Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Marko95
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. január 13., szerda 19:08
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#13501 Hozzászólás Szerző: Marko95 »

Hamár a Bajnokok Ligája a téma ide is írnom kell. Sokan néztük biztos a Chelsea meccset és sajnos kikaptunk és ki is estünk. Én nem szomorkodom mert ha a Premier League-t megnyerjük akkor nincs baj és továbbá az FA kupa és is ott van. Személy szerint láttam a meccset és jómagam is az elején és a végén borzalmasnak találtam a Chelsea játékát , de a félidő közeledtével bizony belehúztak a fiúk. Érezték hogy nem kéne megállni de sajnos a bíró lefújta a félidőt és megállt a lendület , elkényelmesedtek a játékosok . De hogy Mourinho mit mondott az Internek mert ők meg mintha megfenyegették volna olyan szinten játszottak. Én nem jöttem rá , és nem is fogok . Jövőre viszont (meglátásom szerint) megnyerjük a döntőt és tényleg a Chelsea BL győztes lesz. Szóval én annyival foglalnám össze ezt a kicsit sem rövid üzenetet hogy MINDEN CHELSEA JÁTÉKOS ÉS SZURKOLÓ SOHA NE ADJA FEL MERT MINDIG VAN REMÉNY



Üdv Marko95

Randolph
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009. december 3., csütörtök 23:23
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#13502 Hozzászólás Szerző: Randolph »

Lampard játékából mintha kikoptak volna a nagy távoli bombák, ami régen az erénye volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9431
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#13503 Hozzászólás Szerző: Bubi »

specnaz: Ki utalta Robbent? En a vegen is imadtam azert amit tud, nem azert amit nyujt.
Tisztaban vagyok vele, hogy csirkelabu, onzo, es "egylabas", de nem lehet tole elvenni, hogy nagy hatassal volt a jateka az egesz csapatra.
Te vagy a vilagon elo egyetlen Chelsea szurkolo (szerintem), akinek nem tunt fol az, amit Robben jateka gyakorolt az egesz csapatra. Onzo volt, egy labas? O igy volt az aki, Robben, akinek teljesen egyedi a jateka, es ugy eredmenyes ahogy van... Ot nem lehet lekorlatozni..

Sztem egy epeszu ember sem gondolja azt, hogy o lenne a megoldas, hacsak nem cserelte mar le az izuleteit es a csontozatat valami ellenallobb anyagra... (persze en barmikor adnek erte 200 milkat a bayernnek, plusz kib@szasbol egy Anelkat ingyen, bonuszbol :P )

Tegnapi meccsrol:


Az abramovics era ota, ranieri utolso evet leszamitva, ebben a szezonban ereztem eloszor ugy, hogy vannak nalunk jobb csapatok. Penz van, a tamogatas megvan, minden megvan, talan tulsagosan jol is, mert szerintem itt nem CA volt a hibas, akarhogy is csereljen...
Egyszeruen ezek a jatekosok, a csapat nagy resze mar nem a regi. Kell a verfrissites, remelem nyaron lesz nagybevasarlas.

Ballack, Malouda, Joe C., Kalou, Anelka jo jatekosok, de szerintem naluk jobb kell. Nem eleg jok! Malouda tegnapi es az azelotti meccsen nyujtott teljesitmenye pazar volt, ennek ellenere en ugy gondolom, hogy nala is jobb kell.

Maloudanak es Colenak adnek meg egy szezont, hogy bizonyitsanak, Kalou mar megkapta a lehetoseget elegszer, nem sikerult neki. Ballack ugy is maradni fog, de en elkuldenem...

Lampardrol remego kezzel merek csak rosszat irni, de valljuk be, ennek a csavonak koze nincs a 3-4 evvel ezelotti Lampardhoz... Az az ember tamadott, folyamatosan szervezte a jatekot, nagy mennyisegu golokat lott, es folyamatosan veszelyeztetett...
Szerintem az o potlasan is ideje lenne elgondolkodni, de persze jovore pillerember!
Cechnek nem artana egy rivalis, mondjuk Akinfejev.

Nem nagyon tudok ujat irni a meccsrol, talan csak annyit, hogy hiaba fujta szet a biro a jatekot, egyszeruen gyengebbek voltunk az amugy szerintem atlagos internel. Barmelyik masik nagycsapat kifogja verni az intert, lefogadom.

Fel a fejjel, teljesozzel elore! A manu meg megy a BLben, nekunk mar csak a bajnoksag rizikos! Meg kell nyernunk, es remelem jovore is CA lesz a kispadon.

Ha van egy Essienunk, Ashley-nk, talan megnyerjuk...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#13504 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Egyszerű a dolog: mi nem csináltunk semmit, az Inter lőtt egy gólt s kiestünk. Az azért már nevetséges, hogy MUST WIN meccsen a második félidőben az Inter támad. Semmi elszántság nem volt a fiúkban, semmi akarás, s nem is mutattak semmit. Még néha-néha Malouda próbálkozott, de nem sok sikerrel.

Mostantól csak annak szurkolok, hogy ne a MU vagy a Barca nyerje a trófeát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#13505 Hozzászólás Szerző: misakd »

Hááát lehet a kiesés sok mindenre kenni
-sok sérült
-"remek" játékvezetés
-Mourinho személye

persze ezek is közrejatszotak de legjobban az hogy CA egy " gyáva " edző olyan aki nem mer soha nagyot huzni Anelka megint végigszenvedte a meccsett ,a utcalány sok tapasztalataval elbaszta amit jatekos elbaszhatott...

Egyébként Turnbull meg remekül helytallt szerintem

Nekem csak Essien és A.Cole hianyzik a sérültek közül

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#13506 Hozzászólás Szerző: Spring »

Gábor írta:
Spring írta:egyszerűen tegnap senki nem akarta megnyerni a meccset Malouda-n kívül
én azért még ide sorolnám alexot meg ivanovicot is...
drogba meg egy fantasztikus játékos,de amit ezen a meccsen csinált az undorító!!!
már mióta nem láttuk őt játszani???az igaz,hogy a gólokat rugdossa és ez a lényeg,de játszani már egy jó ideje nem láttam... :(
Most csak azt emeltem ki, akinek a támadásokban kellett VOLNA részt venni. Persze ők is idetartoznak, meg Zhirkov és Terry is, de nem a védőknek kell megnyerni a meccset
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#13507 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Spring írta:egyszerűen tegnap senki nem akarta megnyerni a meccset Malouda-n kívül
én azért még ide sorolnám alexot meg ivanovicot is...
drogba meg egy fantasztikus játékos,de amit ezen a meccsen csinált az undorító!!!
már mióta nem láttuk őt játszani???az igaz,hogy a gólokat rugdossa és ez a lényeg,de játszani már egy jó ideje nem láttam... :(
Farewell Didier!

Avatar
Lahm21
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009. május 22., péntek 7:58
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Shevchenko
Tartózkodási hely: Tárnok

Re: Bajnokok Ligája

#13508 Hozzászólás Szerző: Lahm21 »

Én abban bízom, hogy ezzel a meccsel/kieséssel "feloldozódnak" JM kötelékei a Chelsea-hez és nem ül tovább az "átok"... Mióta elment mindig volt egy kis feszültség, itt lebegett a fejünk fölött, de most visszalátogatott a Bridge-re és remélem lerendeztük a tartozásokat. Magukba szállnak a játékosok és menedzserek és elkezdi a klub élni saját életét, nem JM-s életét. Ancelotti is elkezdhet felépíteni valamit. Ámen.
Chelsea & Deutschland & Bayern forever!

edeskeves
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#13509 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

bartaa írta:enyi volt a CHELSEANEK pedig biztam bennük, hogy tovább mennek de a tegnapi meccs láttán sokat hibázott mind a két csapat de nem tudo mmár emgint enm adtak meg egy 11est se a múlt meccsen se ami 3hétel ezelőtt volt azon se már emgint ezért estünk ki mint tavaly a Rjörg vagy nem tudom hogy hívták azt a játékvezetőtt. :evil:
:D :D :D :D :D :D

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#13510 Hozzászólás Szerző: Spring »

CSZKA Moszkva - Olympiacos BL döntőt várok.

Most meg higgadt fejjel (bár tegnap sem voltam nagyon ideges) azt mondom, hogy nem szégyen kikapni az Inter-től, én a játékunk miatt voltam elkeseredve főleg, egyszerűen tegnap senki nem akarta megnyerni a meccset Malouda-n kívül, de ő egyedül 2 impotens társával (Drogba, Anelka) nem ért semmit.

Lampard egy utcalány passzot nem tud lábra adni, botrányosan játszott, mondjuk ez elmondható az egész szezonjáról, de az, hogy mekkora klasszis csak a statisztikája mutatja (16 gól, 13 gólpassz) még ilyen gyámoltalan játékkal is.

Anelka-nak nem megy, nem is vártam többet tőle, de más meg kijátszana a helyén? Joey? Aki még gólt sem lőtt az idei szezonban? Inkább nem. Talán Kalou kezdhetett volna helyette, de ez késő bánat.

Drogba-t sajnálom igazából, Mourinho nagyon jól tudta, hogy ha odarúgnak neki meg beszólogatnak akkor elszakad egyszer nála is a cérna, sajnos nem bírta tovább, és kiállították. Megjegyezném ez is nevetséges volt bírói részről, tisztán látszott, hogy Motta kezdte, én még amellett hogy leszedem a hátamról még egy jó nagyot belebasztam volna a k..ög fejébe, akkor már úgy is mindegy volt.

Ivanovic nem véletlen nem nagyon jött fel a szélen, 3 csatárral állt fel Mourinho, mindig ott volt a veszély, hogy lekontráznak (sőt mind kiderült egyszer sajnos sikerült is nekik), muszáj volt a 3 védő (Alex, Iva, terry) hátra.

Zhirkov játéka nekem nem tetszett, nem egy Ashley Cole valljuk be, talán 1 beadása volt, amit a legfelső lelátón ülő haverjának a fejére ment...

Ballack legalább tegnap harcolt, nem értem, hogy a többiek mért nem keményítettek be ezeknek a szarháziaknak, Motta meg Lució megérdemelt volna legalább egy olyan ütközést, hogy levegőt ne kapjon 10 másodpercig.

Nem igazán hibáztatnám Ancelotti-t, bár nem értem, hogy miért Zhirkov-ot hozta le, én Anelka-t kaptam volna le. Ballack - Joey csere is hülyeség volt, amikor Ballack lejött valahogy meg szűnt létezni a küzdés, és az Inter átvette a kezdeményezést, mint már mondtam Ballack-on kívül tegnap nem volt igazán 'tökös gyerek' a pályán tőlünk, aki kibasszon pár köcsögöt a partvonalon kívülre... Okosabb lett volna az Anelka-Joey csere.

Azért én gratulálok az Inter-nek, nem lettek szimpatikusak a szememben, de nagyon okosan játszottak. Mourinho meg nem hülye, tudja, hogy mi a gyengéje a Chelsea-nek, és ezeket ki is használta.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
bartaa
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 21:37
Kedvenc játékos: John Terry-Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Ruud Gullit

Re: Bajnokok Ligája

#13511 Hozzászólás Szerző: bartaa »

enyi volt a CHELSEANEK pedig biztam bennük, hogy tovább mennek de a tegnapi meccs láttán sokat hibázott mind a két csapat de nem tudo mmár emgint enm adtak meg egy 11est se a múlt meccsen se ami 3hétel ezelőtt volt azon se már emgint ezért estünk ki mint tavaly a Rjörg vagy nem tudom hogy hívták azt a játékvezetőtt. :evil:

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#13512 Hozzászólás Szerző: bihary »

hiaba jatszott volna essien ha ilyen fasz ancelotti meg a csatarok

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Bajnokok Ligája

#13513 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

albundy írta:Ha a bajnokságot megnyerjük attól nem változik semmi,mindig nem lesz bajnokok ligája siker,és nem mostanában lesz ahogy látom
Nem változik semmi??????? Miről beszélsz??????

Egy 105 éves klub megnyerné a 4. bajnoki címét...attól nem változik Neked semmi?
Kámoncselszí!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13514 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Amúgy szerintem ha Essien játszott volna akkor tuti továbbjutottunk volna. Mert ő pörgős, lendületes középpályás és nem félt volna távolról lőni! De ez csak saját vélemény!
Meg nem értem mostanság miért Drogba lövi a távoli szabadrúgásokat amikor Lampard és Alex (és esetleg Balllack) szerintem távolról jobban lőnek! (főleg Lampard mert Alexnek a tegnapi szabadrúgása nem volt valami jó...) Drogba inkább a közeli szabadrúgásokat tudja jól lőni!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#13515 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

tomi87 írta:Julio Cesar nagyon magabiztos!
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/in ... an-2020425" onclick="window.open(this.href);return false;
És tényleg sikerült neki megúsznia kapott gól nélkül :evil:
Chelsea The Pride Of London

bihary
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010. február 26., péntek 20:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#13516 Hozzászólás Szerző: bihary »

albundy írta:
Antifiu írta:Az hogy nem kell az első 10 percben gólt rúgni az nem azért volt mert CA úgy akarta. Azért nem sikerült mert a fél csapat (4/5-e) nem is tudott. Ez nem CA eltaktikázása volt, hanem a játékosok balfaszoskodása.


Így van,és tudhatták volna hogy az inter is találhat 1 gólt és talált is.Amúgy meg a szurkolótábor is elég néma volt,más stadionokban óriási hangulat van ilyen meccseken.Ha a bajnokságot megnyerjük attól nem változik semmi,mindig nem lesz bajnokok ligája siker,és nem mostanában lesz ahogy látom
annyi szurkoloi biztatas volt kb mint helyzet

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2309
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13517 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hát már hogyne változna, lenne egy újabb PL aranyunk, az most lenne a legjobb gyógyszer, + a FA Cup, és azt hiszem hogy elégedett lennék a szezonnal.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Bajnokok Ligája

#13518 Hozzászólás Szerző: albundy »

Antifiu írta:Az hogy nem kell az első 10 percben gólt rúgni az nem azért volt mert CA úgy akarta. Azért nem sikerült mert a fél csapat (4/5-e) nem is tudott. Ez nem CA eltaktikázása volt, hanem a játékosok balfaszoskodása.


Így van,és tudhatták volna hogy az inter is találhat 1 gólt és talált is.Amúgy meg a szurkolótábor is elég néma volt,más stadionokban óriási hangulat van ilyen meccseken.Ha a bajnokságot megnyerjük attól nem változik semmi,mindig nem lesz bajnokok ligája siker,és nem mostanában lesz ahogy látom

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3481
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#13519 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ballack lassan visszavonul, ő tökéletes lesz padozni, úgy mint belletti.
másrészt én tudom h. senki nem tehet róla, egyik kedvenc játékosom is, de essien kezd annyit sérült lenni mint a sok kritika érte Robben. szeretem imadom essien játékát, de ez most mi h. amikor kéne akkor nincs meg a megfelelő keretünk?
Még egyszer mondom se ő, se senki nem hibás ezért, csak mondom h. ez nonszensz...
Mikel jó játékos, de ballackkal egyetemben kevés, lampardon kivül senki gól erős középpályásunk nincs. egy Sneijder/kaka/fabregas kaliberű játékos nem ártana Mikel és a Ballack helyett.
egy ilyen játékossal jobbak lennének a csatáraink is, és nem a tegnapi drogba / anelkaból kell kiindulni, mert az szánalmas volt. sokat kaptak az arcukba az interesektől, de ez ilyen szinten könyörgöm ne legyen már kifogás...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#13520 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

szpecnaz írta:
Zsoca írta:Viszont amit írtál, hogy a szél kivételével minden rendben. Hát nem tudom, én Ballackot tuti elküldeném és a helyére vennek valami lendületes emberkét (Kaka? :D) középre. Szóval úgy pontosítanám, amit írtál, hogy a széleken (ebben mindenki egyetért szvsz) és középen a támadójátékot kell javítani.
Megvan ott a lendület essien személyében, csak a csóka sérült, jó attól még lehetne venni valakit...bár ha veszünk egy klasszis belső kp-t akkor ki fog padozni? Mert ha azt vesszük hogy a két szél adott és mondjuk lampard is...akkor?
Essien + új ember + Lampard. Esetleg. Bár igaz, akkor meg Essien lendülete veszik el, de én azt mondom, hogy ez vállalható áldozat, ha olyan embert hozunk, aki támadójátékban jobb mint Essien.

Válasz küldése