Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#11321 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Anyboy írta:Ramires ... sad :(
Miért nem tud legalább egyszer McEachren kezdeni :?
Akkor kit szidnank egesz meccsen, ha se pf, se ramires? :)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Keret, kezdőcsapat

#11322 Hozzászólás Szerző: Mendez »

hát a pad tényleg vicces......

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#11323 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Ramires ... sad :(
Miért nem tud legalább egyszer McEachren kezdeni :?

Avatar
Berze
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2009. március 21., szombat 18:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#11324 Hozzászólás Szerző: Berze »

Nicolas Anelka returns to team following his Arsenal absence. Salomon Kalou makes way.

With John Mikel Obi injured, Ramires joins Frank Lampard and Michael Essien in midfield and Jose Boswinga replaces Paulo Ferreira as Carlo Ancelotti rotates his team as much as possible.

Bolton make two changes. Sam Ricketts replaces Gretar Steinsson at right-back and Rodrigo Moreno comes in on the right of midfield in place of Chung-Yong Lee who is at the Asia Cup.

The Trotters name only six substitutes.

The Chelsea team is:

1 Petr Cech
17 Jose Bosingwa
2 Branislav Ivanovic
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
7 Ramires
5 Michael Essien
8 Frank Lampard
39 Nicolas Anelka
11 Didier Drogba
15 Florent Malouda

Subs: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 43 Jeffrey Bruma, 38 Patrick van Aanholt, 46 Josh McEachran, 44 Gael Kakuta, 21 Salomon Kalou.

Bolton are expected to start in the following 4-4-2 formation:

Jaaskelainen; Ricketts, Cahill, Knight, Robinson; Moreno, Muamba, Holden, Taylor; K Davies (c), Elmander.

Subs: Bogdan, M Davies, Alonso, Blake, Klasnic, Petrov.

The referee is Mike Jones.

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#11325 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

dankodavid írta:Arra celoztam, hogy olyan kreten, hogy ez neki eszebe se jutna...
Jólvan,elhiszem viszont lehet mondani bárkire bármit-a focistáknak a pénz számít,lehet,de kellett valami,hogy eljussanak erre a szintre..!! nem magától csöppent a Chelsea-hez.,és ezt nem csak Kalou-ra értem,hanem minden játékosra.Fizikailag és technikailag is toppon kell lenniük,szóval ez kicsit erős volt.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#11326 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Arra celoztam, hogy olyan kreten, hogy ez neki eszebe se jutna...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#11327 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

dankodavid írta:
Blueflag írta:
marknagy írta:Azért Kalou Obertanhoz és Machedahoz képest világklasszis sztem Kalou=Bojan
Gratulálok... kiválasztottad a két legnagyobb (csatár)tehetséget, aki az elmúlt években kiderült a MU akadémiájáról! (és mindkettő földbe döngöli Kalout már most!)

Salomon még hozzám képest se világklasszis, nemhogy hozzájuk képest. A Bojanos hasonlat is roppant gyenge volt! :D És akkor ki is elemeztelek.
Kalou rajtam nem vinne at a labdat, es nem azert, mert akkora spiler vagyok, hanem azert, mert olyan hulye, hogy vszeg a hasamon vagy a sipcsontomon keresztul probalna atgyomoszolni a golyot...
Ugyan már,ne túlozzunk már ennyire :!: Kalou fizikuma kb 6szor jobb mint a tied,vagy az enyém! Mellesleg szerintem nagyon-nagyon sokkal gyorsabb mint te ezáltal csel se kellene mert lefutna..Ott van a PL-be juss el oda akkor elhiszem :roll:
»» KTBFFH! CHELSEA ««

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#11328 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Blueflag írta:
marknagy írta:Azért Kalou Obertanhoz és Machedahoz képest világklasszis sztem Kalou=Bojan
Gratulálok... kiválasztottad a két legnagyobb (csatár)tehetséget, aki az elmúlt években kiderült a MU akadémiájáról! (és mindkettő földbe döngöli Kalout már most!)

Salomon még hozzám képest se világklasszis, nemhogy hozzájuk képest. A Bojanos hasonlat is roppant gyenge volt! :D És akkor ki is elemeztelek.
Kalou rajtam nem vinne at a labdat, es nem azert, mert akkora spiler vagyok, hanem azert, mert olyan hulye, hogy vszeg a hasamon vagy a sipcsontomon keresztul probalna atgyomoszolni a golyot...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Keret, kezdőcsapat

#11329 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Blueflag írta:
marknagy írta:Azért Kalou Obertanhoz és Machedahoz képest világklasszis sztem Kalou=Bojan
Gratulálok... kiválasztottad a két legnagyobb (csatár)tehetséget, aki az elmúlt években kiderült a MU akadémiájáról! (és mindkettő földbe döngöli Kalout már most!)

Salomon még hozzám képest se világklasszis, nemhogy hozzájuk képest. A Bojanos hasonlat is roppant gyenge volt! :D És akkor ki is elemeztelek.
Obertan sok helyről került ki, de a MU akadémiájáról biztos nem...

Szerintem Kalou sajnos egy 0, de jelenleg Obertennál és Machedánál is sokkal jobb (nem véletlen, hogy Machedat a MU kölcsön akarja adni valamelyik olasz csapathoz)
Nem is értem miről beszélsz, mindketten szereztek 1-1 gólt (az összes kupát nézve), ehhez képest Kalou egy gólzsák.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#11330 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:Azért Kalou Obertanhoz és Machedahoz képest világklasszis sztem Kalou=Bojan
Gratulálok... kiválasztottad a két legnagyobb (csatár)tehetséget, aki az elmúlt években kiderült a MU akadémiájáról! (és mindkettő földbe döngöli Kalout már most!)

Salomon még hozzám képest se világklasszis, nemhogy hozzájuk képest. A Bojanos hasonlat is roppant gyenge volt! :D És akkor ki is elemeztelek.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#11331 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Azért Kalou Obertanhoz és Machedahoz képest világklasszis sztem Kalou=Bojan
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#11332 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Az Arsenal ellen Bosi se volt jobb... Ferreira még mindig tökéletes csereember. Én sem raknám már a kezdőbe a rangadókon, de egy Ferreiránál jobb játékost padoztatni is luxus lenne. Sokszor még jó teljesítményt nyújt, mert csupaszív játékos... fizikailag sajnos már nem a régi.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#11333 Hozzászólás Szerző: misakd »

frentzen írta:BlueBlood1993: Látom nem láttad játszani Ferreira-t még régebben. A világ egyik legjobb védője volt, de a sérülés tönkretette. Játékhiánya van, ennyi a probléma. Az avatar-ról:nem mindegy mit rakunk ki? Mi legalább értünk a focihoz és átlátjuk a helyzetet
jó játékos VOLT EGYSZER RÉGEN! Mostmár nem Premier League színvonalú jobbhátvéd 10ből 5ös osztálytatott hozza inkább nem 7est

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#11334 Hozzászólás Szerző: miller »

marknagy írta:
miller írta: Ne haragudj,de Mourinho azt mondta róla, hogy ő az a játékos, akik sosem fog 10-est kapni egy meccsen, de a 7-es osztályzatot mindig hozni fogja...:) (mért igazolt volna le egy olyan védőt, aki ritkán hozza a 7-est? :D Főleg a Porto-s időszak után.. )
Hát most meg annyit sem hoz.
Egyetértek teljes mértékben.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#11335 Hozzászólás Szerző: marknagy »

miller írta: Ne haragudj,de Mourinho azt mondta róla, hogy ő az a játékos, akik sosem fog 10-est kapni egy meccsen, de a 7-es osztályzatot mindig hozni fogja...:) (mért igazolt volna le egy olyan védőt, aki ritkán hozza a 7-est? :D Főleg a Porto-s időszak után.. )
Hát most meg annyit sem hoz.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#11336 Hozzászólás Szerző: miller »

marknagy írta:
frentzen írta:BlueBlood1993: Látom nem láttad játszani Ferreira-t még régebben. A világ egyik legjobb védője volt, de a sérülés tönkretette. Játékhiánya van, ennyi a probléma. Az avatar-ról:nem mindegy mit rakunk ki? Mi legalább értünk a focihoz és átlátjuk a helyzetet
Ez lehet h így volt, de Mou egyszer ezt nyilatkozta: Ferreira nem a legjobb védő, de ha egy 10 osztályzatból 7-est kap akkor az nagyon jó.
Hát őhozzá képest tényleg jó mert rég láttam már tőle egy 7-est.
Ne haragudj,de Mourinho azt mondta róla, hogy ő az a játékos, akik sosem fog 10-est kapni egy meccsen, de a 7-es osztályzatot mindig hozni fogja...:) (mért igazolt volna le egy olyan védőt, aki ritkán hozza a 7-est? :D Főleg a Porto-s időszak után.. ) Én így emlékszem erre a kijelentésre, de részletkérdés igazából.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miller 2010. december 29., szerda 16:32-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#11337 Hozzászólás Szerző: marknagy »

frentzen írta:BlueBlood1993: Látom nem láttad játszani Ferreira-t még régebben. A világ egyik legjobb védője volt, de a sérülés tönkretette. Játékhiánya van, ennyi a probléma. Az avatar-ról:nem mindegy mit rakunk ki? Mi legalább értünk a focihoz és átlátjuk a helyzetet
Ez lehet h így volt, de Mou egyszer ezt nyilatkozta: Ferreira nem a legjobb védő, de ha egy 10 osztályzatból 7-est kap akkor az nagyon jó.
Hát őhozzá képest tényleg jó mert rég láttam már tőle egy 7-est.
We are the famous, the famous Chelsea!

Ezt a hozzászólást korozs_p küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#11339 Hozzászólás Szerző: Szabi »

rafanadal írta: Jó lesz ez. Végre nincs Ferreira.
Ne vegyünk rá mérget, szerintem Carlo úgy is bedobja a 70. perc körül... (mint általában)
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#11340 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

frentzen írta:BlueBlood1993: Látom nem láttad játszani Ferreira-t még régebben. A világ egyik legjobb védője volt, de a sérülés tönkretette. Játékhiánya van, ennyi a probléma. Az avatar-ról:nem mindegy mit rakunk ki? Mi legalább értünk a focihoz és átlátjuk a helyzetet
Ti aztán annyira értetek! :D RÉGEBB nagyon jó volt, de MOST egy kalap sz*r. Bárki lefutja, nézd csak meg a Sp*rs meccset, minden alkalommal oda kellett menjen segíteni valaki.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése