Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12541 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Hawaii írta:Elnézést kérek. A 3 szerelés és 1 labdaszerzés egy rangadón valóban 7-est ér...
Egyébként megint nem volt középpályás védekezésünk, minden Ramires fan-nek azt ajánlom, hogy nézze vissza, hogy hányszor vitték rá simán a védőinkre a City játékosok a labdát, mert Ramires és Lampard sehol sem voltak, és amíg ez így lesz, igenis 4-eseket fogok osztogatni mindkettőnek. Majd, ha a pár évvel ezelőtti Ramires-t látom, akkor majd kap tőlem 7-est, de addig amíg nagyon kevés párharcot nyer a kp-n és elpattognak tőle a labdák, valamint szerelni sem tud, na addig nem lesz jobb 4-esnél. Nézzetek már néha körül, hogy egy Ramires hol van egy vérbeli box-to-box-tól, hát sehol. Télen remélem, igazolunk vmi alternatívát a helyére, mert Ramires nem mondom, hogy kevés, de mindenképp jobb lenne, ha azon a poszton egy megbízhatóbb játékos játszana.
Nem csak neked szólt, asszem' még ketten is 5-öst adtak neki. Csak elég fura, hogy Luiz mellett érvelsz holott ugyanolyan fegyelmezetlen mint Ramires, és ő még több labdát is szór el védőként. Egy b-t-b játékában meg bőven benne van a piros lap, pont azért mert sprintelnie kell vissza. Klasszis vkp nélkül meg ne várjon senki sem középpályás stabilitást, ezt a feltolt védősor küszöbölné ki egy gyengébb csapat ellen. Jelenleg a duplaszűrős rendszerben mindkét középpályásunk előnye az, hogy hihetetlenül érzik a mélységből beindulást, Ramires labdával, Lampard pedig anélkül.

Nem mellesleg Lamps egyre jobban belerázódik a mélységi irányító szerepkörbe, sokkal jobb lenne ha pihenne is mellette. Pirlo sem gyors aztán ad egy olyan gólpasszt 40 méterről hogy elélvezek, ezt ma Lamps játékán is észre lehetett venni, ráadásul a védőmunkája is egyre jobb, statisztikailag és szemmel láthatóan is. Azért remélem az Arsenal ellen mindketten pihenőt kapnak, mert az nem állapot hogy 1 meccset hagynak ki úgy hogy heti két meccsünk van.
Igen, múltkor megvédtem Luiz-t, mert vki 2-est adott neki egy olyan hibáért, amiben csak részben volt hibás.
Amúgy nem azért, de én nem statok alapján ítélek meg egy játékost.

Na, az hogy egy b-t-b játékában benne van a piros, azért, mert sokat kell futnia, kissé költői túlzásnak érzem, max Ramires játékában van csak benne, ne általánosítsunk.
Én igazából csak sokkal többet várnék el Ramires-től, mert nekem az kevés, hogy futkározik össze-vissza, és meccsenként szerel 3-at, azért ezt bárki beláthatja szerintem, hogy ez a teljesítmény kevés egy középpályástól, talán egy csatártól elfogadható stat. Az persze más kérdés, hogy ti már hozzászoktatok ehhez, és azt hiszitek sokan, hogy az, amit Ramires lehoz az egy tök normális, jó teljesítmény, holott a b-t-b szerepkör nagyon nem fekszik neki, én pl Luiz-t is kipróbálnám ott, mert anno Benítez alatt sem vallott szégyent vkp-ként. Ramires-nek szvsz a 4-3-3 sokkal jobban fekszik...

Igen, Lampard egyre csak javul, ma is odatette magát, de ő rangadókon mindig is hozott egy átlagos, elfogadható teljesítményt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12542 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Elnézést kérek. A 3 szerelés és 1 labdaszerzés egy rangadón valóban 7-est ér...
Egyébként megint nem volt középpályás védekezésünk, minden Ramires fan-nek azt ajánlom, hogy nézze vissza, hogy hányszor vitték rá simán a védőinkre a City játékosok a labdát, mert Ramires és Lampard sehol sem voltak, és amíg ez így lesz, igenis 4-eseket fogok osztogatni mindkettőnek. Majd, ha a pár évvel ezelőtti Ramires-t látom, akkor majd kap tőlem 7-est, de addig amíg nagyon kevés párharcot nyer a kp-n és elpattognak tőle a labdák, valamint szerelni sem tud, na addig nem lesz jobb 4-esnél. Nézzetek már néha körül, hogy egy Ramires hol van egy vérbeli box-to-box-tól, hát sehol. Télen remélem, igazolunk vmi alternatívát a helyére, mert Ramires nem mondom, hogy kevés, de mindenképp jobb lenne, ha azon a poszton egy megbízhatóbb játékos játszana.
Nem csak neked szólt, asszem' még ketten is 5-öst adtak neki. Csak elég fura, hogy Luiz mellett érvelsz holott ugyanolyan fegyelmezetlen mint Ramires, és ő még több labdát is szór el védőként. Egy b-t-b játékában meg bőven benne van a piros lap, pont azért mert sprintelnie kell vissza. Klasszis vkp nélkül meg ne várjon senki sem középpályás stabilitást, ezt a feltolt védősor küszöbölné ki egy gyengébb csapat ellen. Jelenleg a duplaszűrős rendszerben mindkét középpályásunk előnye az, hogy hihetetlenül érzik a mélységből beindulást, Ramires labdával, Lampard pedig anélkül.

Nem mellesleg Lamps egyre jobban belerázódik a mélységi irányító szerepkörbe, sokkal jobb lenne ha pihenne is mellette. Pirlo sem gyors aztán ad egy olyan gólpasszt 40 méterről hogy elélvezek, ezt ma Lamps játékán is észre lehetett venni, ráadásul a védőmunkája is egyre jobb, statisztikailag és szemmel láthatóan is. Azért remélem az Arsenal ellen mindketten pihenőt kapnak, mert az nem állapot hogy 1 meccset hagynak ki úgy hogy heti két meccsünk van.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#12543 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Miért pontozzák le sokan Ramirest amúgy? Lehet nem a legfegyelmezettebb és legügyesebb játékos, de neki nem is ez a dolga, a mai meccsen is rengetegszer ritmustváltott és onnantól lehetetlen szabályosan szerelni, nem ismert elérhetetlen labdát. Durván játszott, viszont így is volt 3 szerelése, 1 labdaszerzése és 1 tisztázása, emellett 2 kulcspassza, 1 lövése és 4 sikeres párharca védővel szemben.

Mostmár rájöttem hogy ne várhat tőle az ember egy Mikel féle elegáns játékot mert a b-t-b szerepkör miatt sokszor sprintelnie kell vissza kontrák miatt, ott meg elég nehéz szabályosan szerelni. Vagyis ha vkp lenne vélhetően én is lepontoznám, de mivel nem az, ráadásul ilyen statokat produkált, így nem értem ezt a negatív osztályzatot amit kapott.
Már a múltkor én is alátámasztottam statisztikákkal, szóval egyáltalán nem alaptalan és szubjektív amikor azt állítom, hogy jelenleg ő a legjobb középpályásunk. Nekem egyébként Lampard-dal sincs bajom, az átlagnál ma is jobb volt egy picivel.

Lampard is: 3 kulcspassz, 83%-os passzolás, 3 kulcspassz, 3 interception, 4 tisztázás (mind hasznos volt), 5-ből 3 pontos keresztlabda, 5-ből 3 pontos hosszú labda. Szerintem ilyen egy jó mélységi irányító, igaz Mikel behozalatávalm stabilabbnak éreztem a középpályát, újra átvettük a kezdeményezést.

Ha már statisztika: Torres mint egy szem ék 4 légi párbajt nyert meg, ami jelzésértékű, mert a 2. Cahill volt aki belső védő. Ezt csak azért mondtam el, mert sokan sírnak, hogy Torres egy légi párharcot sem nyer meg, meg felesleges rác ívelgetni, egyáltalán nem igaz, és nem csak ezen a meccsen volt a levegőben is erős.
We are the famous, the famous Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12544 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Miért pontozzák le sokan Ramirest amúgy? Lehet nem a legfegyelmezettebb és legügyesebb játékos, de neki nem is ez a dolga, a mai meccsen is rengetegszer ritmustváltott és onnantól lehetetlen szabályosan szerelni, nem ismert elérhetetlen labdát. Durván játszott, viszont így is volt 3 szerelése, 1 labdaszerzése és 1 tisztázása, emellett 2 kulcspassza, 1 lövése és 4 sikeres párharca védővel szemben.

Mostmár rájöttem hogy ne várhat tőle az ember egy Mikel féle elegáns játékot mert a b-t-b szerepkör miatt sokszor sprintelnie kell vissza kontrák miatt, ott meg elég nehéz szabályosan szerelni. Vagyis ha vkp lenne vélhetően én is lepontoznám, de mivel nem az, ráadásul ilyen statokat produkált, így nem értem ezt a negatív osztályzatot amit kapott.
Elnézést kérek. A 3 szerelés és 1 labdaszerzés egy rangadón valóban 7-est ér...
Egyébként megint nem volt középpályás védekezésünk, minden Ramires fan-nek azt ajánlom, hogy nézze vissza, hogy hányszor vitték rá simán a védőinkre a City játékosok a labdát, mert Ramires és Lampard sehol sem voltak, és amíg ez így lesz, igenis 4-eseket fogok osztogatni mindkettőnek. Majd, ha a pár évvel ezelőtti Ramires-t látom, akkor majd kap tőlem 7-est, de addig amíg nagyon kevés párharcot nyer a kp-n és elpattognak tőle a labdák, valamint szerelni sem tud, na addig nem lesz jobb 4-esnél. Nézzetek már néha körül, hogy egy Ramires hol van egy vérbeli box-to-box-tól, hát sehol. Télen remélem, igazolunk vmi alternatívát a helyére, mert Ramires nem mondom, hogy kevés, de mindenképp jobb lenne, ha azon a poszton egy megbízhatóbb játékos játszana.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#12545 Hozzászólás Szerző: almos »

Imádom Cechet, de amit idén művel, az sokkal gyengébb az elmúlt éveknél. Ha nem lenne ott Courtois, akkor igazából meg sem szólalnék, de a belga lassan 3 éve a La Liga legjobb kapusa, s nem mellesleg a legjobb fiatal kapus is. Soha nem tenném ki Cechet (az utolsók egyike a 2004/2005-ös csapatnak), de jövőre már szivesen megnézném Courtois-t a kapuban, hátha nem kapjuk az ilyen 0 helyzetből gólokat.
Rengeteg bravúrja van a csehnek, de még is jönnek ezek a gólok és Courtois tényleg hihetetlen, amit 2 és fél éve leművel Madridban, lassan ideje, hogy megkapja a bizalmat.
Mindenesetre le a kalappal Cech előtt, a liga valaha volt legjobb kapusa, de ideje lassan egy még nagyobb tehetségnek is beállnia a kapuba.
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12546 Hozzászólás Szerző: Chester »

Miért pontozzák le sokan Ramirest amúgy? Lehet nem a legfegyelmezettebb és legügyesebb játékos, de neki nem is ez a dolga, a mai meccsen is rengetegszer ritmustváltott és onnantól lehetetlen szabályosan szerelni, nem ismert elérhetetlen labdát. Durván játszott, viszont így is volt 3 szerelése, 1 labdaszerzése és 1 tisztázása, emellett 2 kulcspassza, 1 lövése és 4 sikeres párharca védővel szemben.

Mostmár rájöttem hogy ne várhat tőle az ember egy Mikel féle elegáns játékot mert a b-t-b szerepkör miatt sokszor sprintelnie kell vissza kontrák miatt, ott meg elég nehéz szabályosan szerelni. Vagyis ha vkp lenne vélhetően én is lepontoznám, de mivel nem az, ráadásul ilyen statokat produkált, így nem értem ezt a negatív osztályzatot amit kapott.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12547 Hozzászólás Szerző: Chester »

A múlt heti 300. PL meccs után itt a következő rekord Big Pete-től.

Chelsea FC ‏@chelseafc 18 mp
Petr Cech plays his 445th Chelsea game today, equalling Dennis Wise as our sixth-highest appearance maker. #CFC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12548 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most kivételesen mindhárom csatárunk jól játszik, ilyen is ritkán fordult elő, és ebbe nincs benne Lukaku! Nálam Torres az első számú csatár jelenleg, de örülök hogy Eto'o is végre betalált, valamint Ba cirka 1 hónap jegelés után ilyen jól tudott játszani a Norwich ellen. Hazard játéka is kezd följavulni, Willianre sem lehet panasz. Aki talán még adós az Schürrle és Mata, előbbi ugye még gól nélküli, ami az ő játékstílusát nézve furcsa, utóbbi meg ugye a tavalyi önmagához képest messze van, de összességében végre kezd feljavulni a támadó szekciónk, ezt jól mutatja az utóbbi 4 meccsen lőtt 14 gólunk is. Jó irányba haladunk, remélem a City elleni rangadón hazai pályán támadni fogunk és nyomni mint az állat, tartogassuk idegenbe a besz*ri taktikát meg a "jó az x-et".

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Játékosok

#12549 Hozzászólás Szerző: California Max »

Ez is mutatja, hogy a statisztika és amit szurkolóként látunk, távol állnak egymástól.

Ha pusztán statisztikát nézünk, Drogbának a 8 szezonjából csak 2 volt, amiben több gól lőtt, mint Torres tavaly (2006-07, 2009-10).

Sőt az utolsó két szezonjában Drogba alig több mint feleannyi gólt lőtt, mint Torres tavaly (13, 13 vs 22).

Torres sok kritikát kapott, hogy tavaly nagyon kevés gólt lőtt a PL-ben (8), holott Drogba 3 szezonban is kevesebbet vagy ugyanannyit lőtt a PL-ben (5, 5, 8 ).

Mégis, aki nézte a tavalyi szezont, azt látta, hogy Torres iszonyú frusztráltan, görcsösen játszik, elvesztette a korábbi ösztönösségét, ami egy csatárnál nagyon fontos. Így nem is tud magabiztosságot sugározni.

Reméljük, Mou addig ismételgeti hogy bízik benne, amíg újra fel nem építi az önbizalmát. :)

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#12550 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

marknagy írta::roll:
Didier Drogba első 100 meccse a Chelsea-ben: 41 gól
Fernando Torres első 100 meccse a Chelsea-ben: 39 gól

(nehogy valaki nekem rontson emiatt, tudom hogy Didier góljai nagyon fontos gólok voltak már ekkor is)
Torresnek 141 Chelsea-meccse van, százszor volt kezdő, azaz az adat rossz.

Szerk.: Abból a szempontból is rossz, hogy nem tudni, hogy ennyi idő alatt Drogbát és Torrest hány meccsen cserélték be és mennyi időre. Lehet, hogy ha ezt pl. Kalou-val játszanák el, aki egy csomószor lett becserélve, akkor nála még magasabb szám jönne ki (bár nem hiszem), mert lehet, hogy neki 4 év kellett a 100 kezdéshez.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#12551 Hozzászólás Szerző: marknagy »

:roll:
Didier Drogba első 100 meccse amikor kezdő volt a Chelsea-ben: 41 gól
Fernando Torres első 100 meccse amikor kezdő volt a Chelsea-ben: 39 gól

(nehogy valaki nekem rontson emiatt, tudom hogy Didier góljai nagyon fontos gólok voltak már ekkor is)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marknagy 2013. október 25., péntek 18:30-kor.
We are the famous, the famous Chelsea!

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#12552 Hozzászólás Szerző: bela2 »

ChesterB írta:Lampard lehet alibizett tegnap viszont a védekezése az talán TOP3-as volt karrierje során, csak RDM alatt védekezett ilyen jól. Ez nálam "semlegesíti" az alibi játékot, mert így is hasznos volt a csapatnak amit csinált. Mikel is alibizett tegnap, de 0-2-nél mire fel kéne mást játszania? [egyébként 100%-os passzpontossággal lehozta a meccset...].

Persze voltak hibák sokak játékában, de ez a 0-3 és az, hogy esélye sem volt a Schalkenak az feledteti velem ezt, viszont van még hova fejlődni ez nyilvánvaló.
Mikel szerintem pont nem alibizett. Egyébként én az alibizést az egész védekező alakzatra is írtam. Akkor is idegesíteni fog, ha minden meccsünket megnyerjük. Abban a világban, ahol a legtöbb energiát a labda visszaszerzésére ad ki egy csapat, nem lehet elszórni. Idejük sincs pihenni.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#12553 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Horváth Ádám írta:
ChesterB írta:Lampard lehet alibizett tegnap viszont a védekezése az talán TOP3-as volt karrierje során, csak RDM alatt védekezett ilyen jól. Ez nálam "semlegesíti" az alibi játékot, mert így is hasznos volt a csapatnak amit csinált. Mikel is alibizett tegnap, de 0-2-nél mire fel kéne mást játszania? [egyébként 100%-os passzpontossággal lehozta a meccset...].

Persze voltak hibák sokak játékában, de ez a 0-3 és az, hogy esélye sem volt a Schalkenak az feledteti velem ezt, viszont van még hova fejlődni ez nyilvánvaló.

Én úgy éreztem, hogy Mikel beállásával lett igazán szilárd a középpálya. Mikel ritkán veszít labdát, nehéz elvenni tőle, erős, szívós, masszív. Sosem érzem, hogy alibizne, ahogy annak idején Makelelé-nél sem éreztem, pedig ő sem a 40 méteres indításairól volt híres. Ha Lampard alibizett, remélem, mindig ezt fogja csinálni. Az első gólban oroszlánrésze volt, a második félidő elején nem rajta múlt, hogy nem akadt be Torres fejese, ha mindenki csak ennyit tenne hozzá, sosem lenne gondunk.
Nem kell 40 m. indítás, de heti 200 000 Fontért azért ne csak hátra fele passzolgasson. Meg írhatnám még egyszer amit leírtam, de nincs jelentősége. Azért ez az oroszlánrész egy kicsit erős. Akkor Iva meg Torres milyen részt vett ki?

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#12554 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

ChesterB írta:Lampard lehet alibizett tegnap viszont a védekezése az talán TOP3-as volt karrierje során, csak RDM alatt védekezett ilyen jól. Ez nálam "semlegesíti" az alibi játékot, mert így is hasznos volt a csapatnak amit csinált. Mikel is alibizett tegnap, de 0-2-nél mire fel kéne mást játszania? [egyébként 100%-os passzpontossággal lehozta a meccset...].

Persze voltak hibák sokak játékában, de ez a 0-3 és az, hogy esélye sem volt a Schalkenak az feledteti velem ezt, viszont van még hova fejlődni ez nyilvánvaló.

Én úgy éreztem, hogy Mikel beállásával lett igazán szilárd a középpálya. Mikel ritkán veszít labdát, nehéz elvenni tőle, erős, szívós, masszív. Sosem érzem, hogy alibizne, ahogy annak idején Makelelé-nél sem éreztem, pedig ő sem a 40 méteres indításairól volt híres. Ha Lampard alibizett, remélem, mindig ezt fogja csinálni. Az első gólban oroszlánrésze volt, a második félidő elején nem rajta múlt, hogy nem akadt be Torres fejese, ha mindenki csak ennyit tenne hozzá, sosem lenne gondunk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#12555 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lampard lehet alibizett tegnap viszont a védekezése az talán TOP3-as volt karrierje során, csak RDM alatt védekezett ilyen jól. Ez nálam "semlegesíti" az alibi játékot, mert így is hasznos volt a csapatnak amit csinált. Mikel is alibizett tegnap, de 0-2-nél mire fel kéne mást játszania? [egyébként 100%-os passzpontossággal lehozta a meccset...].

Persze voltak hibák sokak játékában, de ez a 0-3 és az, hogy esélye sem volt a Schalkenak az feledteti velem ezt, viszont van még hova fejlődni ez nyilvánvaló.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#12556 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Hawaii írta:
Horváth Ádám írta:Jelentkezz menedzsernek Abra papánál, vázold az elképzeléseidet, hátha vevő a dologra. :)
Vegyél vissza az arcodból egy kicsit... Az ilyen és ehhez hasonló kommentek miatt kár volt ide beregisztrálnod, de mivel új vagy és láthatóan nagyon flegma, ezért elmagyarázom neked, hogy ez egy fórum, ami arra szolgál, hogy különböző dolgokat itt megvitassunk. Mi most épp ezt tettük.
További részleteket a fórumokról itt találsz: http://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%B3rumrendszer. Egyébként nagyon hasznos kis olvasmány.
Valamit félreértettél, a franc sem arcoskodott itt, téged leszámítva. Az, hogyha nem érted a szofisztikált humort, a csipkelődést, az a te problémád, nem az enyém... Részemről nincs egyéb mondanivalóm az üggyel kapcsolatban.

Jah, és még annyit, hogy én már akkor kommenteltem és írtam erre az oldalra, amikor még egészen gyerekcipőben járt a dolog, csupán más felhasználónevem volt, aminek elfelejtettem a jelszavát. Na, nem mintha ez számítana bármit is.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12557 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Horváth Ádám írta:Jelentkezz menedzsernek Abra papánál, vázold az elképzeléseidet, hátha vevő a dologra. :)
Vegyél vissza az arcodból egy kicsit... Az ilyen és ehhez hasonló kommentek miatt kár volt ide beregisztrálnod, de mivel új vagy és láthatóan nagyon flegma, ezért elmagyarázom neked, hogy ez egy fórum, ami arra szolgál, hogy különböző dolgokat itt megvitassunk. Mi most épp ezt tettük.
További részleteket a fórumokról itt találsz: http://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%B3rumrendszer. Egyébként nagyon hasznos kis olvasmány.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#12558 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Jelentkezz menedzsernek Abra papánál, vázold az elképzeléseidet, hátha vevő a dologra. :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#12559 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:Jézusom mennyien rinyálnak itt egy 3-0-ás idegenbeli győzelem után...
Szóval, hogyha nyerünk 3-0-ra, akkor kizárt dolog, hogy van vmi hiba a játékunkban... Jah, és nem rinyált senki, csak vázoltunk pár apró hibát, amit orvosolni kéne, hogy még jobbak lehessünk.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#12560 Hozzászólás Szerző: bela2 »

Horváth Ádám írta:Nem értem, mi ez a panaszáradat. 3-0-ra nyertünk idegenben egy közepesen erős német csapat ellen. A Veltinsben előttünk legutóbb a Bayern győzött, ők 4-0-ra. Jó ez az eredmény, pláne félgőzzel.
Attól még a hiba, hiba. Leírtam, hogy évek óta mi idegesít a csapatban. Tegnap ez nagyon látszott. Igaz az annyira bosszant, hogy már fóbiás vagyok. És kur.. ra utálom az alibiző játékosokat.

Válasz küldése