Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6809
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13481 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mezőnyfölény van, de helyzeteink nem nagyon...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2498
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#13482 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Eddig egesz biztato. Kovacic,Havertz es Ziyech rengeteget mozognak. Chilwell nagyon magasan jatszik, egyenlore eleg pontatlanul.

cech19960320
Hozzászólások: 3857
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13483 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Cappy írta: 2021. január 27., szerda 20:22
cech19960320 írta: 2021. január 27., szerda 20:13 igen, de ez lehet nagyon sok mindentől

-tisztább utasítások, jobban meghatározott szerepkörök, elvárások
-hirtelen fellángolás
-felszabadultság Lamps távozása után
-görcsösség nélküliség a "tiszta lap" miatt
-stb
-stb..
Persze, nyilvan. En 15 evig fociztam. Az, hogy letamadok meg mozgok, hogy tudjanak passzolni az egy alap dolog szerintem.
Alap dolgok, de egyrészt ebben a felállásban sokkal több terület nyílik, ergo több lehetőséget ad jó bemozgásokra, kevésbé statikus, másrészt ha nagyon görcsössé válnak a játékosok, akkor azon pörög az agyuk, hogy nehogy elbasszuk, nyerni kell, és egy gondolattal emiatt mindig lassabbak mint kéne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6809
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13484 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért Havertz ma megy elég rendesen. Lehet még valami a srácból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13485 Hozzászólás Szerző: Cappy »

cech19960320 írta: 2021. január 27., szerda 20:13 igen, de ez lehet nagyon sok mindentől

-tisztább utasítások, jobban meghatározott szerepkörök, elvárások
-hirtelen fellángolás
-felszabadultság Lamps távozása után
-görcsösség nélküliség a "tiszta lap" miatt
-stb
-stb..
Persze, nyilvan. En 15 evig fociztam. Az, hogy letamadok meg mozgok, hogy tudjanak passzolni az egy alap dolog szerintem.

cech19960320
Hozzászólások: 3857
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13486 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

részben. Azért jobbszélső volt eddig, mert világ életében ott játszott, csak nem annyira szélen.
Ziyech játszik a legkötetlenebbül, ő teljesen szabadon mozog eddig.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13487 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jól látom, hogy zijes balszélső? Biztos mondta neki, hogy figyu már Zijes, mér vagy Te jobbszélső ballábas létedre ha minden labdát be akarsz adni? Vau
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3857
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13488 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

igen, de ez lehet nagyon sok mindentől

-tisztább utasítások, jobban meghatározott szerepkörök, elvárások
-hirtelen fellángolás
-felszabadultság Lamps távozása után
-görcsösség nélküliség a "tiszta lap" miatt
-stb
-stb..

Cappy
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13489 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Megtanultunk gyorsan passzolni, mozogni, letamadni. Nem semmi egy edzes alatt mennyit fejlodtunk :D termeszetesen ez ironia volt. :D

edeskeves
Hozzászólások: 3139
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13490 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Eddig nem rossz az elkepzelese ezzel az uj felallassal.. :)

cech19960320
Hozzászólások: 3857
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13491 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kantén és Abrahamen én sem lepődnék meg. Kanté típusú játékos nem nagyon volt eddig tuchel taktikáiban. Abraham meg eddig nem volt meggyőző a kiscsapatokat leszámítva.

Bandi
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13492 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2021. január 25., hétfő 22:27
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 21:15
En a hozzallasra, taktikara es felallasra gondoltam ezalatt. Mert pl. a letamadas fogalmat nem ismerte a csapat iden es olvastam, hogy a Luton ellen megmozdult valami hozzaallasban is. De csak igy "bucsuztattak" Lampardot.
Így igaz. Az hogy letámadod-e a labdás játékost vagy sem, az döntés kérdése, nem érdekes ki az ellenfél.

Nyilván tudták már hogy jön Tuchel.
Nem láttam a meccset, csak összefoglalót, szóval lehet hogy tényleg kicsit jobban odatették magukat, de egy gyenge másodosztályú ellenfél ellen nem vonnék le nagy következtetéseket. Ha jól emlékszem az összefoglalóból, akkor 2-1-es vezetésnél volt egy nagy helyzete is a Luton-nak, szóval a második félidő közepén akár egyenlíthettek is volna, tehát nem volt ez azért olyan nagy teljesítmény tőlünk. Meg nyilván az ellenfél minőségén is múlik hogy mennyire hagyják játszani az ellenfelet, mivel a Luton ahogy olvastam nem mutatott komoly ellenállást, a mi játékosaink is bátrabban tudtak játszani, letámadni is. De mindegy, ez már a múlt, meglátjuk hogy a PL-ben mire leszünk képesek Lampard után.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13493 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 21:15
Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 15:08
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 13:37 Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.
Pont hogy nem független a mutatott játék az ellenféltől, ha megnézed mostanában a 2 FA kupa meccset sikerült megnyerni alsóbb osztályú klub ellen, plusz a Fulham elleni meccset, akik az egyik leggyengébb csapat a PL-ben és egy félidőt emberelőnyben is voltunk... Komolyabb csapat ellen nem sok esélyünk volt mostanában.
En a hozzallasra, taktikara es felallasra gondoltam ezalatt. Mert pl. a letamadas fogalmat nem ismerte a csapat iden es olvastam, hogy a Luton ellen megmozdult valami hozzaallasban is. De csak igy "bucsuztattak" Lampardot.
Így igaz. Az hogy letámadod-e a labdás játékost vagy sem, az döntés kérdése, nem érdekes ki az ellenfél.

Nyilván tudták már hogy jön Tuchel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13494 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bandi írta: 2021. január 25., hétfő 15:08
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 13:37 Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.
Pont hogy nem független a mutatott játék az ellenféltől, ha megnézed mostanában a 2 FA kupa meccset sikerült megnyerni alsóbb osztályú klub ellen, plusz a Fulham elleni meccset, akik az egyik leggyengébb csapat a PL-ben és egy félidőt emberelőnyben is voltunk... Komolyabb csapat ellen nem sok esélyünk volt mostanában.
En a hozzallasra, taktikara es felallasra gondoltam ezalatt. Mert pl. a letamadas fogalmat nem ismerte a csapat iden es olvastam, hogy a Luton ellen megmozdult valami hozzaallasban is. De csak igy "bucsuztattak" Lampardot.

Bandi
Hozzászólások: 2744
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13495 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 13:37 Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.
Pont hogy nem független a mutatott játék az ellenféltől, ha megnézed mostanában a 2 FA kupa meccset sikerült megnyerni alsóbb osztályú klub ellen, plusz a Fulham elleni meccset, akik az egyik leggyengébb csapat a PL-ben és egy félidőt emberelőnyben is voltunk... Komolyabb csapat ellen nem sok esélyünk volt mostanában.

Cappy
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13496 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bubi írta: 2021. január 25., hétfő 11:57
Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 9:25 Sajnos nem tudtam nézni a meccset. Milyen felallasban jatszottunk? Valahol azt irtak 4-4-2 valahol 4-3-3-at.

Volt valami fejlődés a jatekunkban?
4-2-3-1 volt a felállás, viszont Werner kötetlenül mozgott.

Sok helyzetet alakítottunk ki, erős volt a letámadásunk és láttunk nagyon szép kombinációkat a támadóinktól. Nagyon gyenge volt a Luton. Az első 10 perc kiegyenlített volt majd a második halfban volt még egy jó 10 percük, ezt leszámítva nem nagyon találkoztak a labdával.

Szal az ellenfél gyenge volt, de végre olyan dolgokat láttunk amiket eddig nem, egyértelműen jobbak voltunk mint eddig.

Koszi! :) Most lattam, hogy kozben hivatalos lett Lampard menesztese. Ertheto a dolog, de sajnalom azert. Az meg erdekes mindenesetre, hogy tegnap tudtak focizni a fiuk (valoszinuleg mar tudtak a menesztesrol), a gyenge ellenfeltol függetlenül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13497 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta: 2021. január 25., hétfő 9:25 Sajnos nem tudtam nézni a meccset. Milyen felallasban jatszottunk? Valahol azt irtak 4-4-2 valahol 4-3-3-at.

Volt valami fejlődés a jatekunkban?
4-2-3-1 volt a felállás, viszont Werner kötetlenül mozgott.

Sok helyzetet alakítottunk ki, erős volt a letámadásunk és láttunk nagyon szép kombinációkat a támadóinktól. Nagyon gyenge volt a Luton. Az első 10 perc kiegyenlített volt majd a második halfban volt még egy jó 10 percük, ezt leszámítva nem nagyon találkoztak a labdával.

Szal az ellenfél gyenge volt, de végre olyan dolgokat láttunk amiket eddig nem, egyértelműen jobbak voltunk mint eddig.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13498 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Sajnos nem tudtam nézni a meccset. Milyen felallasban jatszottunk? Valahol azt irtak 4-4-2 valahol 4-3-3-at.

Volt valami fejlődés a jatekunkban?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13499 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Timot sajnálom, már a nehezét megcsinálta erre felrugják. Elképesztő sebessége van a palinak. A meccs végére kidöglik de ugy gyorsit hogy nem csodálom.

Örülök a továbbjutásnak, jo lenne végre valamit látni PL meccseken is ebből. Jöjjön a wolves azt lássuk mi lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6809
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13500 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2021. január 24., vasárnap 16:10
Pityee írta: 2021. január 24., vasárnap 16:08 Egyébként Gilmour lazán lerakta azt a teljesítményt amit Jorginho mesterünk szokott.
Akkor most elismered vagy kritizálod?:)
Őt és Odoit is többet kéne játszatni ez egyértelmű.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése