Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#12941 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Blueflag írta:
Ez a kulcsmondat az egészben! Ezért nem akarok videóbírót, maradjon teljesen humán ez a sport. Egyszer az egyik javára tévednek, egyszer a másik javára... legyen benne a hiba a fociban. Szarom én le, hány BL-t nyerhettünk volna már, ha videóbíró lenne... ne tegyék tönkre vele a focit!
Így van, az emberi tévedés benne van. De SZÁNDÉKOS tévedések ne legyenek már...

Az hogy egy les állásnál, pár centin múlik és esetleg rossz döntés születik elfogadható, de az hogy egy bíró 3-4 látható büntetőt nem fúj be, vagy 4 méteres lest elenged. Ezeket kéne kiaknálzni, akár videobíróval...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12942 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

dankodavid írta:Vannak hibák, de hibázni emberi dolog :wink:
Ez a kulcsmondat az egészben! Ezért nem akarok videóbírót, maradjon teljesen humán ez a sport. Egyszer az egyik javára tévednek, egyszer a másik javára... legyen benne a hiba a fociban. Szarom én le, hány BL-t nyerhettünk volna már, ha videóbíró lenne... ne tegyék tönkre vele a focit!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12943 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

De ebben az Övrebö által megítélt tizit kell nézni.

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#12944 Hozzászólás Szerző: Greench »

rafanadal írta:
Talmaszabi írta:
Sheenka írta:http://www.youtube.com/watch?v=zoN_vcU7 ... r_embedded
Na ki volt a bíró?



Kéne egy egykori játékvezetőink topik.
Ha jól emlékszem Myhre védett a PL-ben és a Boronál volt.(de nem vagyok benne biztos) :D
Nekem is dereng valami ezzel kapcsolatban, de én sem vagyok biztos benne.
Charltonnál volt.
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12945 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Talmaszabi írta:
Sheenka írta:http://www.youtube.com/watch?v=zoN_vcU7 ... r_embedded
Na ki volt a bíró?



Kéne egy egykori játékvezetőink topik.
Ha jól emlékszem Myhre védett a PL-ben és a Boronál volt.(de nem vagyok benne biztos) :D
Nekem is dereng valami ezzel kapcsolatban, de én sem vagyok biztos benne.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#12946 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sheenka írta:http://www.youtube.com/watch?v=zoN_vcU7 ... r_embedded
Na ki volt a bíró?



Kéne egy egykori játékvezetőink topik.
Ha jól emlékszem Myhre védett a PL-ben és a Boronál volt.(de nem vagyok benne biztos) :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12947 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

http://www.youtube.com/watch?v=zoN_vcU7 ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Na ki volt a bíró?



Kéne egy egykori játékvezetőink topik.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#12948 Hozzászólás Szerző: undertow »

vajon mikor lesz spanyolországban is bevezetve a financial fair play?
http://www.chelsea.vitalfootball.co.uk/ ... p?a=518887

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#12949 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:Mar egy uj labdat is kifejlesztettek, ami a golvonalt athaladva jelet ad. Neztem rola kepeket, nem is levego van benne, hanem valamilyen kulonleges kialakitasu belseje van, ami ugyan olyan mozgast biztosit mint egy levegovel felfujt labda.

Mondjuk ennel a videobiro egyszerubbnek tunik, de nem egy rossz alternativa:)
Igen, erről még régebben valaki linkelt is videót. Nem lenne rossz ötlet, bár szerintem a videóbírót többet használnák lesek, szabálytalanságok visszanézésére, mint arra, hogy azt figyeljék, hogy bent volt-e a labda.
211! NEW RECORD!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#12950 Hozzászólás Szerző: misakd »

dankodavid írta:
gerawba írta:
Hegee írta: Egyszerübb az igaz, de a focinak pont az a lényege hogy bárhol, (majdnem) ugyanolyan feltételekkel lehet játszani.
Lassan többen lesznek, mint a játékosok, de a hatásfokuk marad ugyolyan (sz*r).
Ahha... Barátom,próbáltál már életedben akár egy meccset is levezetni? :) Sokkal nehezebb a pályán dönteni(ezt gondolom tudod) mint a TV előtt.. Vannak hibák, de hibázni emberi dolog :wink:
Ezért kell bevezetni a videó bírót csak ezt sajnos Platini sem látja...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12951 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

gerawba írta:
Hegee írta: Egyszerübb az igaz, de a focinak pont az a lényege hogy bárhol, (majdnem) ugyanolyan feltételekkel lehet játszani.
Lassan többen lesznek, mint a játékosok, de a hatásfokuk marad ugyolyan (sz*r).
Ahha... Barátom,próbáltál már életedben akár egy meccset is levezetni? :) Sokkal nehezebb a pályán dönteni(ezt gondolom tudod) mint a TV előtt.. Vannak hibák, de hibázni emberi dolog :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12952 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mar egy uj labdat is kifejlesztettek, ami a golvonalt athaladva jelet ad. Neztem rola kepeket, nem is levego van benne, hanem valamilyen kulonleges kialakitasu belseje van, ami ugyan olyan mozgast biztosit mint egy levegovel felfujt labda.

Mondjuk ennel a videobiro egyszerubbnek tunik, de nem egy rossz alternativa:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#12953 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

gerawba írta:
Hegee írta: Egyszerübb az igaz, de a focinak pont az a lényege hogy bárhol, (majdnem) ugyanolyan feltételekkel lehet játszani.
:) :lol: Ja persze az Óperencián túl igen...
Nem tudom, de a megye 3-ban nem hiszem, hogy hővel illesztett Jabulani labdával játszanának snooker asztal simaságú fűtött és alácsövezett mm pontosságúra vágott gyepen, a bírókon sem látom a kis headsetüket és a játékosokkal sem 30 fős stáb foglalkozik a szünetekben....

Ez a ,,mindenhol ugyanúgy lehet játszani a focit'' egy baromság, az pedig nem lehet indok, hogy azért nem vezetik be, mert Mátészalkán nincs pénz rá...
Érdekes, 6 bírót be lehet vezetni a BL-ben (természtesen máshol nem lesz az EL-en kívül, szóval máris ugrott a ,,mindenhol egyenlő'' feltétel), de videóbírót nem? Lassan többen lesznek, mint a játékosok, de a hatásfokuk marad ugyolyan (sz*r).
:!:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#12954 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hegee írta: Egyszerübb az igaz, de a focinak pont az a lényege hogy bárhol, (majdnem) ugyanolyan feltételekkel lehet játszani.
:) :lol: Ja persze az Óperencián túl igen...
Nem tudom, de a megye 3-ban nem hiszem, hogy hővel illesztett Jabulani labdával játszanának snooker asztal simaságú fűtött és alácsövezett mm pontosságúra vágott gyepen, a bírókon sem látom a kis headsetüket és a játékosokkal sem 30 fős stáb foglalkozik a szünetekben....

Ez a ,,mindenhol ugyanúgy lehet játszani a focit'' egy baromság, az pedig nem lehet indok, hogy azért nem vezetik be, mert Mátészalkán nincs pénz rá...
Érdekes, 6 bírót be lehet vezetni a BL-ben (természtesen máshol nem lesz az EL-en kívül, szóval máris ugrott a ,,mindenhol egyenlő'' feltétel), de videóbírót nem? Lassan többen lesznek, mint a játékosok, de a hatásfokuk marad ugyolyan (sz*r).
HAZARD = Messi+Ronaldo

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#12955 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Spring írta:
Etelkozi írta:
Buby írta:A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
Szánalmas...
Ahelyett, hogy bevezetnék a videóbírót, sokkal egyszerűbb is lenne

Egyszerübb az igaz, de a focinak pont az a lényege hogy bárhol, (majdnem) ugyanolyan feltételekkel lehet játszani. Ha bevezetnék a videobírót szegény afrikai országok honnan szüljenek rá pénzt ? De ha bevezetik, akkorse videobírót kéne sztem hanem szimpla gólbírót, és csak akkor álna meg a játék ha a spori nem tudja eldönteni hogy bent volt vagy nem a labda..
A plussz két játékvezető sztem tök felesleges. Az EL-ben sem vált be, olyan mint ha két turista mászkálna a 16-osnál, aki véletlenül eltévedtek..

Te amikor leírod a 2. mondatot elolvasod, mit írtál az elsőben? (jelen esetben 3. és 4.).

Pont ennek a kibazott "bent volt, nem volt bent" dolognak abszolút nincs értelme, mert minden 20. meccsen van ilyen eset.
Szinészkedés, minimál les, műbalhé meg minden meccsen 100-szor...
Ezt kell megölni, nem a gólvonalas helyzetek elemzését...

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#12956 Hozzászólás Szerző: Spring »

Etelkozi írta:
Buby írta:A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
Szánalmas...
Ahelyett, hogy bevezetnék a videóbírót, sokkal egyszerűbb is lenne
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#12957 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Buby írta:A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
Szánalmas...

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12958 Hozzászólás Szerző: Buby »

A következő szezontól plusz két segéd játékvezetőt fog alkalmazni az UEFA a Bajnokok Ligája mérkőzéseken! A 2012-es Európa Bajnokságon is már hat bíró lesz a pályán, illetve szélén.
C'mon Chelsea!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#12959 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Akkor jól futtatják, mert európa bajnok válogatottba így is beférnek... mind nagy válogatott lett és utazó keretből Krkic maradt ki...igen Messi szerencse, dos santos 1-2 szezont futott de látták van nála jobb tul adtak rajta, de megpróbálták...
persze hogy a mi fiataljaink többsége is tudná azt a szintet hozni, de ahhoz játékban kell lenniük, bízni bennük, Kakuta hova a francba tűnt??? amikor lehetőséget kapott JC, Kalou, Anelka...mind meggyőzőbb volt... Stoch bizonyított, de ha nem fog beleilleni CA taktikájába megy olyan csapathoz ahol játszhat és igy fog tenni a többi fiatal is...ha látják nem kapnak lehetőséget kifarolnak és elmennek más csapatba.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12960 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dunyha írta:
Bubi írta:
dunyha írta:és ha fiatalokat is hozzá vesszük ami a madridnak nincs, akkor szerintem megvan ott is a különbség..
Egyetertek az elobbiekkel, kiveve ezzel. A Madridnak nagyon is komoly utanpotlasa van, az mas kerdes, hogy hozzajuk aranycipo ill. aranylabda a beugro a 30as bo keretbe. Ott van Mata, aki tudtommal Madrid neveles (eladtak, vagy kolcsonadtak par eve), es most behivtak a valogatottba, lathatjuk majd jatszani a VBn.
Bocsi helyesbítek, komoly utánpótlása van, ami kineveli más csapatoknak a játékosait...de nem használja a madrid, míg a barca minden évben legalább 1 komoly játékost ad a nagy csapatnak, elmúlt években pedro, busquets, krkic...a madrid meg elengedi...mata-t 17 évesen vette meg a valencia, úgy, hogy castillaban rúgott egy idényben vagy 20 gólt szélsőként nekik nem kellett magukra vessenek...de ez a real madrid, itt mindig az aktuális legjobb játékosnak kell szerepelni...aki aranylabdát kapott, annak egyenes útja van a csapatba.
A régi real azért volt eredményesebb mint a mostani, mert arányosan erős volt a védekező és a támadó szekciója is, ami a mai realra nem mondható el...

A Barca nagyot szakitott Messivel, hatalmas mazlijuk volt vele, aztan azota kb minden felhozott jatekost az egekbe magasztalja a sajto... Annyi tehetsegunk nekunk is van mint nekik, de egy Messi, vagy John Terry, mint mar sokan emlegettek, 10 evente egyszer adatik meg egy csapatnak onerobol. A barcanal tulvannak futtatva a fiatalok, mint pl Dos Santos. Krkic is es Pedro is jo, de sztem nalunk egy Kakuta, Djalo, Stoch, Tore vagy Matic, stbstb is tudna ugyan azt hozni, mint ok (Pedro, Bojan).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése