Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12121 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Szeretnék a mi meccseinken is ilyen fellángolásokat látni, bármelyik csatárunktól. Nagyon.

Anelkában bízom, idén elég jól ment neki, meg hogy Torres nagyon felszívja magát :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9457
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12122 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta:mibe', hogy továbbjut az Arsenal ?
Nem csak nekünk van ám extra motiváció 2009-ért. Kiszoptak 2006-ban, tavalyi alázás... Továbbmennek. Van rá egy Persiem és Walcottom.
Barmibe fogadok, hogy a Barca megy tovabb. :) Ezt Guardiola bszta el, es o is tudja. Amig nem hozta le Villat es pedrot, es amig meg jatszottak, uraltak a kozeppalyat, az Agyusoknak sansza se volt nyerni, sott, azthittem hogy a Barca szokasahoz hiven vegig fogja oktatni a jatekot, es rug 3-4 golt. A visszavagora egy 4-1re tippelek.

Ja es egyebkent azt is elbszta a Barca, hogy Nasri szabadon mozoghatott, szervezhette a jatekot. Gondolom ezt Guardiola orvosolja majd otthon... Ez a Fabregas meg hiaba spanyol, nem valo oda, abszolut nem spanyolos a jateka. Majd mehet a padra Affelay melle..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12123 Hozzászólás Szerző: chiedis »

mibe', hogy továbbjut az Arsenal ?
Nem csak nekünk van ám extra motiváció 2009-ért. Kiszoptak 2006-ban, tavalyi alázás... Továbbmennek. Van rá egy Persiem és Walcottom.
Nyugodj bekeben Mister !

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12124 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Így van, számunkra sem utolsó a helyzet. Csak aztán a saját meccsünkről el ne feledkezzünk, mert sanda gyanúm, hogy mi is így járhatunk. :D

Amúgy, ezzel ország-világ előtt bebizonyosodott, hogy a La Liga a béka segge alatt van...

Sindu
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#12125 Hozzászólás Szerző: Sindu »

De jó! :D

Mondjuk én is nehezen tudom elképzelni, hogy a Nou Campban ne harcolja ki a Barca a továbbjutást. Mind1, lényeg az, hogy most az Arsenal áll továbbjutásra!
Győzzön a gyengébb! :D (azaz a szarze)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2011. február 16., szerda 23:44-kor.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12126 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Bubi írta:2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
és Pique nem játszhat a következő meccsen... most én is az Arsenalnak szurkolok

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#12127 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Barca jól besz*patta saját magát :D

Ezzel együtt továbbmennek, jó kis odds is lesz rájuk legalább, plussz az Arsenal a visszavágó előtti PL fordulót kicsit hanyagolja majd remélem, most, hogy azt hiszik van esélyük :) Minden szempontból tökéletes.

Shaktor meg jó kis masszív csapat, nem szeretnék velük összekerülni (és ezt nem a Roma elleni meccs miatt mondom, mert Tottiék nagyon gyengék)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2011. február 16., szerda 23:43-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12128 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Who the f*ck are FC BARCELONA? :D

De jól esik kárörvendeni gyerekek :D Megmutatta az Arsenal, elsültek a vizipisztolyok, a kis hobbitok csak keresték a labdát a bekapott gól után xD

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9457
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12129 Hozzászólás Szerző: Bubi »

2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Berze
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2009. március 21., szombat 18:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12130 Hozzászólás Szerző: Berze »

Vezet az Arsenal!!! És meg is nyerték! Végre kikapott a Barca!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Berze 2011. február 16., szerda 23:38-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9457
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12131 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ennek az Arsenalnak a vedelme egy nagy rakas nulla. A kozeppalyaja nem letezik, a befejezo emberek meg olyan butak, mint a sar. Mar kettot verhettek volna, ha nem onti el az agyukat a sotetseg. A Barca iskolaztatja oket ismet.

Ha Messi nem bssza el azt, amit 100bol 99x berug, es Villa attudna venni a labdakat normalisan, mar 3al mehetnenek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12132 Hozzászólás Szerző: chiedis »

dankodavid írta:http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... Barcelona/
Arsenal blogos poszt, nagyrészt a barkelonáról és a szurkolóiról. Egyszerűen zseniális :)
nagyon nagy :) szarjanak sünt, unom már ezt az egész hajcihőt. Régen Ronaldo, Carlos, Zidane miatt azért az ember szerette az agyonsztárolt galaktikusokat, akkor is folyt a kampány a Realért világszintért, de ekkora méretű seggnyalás és tolás az UEFA & World részéről nem volt és szerintem nem is lesz a futball történetében. Uncsi. Az Arsenalnak sem drukkoltam még ennyire életemben, nézem is streamen. Go Ars ! :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12133 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Ez így van, de felülmúlni van mit azon a meccsen :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12134 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

tru23 írta:Igazad van, tényleg remek post. Remélem több lesz bennük ma este, mint az Mu ellen pár hónapja.
A MU meccsből azért nem lehet kiindulni, mert teljesen mást játszik a két csapat.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12135 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Igazad van, tényleg remek post. Remélem több lesz bennük ma este, mint az Mu ellen pár hónapja.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12136 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... Barcelona/" onclick="window.open(this.href);return false;
Arsenal blogos poszt, nagyrészt a barkelonáról és a szurkolóiról. Egyszerűen zseniális :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12137 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Az első félidő eléggé unalmasra sikeredett, egyetlen komoly esemény szegény Abbiati sérülése volt, de aztán a második félidő az már nagyon jó volt. Összességében tetszett a meccs. Szimpatizálok a Milannal is valamennyire, de azért azt elismerem, hogy Flamini is kiérdemelte nálam a pirosat, Retarduzzoról nem is beszélve. Hihetetlen mennyire utálom azt az embert, lassan már Dani Alveshez tudnám hasonlítani, pedig eddig azt hittem, hogy ő az egyetlen, a tökéletes, a lehető legnagyobb barom. Összességében örülök a Sp*rs győzelmének, nagyon szimpatikusan játszanak ebben a BL-sorozatban és mostmár szurkolok nekik, hogy minél tovább jussanak. A Milan is szimpatikus (na jó Retarduzzót kivéve), de most a Sp*rs jobban megérdemelné. Ibrahimovic gólja pedig egyáltalán nem volt szabályos, mert tisztán látszott, hogy két kézzel lökte el az angol játékost.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#12138 Hozzászólás Szerző: blueman »

chiedis írta:Mellesleg kiraknám a fél keretet EBBEN az esetben, minek fizessen a csapat kiégett, ennyire képes túlfizetett sztárokat. De szerintem aktuális lenne pár ember szerződését így is átrágni. De ez már egy más nap, más téma. Elnézve a PL sorsolást, evvel a szerencsétlenkedéssel még hátrébb is csúszhat a csapat.
Erről voltak sajtóhírek, hogy az lesz, mint a múlt nyáron. Erre szükség is van, mert pár játékos a fizetéséért cserébe nem sokat tesz hozzá a játékhoz.
Hátrébb szerintem nem fogunk csúszni. Azért csak nem süllyedönk le a Loserpool szintjére? Az tény, hogy az utóbbi idők pontvesztéseit figyelembe véve nehéz lesz bekerülni az első négybe, de ez legalább elérhető közelségben van a címvédéssel ellentétben.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12139 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Zsoca írta:
Bubi írta:
chelseafan01 írta:Egyetértek kivéve ezt: """ Nem hiaba, hisz mi szinte teljesen a BLre tudunk koncentralni.""" Nagyon kemény meccsek árán kell még kivívnunk a jövő évi BL indulás jogát. Pl. ezt a THFC-t vagy a City-t kell megelőzni hozzá. Részemről nem vagyok kiváncsi Europa League meccsekre a mi részvételünkel.
Nem tudom elkepzelni, hogy ne legyen meg. A 4. helynek megkell lennie, de szvsz 2.kent zarjuk a szezont.
Én ebben a pillanatban aláírnám a tuti 4. helyet. 2. hely? Álomszerű...
Igazság szerint én a 3.helynek örülnék, mert sportfilozófia, hogy a 3. hely jobb mint a második. Nincs az benned, hogy áh, mivel volt jobb az első, ellenben ha ketten is jobbak nálatok, akkor nincs gáz, ez van.
Nehogy azt higgye valaki is, hogy megnyernénk az EL-t jövőre. Ebben a csapatban a morális hozzáállást gyűlölöm a legjobban 1-2 éve, évről évre csökken a kedv és nő az arc párhuzamosan.
Mellesleg kiraknám a fél keretet EBBEN az esetben, minek fizessen a csapat kiégett, ennyire képes túlfizetett sztárokat. De szerintem aktuális lenne pár ember szerződését így is átrágni. De ez már egy más nap, más téma. Elnézve a PL sorsolást, evvel a szerencsétlenkedéssel még hátrébb is csúszhat a csapat.
Nyugodj bekeben Mister !

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Bajnokok Ligája

#12140 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

én azt azért hozzátenném hogy a bajnokok ligájában biztos hogy motiváltan fog játszani a chelsea mert már ök is tudják hogy a bajnokság elment.és ráadásul a wembleyben londonban lesz a bl döntö és az még nagyobb motiváciot adhat a fiuknak.innentöl kezdve a plben meg kell csipni a 3 . vagy 4.helyet, a blben és az fa cupában pedig teljes gözzel nyomni kell mert én bizok a fiukban.come on blues:)

Válasz küldése