Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14321 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Blueflag írta:És akkor megint 1 csatárunk van? Mekkora biznisz!!!
Majd szerzünk meg gyorsan valakit ezer megeri!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14322 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

És akkor megint 1 csatárunk van? Mekkora biznisz!!!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14323 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Petee írta:A Talksport szerint 22 millió fontot ajánlott a Liverpool Fernando Torres-ért!
egy ezressel meg is toldom, csak vigyék.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#14324 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Petee írta:A Talksport szerint 22 millió fontot ajánlott a Liverpool Fernando Torres-ért!
Annyiért mehet! Bár szerintem ott újra magára találna, szóval menjen inkább az Atleticoba.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#14325 Hozzászólás Szerző: Petee »

A Talksport szerint 22 millió fontot ajánlott a Liverpool Fernando Torres-ért!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14326 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Akkor mondjuk nem sírna a pofám állandóan egy darálós négerért, ha Lamps helyére Josht próbálná meg beépíteni a jövőre a csapatnál dolgozó 2-3 edző közül legalább kettő.. A srácba megérné belefektetni egy szezont, nézzük meg, hogy mit bír/tud, aztán ha nagy baj van, tudnak igazolni a nagyon okosak 2014-ben is.

CB-t pedig most, hogy Luiz feljebb lépett -remélhetőleg végelegesen- mindenképp kellene hozni, itt is csak egy elfogadható érvet látok arra az esetre, ha mégsem történne meg: egy fiatalt szánnak oda negyedik védőnek. Mondjuk Kalast. De ezt vegyük úgy, hogy le sem írtam, mert még a végén Roman eretneknek nyilvánít, és küldi a fekete autót...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14327 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Blueflag írta:Egyértelmű, hogy a középpályánkra kéne egy pár évvel ezelőtti Lampardhoz hasonló vezér. Csatárt és védőt sem igazolnék most, kapust meg végképp nem... persze lehet, hogy jövőre Bruyne, McEachran vagy Lukaku hozzátehet a színvonalhoz, ezért nem vásároljuk halomra magunkat, de egy embert akkor is elhoznék most télen.

Fellaini.
Szerintem nyáron egy védő sem ártana...Mert sokszor amit idén csináltak az botrány. Lehet José simán összerakná őket is, de egyelőre nem valami acélos a védelem.

Amúgy egyetértek középpálya nagyon hiányposzt, ha marad Lamps, ha nem... Fallaini nagyon jó lenne, de Vidal/Wanyama kettős bármelyikét szívesen látnám.

Mellesleg az vicc akar lenni, hogy Maloudat kölcsönadjuk a Villanak? Remélem marad itt a féreg és formán kívül igazol el, ha már csak ül itt és nem csinál semmit. (vagy a Villa fizetné a fizuja egy részét?)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14328 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blueflag írta:Egyértelmű, hogy a középpályánkra kéne egy pár évvel ezelőtti Lampardhoz hasonló vezér. Csatárt és védőt sem igazolnék most, kapust meg végképp nem... persze lehet, hogy jövőre Bruyne, McEachran vagy Lukaku hozzátehet a színvonalhoz, ezért nem vásároljuk halomra magunkat, de egy embert akkor is elhoznék most télen.

Fellaini.
Rá vártunk mindannyian, és lépett is volna mikrofonfej
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14329 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Egyértelmű, hogy a középpályánkra kéne egy pár évvel ezelőtti Lampardhoz hasonló vezér. Csatárt és védőt sem igazolnék most, kapust meg végképp nem... persze lehet, hogy jövőre Bruyne, McEachran vagy Lukaku hozzátehet a színvonalhoz, ezért nem vásároljuk halomra magunkat, de egy embert akkor is elhoznék most télen.

Fellaini.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14330 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Vitatkoztok a semmin, még egy nyomorék Milan is igazolni fog, persze h mi nem. A keret teljes és megfelelő. :|
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14331 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Drogbert írta:
mikel12 írta:Butland hova? Ott van Kurtoá, aki ha megtudná, komolyan megfontolná hogy lehet-e itt fényes jövője.Nem kell kapus..igazából jövőre én már nem is adnám kölcsön mert Turnbull nagyon sokat potyázik..
Turnbull helyebe.

Nem fog idejönni cserekapusnak, nincs is értelme idehozni az egyik legtehetségesebb angol kapust padra.

Viszont a kezdőbe sem férne be. Szerintem közel sem akkora ász a gyerek, kapja is a gólokat rendesen. Kurti egyértelműen a legjobb kapus a korosztályából, lassan szerintem világszinten a topba tartozik. Az Atletico-ban szenzációsan véd, 77 meccset húzott le, nyert Európa Ligát, és 1 egész alatt van a kapott gól/meccs átlaga.

Kevesebb gólt kapott idén, mint a világ legjobb kapusa(Valdes), és kiszorította a válogatottból Mignolet-et, akiről a PL-ben jártasak tudják hogy nagyon jó kis kapus. Szóval szerintem mindenképpen rá kell építenünk, idővel átadni neki a stafétabotot, mert Cech ideje lassan lejár. Tudom, hogy kapusoknál nem kor a 30, de Cech-nek azért volt pár sérülése pályafutása során, nem hiszem hogy nagyon sokáig védene még ilyen szinten.

Talán az lenne a legjobb ha a következő szezon végén, amikor valószínűleg Cole és Terry is távozik(Lampard talán még hamarabb) megadni a lehetőséget neki. Legyen még egy évet kölcsön, aztán vegye át a kaput 22 évesen úgy ahogy Cech is tette.(nem semmi hogy lassan tíz éve védi a kapunkat a sapkás)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14332 Hozzászólás Szerző: Chester »

Basszuk el az egyik legtehetségesebb angol kapus jövőjét azzal, hogy elhozzuk a cserepadra Cech mögé? Ennyit nem ér, Turnbull és Hilario tökéletes erre a posztra, Delacot vártam volna még Hilario helyett, de az a srác is eltűnt a süllyesztőben, meg az se biztos, hogy van munkavállalási engedélye. Akik most padon vannak nem rinyálnak, és arra az évi 5 meccsre bőven megfelelnek. És még ott van Blackman is mint padvárományos, egyszerűen nincs szükség kapusra.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14333 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

mikel12 írta:Butland hova? Ott van Kurtoá, aki ha megtudná, komolyan megfontolná hogy lehet-e itt fényes jövője.Nem kell kapus..igazából jövőre én már nem is adnám kölcsön mert Turnbull nagyon sokat potyázik..
Turnbull helyebe.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14334 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Butland hova? Ott van Kurtoá, aki ha megtudná, komolyan megfontolná hogy lehet-e itt fényes jövője.Nem kell kapus..igazából jövőre én már nem is adnám kölcsön mert Turnbull nagyon sokat potyázik..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14335 Hozzászólás Szerző: chiedis »

tru23 írta:Már megint...?
ő is egy wonderkid, problennyá ? :D
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#14336 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:chelsea youth scout ‏@chelseaythteam
The Swedish 15 years old defender Ali Suljic agreed to join Chelsea next season . he is described as one of the best young talent in Sweden
1 év szenvedés a tartlékoknál majd, aztán kölcsön játék valahol, majd holland első osztály középcsapatában stabil játékos, eladva...

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14337 Hozzászólás Szerző: Mister »

Pedig már kezdetem örülni,hogy valami Fellaini vagy valami értelmes dolog ..... Durr +1 cucc a padlásra...
One Life,One Love,One Club

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14338 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Oriasi igazolas, a jovo terryje, biztos, hogy megkapja majd a lehetoseget, masra mar nincs is szukseg!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Átigazolások

#14339 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Már megint...?
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14340 Hozzászólás Szerző: Chester »

chelsea youth scout ‏@chelseaythteam
The Swedish 15 years old defender Ali Suljic agreed to join Chelsea next season . he is described as one of the best young talent in Sweden

Válasz küldése