Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1601 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
AwayRoller írta:A hétvégi kezdő alapján én sem döbbennék meg, ha ma CHO-Pulisic duót látnánk, de az eddigi minta alapján az egyik vénünk kezdeni fog(a hot streakes Vilmos a tipp) :cry:
3 dolog biztos az életben: halál, adó, és hogy ha Willian gólt szerez, akkor hosszú hetekre bebetonozza magát a kezdőbe. Ettől még éppen lehet padon ma, de hogy fixen kezdőszélső lesz innentől, abban holt biztos vagyok :cry:
Szerintem csak átmeneti az ő játéka. Odoi mellett még tud játszani, de ha felépül RLC már jóval nehezebb dolga lesz bent tartania magát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#1602 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:A hétvégi kezdő alapján én sem döbbennék meg, ha ma CHO-Pulisic duót látnánk, de az eddigi minta alapján az egyik vénünk kezdeni fog(a hot streakes Vilmos a tipp) :cry:
3 dolog biztos az életben: halál, adó, és hogy ha Willian gólt szerez, akkor hosszú hetekre bebetonozza magát a kezdőbe. Ettől még éppen lehet padon ma, de hogy fixen kezdőszélső lesz innentől, abban holt biztos vagyok :cry:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1603 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én is inkább tenném a kezdőbe CHO-t vagy Pulisicet, de mivel az egyik csak nem rég tért vissza, a másik pedig egyáltalán nem élvezi Lamps bizalmát, marad Willian vagy Pedro. De Willian ugye kvázi gólt rúgott a hétvégi meccsen és láthatóan Lamps is bízik benne, erős a gyanúm, hogy ő fog kezdeni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1604 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A hétvégi kezdő alapján én sem döbbennék meg, ha ma CHO-Pulisic duót látnánk, de az eddigi minta alapján az egyik vénünk kezdeni fog(a hot streakes Vilmos a tipp) :cry:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1605 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Botond9797 írta:
Pityee írta:Újra BL, jó lenne nyerni. Tippek a kezdőre?

Enyém: Kepa, Azpi, Chris, Tomori, Alonso, Kanté, Jorgi, Kova, Mount, Abraham, Willian
Én is kb ilyemsire számítok, egy helyen változtatnék, Willian helyén megadnám az esélyt Pulisic-nek, vagy kezdhetne akár Odoi is ott. Az általad felvázolt védelem és középpálya egyértelműen a jelenlegi legerősebb, a Kanté, Jorgi, Kova, Mount négyes kifejezetten tetszetős. 8)
Pontosan. Willian helyere Odoi vagy pulisic. Ez egyertelmu. Marmint ha szeretnenk apolni a jovonket. (Jelenunket)

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Bajnokok Ligája

#1606 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta:Újra BL, jó lenne nyerni. Tippek a kezdőre?

Enyém: Kepa, Azpi, Chris, Tomori, Alonso, Kanté, Jorgi, Kova, Mount, Abraham, Willian
Én is kb ilyemsire számítok, egy helyen változtatnék, Willian helyén megadnám az esélyt Pulisic-nek, vagy kezdhetne akár Odoi is ott. Az általad felvázolt védelem és középpálya egyértelműen a jelenlegi legerősebb, a Kanté, Jorgi, Kova, Mount négyes kifejezetten tetszetős. 8)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1607 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
Szabi írta:A Sallóit mindig lehülyézik, meg hogy nagyképű (én bírom egyébként, legalább nem a sablont mondja)
OFF: Én is nagyon szeretem Sallóit meg Dodit is, jól kiegészítik egymást és szórakoztatók is a műsorok :D Ami vicces, hogy Lehel a legfiatalabb hármójuk közül, mégis talán ő a legbegyepesedettebb. Láttam azt a műsort amiről beszélsz, teljesen igaza van.
Én is szeretem a triójukat, a pénteki PL-magazint mindig megnézem. :D Nincs benne túl sok szakmaiság, de pont az adja a fogyaszthatóságát, hogy nagyon is szórakoztató, könnyed, laza hangulatú és többnyire érdekes témák vannak. Lehel valóban kicsit elszállt magától, de még elviselhető szerintem, én őt is kedvelem. :)
béla írta:Nekünk hány top klasszisunk van? 1, és kész. Nem könnyen pótolható játékosból is maximum 3-4. Arsenal ugyanez, csak nekik kettő klasszisuk van. Keret alapján azért oda kéne érniük a dobogóra
Pontosan ezért írtam, hogy számomra egyáltalán nem magától értetődő, hogy a legtöbb helyen őket fix harmadiknak rakták szezon előtt. Be kéne futniuk papíron dobogóra vagy BL-helyre, de én kicsit se leszek megdöbbenve, ha ez végül nem így lesz. Egy Aurier, Rose, Winks vagy Sissoko pont nem azok a játékosok, akiket olyan nagyon sajnálok, hogy nem nálunk kezdő emberek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1608 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Újra BL, jó lenne nyerni. Tippek a kezdőre?

Enyém: Kepa, Azpi, Chris, Tomori, Alonso, Kanté, Jorgi, Kova, Mount, Abraham, Willian
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1609 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:Nekünk hány top klasszisunk van? 1, és kész. Nem könnyen pótolható játékosból is maximum 3-4. Arsenal ugyanez, csak nekik kettő klasszisuk van. Keret alapján azért oda kéne érniük a dobogóra

Nagy balszerencséjük van, mert a City és a Pool történelmének egyik legjobb keretével és csapatával rendelkezik perpillanat, nulla esélyük van a 3. helynél jobbat elérni, azért ez baromira demotiváló lehet annak tükrében, hogy szvsz (hibáibal együtt is) a Spursnek is ez a valaha volt legjobb csapata és edzője.

Nekik is egyértelműnek kell lennie, hogy a 3. hely a realitás és akkor még van egy rahedli csapat aki beleköphet a levesbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#1610 Hozzászólás Szerző: béla »

Nekünk hány top klasszisunk van? 1, és kész. Nem könnyen pótolható játékosból is maximum 3-4. Arsenal ugyanez, csak nekik kettő klasszisuk van. Keret alapján azért oda kéne érniük a dobogóra

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#1611 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:A Sallóit mindig lehülyézik, meg hogy nagyképű (én bírom egyébként, legalább nem a sablont mondja)
OFF: Én is nagyon szeretem Sallóit meg Dodit is, jól kiegészítik egymást és szórakoztatók is a műsorok :D Ami vicces, hogy Lehel a legfiatalabb hármójuk közül, mégis talán ő a legbegyepesedettebb. Láttam azt a műsort amiről beszélsz, teljesen igaza van.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1612 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Sallóit mindig lehülyézik, meg hogy nagyképű (én bírom egyébként, legalább nem a sablont mondja), de teljesen igaza van abban, hogy a tavalyi az egy kifutott szezon volt a Spursnél, csak a szerencsének és a VAR-nak köszönhetik, hogy döntőzhettek a BL-ben, különben már a nyolc között kiestek volna és ugyanolyan szezonjuk lett volna, mint a korábbiak.

Idén alig nyernek meccset, számomra érthetetlen, hogy sokan miért veszik őket fixen a top4-be (szezon előtt se értettem, hogy a szakértők/megkérdezettek 80%-a odatette őket harmadiknak vagy negyediknek), én abszolút nem lennék ledöbbenve, ha mi és az Arsenal is előttük futna be. Nincs rossz keretük, aránylag mély és összeszokott, de kimondott top klasszisból van nekik (nyárig) 2-3 darab, a kezdőjük nagy része szerintem minőségi, de bőven pótolható emberekből áll.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1613 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezt csak úgy itt hagyom: Spuri - Bayern 2-7 :lol: :lol:

Halkan jegyzem meg, hogy Gnabry 4 gólt rúgott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1614 Hozzászólás Szerző: emsanya »

2017-ben azt nyilatkozta a srác, hogy az az álma hogy a PL-ben játszon a L**ds Unitedben.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#1615 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Krónikus térdproblémája volt az apjának, az a térdet ért talpalás csak az utolsó csepp volt a pohárban. Persze ettől még nem lesz szebb amit Keane csinált.
Igen, olvastam. De azt is, hogy Keane mozdulata szándékos volt, meg azt is, hogy Haland méh eljátszogatott volna azzal a rossz térdel is, de ez betette a kaput neki

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1616 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Krónikus térdproblémája volt az apjának, az a térdet ért talpalás csak az utolsó csepp volt a pohárban. Persze ettől még nem lesz szebb amit Keane csinált.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#1617 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:
Bubi írta:
cech19960320 írta:
Én bízok benne :) amúgy Haland messze nem biztos h a Unitedbe kerül, az apja mindent meg fog tenni ez ellen
Pár éve lenyilatkozta, hogy utálja az egész UTDt és az összes játékosát.
A pénz sok mindent megold.
Sok mindent, de mivel a top csapatok mind sorban fognak állni érte, kétlem h jó eséllyel indulna az a United, akinek az egyik játékosa szándékosan rúgta le úgy a fater h ketté tört a karrierje

Bandi
Hozzászólások: 2759
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#1618 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
Én bízok benne :) amúgy Haland messze nem biztos h a Unitedbe kerül, az apja mindent meg fog tenni ez ellen
Pár éve lenyilatkozta, hogy utálja az egész UTDt és az összes játékosát.
A pénz sok mindent megold.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1619 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
emsanya írta:
cech19960320 írta:Tudom srácok, tudom de Mekkora lenne nálunk ezzel. Csapattal mondjuk 3 év múlva :D
Hát nagy lenne. Lukakut viszonylag hasonlo szinten hoztuk el, csak őt elbasztuk.

De bízzunk Tammyban, mögé meg valami nyugdíjas is elég.
Én bízok benne :) amúgy Haland messze nem biztos h a Unitedbe kerül, az apja mindent meg fog tenni ez ellen
Pár éve lenyilatkozta, hogy utálja az egész UTDt és az összes játékosát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#1620 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta:
cech19960320 írta:Tudom srácok, tudom de Mekkora lenne nálunk ezzel. Csapattal mondjuk 3 év múlva :D
Hát nagy lenne. Lukakut viszonylag hasonlo szinten hoztuk el, csak őt elbasztuk.

De bízzunk Tammyban, mögé meg valami nyugdíjas is elég.
Én bízok benne :) amúgy Haland messze nem biztos h a Unitedbe kerül, az apja mindent meg fog tenni ez ellen

Válasz küldése