinte. Kipróbálta a 4-4-2-őt is(talán a Norwich ellen), és nem is volt könnyű az első pár forduló, de eljutottunk oda, hogy nagyjából megvan a jól összerakott védelem, középpályán is mindenkinek megvan a posztja, és a Sturridge - Mata szélsőpáros is egyre többet játszik együtt.

Az utóbbi két meccs alapján is jó úton haladunk, a játék is egyre jobb, az eredmények is jönnek, úgyhogy nem lehet panaszunk Andréra.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Andre Villas-Boas

#1685 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: CA is rotalt rendesen az elso szezonjaban, aztan beleszurkult o is es a jatekosok is.
CA a felállást is rotálta minden héten, ez volt a nagyobb baj. AVB-nál lehet tudni, hogy 4-3-3 lesz és abban elhelyezi a játékosokat...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Andre Villas-Boas

#1686 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta:Észrevettétek, hogy Boas mennyit rotál? (utsó 3 meccsen mindig más kp-val álltunk fel, de DL és Iva is rendszeresen cseréli egymást és vannak változtatások azért a csatársorban is)...
CA is rotalt rendesen az elso szezonjaban, aztan beleszurkult o is es a jatekosok is.
A rotacio mellett a nagy pozitivum AVB mellett hogy kepes a jatekosok fejeben rendet rakni. Eloszor Torres, most pedig lsd. Lampard. Kalou fejeben nincs amit helyre rakni mert oda esz is kellene :mrgreen:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Andre Villas-Boas

#1687 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Észrevettétek, hogy Boas mennyit rotál? (utsó 3 meccsen mindig más kp-val álltunk fel, de DL és Iva is rendszeresen cseréli egymást és vannak változtatások azért a csatársorban is) És nem azért, mert nem jönnek az eredmények és változtatni kell, vagy mert gyengébb egyik vagy másik játékos (na jó, talán ilyenre azért van példa), hanem mert olyan mély a keret sok poszton, hogy megengedhetjük magunknak. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára egyik edzőnknél. Ezáltal frissek maradnak a játékosok és játékban is lesznek, ergo ha csereként be kell ugrania mondjuk DL-nek Iva helyére egy rangadón, akkor simán le fogja hozni a meccset különösebb hiba nélkül, mert játékban van. Zseniális!

Az pedig külön öröm, hogy igazi csapatként funkcionál együtt idén az együttes, ezt mutatja, hogy nálunk szerzett a legtöbb ember gólt.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1688 Hozzászólás Szerző: chiedis »

kiskacsa08 írta:http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/15135672.stm
André Dakarozni akar. :)
Nem kéne elveszíteni végre a jó edzőnket
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Andre Villas-Boas

#1689 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/15135672.stm" onclick="window.open(this.href);return false;
André Dakarozni akar. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Andre Villas-Boas

#1690 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Összességében elégedett vagyok eddig AVB-vel. Most úgy érzem, hogy jó kezekben van a csapat, de azért nem annyira mesés minden. Tisztán látszik, hogy a támadójáték megöli a védekezést. Nagyon gyenge a védelem és ezen változtatni kéne mihamarabb, mert ilyen védelemmel nem sok jót jósolok a BL-be. Nekem még mindig hiányzik a kreativitás a kp-ről, de ez nem jelenti azt, hogy rögtön igazolni kell. Bátrabban kell hozzányúlni Josh-hoz és akkor valószínűleg meglenne a kp-n az a kreativitás amiért sírok már elég régóta. Télen azért 1-2 játékost eltudna még viselni ez a keret, mint pl egy klasszis jobbszélsőt.

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Andre Villas-Boas

#1691 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

chelseaforce írta:André nem kapitulál
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra ezek a tökéletes válaszok! Szeretem ezt az embert! :)

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1692 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Andre Villas-Boas

#1693 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

örülök, hogy végre egy tökös edzőnk van. Teljes mértékben egyetértek vele, habár az eredményen ez nem fog változtatni. Azt meg kétlem, hogy újrajátszatnák a meccset... :roll:

http://www.chelseafanatics.hu/?p=3913" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Andre Villas-Boas

#1694 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

Juuuj, el is feledkeztem róla, pedig nagyon bírom a sajtókonfikat, köszi, hogy szóltál ;)
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#1695 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Ma sajtótájékoztató.
http://www.chelseafc.com/page/LivePress ... 68,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Andre Villas-Boas

#1696 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

http://www.chelseafanatics.hu/?p=3840" onclick="window.open(this.href);return false;

ez a beszéd!! ;))
Ohh Chelsea we love you..

Vicky7
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. július 17., szombat 17:03
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Andre Villas-Boas

#1697 Hozzászólás Szerző: Vicky7 »

Gereb írta:Néztem a Sunderland elleni meccset és egyszerűen lenyűgözött az ahogy együtt él a játékkal André...
Szökdécselt, guggolt, kiabált, mutogatott és ezt mind olyan intenzitással hogy valami elképesztő.
Persze Carlohoz képest :)
Igen engem is lenyűgözött! Látszik hogy teljes szívvel csinálja ezt az egészet! :) Viszont amit közben is megint említettek, Portoban már majdnem mindenki utálja, ez elégé idiotizmus szerintem. Azért megnéznék egy Porto-Chelsea meccset! :D
CHELSEA FC Real Madrid Y VIVA ESPAÑA!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Andre Villas-Boas

#1698 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Néztem a Sunderland elleni meccset és egyszerűen lenyűgözött az ahogy együtt él a játékkal André...
Szökdécselt, guggolt, kiabált, mutogatott és ezt mind olyan intenzitással hogy valami elképesztő.
Persze Carlohoz képest :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Andre Villas-Boas

#1699 Hozzászólás Szerző: laczze »

Boas mester még neki se állt komolyabban a szezonnak ti meg már kirugjátok a sok HA van lekdődő mondattal :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Andre Villas-Boas

#1700 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Amazing24 írta:
Pilgrim írta:AVB-nek min 1 FA kupát kell nyernie és min 2. helyen végezni a bajnokságba és min a 8 között lenni a BLbe hogy maradhasson. Tegyük fel nem nyer semmit de szépen játszunk és be van építve pár fiatal akkor Abra azt mondja neki hogy maradj még 1 évet. De ha sem a fiatalok,sem a szép játék sem a trófea(trófeák) nem jönnek akkor jövőre új edzőnk lesz és ebbe 100%-ig biztos vagyok.
Ez igaz,de szerintem már elég egy trófea nélküli szezon is, hogy elküldje Abra papa. Két egymáskövető szezonban nem nyernénk semmit, Abra utcalány ideges lenne és most már tényleg kirúgna szinte mindenkit. Abra rengeteg pénzt beleölt ebbe a klubba és türelmetlen, kellennek az eredmények,trófeák.
Boason hatalmas nyomás van. Tudja ő is hogy itt nem lehet játszadozni....nagyon sajnálnám ha Abra őt is kirúgná. Meg ha ki is rúgná ki jönne helyette? Talán Mourinho ha ebbe a szezonba megnyer mindent....

Lezárt