Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4875
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#15661 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta:Ennyi közöd van akkor a focihoz, ha ezeket a játékosokat középszerű szaroknak nevezed...kár volt vitáznom veled Torresről, mostmár belátom.
Azt látsz be amit akarsz, de az ide érkező Sheva és Pizzaro, árakat, fizut és teljesítményt nézve, csak avval a bizonyos zsákkal volt több a sz*rnál... És ha erre avval jön valamelyikőtök, hogy Mou idején nem volt játékrendszerünk, a képébe röhögök.

Az, hogy a múltba ki mit csinált, kb annyit ér, mint a pool drukkerek siránkozása. Ők a múltba jók voltak... ki nem szarja le? Most hol állnak a tabellán? Nah, ez van.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3216
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#15662 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

telegdy írta: Te ne haragudj, de erre én már nem nagyon emlékszem... Év elején volt pár meccs, azóta inkább csak "vergődik", alibizik, elszórja a labdákat, elesik a semmiért... De lehet én emlékszem rosszul... Az előbbi kettő legalább egy-egy jó szezont futott nálunk. Nem arról van szó, borzasztóan hálás vagyok neki a tavaly év végén nyújtott "teljesítményéért" akkor még volt benne alázat.
Nyilván én sem a mostani Torresrről beszélek. A WBA ellen már tényleg nem látszott rajta, hogy akarna, de előtte az egész csapatból rajta lehetett a legjobban látni, hogy akar és küzd.
Николаевич írta:
Malouda és Bosingwa azért nem keveset tettek le az asztalra. Malouda sok gólt rúgott és sok gólpasszt adott a csapat színeiben, ha kellett akkor balhátvédként állt helyt fontos BL meccsen.

Bosingwának a súlyos sérülése keresztbehúzta az ígéretes karrierjét, de így os hős volt középhátvédként a Nou Campban, valamint a BL döntőben Iva helyén.


Nem tudom mi az a nagy csúszás-mászás amit Torres csinált, de közel sem tett le annyit az asztalra itt mint a két "szerencsétlen".
A franciát régebben kifejezetten kedveltem, nem is szoktam róla mocskolódni, egyszerűen csak nincs már helye a csapatnál. Bosingwa pedig egy fogalmatlan ember, nem is nagyon tudom futballistának nevezni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15663 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

koni0725 írta:
telegdy írta:Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//
Én pl egyikőjüket sem láttam térden csúszni meg vért izzadni a csapatért. Ha másért nem is, akkor ezért megérdemelne Torres egy minimális tiszteletet.

???

Malouda és Bosingwa azért nem keveset tettek le az asztalra. Malouda sok gólt rúgott és sok gólpasszt adott a csapat színeiben, ha kellett akkor balhátvédként állt helyt fontos BL meccsen.

Bosingwának a súlyos sérülése keresztbehúzta az ígéretes karrierjét, de így os hős volt középhátvédként a Nou Campban, valamint a BL döntőben Iva helyén.


Nem tudom mi az a nagy csúszás-mászás amit Torres csinált, de közel sem tett le annyit az asztalra itt mint a két "szerencsétlen".

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#15664 Hozzászólás Szerző: telegdy »

koni0725 írta:
telegdy írta:Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//
Én pl egyikőjüket sem láttam térden csúszni meg vért izzadni a csapatért. Ha másért nem is, akkor ezért megérdemelne Torres egy minimális tiszteletet.
Te ne haragudj, de erre én már nem nagyon emlékszem... Év elején volt pár meccs, azóta inkább csak "vergődik", alibizik, elszórja a labdákat, elesik a semmiért... De lehet én emlékszem rosszul... Az előbbi kettő legalább egy-egy jó szezont futott nálunk. Nem arról van szó, borzasztóan hálás vagyok neki a tavaly év végén nyújtott "teljesítményéért" akkor még volt benne alázat.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3216
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#15665 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

telegdy írta:Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//
Én pl egyikőjüket sem láttam térden csúszni meg vért izzadni a csapatért. Ha másért nem is, akkor ezért megérdemelne Torres egy minimális tiszteletet.
211! NEW RECORD!

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#15666 Hozzászólás Szerző: telegdy »

Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15667 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves: hát jó. Sok sikert a továbbiakhoz, nem akarom még egy kommentedet elolvasni, légyszíves te se reagálj az enyéimre.

edeskeves
Hozzászólások: 3151
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15668 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
edeskeves írta:
Николаевич írta:edeskeves tényleg nem hülye, csak az elfogultságot annyira mesterfokon űzi hogy azt már el sem hiszem. Arról nem is beszélve hogy a legtöbb ilyen vitát ő gerjeszti. (Ma is az ő kommentjeivel indult, pedig nem anyázott senki)
Ezt akkor nagyon benézted öreg, olvass csak vissza. Jött egy dailymail-es hír, amire ugrottak vagy 5en vagy alázó stílusban, vagy ujjongó jelekkel stb, erre írtam, hogy undorítóak ezek.
Csaknem beszélnék hülyeségeket a helyedbe..

Visszaolvastam, de sehol nem talàltam öt anyázó kommentek. Biztosan kitörölték a moderátorok :)

Mostanában inkább te vagy az aki szemét stílusban ír.
nagyon benézted öreg

Csaknem beszélnék hülyeségeket
Nem mondtam, hogy anyázó, hanem alázót írtam.
Megvédem magam, ha olyat húzol rám, amihez nem túl sok közöm van.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15669 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:
Николаевич írta:edeskeves tényleg nem hülye, csak az elfogultságot annyira mesterfokon űzi hogy azt már el sem hiszem. Arról nem is beszélve hogy a legtöbb ilyen vitát ő gerjeszti. (Ma is az ő kommentjeivel indult, pedig nem anyázott senki)
Ezt akkor nagyon benézted öreg, olvass csak vissza. Jött egy dailymail-es hír, amire ugrottak vagy 5en vagy alázó stílusban, vagy ujjongó jelekkel stb, erre írtam, hogy undorítóak ezek.
Csaknem beszélnék hülyeségeket a helyedbe..

Visszaolvastam, de sehol nem talàltam öt anyázó kommentek. Biztosan kitörölték a moderátorok :)

Mostanában inkább te vagy az aki szemét stílusban ír.
nagyon benézted öreg

Csaknem beszélnék hülyeségeket

edeskeves
Hozzászólások: 3151
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15670 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:edeskeves tényleg nem hülye, csak az elfogultságot annyira mesterfokon űzi hogy azt már el sem hiszem. Arról nem is beszélve hogy a legtöbb ilyen vitát ő gerjeszti. (Ma is az ő kommentjeivel indult, pedig nem anyázott senki)
Ezt akkor nagyon benézted öreg, olvass csak vissza. Jött egy dailymail-es hír, amire ugrottak vagy 5en vagy alázó stílusban, vagy ujjongó jelekkel stb, erre írtam, hogy undorítóak ezek.
Csaknem beszélnék hülyeségeket a helyedbe..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15671 Hozzászólás Szerző: chiedis »

OFF: Az a hülye állat aki kitalálta fórumon ezt a Rapunzel elnevezést. Nézem, ki ez ? Kire írjátok ? Kénytelen voltam leguglizni (nyilván nem volt gyerekszobám se Grimm mesék), elborult elméteket Disney táplálja a továbbiakban ! :D
Nyugodj bekeben Mister !

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15672 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hogy idézzelek: "Menj a picsába!" :D
Te meg még mindig nem érted, hogy ez nem speciális eset, mindenkit így kezelek, akit nem szeretek, ez van. Szarok rá, hogy ez most sértő-e, avagy sem, sokat nem tett ő azért, hogy tiszteljem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15673 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:Belőlem ezt pont a marknagy-féle "utolsó csepp véremig védem az édes kicsi Rapunzelt, mert olyan cuki a kis szőke fürtjeivel" hozzászólások áradata váltotta ki, meg a drága blogos kommentelőink hisztije. Nekem elegem van abból, hogy egy 50 milliós játékos esetében azon aggódjak, hogy most vajon mer-e kapura lőni, rendben lesz-e az önbizalma, dugott-e egy jót az éjjel? Nincs szükségem erre, és nagyon úgy tűnik, hogy már a klubnak és RDM-nek sincs, hála az égnek. Amíg itt volt DD, az volt az érv, hogy miatta nem tud érvényesülni. Most nincs, de továbbra sem képes a puncivakargatáson kívül bármi hasznosra. Mehet Isten hírével, nekem annyira fog hiányozni, mint a gonorrhea és a körömgomba.
A SE színvonalat pedig kibaszottul kikérem magamnak.
Megint nem tudtad rendesen összehozni a kommentet úgy, ahogy szerintem elvárható lenne. Biztos több lájkot kapsz, hisz már többen vagytok. Menj haza és verd ki magadnak. :D

Abszolút nem értitek, miről beszélünk. Bakker, én is megadom Torresnek a 4-es osztályzatot, ha annyit érdemel, de mikor beszéltem akár csak úgy róla, mint az idézett kommentben ez a homokos? Pedig még visszafogta magát, tud ő ennél is 100x bunkóbb lenni. :D Pedig csiszolható lenne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15674 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Egy-két ember kivételével senki sem anyázza Torrest, én úgy veszem észre hogy a többség normálisan tudja "szidni" a spanyolt.

A hermafrodita, szőke gci elnevezések tényleg szemétségek.. A Rapunzel más kategória, szerintem az egy jó poén, ha 25 gólnál járna már idén Torres én akkor is hívnám így. Nem ő az első játékos aki hülye becenevet kapott a fórumon.

edeskeves tényleg nem hülye, csak az elfogultságot annyira mesterfokon űzi hogy azt már el sem hiszem. Arról nem is beszélve hogy a legtöbb ilyen vitát ő gerjeszti. (Ma is az ő kommentjeivel indult, pedig nem anyázott senki)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15675 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Belőlem ezt pont a marknagy-féle "utolsó csepp véremig védem az édes kicsi Rapunzelt, mert olyan cuki a kis szőke fürtjeivel" hozzászólások áradata váltotta ki, meg a drága blogos kommentelőink hisztije. Nekem elegem van abból, hogy egy 50 milliós játékos esetében azon aggódjak, hogy most vajon mer-e kapura lőni, rendben lesz-e az önbizalma, dugott-e egy jót az éjjel? Nincs szükségem erre, és nagyon úgy tűnik, hogy már a klubnak és RDM-nek sincs, hála az égnek. Amíg itt volt DD, az volt az érv, hogy miatta nem tud érvényesülni. Most nincs, de továbbra sem képes a puncivakargatáson kívül bármi hasznosra. Mehet Isten hírével, nekem annyira fog hiányozni, mint a gonorrhea és a körömgomba.
A SE színvonalat pedig kibaszottul kikérem magamnak.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Játékosok

#15676 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Ez nem Torres Fc,hanem Chelsea Fc.
Már az is vicc,hogy lett mögé véve egy ilyen támadótrió,hogy na majd most....
Már előtte is teljesíteni kellet volna,Kalou,Malouda,Anelka-stul.
Egy 50 milliós csatárnak a hátán kéne vinnie a csapatott,semmiből gólokat lőnie,mikor senkinek nem megy a játék,neki mennie kéne,ne magyarázattok,hogy csak annyi a dolga,hogy ziccerbe hozzák azt bepasszolja.

Én nem hittem el mikor idejött Torres(2011 tél), még azt is mondtam az ismerőimnek,hogy Drogba mehet ahova akar, mert van 1 Torresünk.(utolag elég csúnyán rám cáfolt mind a kettő...)
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15677 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Edeskeves sem hülye, Marknagy sem, én sem, meg a többi Torres párti sem. Mi is tudjuk és látjuk, hogy az elmúlt másfél közös év nem az amerikai álom. Azonban attól függetlenül, hogy valaki mennyi gólt lő, szerintem elfogadhatatlan, hogy ilyen gusztustalan stílusban beszéljetek róla, és nekünk főleg ezzel van bajunk. Még mindig nem jutottatok el odáig, hogy ezt felfogjátok. Vagyis bocsánat, egyesek már igen, és azóta szitokszavak nélkül minősítik Torres gyenge teljesítményeit, amivel nincs is baj, maximum szomorúság övezi.

Miért nem tudtok kurvaanyázás nélkül megnyílvánulni? Vagy Torresnek hívni Rapunzel, szőke geci, hermafrodita stb helyett? Egyedül a Torrchenko volt némileg humoros, bárki is találta ki, az összes többi jelzőtök kritikán alul teljesített. És ne haragudjon rám senki, de menjen a büdös picsába az, akibe annyi értelem nem szorult, hogy egy Chelsea játékosról nem beszél így. Szerinted ettől nem vagy kevésbé szurkoló? Szerintem sem, de kevésbé normális azért bőven vagy, és a szurkolás alapjaihoz azért hozzátartozik, hogy a saját játékosunkért ilyen szinten álljunk ki. Ha egy MU drukker azt mondja, hogy ez a Torres egy világi szar, akkor nem vele röhögök, hanem belekötök egy MU játékosba, vagy megvédem Torrest, amennyire tudom.

Lehet, hogy elmegy januárban. Neki sem jött be a Chelsea csatárposztja, hosszú listára iratkozott fel. Akár elmegy januárban, akár nem, Torres egy világszerte bizonyított csatár. Bárhova megy, akár a Barcába, akár a Videotonba, biztos vagyok abban, hogy eredményes lesz, mert amikor nem Chelsea mez van rajta, akkor egy fantasztikus csatár. Valószínűleg senki nem tudja azt megindokolni, nálunk miért volt rossz... bizonyára nem csak az ő hibája, és nem is csak az edzőé, és nem is csak a Mata-Hazard-Oscar trió hibája, hanem egy bonyolult egyenlet, aminek a végén mindenki kaphatna egy adag lebaszást.

Továbbra is támogatni fogom Torrest, én ettől jobban érzem magam, nem fogom elküldeni a utcalány anyjába mert egy helyzetre nem érkezett jól, főleg amíg azt látom, hogy ha másik 8x jól helyezkedik, akkor 7x tuti nem adják le neki, ez tisztán látszik minden meccs összefoglalóján. És nem a WBA ellenire gondolok, ahol piszokszar volt, hanem a nagy átlagra, ahol a második bekezdés érvényesül. Az utolsó nagy monológom ez a Torres témában, mert már kurvára elegem van, hogy egyesek sültkrumpli méretű agyára nem lehet észérvekkel sem hatni. Akár megy, akár marad, amíg normális és jó hozzáállású játékos benyomását kelti, én nem fogom ilyen szinten meggyalázni, ahogy az itteni többség. Stretford End színvonal, nem kérek belőle köszönöm.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15678 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Tényleg nem jöttek be a nagy összegű, sztárként érkező támadók, de Falcao Ibrával és Drogbával kiemelkedik a világ labdarúgásából. Nehezen fog összejönni, hogy a kolumbiainak ne menjen.
Az egyébként jogos, hogy taktika nélküli szart nyomunk (védekezés egy vicc h ne csak támadást illessük) és h többet passzolhatna előre a trió. De mire összeérik a trió, addigra muszáj egy új támadót szerezni, mert ez tarthatatlan, hogy Cahill és Iva több gólt szerzett, mint Torres meg Stu összesen. Igaz a 2 angol csak csere jóformán, de így az összehasonlításnak kedvez.

Torresnek menni fog otthon az alibi spanyol védők ellen, lelkileg is helyrerázódik és sokunk szurkolni is fog neki, remééhetőleg itt is lesz gólszerzés nélküle. Jobb lenne neki, mert neki nem h a Chelsea nem való, már a PL sem. Suárez is lelép max 29 évesen ha nem előbb.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15679 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta: Vannak olyan játékosok akik nem hajtanak meg alibiznek, velük semmi problémátok nincs, mert kiskedvencek..

Mégis kire gondolsz? A támadószekcióból senkire nem lehet mondani, hogy alibizik. Oscar, Hazard és Mata nagyon jó teljesítményt nyújtanak, Moses is odateszi magát rendesen ha játszhat, Sturridge-re meg sok dolgot lehet mondani(önző, pontatlan, rosszul passzol, gyenge helyzetkihasználás), de azt hogy alibizik nem.

Amúgy érdekes, hogy nekirontasz itt mindenkinek, hogy milyen szurkolók vagyunk, hogy nem állunk Torres mögött. A klub mindig a játékos felett áll, legyen az Terry vagy akár Lampard (Torresnél meg főleg). Pont te vagy az aki már bárkit elküld az anyjába hogy megvédd őt.

Amúgy meg nem gondolom természetesen, hogy 30 évesen öreg lenne egy játékos. Ha jó teljesítményt tud nyújtani akkor miért ne játszhatna? De ha 26 és 29 éves kora között valaki nem képes jó teljesítményre akkor nem valószínű hogy már fog.

edeskeves
Hozzászólások: 3151
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15680 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Anelka témára is emlékszek, gólkirály lett és az volt a kifogás, hogy a többiek milyen szarok voltak,milyen gyenge év volt ez a PL-ben, Anelka fél méterről tud csak gólt rúgni (ami ugyanannyit ér, mint egy 30 méteres bomba, tudni kell helyezkedni) meg a többi. Úgyhogy, aki közutálatnak örvend, az csinálhat akármit.
Mellesleg a viselkedéséből adódóan lehetett utálni, az egy másik dolog.

Válasz küldése