Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#11881 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Hawaii írta:Nem értem ezeket a pletykákat, komolyan. Guarin annyira felesleges ide, egy Inter-ben sem tud maradandót alkotni annyi selejt között, és nekünk mégis kell... Shaw az egyetlen, akivel egyetértek, bár kicsit sajnálom Bertrand-ot, mert így vélhetően belőle itt sose lesz kezdő. Talán nyáron el is igazol. :roll:
Nem vedd b*szogatásnak, nem annak szánom, de neked Ramires játéka is "5-öst" ér, így meg nem fogod tudni megérteni miért van szükségünk Guarinra, aki szinte egy az egyben egy kolumbiai Ramires, csak jobban lő távolról.
Bertrand meg egyáltalán nem biztos hogy elmegy, Cole szerződése előbb jár le, és nem tudom hogy jövőre is megelékszik-e ezzel a csere szerepkörrel ami most van neki, plusz ugye ha José nem tart rá igényt akkor nem is fognak vele hosszabbítani. Viszont Shaw még túl korai ide, 18 éves, nulla tapasztalattal, a BL-t meg láttuk kik nyerték meg nekünk.
Nem veszem baszogatásnak, de kioktatást sem kértem a taktikai dolgokról, mert tökéletesen átlátom, ha hiszed, ha nem... Igen, Ramires játéka tényleg 5-öst vagy még annyit se ér, ha egy meccsen szarul játszik, amit itt gyakran a szemellenzőtől egyesek nem képesek észrevenni, pl szezon elején egyenesen katasztrofálisan játszott, de azóta feljavult, és elégedett is vagyok a teljesítményével (aka kapja a heteseket is).
Amúgy nem azért, de láttad te már egyáltalán játszani Guarin-t, vagy csak a levegőbe beszélsz? Nagyon nem a mi szintünk a gyerek, ráadásul nem is mondanám fiatalnak (27 éves). Annyi labdát szór el egyedül egy meccs alatt, mint a komplett csapatunk összesen, de biztosan nagyon jó vétel lesz... Ha megvesszük, akkor is max Ramires cseréjének tudom elképzelni, de szvsz inkább mellé kellene vkit igazolni, nem pedig a padra.

Shaw lehet, hogy tapasztalatlan, de Bertand 2-3 meccses BL tapasztalatát se mondanám olyan hú de soknak, szal kettőjük közt nincs sok tapasztalatbeli különbség, sőt ha Shaw végigjátssza ezt a szezont a Southampton-ban kezdőként, akkor máris többet játszott a PL-ben, mint Bertrand. Ha pedig egy 18 éves gyereket igazolunk elé, tuti, hogy lelép, nem hiszem, hogy az egész karrierje során csak másodhegedűs akar lenni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11882 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:
ChesterB írta:Ba-ért bejelentkezett a West Ham. Szvsz esélytelen hogy oda visszamenjen, viszont a távozása az szerintem garantált, bár én kivárnám a tavaszt, VB-re úgy sem megy, a fizetését megkapja, meg néha az esélyt is, ha nyáron lelép Eto'o és nem veszünk csatárt akkor meg simán bekerülhet.
nyáron 1000%-ék hogy jön egy nagy csatár

Lukaku kölcsönszerződése lejár úgyhogy egyetértek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7088
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11883 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

ChesterB írta:Ba-ért bejelentkezett a West Ham. Szvsz esélytelen hogy oda visszamenjen, viszont a távozása az szerintem garantált, bár én kivárnám a tavaszt, VB-re úgy sem megy, a fizetését megkapja, meg néha az esélyt is, ha nyáron lelép Eto'o és nem veszünk csatárt akkor meg simán bekerülhet.
nyáron 1000%-ék hogy jön egy nagy csatár ha nem hamarabb... :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11884 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ba-ért bejelentkezett a West Ham. Szvsz esélytelen hogy oda visszamenjen, viszont a távozása az szerintem garantált, bár én kivárnám a tavaszt, VB-re úgy sem megy, a fizetését megkapja, meg néha az esélyt is, ha nyáron lelép Eto'o és nem veszünk csatárt akkor meg simán bekerülhet.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11885 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Talmaszabi írta:Mourinho a Realban tavaly sokszor rakta be előbb a kezdőbe Moratát, mint Higuaínt...
A kapcsolata sem volt a legjobb vele, egyáltalán nem bízott meg benne (44 meccsen 17-szer be-, 13-szor lecserélte...), ráadásul közelében nincs a klasszis státuszhoz. Kb. ennyit ennek a hírnek a valószínűségéről.

Ráadásul kicsit vicces lenne 50 milliót fizetni érte, amikor Diego Costa-nak és Jackson Martinez-nek is 35 millió körül van a kivásárlási ára.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#11886 Hozzászólás Szerző: AryanH »

putthelime írta:Azaz nem tudott adaptálódni, nem fogadta el, hogy versenyhelyzet van a posztokért és nem tudott hozzászokni egyelőre az olyan élethez, amit egy top klub megkíván. Nem fogunk olcsón játékost eladni, nincsenek "akciók". Szeretné, ha mindezek ellenére KdB maradna, mert hatalmas potenciál van benne, viszont már több klub is érdeklődött iránta
Nehéz dolga van az biztos, hiszen már 17 éves korától fixen a kezdőcsapatban kapott helyet és szezonokat lenyomott a belga bajnok együttessel. Abszolút sztár volt, a Werderben, - ami azért nem volt túl acélos kis híján kiesett a másodosztályba, 34 ponttal lett 14., a legjobb kieső pedig 30 pontot szerzett. Egy német felsőházi csapatban vagy egy angol középcsapatban biztosan megállná a helyét.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#11887 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mourinho a Realban tavaly sokszor rakta be előbb a kezdőbe Moratát, mint Higuaínt...
A kapcsolata sem volt a legjobb vele, egyáltalán nem bízott meg benne (44 meccsen 17-szer be-, 13-szor lecserélte...), ráadásul közelében nincs a klasszis státuszhoz. Kb. ennyit ennek a hírnek a valószínűségéről.
6+8+5+4+1+1+2+1

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11888 Hozzászólás Szerző: Spring »

Ne legyetek már f@szok, hogy jönne Higuain? :D Nyáron, ha annyira szeretné José, akkor 35 millióért elhozta volna. Egyébként is a leglustább játékosnak tartja őt, akivel valaha együtt dolgozott. Ilyen hülyeséget felesleges is belinkelni.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11889 Hozzászólás Szerző: Chester »

De hogy miért Higuain merül fel mindig pletyka szinten az hihetetlen, nagyobb ziccerkirály a gyerek mint Torres, Eto'o és Ba együtt. Ráadásul a komoly meccseken nem nagyon alkotott maradandót, míg Torres és Eto'o döntöttek már el döntőket vagy elődöntőket. Így is a csatárok mentalitásával van a legnagyobb probléma, ő csak púp lenne a hátunkon, eurótízmilliókért. Ide egy olyan embert hozzon aki duzzad az önbizalomtól és nem kell a fejébe verni hogy "te fiam amúgy jó csatár vagy csak lődd már be a helyzeteidet" ha hoz egyáltalán.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11890 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Épp most megy a sajtótájékoztató, ezeket Mou mondta 1-2 perce:

'This is the period for agents to be famous. We know Kevin didn't adapt very well to the difficult life Chelsea player has, which is to pay a big price to play. They have to give a lot, to work a lot and to accept competitiveness.'

'This is the first time he came to a big club with big competition. He is a fantastic player with fantastic potential.'

'If people think they can get our good players on sale, the sales finished in London yesterday.'

'I don't want him to leave, but we have a couple of contacts made by other clubs.'

Azaz nem tudott adaptálódni, nem fogadta el, hogy versenyhelyzet van a posztokért és nem tudott hozzászokni egyelőre az olyan élethez, amit egy top klub megkíván. Nem fogunk olcsón játékost eladni, nincsenek "akciók". Szeretné, ha mindezek ellenére KdB maradna, mert hatalmas potenciál van benne, viszont már több klub is érdeklődött iránta.

szerk.: beszélt utána arról is, hogy a keret "tökéletes az első szezonomra és az első szezon céljainak elérésére", ami tényleg azt vetíti előre, hogy nyáron várható bármi komolyabb igazolás (és ez szerintem így is van jól). Azt mondja, hogy új csapatot épít a következő 7-8 évre.

Csatárok igazolásáról: "Nem prioritás, még csak nem is lehetőség. Van belőlük három."
They do now.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11891 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
béla írta:Egyszerűen csak azért jönnek vissza,mert nem is játszottak a Vitesse-ben rendesen... Mondjuk én megnézném azért Kakutát tétmeccsen, egyszerűen nem tudom elhinni,hogy a bemutatkozásán 18 évesen egész jól játszott,azóta meg egy Vitesse-ben sem mutat semmit. Komoly hozzáállási gondok lehetnek nála...
Ilyen alapon akkor Cuevas is nyugodtan visszajöhetne, ahogy Wallace is, ezért nem fordult meg ez a lehetőség a fejemben.
Nem hinném,hogy José Kakutával szeretné betömni a lyukat. És szerintem nincs is értelme,akkor már meg lehet oldani a tartalékból is,Baker vagy Swift simán megoldja azt 10 meccsenként öt percet, ami Kakutának jutna.
Szerintem mennek máshova kölcsönbe, akár Championshipbe vagy más országba. Cuevas és Wallace problémásabb lenne a munkavállalási miatt.
Nem hiszem,hogy Hutchnak szánna szerepet José,amikor ott van a nagyobb jövő előtt álló Kalas,és ő se kapott még egy percet sem...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11892 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Egyszerűen csak azért jönnek vissza,mert nem is játszottak a Vitesse-ben rendesen... Mondjuk én megnézném azért Kakutát tétmeccsen, egyszerűen nem tudom elhinni,hogy a bemutatkozásán 18 évesen egész jól játszott,azóta meg egy Vitesse-ben sem mutat semmit. Komoly hozzáállási gondok lehetnek nála...
Ilyen alapon akkor Cuevas is nyugodtan visszajöhetne, ahogy Wallace is, ezért nem fordult meg ez a lehetőség a fejemben.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11893 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta: Szerintem ennek az lehet az oka hogy számít télen távozókra José, gondolom ő többet tud az igazolásokról mint mi. Egyrészt télen nem lehet sok játékost venni mert fölösleges, 1-2 elfér, és Guarinon kívül [ha tényleg jön] remélem más nem jön télen. Másrészt meg ugye ha lesznek távozók akkor csere cseréjének jó Kakuta, nem mellesleg saját nevelésnek számít Hutchinsonnal együtt a BL nevezéskor, vagyis lehet egy Blackman vagy valaki akit korábban neveztünk kölcsönbe kerül. Más értelme nem lenne a visszahozatalukra, ide kevesek, Hutchnak sajnos betett az a sok sérülés. :(
Egyszerűen csak azért jönnek vissza,mert nem is játszottak a Vitesse-ben rendesen... Mondjuk én megnézném azért Kakutát tétmeccsen, egyszerűen nem tudom elhinni,hogy a bemutatkozásán 18 évesen egész jól játszott,azóta meg egy Vitesse-ben sem mutat semmit. Komoly hozzáállási gondok lehetnek nála...

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#11894 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Николаевич írta:
langidave írta:
más:

Napoli, Juventus, Inter Milan, PSG, Man Utd and Liverpool are all keen on out-of-favour Chelsea midfielder Juan Mata. (Source: Daily Mirror

Matáért kb az MTK nem jelentkezett be eddig.

Ebből is látszik hogy a világ egyik legjobbja a saját posztján, bármelyik csapat örülne ha náluk játszana. De adjuk el mert nem elég jó a work rate meg gyengén védekezik... Vicc.
Kizárt dolog, hogy bármelyik angol csapatnak odaadjuk... Ha nagyon el akar menni a vb miatt kölcsönbe félévre menjen. De 1 gyenge szezon miatt eldobni egy ilyen játékost az hiba lenne.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#11895 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

langidave írta:
más:

Napoli, Juventus, Inter Milan, PSG, Man Utd and Liverpool are all keen on out-of-favour Chelsea midfielder Juan Mata. (Source: Daily Mirror

Matáért kb az MTK nem jelentkezett be eddig.

Ebből is látszik hogy a világ egyik legjobbja a saját posztján, bármelyik csapat örülne ha náluk játszana. De adjuk el mert nem elég jó a work rate meg gyengén védekezik... Vicc.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#11896 Hozzászólás Szerző: laczze »

California Max írta:
bobbymate írta:Itt Írországban is mennek a pletykák, van aki egész hihető arc (értsd: nem egy pletykagyártó facebooktini)! Azt már mindenki biztosra veszi, hogy Kevin és Essien távozik, de azt is elkönyvelték már hogy jön Guarin és Shaw is (bár utóbbi valószínű nyáron). Itt mindenki Ibráról meg Pedroról beszél amúgy mint "álomigazolás"! Még Roy Keane papája is őket favorizálná, pedig ő aztán nem szimpatizáns mégis Pedrot tartja a mi rendszerünk egyik legjobb lehetőségének!
Hát Ibra nekem is álomigazolás lenne! De félek, hogy sajnos csak álom marad.
Szerintem ő az akiben biztos nem csalódnánk, egy álom lenne ha Ibrát leigazolnánk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#11897 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egyre több helyen olvasni, hogy Abra hajlandó lenne megdönteni az angliai átigazolási rekordot (50 millió font-torres) egy klasszis csatárért. Remélem ez nem higuain lesz... :|

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11898 Hozzászólás Szerző: langidave »

Manchester United and Chelsea target Luke Shaw has told Southampton he does not want to leave St Mary's this month. (Source: Daily Mail)

van esze, nálunk nem lenne esélye, a Munál talán beférne, de neki még fejlődnie kell.

Láttam mostanában pár meccsüket és szerintem jó kis balhátvéd 15millióért simán megéri, ez mellett még angol is, bár szerintem Bertrand is hozná ezt a szintet ha kapna 1 évet hogy játszhasson.

Valamelyik nagy csapat tuti lecsap rá a nyáron, ha van esze viszont még marad egy évet minimum a sotonban.



más:

Napoli, Juventus, Inter Milan, PSG, Man Utd and Liverpool are all keen on out-of-favour Chelsea midfielder Juan Mata. (Source: Daily Mirror

Matáért kb az MTK nem jelentkezett be eddig.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Átigazolások

#11899 Hozzászólás Szerző: California Max »

bobbymate írta:Itt Írországban is mennek a pletykák, van aki egész hihető arc (értsd: nem egy pletykagyártó facebooktini)! Azt már mindenki biztosra veszi, hogy Kevin és Essien távozik, de azt is elkönyvelték már hogy jön Guarin és Shaw is (bár utóbbi valószínű nyáron). Itt mindenki Ibráról meg Pedroról beszél amúgy mint "álomigazolás"! Még Roy Keane papája is őket favorizálná, pedig ő aztán nem szimpatizáns mégis Pedrot tartja a mi rendszerünk egyik legjobb lehetőségének!
Hát Ibra nekem is álomigazolás lenne! De félek, hogy sajnos csak álom marad.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11900 Hozzászólás Szerző: Chester »

mikel12 írta:Ha már Guarin..Inkább nem hogy 15 millióért vagy 20 megvennénk Lallanát. Angol és gyors, több poszton bevethető.
És teljesen más poszt...
Hawaii írta:Nem értem ezeket a pletykákat, komolyan. Guarin annyira felesleges ide, egy Inter-ben sem tud maradandót alkotni annyi selejt között, és nekünk mégis kell... Shaw az egyetlen, akivel egyetértek, bár kicsit sajnálom Bertrand-ot, mert így vélhetően belőle itt sose lesz kezdő. Talán nyáron el is igazol. :roll:
Nem vedd b*szogatásnak, nem annak szánom, de neked Ramires játéka is "5-öst" ér, így meg nem fogod tudni megérteni miért van szükségünk Guarinra, aki szinte egy az egyben egy kolumbiai Ramires, csak jobban lő távolról.
Bertrand meg egyáltalán nem biztos hogy elmegy, Cole szerződése előbb jár le, és nem tudom hogy jövőre is megelékszik-e ezzel a csere szerepkörrel ami most van neki, plusz ugye ha José nem tart rá igényt akkor nem is fognak vele hosszabbítani. Viszont Shaw még túl korai ide, 18 éves, nulla tapasztalattal, a BL-t meg láttuk kik nyerték meg nekünk.
koni0725 írta:Hutch-ot Iva kiesésével megértem de Kakuta mi a francnak?
Szerintem ennek az lehet az oka hogy számít télen távozókra José, gondolom ő többet tud az igazolásokról mint mi. Egyrészt télen nem lehet sok játékost venni mert fölösleges, 1-2 elfér, és Guarinon kívül [ha tényleg jön] remélem más nem jön télen. Másrészt meg ugye ha lesznek távozók akkor csere cseréjének jó Kakuta, nem mellesleg saját nevelésnek számít Hutchinsonnal együtt a BL nevezéskor, vagyis lehet egy Blackman vagy valaki akit korábban neveztünk kölcsönbe kerül. Más értelme nem lenne a visszahozatalukra, ide kevesek, Hutchnak sajnos betett az a sok sérülés. :(

Válasz küldése