Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#15901 Hozzászólás Szerző: marknagy »

lazaac írta:ha mondjuk a marknagy nevű tag meggyőzné a dankodavid nevű illetőt,hogy Torres tuti,és ezentúl ő is ezt írná orrba-szájba jobb lenne bármi is??
Dankot soha az életbe nem tudnám rávenni erre :lol: Ez csak a legmerészebb álmainkban fordulhatna elő :D Egyébként sem az a cél hogy mindenki úgy lássa a dolgokat ahogy egy ember, hanem az hogy kialakuljon egy objektív vélemény, ne csak egy oldalról közelítsünk meg dolgokat hanem nézzünk mögé a dolgoknak. Erre jó az ha több ember leírja a véleményét, persze úgy hogy közben hülyeséget nem ír.
We are the famous, the famous Chelsea!

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Játékosok

#15902 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Blueflag írta:
langidave írta:
Blueflag írta:Én, mint a Torres viták állandó szereplője, csak annyit tudok így a nap végére hozzátenni, hogy Pat326 gondolatát ...
Azért szerintem kapott jónéhány labdát, amikor 1az1-ben leblokkolt agyilag (most ezt az egész eddigi szezonra értem).
Persze, hibázott idén már nagyokat is, de értsd meg, amit mondok... egészen más hozáállással vagytok már. Ugyan annál a hibánál tavaly januárban az lett volna a reakció, hogy "gyerünk Torres a következőt belövöd!!", most meg az, hogy "a utcalány anyád te szőke díszbuzi, takarodj innen, hozzuk Falcaót!!!"... nekem csak ez nem tetszik. Senki se hibátlan, és kicsit csökkenthetnétek az elvárásaitokat, mert még 9 játékos szerezhez reálisan gólt a csapatban, nem csak Torres.
De az ő fő feladata a gól lövés és mondjuk egy mindent eldöntő utolsó pillanatban elhibázott ajtó-ablak után,kevesebb ember tudja azt gondolni,hogy "gyerünk Torres a következőt belövöd!!" mint hogy "a utcalány anyád te szőke díszbuzi, takarodj innen, hozzuk Falcaót!!!" De majd meglátjuk,mit hoz a jövő.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Játékosok

#15903 Hozzászólás Szerző: lazaac »

ZsoltiLuiz írta:
lazaac írta:Amúgy szerintem teljesen fölösleges ezen pörögni,hogy milyen volt régen és milyen most, Torres! Mindenki látja,hogy most mi a helyzet,mindenki tudja milyen volt,nem kell 100szor leírni. Bár ha valakinek ettől jobb,írja csak!
Azt mond már el nekem légyszíves, hogy miért pörgés az, hogyha a miértjét keresem annak, hogy miért ennyire szar Torres a régihez képest? Hogyha nem tudsz, akarsz tippelni, akkor ne írj ilyet, hogyha meg tudod, akkor várom a válaszodat.
És ha megtudod,sokkal jobb lesz neked? Vagy a Chelseanek? mi a terved? Erre szépen rájössz,aztán írsz egy üzit Fernandonak,hogy mi a probléma és ő ennek hatására bomba formába kerül?

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#15904 Hozzászólás Szerző: adee93 »

ZsoltiLuiz írta:
Blueflag írta:Komolyan, minden gól nélküli meccse után úgy basztatjátok, mintha a klublegenda Drogba 341 meccsen 341 gólt szerzett volna, pedig a felét se. (Egyébként az ő első 2 éve legalább ilyen szar volt, de hagyjuk...)
Drogbával szemben, nem voltak olyan elvárások mint Torressel szemben. Drogba egy sokkal gyengébb bajnokságból jött, míg Torres a spanyol után az angolban is lőtte a gólokat. Én csak a magyarázatot keresem, akinek van valami tippje várom nyugodtan, hogy szerinte mi okozhatta ezt a mélyrepülést.
Talán az lehet az oka hogy a Liverpoolnál sokszor volt sérült és azok után nem tudta már visszanyerni régi formáját.
Blue is the Colour

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Játékosok

#15905 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Sheenka írta:
lazaac írta:Amúgy szerintem teljesen fölösleges ezen pörögni,hogy milyen volt régen és milyen most, Torres! Mindenki látja,hogy most mi a helyzet,mindenki tudja milyen volt,nem kell 100szor leírni. Bár ha valakinek ettől jobb,írja csak! De az edző dönti el,hogy őt játszatja vagy a jamaicait.(Mondjuk nem győzött meg). Nekünk nincs beleszólásunk és nem is lesz ebbe,ha szar a csapat vagy az XY,akkor azt kell néznünk és szeretni,vagy nem,de ennek,hogy itt próbáljátok egymást meggyőzni a saját magatok igazáról,hogy egy idegen ország, idegen csapatának méreg drága csatára jó lenne vagy nem,na ennek totál nincs értelme....
Nem akarok senki bántani,de inkább menjetek el piálni vagy belőni magatokat,mert még az is jobb mint ez... Vagy menjetek el szakkommentátornak és akkor pénzért beszélhetnétek a semmiről!
Ja, de akkor mire van a Chelsea fórum amire te is regisztráltál?
Bármire,aminek van haszna is... Pl: aki tud angolul,lefordíthat cikkeket,interjúkat, stb...
Meg nincs azzal bajom,ha leírják a véleményeket,játékosokról,vagy csapatokról vagy bármi,mert sok jó és új dolgot hallok,tehát nekem nem a fórummal van bajom,mert jó,de ez a mindenáron megakarják győzni egymást dolog totál megőrjít,ha mondjuk a marknagy nevű tag meggyőzné a dankodavid nevű illetőt,hogy Torres tuti,és ezentúl ő is ezt írná orrba-szájba jobb lenne bármi is??
Vagy szerintetek Di Matteo feljön néha-néha ide és elolvassa az okfejtéseteket? Mert ha igen,én kérek elnézést!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15906 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

langidave írta:
Blueflag írta:Én, mint a Torres viták állandó szereplője, csak annyit tudok így a nap végére hozzátenni, hogy Pat326 gondolatát ...
Azért szerintem kapott jónéhány labdát, amikor 1az1-ben leblokkolt agyilag (most ezt az egész eddigi szezonra értem).
Persze, hibázott idén már nagyokat is, de értsd meg, amit mondok... egészen más hozáállással vagytok már. Ugyan annál a hibánál tavaly januárban az lett volna a reakció, hogy "gyerünk Torres a következőt belövöd!!", most meg az, hogy "a utcalány anyád te szőke díszbuzi, takarodj innen, hozzuk Falcaót!!!"... nekem csak ez nem tetszik. Senki se hibátlan, és kicsit csökkenthetnétek az elvárásaitokat, mert még 9 játékos szerezhez reálisan gólt a csapatban, nem csak Torres.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Játékosok

#15907 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

lazaac írta:Amúgy szerintem teljesen fölösleges ezen pörögni,hogy milyen volt régen és milyen most, Torres! Mindenki látja,hogy most mi a helyzet,mindenki tudja milyen volt,nem kell 100szor leírni. Bár ha valakinek ettől jobb,írja csak!
Azt mond már el nekem légyszíves, hogy miért pörgés az, hogyha a miértjét keresem annak, hogy miért ennyire szar Torres a régihez képest? Hogyha nem tudsz, akarsz tippelni, akkor ne írj ilyet, hogyha meg tudod, akkor várom a válaszodat.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#15908 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

lazaac írta:Amúgy szerintem teljesen fölösleges ezen pörögni,hogy milyen volt régen és milyen most, Torres! Mindenki látja,hogy most mi a helyzet,mindenki tudja milyen volt,nem kell 100szor leírni. Bár ha valakinek ettől jobb,írja csak! De az edző dönti el,hogy őt játszatja vagy a jamaicait.(Mondjuk nem győzött meg). Nekünk nincs beleszólásunk és nem is lesz ebbe,ha szar a csapat vagy az XY,akkor azt kell néznünk és szeretni,vagy nem,de ennek,hogy itt próbáljátok egymást meggyőzni a saját magatok igazáról,hogy egy idegen ország, idegen csapatának méreg drága csatára jó lenne vagy nem,na ennek totál nincs értelme....
Nem akarok senki bántani,de inkább menjetek el piálni vagy belőni magatokat,mert még az is jobb mint ez... Vagy menjetek el szakkommentátornak és akkor pénzért beszélhetnétek a semmiről!
Ja, de akkor mire van a Chelsea fórum amire te is regisztráltál?

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#15909 Hozzászólás Szerző: langidave »

Blueflag írta:Én, mint a Torres viták állandó szereplője, csak annyit tudok így a nap végére hozzátenni, hogy Pat326 gondolatát ...
Azért szerintem kapott jónéhány labdát, amikor 1az1-ben leblokkolt agyilag (most ezt az egész eddigi szezonra értem).

Mindegy végülis, meddő ez a vita és már kicsit unom, még olvasni is unalmas. :? 10 forduló telt el de eddig többször láttam Torres nevét leírva szerintem mint bármi mást az életemben.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Játékosok

#15910 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Amúgy szerintem teljesen fölösleges ezen pörögni,hogy milyen volt régen és milyen most, Torres! Mindenki látja,hogy most mi a helyzet,mindenki tudja milyen volt,nem kell 100szor leírni. Bár ha valakinek ettől jobb,írja csak! De az edző dönti el,hogy őt játszatja vagy a jamaicait.(Mondjuk nem győzött meg). Nekünk nincs beleszólásunk és nem is lesz ebbe,ha szar a csapat vagy az XY,akkor azt kell néznünk és szeretni,vagy nem,de ennek,hogy itt próbáljátok egymást meggyőzni a saját magatok igazáról,hogy egy idegen ország, idegen csapatának méreg drága csatára jó lenne vagy nem,na ennek totál nincs értelme....
Nem akarok senki bántani,de inkább menjetek el piálni vagy belőni magatokat,mert még az is jobb mint ez... Vagy menjetek el szakkommentátornak és akkor pénzért beszélhetnétek a semmiről!

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Játékosok

#15911 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Blueflag írta:Komolyan, minden gól nélküli meccse után úgy basztatjátok, mintha a klublegenda Drogba 341 meccsen 341 gólt szerzett volna, pedig a felét se. (Egyébként az ő első 2 éve legalább ilyen szar volt, de hagyjuk...)
Drogbával szemben, nem voltak olyan elvárások mint Torressel szemben. Drogba egy sokkal gyengébb bajnokságból jött, míg Torres a spanyol után az angolban is lőtte a gólokat. Én csak a magyarázatot keresem, akinek van valami tippje várom nyugodtan, hogy szerinte mi okozhatta ezt a mélyrepülést.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti_6 2012. november 4., vasárnap 23:33-kor.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15912 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én, mint a Torres viták állandó szereplője, csak annyit tudok így a nap végére hozzátenni, hogy Pat326 gondolatát vázoltam fel a szezon előtt. 1 évet kell neki adni, az pedig még nem telt el. Komolyan, minden gól nélküli meccse után úgy basztatjátok, mintha a klublegenda Drogba 341 meccsen 341 gólt szerzett volna, pedig a felét se. (Egyébként az ő első 2 éve legalább ilyen szar volt, de hagyjuk...) Nincs olyan csatár, aki minden helyzetét belövi, úgy pedig még nehezebb, ha sokszor ki sem szolgálják. Például lófaszt nem kapott a Swansea ellen sem, sőt, az egyetlen ember volt, aki értelmes előrepasszt adott a társának.

Én is azt gondolom, hogy egyelőre bíznunk kell benne, legalább idén. Nincs rossz formában az elmúlt hónapokban, és ha 1 évig nem ekéztétek volna a médiával együtt, akkor most elégedettek lennétek vele, de nyílván nehéz átbillenteni a belső mérleget. Aki egyszer elásta magát, az kúúrva lassan emelkedik vissza, és ha Torres most hetekig csak mesterhármasokat rúgna, akkor is lennének arcok, akik előjönnének az előző hónapokkal, bár végülis így működünk. Pedig Torres idén lett elsőszámú csatár, idén alakult át a Chelsea játéka az alapoktól, és ha a liverpooli formája nem számít, akkor a RDM előtti sem. :)

A Barcában is eredménytelen lenne? A spanyol válogatottban azért teszi el minden második helyzetét. Imádom RDM-et, de abszolút nem tud egyelőre építkezni Torres erősségeire, Matán kívül gyakorlatilag soha senki nem indítja, aztán a meccs végén megy a fikázás, hogy nincs középcsatárunk. Szerintem meg nincs támadójátékunk, egyéni villanásokból és a "csodatriónk van" dumából viszont nem lehet majd mindig megélni.

Nem csak Torresnek kell elgondolkoznia, hogy mit csinál rosszul, de nem vitatom, hogy neki is.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#15913 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

lazaac írta:
Didier90 írta:De tényleg megnézitek Torres itteni goljait....csupa 100%os ziccer amit csak bekellett passzolni, leszámítva az idei golját amikor külsövel fölküldte a ficakba. Ezeket bátki betudná rugni, még Giroud is
Erre nem vennék mérget!
Gyors volt, erőszakos és magabiztos. Sajnos úgy látom, hogy már már csak az erőszakosság maradt meg, sajnos az sem mindig :( Kívánom, hogy támadjon fel, mert szeretem, de a látottak után úgy vélem, hogy ég és föld a különbség a "két Torres" között :(

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15914 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Fernando played well. But maybe we did not create enough chances for him today." by RDM
Maradjunk annyiban, hogy szerintem már ő is kurvára unja.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Játékosok

#15915 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

marknagy írta:Torresnek volt egy nagyon komoly (több hónapos, persze addig is voltak, de ilyen komoly még nem) sérülése a VB előtt, valószínűleg ez törte ketté azt a kiváló formát... emlékezzünk vissza Lampardra, kb. 3 hónapra dőlt ki ő vagy 2 éve, és azóta sem találja azelőtti formáját, sajnos :| Vannak fellángolásai, meg tavasszal a BL-ben világklasszis meccsei, de azt az állandó formát nem tudja mindig hozni mint azelőtt, és nem csak az öregség játszik nála közre, hanem ez a sérülés is valószínűleg. Egy komoly sérülés után talán már sohasem lehetsz olyan mint azelőtt voltál. :(
Persze, csak az a nem mindegy hogy egy 32- éves játékos hogy tudja visszanyerni a formáját sérülés után, vagy egy 26 éves.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Játékosok

#15916 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Didier90 írta:De tényleg megnézitek Torres itteni goljait....csupa 100%os ziccer amit csak bekellett passzolni, leszámítva az idei golját amikor külsövel fölküldte a ficakba. Ezeket bátki betudná rugni, még Giroud is
Erre nem vennék mérget!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15917 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

chiedis írta:Amúgy igen, 10' fordulópont volt neki, Pool utolsó szezonban sem volt veretes már (azért ellenünk duplázott, nem akárhogy) így a vezetőség a tényeket látva eladta 50-ért lazán. Év üzlete volt, vagyis nem mert 35 milliót kiadtak egy senkiért :D
Okés, de a 35 millás kiadás az már egy másik üzlet. A pool Torres eladásával története üzletét csinálta, ahogy a Chelsea a megvásárlásával, igaz ellenkező előjellel.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15918 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Amúgy igen, 10' fordulópont volt neki, Pool utolsó szezonban sem volt veretes már (azért ellenünk duplázott, nem akárhogy) így a vezetőség a tényeket látva eladta 50-ért lazán. Év üzlete volt, vagyis nem mert 35 milliót kiadtak egy senkiért :D
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15919 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:
BlueBlood1993 írta:1 gondolat tőlem Torreshez: látható volt már a 2010-es vébétől kezdve hogy valami történt vele. Ott annyira rossz volt hogy végül kikerült a kezdőből, majd a poolban ugyan nyomott még 1 tűrhető fél szezont, de akkor is látszottak már olyan jelek hogy valami nem okés vele. Nem talált vissza arra az útra, ahol tartott-és azóta se...sztem kiégett, láttunk már ilyet, ő azért nagyon korán az Atletico csk-ja volt, sztem kb 16 éves kora óta lehetett a felnőtt csapat tagja. Az azt jelenti, hogy 12 éve profi szinten nyomja. Van ilyen.
Torresnek volt egy nagyon komoly (több hónapos, persze addig is voltak, de ilyen komoly még nem) sérülése a VB előtt, valószínűleg ez törte ketté azt a kiváló formát... emlékezzünk vissza Lampardra, kb. 3 hónapra dőlt ki ő vagy 2 éve, és azóta sem találja azelőtti formáját, sajnos :| Egy komoly sérülés után talán már sohasem lehetsz olyan mint azelőtt voltál. :(

Azért az nem volt olyan komoly sérülés hogy egy 26 éves játékosnak kettétörje a karrierjét. 2009 december és 2010 februárja között volt partvonalon kívül, kicsit kevesebb mint három hónapig.

Lampard már akkor is 32 éves volt, szerintem nem a sérülése miatt nem hozza már a 2004 körüli önmagát.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#15920 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BlueBlood1993 írta:1 gondolat tőlem Torreshez: látható volt már a 2010-es vébétől kezdve hogy valami történt vele. Ott annyira rossz volt hogy végül kikerült a kezdőből, majd a poolban ugyan nyomott még 1 tűrhető fél szezont, de akkor is látszottak már olyan jelek hogy valami nem okés vele. Nem talált vissza arra az útra, ahol tartott-és azóta se...sztem kiégett, láttunk már ilyet, ő azért nagyon korán az Atletico csk-ja volt, sztem kb 16 éves kora óta lehetett a felnőtt csapat tagja. Az azt jelenti, hogy 12 éve profi szinten nyomja. Van ilyen.
Torresnek volt egy nagyon komoly (több hónapos, persze addig is voltak, de ilyen komoly még nem) sérülése a VB előtt, valószínűleg ez törte ketté azt a kiváló formát... emlékezzünk vissza Lampardra, kb. 3 hónapra dőlt ki ő vagy 2 éve, és azóta sem találja azelőtti formáját, sajnos :| Vannak fellángolásai, meg tavasszal a BL-ben világklasszis meccsei, de azt az állandó formát nem tudja mindig hozni mint azelőtt, és nem csak az öregség játszik nála közre, hanem ez a sérülés is valószínűleg. Egy komoly sérülés után talán már sohasem lehetsz olyan mint azelőtt voltál. :(
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése