Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Játékosok

#15941 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Lol,azzal a Torres góllal jöttök védeni, amit ezen a szinten mindenkinek kötelező belőnie?(vs barca)
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15942 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Николаевич írta:Talán emsanya mondta, hogy adna még 2-3 évet Torresnek bizonyítani.

Szerintem inkább megérné 2-3 évig nyomni Lukakut. Közel sem világklasszis csatár még, de tud gólokat rúgni(3 van neki a PL-ben Torres 4 találatával szemben, jóval kevesebb játékperc alatt), és nagyon nagy játékos lehet belőle, aki hosszú évekig megoldhatja a gondjainkat.
És ráadásul ő imádja ezt a csapatot, míg a királylánynak mi csak egy újabb állomásnak számítunk.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15943 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Talán emsanya mondta, hogy adna még 2-3 évet Torresnek bizonyítani.

Szerintem inkább megérné 2-3 évig nyomni Lukakut. Közel sem világklasszis csatár még, de tud gólokat rúgni(3 van neki a PL-ben Torres 4 találatával szemben, jóval kevesebb játékperc alatt), és nagyon nagy játékos lehet belőle, aki hosszú évekig megoldhatja a gondjainkat.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#15944 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Bubi írta:Csak erdekessegkent, semmi jelentosege es nem szorszalhasogatas: Abban a pillanatban amikor elhuzta Valdes mellett, hosszan tolta meg, nem kellett volna sok, hogy elkurja... :)
Te azt a gólt láttad? Valdez 15méterre jött ki a kapujától, mikor eltolta mellette volt annyi idő és hely hogy gondolkozhatott azon hogyan fogja ünnepelni a továbbjutást.
We are the famous, the famous Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15945 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

emsanya írta:
dankodavid írta:
emsanya írta:Nektek nem a klub a fontos, ezekből tisztán lejön, hanem hogy minél többet nyerjünk. Igazoljuk le Chicarito-t vagy Busquets-et csatárnak, ha lőnek 20 gólt szezononként, kedvelni fogjátok őket is...
Biztos vagy te ebben?
Ezek alapján igen. Azokból a szavakból hogy "Profitáltunk belőle?" vagy hogy "ne áldozzuk be a csapat erdeményeségét" . Az se érdekel ha nem nyerünk semmit és még ő lesz a csatár 3 évig, akkor is a chelsea-nek szurkolok és boldogan emlékszem amikor a barca ellen a visszavágón elhúzta Valdes mellett a golyót...
Miért, te élvezed, hogy itt vergődik milliókért ez a kretén? Ez neked jó?

Én is szívesen emlékezek vissza ezekre, de ha nem hasznos a csapatom számára, akkor igenis adjuk el a büüdös francba. Ez pont, hogy azt jelenti, hogy a csapat eredményessége érdekel, a csapat érdekében kéne eltakarítani ezt a futballista-árnyékot. Ettől még nem vágyok minden jöttment patkányra, nekem az is megteszi, ha a Romelu-Feruz párossal megyünk neki a szezonnak. Ha működik, akkor jó, ha nem, akkor meg változtatni kell. Ez a kapcsolat két éve nem működik.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#15946 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Csak erdekessegkent, semmi jelentosege es nem szorszalhasogatas: Abban a pillanatban amikor elhuzta Valdes mellett, hosszan tolta meg, nem kellett volna sok, hogy elkurja... :)

Szerk: hulyeseget irtam, sorry, volt valamikor egy masik ilyen eltolos golja...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2012. november 4., vasárnap 17:07-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roberto Di Matteo

#15947 Hozzászólás Szerző: emsanya »

dankodavid írta:
emsanya írta:Nektek nem a klub a fontos, ezekből tisztán lejön, hanem hogy minél többet nyerjünk. Igazoljuk le Chicarito-t vagy Busquets-et csatárnak, ha lőnek 20 gólt szezononként, kedvelni fogjátok őket is...
Biztos vagy te ebben?
Ezek alapján igen. Azokból a szavakból hogy "Profitáltunk belőle?" vagy hogy "ne áldozzuk be a csapat erdeményeségét" . Az se érdekel ha nem nyerünk semmit és még ő lesz a csatár 3 évig, akkor is a chelsea-nek szurkolok és boldogan emlékszem amikor a barca ellen a visszavágón elhúzta Valdes mellett a golyót...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Roberto Di Matteo

#15948 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

emsanya írta:Nektek nem a klub a fontos, ezekből tisztán lejön, hanem hogy minél többet nyerjünk. Igazoljuk le Chicarito-t vagy Busquets-et csatárnak, ha lőnek 20 gólt szezononként, kedvelni fogjátok őket is...
Nekünk pont, hogy a klub a fontos, ezért nem tűrjük el Torres szerencsétlenkedését, akármilyen "cukifiú".
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Roberto Di Matteo

#15949 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem csak a legtobb szurkolonak, maganak a klubnak is az a legfontosabb a jovore tekintve, hogy minel tobb cimet nyerjunk. Anyagilag igy fogjuk tudni finanszirozni az egyebkent sok penzt felorlo jatekospolitikankat.

Torres jo volt az EBn, nalunk viszont sajnos gyenge. En aztmondanam neki, hogy a legjobb ha vagy elmegy Olaszorszagba, vagy vissza az Atleticoba.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15950 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

emsanya írta:Nektek nem a klub a fontos, ezekből tisztán lejön, hanem hogy minél többet nyerjünk. Igazoljuk le Chicarito-t vagy Busquets-et csatárnak, ha lőnek 20 gólt szezononként, kedvelni fogjátok őket is...
Biztos vagy te ebben?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roberto Di Matteo

#15951 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nektek nem a klub a fontos, ezekből tisztán lejön, hanem hogy minél többet nyerjünk. Igazoljuk le Chicarito-t vagy Busquets-et csatárnak, ha lőnek 20 gólt szezononként, kedvelni fogjátok őket is...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékosok

#15952 Hozzászólás Szerző: Mister »

edeskeves írta:
Mister írta:Ők lőttek 3 gólt, utcalány nagy eredmény,főleg azzal a 2 Írországnak betaláltal... woww....flap-flap Torres flap-flap.....

Torres,Balotelli,Gomez,Mandzukic,Ronaldo,Dzagojev
Úgy mondod, mintha vmi megye2es csapatnak lőtte volna, kint voltak az EB-n, nem lőhetett gólt Angliának, akikkel nem játszottak... Torres kapta, mivel ő játszotta a legkevesebb időt ezek közül :)
Azon a szinten az is...Ohh,és vajon miért nem volt alap kezdő??Mert olyan jó?

Olyan elvakultan véditek.Ami volt az volt,elmúlt.Már nem a régi,és itt nem is lesz az.Az,hogy néha betalál szökő évente nektek pont elég.Közben az impotenciája gólok hiányát eredményezi,ami pontok vesztéséhez vezethet,ami pedig a kupák nyeréséhez fontos.Most épp kiegyensúlyozza a k.pálya hatékonysága,de látható mi van akkor mikor nekik nem megy. Nehogy már Cahill vagy Iva legyen a házi gólkirály....
One Life,One Love,One Club

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15953 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mister írta:Ők lőttek 3 gólt, utcalány nagy eredmény,főleg azzal a 2 Írországnak betaláltal... woww....flap-flap Torres flap-flap.....

Torres,Balotelli,Gomez,Mandzukic,Ronaldo,Dzagojev
Úgy mondod, mintha vmi megye2es csapatnak lőtte volna, kint voltak az EB-n, nem lőhetett gólt Angliának, akikkel nem játszottak... Torres kapta, mivel ő játszotta a legkevesebb időt ezek közül :)

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#15954 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

emsanya írta:Nagyon nehéz kérdés ez, és igazatok van mindenben, impotens az ember (jelenleg nincs középcsatárunk). De egyszerűen még várni kell, legalább 2-3 évet. Lehet ha érzi a bizalmat, beindul. És rengeteg pénzt öltünk most is átigazolásokba, Falcao mondjuk meg sztem ismét csak premier league rekord pénzért vehető meg. Aztán jön az átok, hogy nálunk a sztárcsatárok meghalnak. Én ezért bíznék még benne, nincs más választás...
Hát ebből egyetlen mondattal értünk sokan egyet és az egyértelműen az első!!!
A többivel nem tudom mire gondolsz milyen bizalomhiány idén az összes meccsen kezdett, Robbie úgy védi mintha cukorból lenne.
Azt meg, hogy mire várjunk 2-3 évet meg egyáltalán nem tudom értelmezni max. úgy ha Lukakut visszahívjuk és Sturridge-al felváltva játszanak mert bennük még van remény még lehet belőlük minőségi csatár, Torresből chelseabe már nem lesz...
Az Eb meg nyáron volt és látjuk, hogy nem lehet abból megélni nem tudott elég önbizalmat szerezni ahhoz amennyire szüksége lett volna!!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékosok

#15955 Hozzászólás Szerző: Mister »

edeskeves írta:
Mister írta:
marknagy írta: Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
Ezt ugye te se gondolod úgy,hogy ettől most überbrutáldurva kemény? Igen az lett,de ott se csinált semmit se...
Nem csinált semmit, csak annyi gólt rúgott, amennyivel megnyerte a címet. Ennyi elég volt szerintem.
Ők lőttek 3 gólt, utcalány nagy eredmény,főleg azzal a 2 Írországnak betaláltal... woww....flap-flap Torres flap-flap.....

Torres,Balotelli,Gomez,Mandzukic,Ronaldo,Dzagojev
One Life,One Love,One Club

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#15956 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dankodavid írta:Ott is akkor, amikor már eldőlt minden. Te nyugodtan verd ki rá, engem nem hoz lázba. De megkérdezném, hogy ettől ő jobb lett a Chelseaben? Hm? Profitálunk belőle? Mert ha nem, akkor eddig érdekelt a dolog.
Arról nem ő tehet, hogy 2-0-nál állt be. Nem profitálunk, csak van amit el lehet ismerni, még, ha utálod is. 10 év mulva visszanézik a statisztikát, nem azt fogják nézni, hogy kik ellen lőtte, meg mikor, hanem 2012 EB gólkirály: Fernando Torres.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15957 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ott is akkor, amikor már eldőlt minden. Te nyugodtan verd ki rá, engem nem hoz lázba. De megkérdezném, hogy ettől ő jobb lett a Chelseaben? Hm? Profitálunk belőle? Mert ha nem, akkor eddig érdekelt a dolog.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#15958 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dankodavid írta:
marknagy írta:
Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
3 góllal, amiből kettőt Írországnak lőtt :D Most kell hasra esni, vagy ráér később is?
Igen, egyet meg a döntőben, meg egy gólpassz Mata-nak :wink: nem kell hasraesni.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15959 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mister írta:
marknagy írta:
Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
Ezt ugye te se gondolod úgy,hogy ettől most überbrutáldurva kemény? Igen az lett,de ott se csinált semmit se...
Nem csinált semmit, csak annyi gólt rúgott, amennyivel megnyerte a címet. Ennyi elég volt szerintem.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15960 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

marknagy írta:
Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
3 góllal, amiből kettőt Írországnak lőtt :D Most kell hasra esni, vagy ráér később is?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése