Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#14041 Hozzászólás Szerző: emsanya »

All eyes will be on Stamford Bridge and who Jose Mourinho will bring with him on his return to Chelsea. The Sun believes Wesley Sneijder is on Mourinho's shopping list.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#14042 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Előbb mondta, hogy várja a munkát Luizzal, most meg már el akarja adni :D . Ilyen híreket tényleg fölösleges belinkelni.
Why always me?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14043 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Drogbert írta:http://sulia.com/getfootballnews/f/4e02 ... ffec5914c9
Nem jol kezdi...ha ezek a pletykak igazak :(

Ezt a hülyeséget.. Nyilván el fog engedni két klasszis középhátvédet(akiket egyáltalán nem ismer, maximum láthatott csak játszani), és hoz a helyükre újakat. Abból aztán sok jó sülne ki.

Nyilván lesznek távozók(Torres plz!!), de csak miután megkezdődött a felkészülés és lenyomtunk egy-két meccset.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14044 Hozzászólás Szerző: Chester »

Luizt hiba lenne eladni, a faszságait egy José képes kinevelni, amúgy egy remek védő, Iva meg A legjobb védőnk, így kizárt, hogy távozik.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14045 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

putthelime írta:Nem hinném, hogy Iva helyét bármi is fenyegeti, nem véletlenül akarta Mou kétszer is Madridba csábítani.
Remelm, hogy nincs semmi valosag alapja es Luiz se menjen sehova es az ilyen Coentrao Khedira buzik tavol maradjanak a klubtol, mert jovore nem 6.-7. helyen akarunk vegezni hanem megnyerni a bajnoksagot.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14046 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem hinném, hogy Iva helyét bármi is fenyegeti, nem véletlenül akarta Mou kétszer is Madridba csábítani.
They do now.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14047 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

http://sulia.com/getfootballnews/f/4e02 ... ffec5914c9
Nem jol kezdi...ha ezek a pletykak igazak :(
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14048 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Ha Courtois nem jön, akkor veszünk egy kapust 2. számúnak, aztán mondjuk jövőre meg mehet lejjebb? Ez egy pénzkidobás csak, mivel egy JÓ kapust kell szerződtetnünk. Cech sem biztos, hogy sérülésmentes lesz a következő idényben és akkor egy bizonytalan kapus miatt gáz lehet.
Vissza kell hozni szerintem a belgát és a mostaniak közül egy lesz a 3-as számú, egy pedig leves. Tudom, többen leírtátok már, hogy kevés meccsen védene, de szerintem Cech sokszor bizonytalan és nem kizárt, hogy ha jobban tehermentesítve lenne, akkor visszatérne a tökéletes formája.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#14049 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Most, hogy hazatért José lehet találgatni kire számít, kit igazolna?

Kapus: Cech nyilván maradni fog, Courtois még egy évre atleticoba marad, 2. kapusra szükség lehet!
Védelem: nem várható nagy változás, Luiz is maradni fog szerintem
Középp.: De Rossi érkezéséről egyre több hír van amit el tudok képzelni plusz a Bölény Essien is visszatér papájával Madridból :D, Schürrle már szinte biztosnak tűnt de kit tudja mennyire volt José akarata
Csatársor: a legnagyobb kérdés, hogy José megpróbálja-e Lukakuval, Torres-el és Ba-val vagy mégis ráhajtunk Cavanira,
még Levandowski neve merült fel de ő bayernbe megy úgy néz ki...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14050 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lehet hogy megússzuk Schürrlét?

According to BILD #Bayer will not get #Aubameyang. Bad news for #Schurrle. My source told me today: #CFC will withdraw bid for him soon

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14051 Hozzászólás Szerző: putthelime »

frentzen írta:Remélem kacsa
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2250275" onclick="window.open(this.href);return false;
Szeretem ezeket a következetes cikkeket. Két hete még 100 millát költhetett Mou, mert épp nem volt semmi másról beszélni. Most belebegtették a Luiz - Barca dolgot, egyből megalapozzák visszamenőleg egy ilyennel, hogy Abra nem is akar pénzt adni, ezért meg kell lépni ezt a "trükköt".

Komolyan, Orwell, 1984.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14052 Hozzászólás Szerző: Chester »

Shady60 írta:megint tele leszünk négerrel nem mintha rasszista lennék csak zavar ha afrika fc-nek neveznek minket
Ez alapból nem lenne baj, csak nem Luizt kéne kipaterolni, hanem a latinosabb vonalat.

[bár akik most itt vannak meglepő módon szimpatikusak nekem, pedig az egyszerűbb, hajtós, főként vkp-kat és kk-kat szeretem elsősorban, de a triónk közül Hazard a Swanseas hülyegyerek lerúgásáért egyből kedvenc lett, Oscar pedig a hozzáállásával fogott meg, Mata annyira nem szimpatikus, de nélküle nem lennénk harmadikok. Luiz imádnivaló, Ramires egy negált brazil, Dave is ígéretes csak tanuljon meg beadni. Egyedül Romeu az, aki a latin kontingensből nem szimpatikus, viszont ő is jól játszik]

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#14053 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

frentzen írta:Remélem kacsa
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2250275" onclick="window.open(this.href);return false;

én is.. megint tele leszünk négerrel nem mintha rasszista lennék csak zavar ha afrika fc-nek neveznek minket
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14054 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Remélem kacsa
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2250275" onclick="window.open(this.href);return false;
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#14055 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

almos írta:
putthelime írta:Én is remélem, hogy jobb szélen Oscar helyett egy gyorsabb és lendületesebb embert látunk majd (akár házon belülről - egy feljavuló Mosessel, akár kívülről - Hulk? megoldva).
A kis brazil meg mehetne egy sorral hátrébb a pivot-ba, egy vkp mellé irányítani és egyben Lampardot tehermentesíteni.
Szerintem Oscar az egyik legjobban gyorsuló játékosunk és a végsebessége is kiemelkedő. Az a baj, hogy ő is inkább középen érzi otthon magát, de ez elmondható mind a 3 kreativ játékosunkról.
Gyors, meg minden, de nem szélső, legfőképpen azért mert viszonylag magasan van a súlypontja. Ezért kéne egy Schürrle, vagy De Bruyne-t megtartani, bár én úgy tudom, hogy a belga inkább középen szokott játszani.
Why always me?

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#14056 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

daw3 írta:Cech, Turnbull, Courtois
Azpi, Iva, Terry, Luiz, Cahil, Aké, Cole, Bertrand
Mikel, Essien, Rami, Lampard, Romeu, Mekicsrön
Moses, Marin, Oscar, Mata, Hazard, KDB
Torres, Ba, Lukaku
Benajun, Malouda, Hilario, Ferreira OUT.

Hátvédre szerintem nincs szükség, a védekező KP-ról szerintem valaki távozni fog. Essient kedveli Mourihnó szal szerintem Romeu vagy Mikel lesz az. Sajnálnám nagyon mindkettőt. Romeu szerintem elég jó játékos. Vedekezik is meg a támadásba is bele tud szólni. Mikel pedig tanár a posztján de a támadásban 0.

Marin! Ő egy nagy kérdés, mert úgy jött mint a német Messi, erre rosszabb mint Rudolf. Ha ő elmegy, akkor hozni kéne egy minőségi jobb szélsőt vagy kezdeni valamit De Bruynal.
Csatárposztot pedig én hagynám. Max Bát cserélném le, de akkor azt Rooneyra és 35misiért max.
Nem értek egyet. Turnbull ugye off, Blackman jó lesz 3.-nak, de szerintem hiba lenne Cech-t és Courtois-t is itt tartani, mindkettőnek kell a játék. Szerintem Courtois mehetne kölcsönbe (Atleti vagy PL), és valami Turnbullhoz hasonló cserekapust be kéne szerezni. Hátvédsor OK. Vkp érdekes kérdés, mert oda Luiz, Aké és talán KDB is jó, de én a maradék 5 játékost is imádom (ha azt vesszük, hogy Meki kölcsönbe megy), de szerintem jó lesz az úgy, pláne, hogy az 5-ből Essien és Romeu is sérülékeny. TKP-ra elférne még valaki Marin helyett. Rooney-nak még a gondolatától is kiráz a hideg, 1 éve szar, ráadásul méregdrága, Sheva 3 vagy Torres 2 lenne (ízlés szerint). Csatárposzton a Torres-Cavani cserének nagyon örülnék, Lukaku és Ba meg maradjon, mert a 3 csatár egyszerűen KELL, biztos tudnának eleget játszani. De amúgy biztos vagyok benne, hogy megint komoly igazolások lesznek, aminek most kivételesen nem örülök.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14057 Hozzászólás Szerző: bela2 »

almos írta:
putthelime írta:Én is remélem, hogy jobb szélen Oscar helyett egy gyorsabb és lendületesebb embert látunk majd (akár házon belülről - egy feljavuló Mosessel, akár kívülről - Hulk? megoldva).
A kis brazil meg mehetne egy sorral hátrébb a pivot-ba, egy vkp mellé irányítani és egyben Lampardot tehermentesíteni.
Szerintem Oscar az egyik legjobban gyorsuló játékosunk és a végsebessége is kiemelkedő. Az a baj, hogy ő is inkább középen érzi otthon magát, de ez elmondható mind a 3 kreativ játékosunkról.
Kiváló képességei vannak. Szerintem védekezni is tud. Még csak 22 éves. Neki most pont Mu-ra van szüksége a fejlődéséhez. Már ha játszik.

FireWhisper
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. augusztus 25., szombat 17:40
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#14058 Hozzászólás Szerző: FireWhisper »

daw3 írta:Cech, Turnbull, Courtois
Azpi, Iva, Terry, Luiz, Cahil, Aké, Cole, Bertrand
Mikel, Essien, Rami, Lampard, Romeu, Mekicsrön
Moses, Marin, Oscar, Mata, Hazard, KDB
Torres, Ba, Lukaku
Benajun, Malouda, Hilario, Ferreira OUT.

Hátvédre szerintem nincs szükség, a védekező KP-ról szerintem valaki távozni fog. Essient kedveli Mourihnó szal szerintem Romeu vagy Mikel lesz az. Sajnálnám nagyon mindkettőt. Romeu szerintem elég jó játékos. Vedekezik is meg a támadásba is bele tud szólni. Mikel pedig tanár a posztján de a támadásban 0.

Marin! Ő egy nagy kérdés, mert úgy jött mint a német Messi, erre rosszabb mint Rudolf. Ha ő elmegy, akkor hozni kéne egy minőségi jobb szélsőt vagy kezdeni valamit De Bruynal.
Csatárposztot pedig én hagynám. Max Bát cserélném le, de akkor azt Rooneyra és 35misiért max.
Cserekapus kellene mert Turnbull távozik, Courtois úgy is megy kölcsönbe, Blackman pedig egyszerűen nem elég jó még 2. számú kapusnak.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#14059 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Cech, Turnbull, Courtois
Azpi, Iva, Terry, Luiz, Cahil, Aké, Cole, Bertrand
Mikel, Essien, Rami, Lampard, Romeu, Mekicsrön
Moses, Marin, Oscar, Mata, Hazard, KDB
Torres, Ba, Lukaku
Benajun, Malouda, Hilario, Ferreira OUT.

Hátvédre szerintem nincs szükség, a védekező KP-ról szerintem valaki távozni fog. Essient kedveli Mourihnó szal szerintem Romeu vagy Mikel lesz az. Sajnálnám nagyon mindkettőt. Romeu szerintem elég jó játékos. Vedekezik is meg a támadásba is bele tud szólni. Mikel pedig tanár a posztján de a támadásban 0.

Marin! Ő egy nagy kérdés, mert úgy jött mint a német Messi, erre rosszabb mint Rudolf. Ha ő elmegy, akkor hozni kéne egy minőségi jobb szélsőt vagy kezdeni valamit De Bruynal.
Csatárposztot pedig én hagynám. Max Bát cserélném le, de akkor azt Rooneyra és 35misiért max.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#14060 Hozzászólás Szerző: almos »

putthelime írta:Én is remélem, hogy jobb szélen Oscar helyett egy gyorsabb és lendületesebb embert látunk majd (akár házon belülről - egy feljavuló Mosessel, akár kívülről - Hulk? megoldva).
A kis brazil meg mehetne egy sorral hátrébb a pivot-ba, egy vkp mellé irányítani és egyben Lampardot tehermentesíteni.
Szerintem Oscar az egyik legjobban gyorsuló játékosunk és a végsebessége is kiemelkedő. Az a baj, hogy ő is inkább középen érzi otthon magát, de ez elmondható mind a 3 kreativ játékosunkról.
LAMPARD#8

Válasz küldése