Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#12501 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

moldviii írta:Remélem Mata hétvégén is lehetőséget kap, és nem ilyen szaros 5 percre gondolok..
Én is remélem, tetszik hogy nem hisztizik a padoztatás miatt, láthatóan sokat visszajön védekezni, és úgy alapjában jól is játszik, egy kis meccshiánya van, de szerintem hamar vissza tud rázódni a tavalyi formájába, ha kap rendesen lehetőséget.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#12502 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Remélem Mata hétvégén is lehetőséget kap, és nem ilyen szaros 5 percre gondolok..

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Játékosok

#12503 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Nem hallottam. Nagy ordibálás volt a szobában, azért. Igaz,egyedül voltam! :lol: Már az elmult szezonban is csak összehozott 22 gólt. Most többet várok,2-3+! Jó lesz az!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#12504 Hozzászólás Szerző: almos »

A meccs végén halottátok, ahogy a közönséges egy emberként skandálta, hogy Torres, Torres?! :D
LAMPARD#8

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#12505 Hozzászólás Szerző: bela2 »

dankodavid írta:Nincs olyan, hogy mázlista, olyan van, hogy győztes típus. Ő ilyen, ilyen volt fergie legtöbb csapata is, nem véletlen, hogy nagyjából a lelépésével eltűntek a 90. perces győztes gólok, vagy az ocsmány játékkal, és mégis simán megnyert meccsek.
30 éves koromban én sem hittem benne.

Duffman
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 1., csütörtök 18:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Damien Duff

Re: Játékosok

#12506 Hozzászólás Szerző: Duffman »

Bubi írta:Ráébredtem így de 11 óra magasságában, hogy miért fontos nekünk Ramirest megtartani: Fejlődnek az átlövései, keresztlabdái és ami durva, hogy a teherbírása is, tök mindegy, hogy a 40. vagy a 91. percben nézed a játékát, mindig ugyan azt látod: Ha labdátkap, irgalmatlan kezdősebességgel elkezd vele sprintelni, vagy épp labda után sprintel és vadássza kétezerrel. Még 2 év és szétfuttatjuk vele a bridge gyepét, le se lehet majd lőni...:)
Ma még egyszer megnéztem a tegnapi meccset. A Ramires játékára jobban figyeltem, nagyot játszott. Szerintem. A munkabírása elképesztő lehet, hogy meccs után kicsit még megy a futópadra levezetni.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#12507 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

cfclegend2 írta:
dankodavid írta:Nincs olyan, hogy mázlista, olyan van, hogy győztes típus. Ő ilyen, ilyen volt fergie legtöbb csapata is, nem véletlen, hogy nagyjából a lelépésével eltűntek a 90. perces győztes gólok, vagy az ocsmány játékkal, és mégis simán megnyert meccsek.
Na meg az edző karizmája nagyban kihat a játékvezetőre is. Például ilyen Foy, meg Clattenburg féle ámokfutások (vagy két tizi a Unitednek a Bridge-n) Mourinho irányítása alatt szerintem elképzelhetetlenek. Mourinho szétszedte volna a meccs után a bírókat, ahogyan Fergie is tette ezt.
Azért ez nem feltétlenül pozitív dolog, ha egy játékvezetőnek mérlegelnie kell egy döntése előtt, hogy "Úristen, ezért miket fognak rólam mondani a meccs után!". A játékvezető feladata az, hogy a legjobb tudása vezesse le a találkozót, hozzon döntéseket, függetlenül attól, hogy a Cardiff City-Norwich, vagy a Liverpool-MU meccset vezeti és függetlenül attól, hogy Csank János, vagy Mourinho ül a csapat kispadján.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#12508 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

dankodavid írta:Nincs olyan, hogy mázlista, olyan van, hogy győztes típus. Ő ilyen, ilyen volt fergie legtöbb csapata is, nem véletlen, hogy nagyjából a lelépésével eltűntek a 90. perces győztes gólok, vagy az ocsmány játékkal, és mégis simán megnyert meccsek.
Na meg az edző karizmája nagyban kihat a játékvezetőre is. Például ilyen Foy, meg Clattenburg féle ámokfutások (vagy két tizi a Unitednek a Bridge-n) Mourinho irányítása alatt szerintem elképzelhetetlenek. Mourinho szétszedte volna a meccs után a bírókat, ahogyan Fergie is tette ezt.
Why always me?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#12509 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nincs olyan, hogy mázlista, olyan van, hogy győztes típus. Ő ilyen, ilyen volt fergie legtöbb csapata is, nem véletlen, hogy nagyjából a lelépésével eltűntek a 90. perces győztes gólok, vagy az ocsmány játékkal, és mégis simán megnyert meccsek.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#12510 Hozzászólás Szerző: bela2 »

AwayRoller írta:Jópár éve folyton azt kellett számolgatnunk, hogy ha egy kis szerencsénk van, akkor 10-15 pontokkal jobban állnánk.

Errefel idén, amikor összejönnek a dolgok, azon siránkoztok, hogy miért jöttek össze ezek a pontok?!?!?!?! Gondolom akkor ti azt várjátok, hogy mindenkit 4 gólokkal üssünk...Telhetetlen banda :mrgreen:
A szerencséért tenni kell. Mou. Szerintem amúgy is egy mázlis alkat, ha másért nem is nagyon ezért örülök neki,.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#12511 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Jópár éve folyton azt kellett számolgatnunk, hogy ha egy kis szerencsénk van, akkor 10-15 pontokkal jobban állnánk.

Errefel idén, amikor összejönnek a dolgok, azon siránkoztok, hogy miért jöttek össze ezek a pontok?!?!?!?! Gondolom akkor ti azt várjátok, hogy mindenkit 4 gólokkal üssünk...Telhetetlen banda :mrgreen:

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Játékosok

#12512 Hozzászólás Szerző: California Max »

marknagy írta:Bejöttek Mourinho húzásai, de ha nincs az az elképesztő mák a Norwich ellen meg tegnap (Tettey, Nastasic&Hart kapitális hibái), akkor bizony 4 ponttal kevesebb lenne.
Értelmetlen szerintem ilyenekkel jönni. A fociban a szerencsefaktor mindig benne van. A gólok jelentős része az egyik fél hibázásából származik. pl. ha Cahill tartja a vonalat és nem lép vissza, akkor Aguero lesen lett volna, és gólt se kapunk. Tehát nekik is mákjuk volt.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#12513 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Mourinho a menedzser, és a döntéseit nekünk (akiknek egyáltalán semmilyen rálátásunk nincs sem az edzésekre sem taktikai húzásaira) megkérdőjelezni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem.

De, a viccet félretéve, fingunk nincs az egész taktikáról, játékosok helyezkedéséről, feladatairól (tisztelet a kivételnek, már ha van egyáltalán olyan) és... nyerünk!
Miért gondolja azt bárki is, hogy Mata nem sportszakmai(taktikai) szempontból kerül a kispadra fel nem foghatom.
Mourinho nem hülye Casillast sem véletlenül rakta kispadra, ahol most is van megjegyzem...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#12514 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

zoli0415 írta:
bela2 írta:
kecske01 írta:Mata-val mi lesz? Megint kezd kikerülni a csapatból...
Minek ide? Nem tudja a saját 16-sunkról-senkitől sem zavartatva-elbikázni az ellenfél kapusáig. Jó esetben. Sőt. Nem passzolja vissza az ellenfél 16-sáról sem a labdát Cech-ig. Képes váratlan húzásra, de nem csak tüzel, céloz is.? Minek olyan játékos aki, szabiból kaput is talál? Aki tud egy cselt csinálni a félpályán? Ugyan már. Fölösleges.
És ki helyén játszattad volna tegnap?

Én nagyon szeretem Mata-t de jogos volt hogy nem kezdett a City ellen. Hazard és Oscar rugdosták a gólokat és gólpasszokat adtak a Norwiwich, a Cardiff és a Schalke ellen, az ő helyük megkérdőjelezhetetlen volt(az más kérdés hogy tegnap gyengusok voltak mindketten. Willian is nagyon jól szállt be a Kanárik ellen és a walesiek ellen is meggyőző volt. Schürrle meg 4 gólt lőtt két meccsen a válogatottban, ahonnan ugyan sérülten jött vissza, de José nyilván látta hogy jó passzban van. Mata viszont kilógott egy kicsit ezeken a meccseken.

Holnap tuti hogy kezdő lesz, remélhetőleg egy jó teljesítménnyel benn is tud ragadni.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#12515 Hozzászólás Szerző: bela2 »

dankodavid írta:Rangadót nyertünk, a játék hétről-hétre javul, miért kell ÁLLANDÓAN valamiért hisztizni? Még Mata sem jó annyira, hogy mindenképp játszania kelljen, és ha Mou nem kezdeti, annak vélhetően oka van, sőt, valószínűleg jobban átlátja, mire van szüksége a csapatnak. Végre nem egy emberen múlik a játékunk, és végre nem csak azzal van elfoglalva a 3 AM, hogy egymásnak sarkazgasson, mint RDM és benítez idején.

Mellesleg lehet, nyugodtan lehet ironizálni, de az a nagy helyzet, hogy Josénak eddig konstans bejöttek a húzásai, innentől kezdve minimum kreténség azt hinni, hogy nem szakmai okai vannak Mata mellőzésének. Végre nem az edző alkalmazkodik a játékosokhoz.
Ezen a felfogáson bírnék vitatkozni. Nem azon amit leírsz. Ill. azon is.

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#12516 Hozzászólás Szerző: bela2 »

zoli0415 írta:
bela2 írta:
kecske01 írta:Mata-val mi lesz? Megint kezd kikerülni a csapatból...
Minek ide? Nem tudja a saját 16-sunkról-senkitől sem zavartatva-elbikázni az ellenfél kapusáig. Jó esetben. Sőt. Nem passzolja vissza az ellenfél 16-sáról sem a labdát Cech-ig. Képes váratlan húzásra, de nem csak tüzel, céloz is.? Minek olyan játékos aki, szabiból kaput is talál? Aki tud egy cselt csinálni a félpályán? Ugyan már. Fölösleges.
És ki helyén játszattad volna tegnap?
Nem vagyok Mata fan, de úgy kb. akárki helyén. De én nem erre hegyezek, hogy ki helyén, hanem miért nem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#12517 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ráébredtem így de 11 óra magasságában, hogy miért fontos nekünk Ramirest megtartani: Fejlődnek az átlövései, keresztlabdái és ami durva, hogy a teherbírása is, tök mindegy, hogy a 40. vagy a 91. percben nézed a játékát, mindig ugyan azt látod: Ha labdátkap, irgalmatlan kezdősebességgel elkezd vele sprintelni, vagy épp labda után sprintel és vadássza kétezerrel. Még 2 év és szétfuttatjuk vele a bridge gyepét, le se lehet majd lőni...:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#12518 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Николаевич írta:
Horváth Ádám írta:Remélhetőleg a lelkivilágunk megnyugszik holnap, amikor az Arsenal elleni meccsre kerül a sor. Mivel 48 óra telik el a Man City és az Arsenal elleni meccs között felforgatott kezdőre számítok. Megnéznék valami ilyet:

Schwarzer- Cole (C), Luiz, Cahill, Azpi- Mikel-Ramires- Mata, De Bruyne, Willian- Eto'o.

Cole helyett nálam Ryan kezdene, Rami(aki eddig majdnem minden meccsünkön pályán volt) meg Essien. Hihetetlen, hogy a City elleni csapathoz képest 10-et változtatva is milyen erős csapatot tudunk pályára küldeni. Remélem meghúzza ezt Mourinho, Wenger legendásan fiatal csapatokat játszat a Ligakupában, a fenti kezdővel is üthetőek. De a kiesés sem lenne akkora tragédia, inkább pihenjenek az alapemberek a Newcastle és a Schalke elleni meccsekre.

Igazad van, Essien-ről megfeledkeztem.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#12519 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Horváth Ádám írta:Remélhetőleg a lelkivilágunk megnyugszik holnap, amikor az Arsenal elleni meccsre kerül a sor. Mivel 48 óra telik el a Man City és az Arsenal elleni meccs között felforgatott kezdőre számítok. Megnéznék valami ilyet:

Schwarzer- Cole (C), Luiz, Cahill, Azpi- Mikel-Ramires- Mata, De Bruyne, Willian- Eto'o.

Cole helyett nálam Ryan kezdene, Rami(aki eddig majdnem minden meccsünkön pályán volt) meg Essien. Hihetetlen, hogy a City elleni csapathoz képest 10-et változtatva is milyen erős csapatot tudunk pályára küldeni. Remélem meghúzza ezt Mourinho, Wenger legendásan fiatal csapatokat játszat a Ligakupában, a fenti kezdővel is üthetőek. De a kiesés sem lenne akkora tragédia, inkább pihenjenek az alapemberek a Newcastle és a Schalke elleni meccsekre.

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#12520 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Remélhetőleg a lelkivilágunk megnyugszik holnap, amikor az Arsenal elleni meccsre kerül a sor. Mivel 48 óra telik el a Man City és az Arsenal elleni meccs között felforgatott kezdőre számítok. Megnéznék valami ilyet:

Schwarzer- Cole (C), Luiz, Cahill, Azpi- Mikel-Ramires- Mata, De Bruyne, Willian- Eto'o.

Válasz küldése