Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12041 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Lehet, de én nem éreztem, pedig többször is voltam. Voltam egyszer valami Volosz vagy mi a szösz meccsen, ott sem éreztem. Igaz az is 8 éve volt. Sőt. Szaloniki kifejezetten jónak tűnt.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12042 Hozzászólás Szerző: becus3 »

rafanadal írta:
Hawaii írta: Mely országokra gondolsz? Albánia? Macedónia? Bulgária? Itt azért elég alacsonyak a fizuk...
Én azt nem értem, hogy a magyar miért nincs itt? Bőven 300-400 ezres átlag fizuk vannak.
Szerintem leginkább Romániára gondolt. Olyan egyszerűen nem létezik, hogy nálunk ne lenne meg a 130 font hetente.
A négy évvel ezelőtti CFR-s fizetések és a 4 évvel ezelőtti Magyar fizetéseket ismerem. A CFR-shez már akkor simán odaírhattál egy nullát. A Magyarokhoz is egy "felet". Azóta itthon nagyon elszaladtak.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12043 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

becus3 írta:
Hawaii írta:
AwayRoller írta:Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része.
Nem! Ha jártál volna már életedben Macedóniában, Bulgáriában, Albániában, Szerbiában, Görögországban, stb, akkor tudnád, hogy mi az a gyenge fejlettségi szint. Pl Athén és Budapest közt ég és föld a különbség, és nem a görög főváros javára...
Azért Athén pariba van, de a többi nagyon le van maradva. Igaz Albániában még nem voltam, ill. Athénba is 8 éve az olimpián, de azóta csak nincs akkora visszaesés.
A fejlettségi szintet elsősorban a közbiztonságra és az infrastruktúrára értettem, abban pedig elég nagy a lemaradása Athénnak, még Budapesthez képest is.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#12044 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Hawaii írta:
AwayRoller írta:Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része.
Nem! Ha jártál volna már életedben Macedóniában, Bulgáriában, Albániában, Szerbiában, Görögországban, stb, akkor tudnád, hogy mi az a gyenge fejlettségi szint. Pl Athén és Budapest közt ég és föld a különbség, és nem a görög főváros javára...
Azért Athén pariba van, de a többi nagyon le van maradva. Igaz Albániában még nem voltam, ill. Athénba is 10 éve az olimpián, de azóta csak nincs akkora visszaesés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus3 2014. november 15., szombat 20:12-kor.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12045 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része.
Nem! Ha jártál volna már életedben Macedóniában, Bulgáriában, Albániában, Szerbiában, Görögországban, stb, akkor tudnád, hogy mi az a gyenge fejlettségi szint. Pl Athén és Budapest közt ég és föld a különbség, és nem a görög főváros javára...

Avatar
fodi91
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2014. június 6., péntek 16:57
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#12046 Hozzászólás Szerző: fodi91 »

Egyszerűen hiányos a lista. Arra jó, hogy a rajta lévő 34 országot össze lehet hasonlítani, de másra nem. Gondolom erről a 34 bajnokságról volt adatuk és sorrendbe rakták.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12047 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hát fejletségi szint tekintetében mostmár sajna Magyorország is bőven a Balkán része. De bármely ország, Románia, Mo., Bulgária, egyszerűen nem tudom, hogy lehet előttük Nigéria.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12048 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Hawaii írta: Mely országokra gondolsz? Albánia? Macedónia? Bulgária? Itt azért elég alacsonyak a fizuk...
Én azt nem értem, hogy a magyar miért nincs itt? Bőven 300-400 ezres átlag fizuk vannak.
Szerintem leginkább Romániára gondolt. Olyan egyszerűen nem létezik, hogy nálunk ne lenne meg a 130 font hetente.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#12049 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:kép
Elég durva, hogy Nigéria is jobban áll, mint a Balkán nagyja és ami még durvább, hogy heti 130 fonttal...
Mely országokra gondolsz? Albánia? Macedónia? Bulgária? Itt azért elég alacsonyak a fizuk...
Én azt nem értem, hogy a magyar miért nincs itt? Bőven 300-400 ezres átlag fizuk vannak.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12050 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:kép
Elég durva, hogy Nigéria is jobban áll, mint a Balkán nagyja és ami még durvább, hogy heti 130 fonttal...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12051 Hozzászólás Szerző: Chester »

cfclegend2 írta:Moses pedig egy középszerű Stoke középszerű futballistájának vallhatja magát.
Ezen helyesbítenék egy kicsit, a Stoke-ban - ahhoz a szinthez képest - világklasszis formában játszik. Ez a neki való, nem a BL, bár hozzá kell tenni, hogy az EL győzelem talán két fő alakja az Torres és Moses volt, csak hát a mi terepünk a BL, és ehhez a szinthez kellenek TOP játékosok. Ugyan az az ő esete mint Bertrandé, hiába játszik kiválóan, sok az anyaklub és a kölcsönző klub közti szintkülönbség és elvárás.

(Viszont azt is illik hozzátenni, hogy Moses sokkal meggyőzőbb játékot produkált BÁRMIKOR a Chelseaben mint Salah)

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Premier League

#12052 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Schürrle meg lényégében Moses pótlására érkezett. Azóta kiderült, hogy előreléptünk ezzel a döntéssel, mivel Schürrle világbajnoknak, Moses pedig egy középszerű Stoke középszerű futballistájának vallhatja magát. Schürrle valószínűleg ki fog kecmeregni még idén ebből a rossz formából, de ez szvsz nem fog sokat nyomni a latba, hogyha Mourinho már kinézte magának Reus-t Schürrle helyére, akkor ezen egy enyhébb formajavulás nem fog sokat változtatni. Nem mellesleg ezzel a cserével is előre lépne a csapat.
Why always me?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12053 Hozzászólás Szerző: marknagy »

AwayRoller írta:Cech esetében reménykedem, hogy marad, ha kell, cserepadon. Nagyon nagyot nőne a szememben, kb. Buffon-i magasságokba.
Szerintem Cech többet érdemelne, mint hogy a padot koptassa, ő még világklasszis játékos. Egyébként is padra Schwarzer is elég.
We are the famous, the famous Chelsea!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#12054 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12055 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Horváth Ádám írta:Mondjuk azt azért le kell szögezni, hogy még ez az önmaga árnyékaként tevékenykedő Mata is jóval versenyképesebb labdarúgó, mint szerencsétlen Salah, vagy a mostanság "eltorresesedő" Schürrle. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy év múlva se az egyiptomi, se a német nem lesz a keret tagja, ahogy nem lesz az már Big Petr sem (sajnos).
Imádom az ilyen szélsőséges összehasonlításokat. Salah KdB pótlására érkezett és nem Matáéra, úgyhogy nem is a spanyollal kell összevetni. Mata fő vetélytársa Oscar volt és később Willian is elé került, vele szemben ők a viszonyítási alap, és Mou alatt mindkettő jobban teljesít nála.

A többivel nagyjából egyetértek, sajnálnám Schürrlét, de ha nem kapja össze magát, akkor jogos a lecserélése. Cech esetében reménykedem, hogy marad, ha kell, cserepadon. Nagyon nagyot nőne a szememben, kb. Buffon-i magasságokba.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#12056 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Horváth Ádám írta:Mondjuk azt azért le kell szögezni, hogy még ez az önmaga árnyékaként tevékenykedő Mata is jóval versenyképesebb labdarúgó, mint szerencsétlen Salah, vagy a mostanság "eltorresesedő" Schürrle. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy év múlva se az egyiptomi, se a német nem lesz a keret tagja, ahogy nem lesz az már Big Petr sem (sajnos).
És ha lehet hinni a híreknek, Mou a télen venni akar valakit a jobbszélre (Bale/Reus), ez is előrevetíti a távozásukat.
We are the famous, the famous Chelsea!

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#12057 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Mondjuk azt azért le kell szögezni, hogy még ez az önmaga árnyékaként tevékenykedő Mata is jóval versenyképesebb labdarúgó, mint szerencsétlen Salah, vagy a mostanság "eltorresesedő" Schürrle. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy év múlva se az egyiptomi, se a német nem lesz a keret tagja, ahogy nem lesz az már Big Petr sem (sajnos).

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#12058 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

AwayRoller írta:Mourinho képes volt leigazolni Salah-t és Willian-t, csak azért
Hát azért nem csak azért:D Willian kezdő játékos, a Tottenham meg nem rivális.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4855
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#12059 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hunor96 írta:
AwayRoller írta: A fő érdeklődők a Juve és az Atleti, de kihalnék a röhögéstől, ha mi hoznánk vissza 20ért :mrgreen:
Mi az istennek hoznánk vissza? (bár remélem irónia volt), ha meg megy a juvéba vagy az atletibe akkor egészségére, sok vizet szerintem nem fog zavarni.
Mourinho képes volt leigazolni Salah-t és Willian-t, csak azért, hogy ne kerüljön riválishoz, jah és egy orvosin bukó Remy-t. Csak a poén kedvéért merült fel bennem a lehetőség, hogy az teljesen haláli lenne, hogy egy riválisnak elpasszol egy játékost, hogy aztán olcsóbban visszavegye.

Másképp racionális alapját én sem látnám a visszahozatalának :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#12060 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sajnálom, mert nem ezt érdemelte, de buta döntést hozott, ez már télen is eléggé valószínű volt, a nyári transzferek után még inkább. Ha egy olyan csapat vinné el, ami klasszikus 10-essel nyomja, megint császár lesz, de egyre kihalóban van ez a poszt.

Válasz küldése