Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#11301 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

kecske01 írta:Hulk Londonban van. Remélem leigazoljuk.Kép
Közben kiderült hogy Portugáliába repült nem Londonba. Kár pedig őt szívesen látnám a csapatunkban.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11302 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
ToreAndre írta:És nem értek egyet azzal, hogy a klub minden, nem a játékosnak kell szurkolni. Hova tűnne az emberség az egészből? A hosszú távon való gondolkodás hiányzik sokatokból...
Az emberség már akkor eltűnt amikor Di Matteo-t menesztették. Sokak számára kegyetlen a klub, és voltak megmagyarázhatatlan és érthetetlen dolgok, de minden a klubot igazolta.

Sarkított példák következnek, úgyhogy ne ugorjatok a nyakamnak:
- 2007-ben mikor José-t menesztették érthetetlen okokból, a bajnokság elején, a szezon végén BL döntőt játszottunk.
- 2012-ben menesztették AVB-t, a beugró Di Matteo megnyerte a BL-t
- Ugyan ebben az évben menesztették Robit, Benitez EL-t nyert a csapattal

Egyik sem volt emberileg korrekt húzás, némelyiktől még ma is felfordul a gyomrom, de mégis jól jöttünk ki belőle. Pont ezért nem háborodok már fel az érthetetlen és dűhítő dolgokon, mert úgy is a vezetőséget fogja igazolni a döntés akármennyire is fáj. Legendák meg olyan játékosokból legyenek akiket mi neveltünk ki gyakorlatilag, és hamarosan az utolsó megmaradt generációja is vissza fog vonulni, ezáltal a maradék emberség is a csapatból. Mivel én sem várom senkitől a mostani keretből hogy legenda legyen itt, csak azt hogy amíg a Chelsea címer van a szívük fölött addig hozzák a legjobbjukat, legyenek alázatosak, és dolgozzanak keményen. Ennyi fiatal játékossal a keretben meg mire gondolnánk mi, egyszerű drukkerek, ha nem a jövőre? :)
Semmi nem garantálja,hogy a menesztett edzőkkel nem lettünk volna hosszútávon marha sikeresek.És akkor legalább végkielégítésre 50 millióval kevesebbet kellett volna dönteni...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11303 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

White írta:
focimark írta:MU a Twitterén megerősítette, hogy Matat megvették. :(
És a hivatalos oldalon is:
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -mata.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Kép
Sajnos ezek a tények el kell fogadni akármennyire nehéz is :cry:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11304 Hozzászólás Szerző: Chester »

ToreAndre írta:És nem értek egyet azzal, hogy a klub minden, nem a játékosnak kell szurkolni. Hova tűnne az emberség az egészből? A hosszú távon való gondolkodás hiányzik sokatokból...
Az emberség már akkor eltűnt amikor Di Matteo-t menesztették. Sokak számára kegyetlen a klub, és voltak megmagyarázhatatlan és érthetetlen dolgok, de minden a klubot igazolta.

Sarkított példák következnek, úgyhogy ne ugorjatok a nyakamnak:
- 2007-ben mikor José-t menesztették érthetetlen okokból, a bajnokság elején, a szezon végén BL döntőt játszottunk.
- 2012-ben menesztették AVB-t, a beugró Di Matteo megnyerte a BL-t
- Ugyan ebben az évben menesztették Robit, Benitez EL-t nyert a csapattal

Egyik sem volt emberileg korrekt húzás, némelyiktől még ma is felfordul a gyomrom, de mégis jól jöttünk ki belőle. Pont ezért nem háborodok már fel az érthetetlen és dűhítő dolgokon, mert úgy is a vezetőséget fogja igazolni a döntés akármennyire is fáj. Legendák meg olyan játékosokból legyenek akiket mi neveltünk ki gyakorlatilag, és hamarosan az utolsó megmaradt generációja is vissza fog vonulni, ezáltal a maradék emberség is a csapatból. Mivel én sem várom senkitől a mostani keretből hogy legenda legyen itt, csak azt hogy amíg a Chelsea címer van a szívük fölött addig hozzák a legjobbjukat, legyenek alázatosak, és dolgozzanak keményen. Ennyi fiatal játékossal a keretben meg mire gondolnánk mi, egyszerű drukkerek, ha nem a jövőre? :)

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11305 Hozzászólás Szerző: White »

focimark írta:MU a Twitterén megerősítette, hogy Matat megvették. :(
És a hivatalos oldalon is:
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -mata.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Kép
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#11306 Hozzászólás Szerző: focimark »

MU a Twitterén megerősítette, hogy Matat megvették. :(
És a hivatalos oldalon is:
http://www.manutd.com/en/News-And-Featu ... -mata.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11307 Hozzászólás Szerző: béla »

Daniel írta:
ChesterB írta:
chelseafan88 írta:már várom amikor Matic-Ramires-Mikel kp-val fogunk kiállni
Na ezt én is, végre megb*szunk mindenkit a középpályán mint régen!

Amúgy nem tudom mennyire állnánk át 4-3-3-ba mikor Oscar nem szélső, és a KK posztra sem akarja berakni őt José. Noha volt már olyan helyzet idén is hogy a széleken játszott, azt meghagynám a gyorsabb játékosoknak, mint Hazard, Willian, Schürrle vagy Salah.
Oscar klasszisokkal jobban játszik hátrébb, ahol van területe (pl. Bayern ellen is világklasszis szintet hozott) Matic (DM), előttük kicsivel Ramires (BTB) és Oscar (CM) = Makelele (DM), Essien (BTB), Lampard (CM). Két szél pedig ugye adott Willian/Salah, Hazard/Schurrle. Ramires mellett ott lesz cserének MvG, Oscar helyett Lamps, Matic helyett Mikel. Gyakorlatilag Lukaku mellé kell egy értelmes csatár pl. Rooney, Cole elé Shaw, és középre védőnek Zouma.
Zouma? Minek? Kell nekünk a saját fiatal védőink helyére egy buta nagydarab benganéger...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11308 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Aludtam rá egyet, igaz nem sokat tudtam. És azt hiszem rájöttem mi bánt leginkább. A mai támadószekciónkból senkiről nem tudom elképzelni, hogy klublegenda legyen nálunk? Hazard, Oscar? Angolul alig tudnak, pár év és lelépnek a Barcába, Reálba, PSG-be. Schürrle-ből Duff lesz, pár év remek játék, aztán fél év gyengébb játék után mehet ő is. Ki más? Ne legyen igazam!
Eddig is tudtam, de talán most sokatok szeméről lekerül a kék lepel; Teljesen jogosan utálnak minket annyian, ez már tényleg zsoldoshadsereg. Eladtuk a legjobbunkat, ráadásul, ha tényleg 70 ezret keresett, akkor nem is egy pénzéhes szarházit.
Azt hittem, hogy klublegenda lesz, visszavonultatjuk a mezét meg minden. Nna, majd megteszik Manchesterben... Mindig is csíptem a ManU-t és irigykedtem a játékospolitikájukra, remélem bejönnek a top4-be!

És nem értek egyet azzal, hogy a klub minden, nem a játékosnak kell szurkolni. Hova tűnne az emberség az egészből? A hosszú távon való gondolkodás hiányzik sokatokból...

Salah meg...majd megy Ő is kölcsönbe. Nevetséges. (ne úgy legyen, sok sikert kívánok neki)
Only one Di Matteo!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#11309 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hulk Londonban van. Remélem leigazoljuk.Kép

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11310 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:
GereZsolt írta:Oscar játszana a régi Lamps helyén.
Ez lenne a logikus, de nem nagyon akarja hátra tenni Mourinho, inkább a szélre rakná, ahogy idén erre sok példa volt már. De nagyon jó lenne egy bika középpálya, mert ez a duplaszűrő hiába divatos meg modern felállás, átmennek simán a középpályánkon. Szerintem marad minden a régiben, 4-2-3-1 az alap, védekezésnél 4-4-2, amikor meg meg kell tartani az eredményt akkor 4-3-3.
Hova rakná hátra jelenleg? Ott van/volt 2 posztra Essien, Lamps, Rami, DL, Matic, Mikel, MvG. Ha viszont tényleg váltunk 4-3-3ra akkor előállhat az a helyzet amit szeret José, hogy minden posztra 2 játékosunk lesz, kivéve a Kh-t és a balhátvédet, valamint a csatárt, ahol a 3 répa nem tesz ki másfelet se.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11311 Hozzászólás Szerző: Chester »

GereZsolt írta:Oscar játszana a régi Lamps helyén.
Ez lenne a logikus, de nem nagyon akarja hátra tenni Mourinho, inkább a szélre rakná, ahogy idén erre sok példa volt már. De nagyon jó lenne egy bika középpálya, mert ez a duplaszűrő hiába divatos meg modern felállás, átmennek simán a középpályánkon. Szerintem marad minden a régiben, 4-2-3-1 az alap, védekezésnél 4-4-2, amikor meg meg kell tartani az eredményt akkor 4-3-3.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#11312 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ChesterB írta:
chelseafan88 írta:már várom amikor Matic-Ramires-Mikel kp-val fogunk kiállni
Na ezt én is, végre megb*szunk mindenkit a középpályán mint régen!

Amúgy nem tudom mennyire állnánk át 4-3-3-ba mikor Oscar nem szélső, és a KK posztra sem akarja berakni őt José. Noha volt már olyan helyzet idén is hogy a széleken játszott, azt meghagynám a gyorsabb játékosoknak, mint Hazard, Willian, Schürrle vagy Salah.
Oscar klasszisokkal jobban játszik hátrébb, ahol van területe (pl. Bayern ellen is világklasszis szintet hozott) Matic (DM), előttük kicsivel Ramires (BTB) és Oscar (CM) = Makelele (DM), Essien (BTB), Lampard (CM). Két szél pedig ugye adott Willian/Salah, Hazard/Schurrle. Ramires mellett ott lesz cserének MvG, Oscar helyett Lamps, Matic helyett Mikel. Gyakorlatilag Lukaku mellé kell egy értelmes csatár pl. Rooney, Cole elé Shaw, és középre védőnek Zouma.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#11313 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

GereZsolt írta:
ChesterB írta:
chelseafan88 írta:már várom amikor Matic-Ramires-Mikel kp-val fogunk kiállni
Na ezt én is, végre megb*szunk mindenkit a középpályán mint régen!

Amúgy nem tudom mennyire állnánk át 4-3-3-ba mikor Oscar nem szélső, és a KK posztra sem akarja berakni őt José. Noha volt már olyan helyzet idén is hogy a széleken játszott, azt meghagynám a gyorsabb játékosoknak, mint Hazard, Willian, Schürrle vagy Salah.
Oscar játszana a régi Lamps helyén, mellé Matic-Ramires, szélre meg Hazard-Willian. Csak ehhez kell egy nem impotens csatár is, aki vélhetően nyáron meg is lesz. Ebben a helyzetben már kicsit tisztább h miért nincs helye Matának, ugyanis itt egy posztra sem illik. Persze az egész 4-3-3 csak teória eddig.
És akkor Ramires is a két évvel ezelőtti önmagát idézhetné. :)
Why always me?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#11314 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

ChesterB írta:
chelseafan88 írta:már várom amikor Matic-Ramires-Mikel kp-val fogunk kiállni
Na ezt én is, végre megb*szunk mindenkit a középpályán mint régen!

Amúgy nem tudom mennyire állnánk át 4-3-3-ba mikor Oscar nem szélső, és a KK posztra sem akarja berakni őt José. Noha volt már olyan helyzet idén is hogy a széleken játszott, azt meghagynám a gyorsabb játékosoknak, mint Hazard, Willian, Schürrle vagy Salah.
Oscar játszana a régi Lamps helyén, mellé Matic-Ramires, szélre meg Hazard-Willian. Csak ehhez kell egy nem impotens csatár is, aki vélhetően nyáron meg is lesz. Ebben a helyzetben már kicsit tisztább h miért nincs helye Matának, ugyanis itt egy posztra sem illik. Persze az egész 4-3-3 csak teória eddig.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#11315 Hozzászólás Szerző: Chester »

chelseafan88 írta:már várom amikor Matic-Ramires-Mikel kp-val fogunk kiállni
Na ezt én is, végre megb*szunk mindenkit a középpályán mint régen!

Amúgy nem tudom mennyire állnánk át 4-3-3-ba mikor Oscar nem szélső, és a KK posztra sem akarja berakni őt José. Noha volt már olyan helyzet idén is hogy a széleken játszott, azt meghagynám a gyorsabb játékosoknak, mint Hazard, Willian, Schürrle vagy Salah.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#11316 Hozzászólás Szerző: béla »

White írta:José ilyen ember,tudtuk. Mit vártatok hogy ezzel a kerettel fog évekig menni? Hogy nem lesznek áldozati bárányok? Casillas meg Ramos is rinyagép volt,és lás csodát nem is igen játszottak Mou alatt. Mata jó arc,de hisztizni ot is láttam. Ez van. Nem illet bele a játékunkba.

Másik dolog,ma elment Essien is,érte miért nem sírtok? Minimum annyit letett itt az asztalra mint Mata. Ilyen a foci,gondolom párszor átlett ez gondolva. Anno amikor elkezdtem 2003-ban Chelsea meccseket lesni,nem volt Mata féle játékos,csak Willian -Ramires féle fizikai játékosok. 50 éves mindent megnyert szakember már csak tudja mit miért tesz.

Harmadik dolog,nem lett Mata karrierje elb*szva,akkor lett volna ha nem mehetett volna sehova,és játszani se játszott volna.
Mourinho megmondta: Ha akar megy,ha nem akkor marad. Elment. Ennyi. Gondolom nem Chelsea poszterek voltak a falán mint Lukakunak. Ja tényleg Lukaku aki fiatalabb is,nem hisztizik ,és már másodszor van kikolcsonozve,és mégis mindig a Chelsea az álma.
Mata-nak persze sokat koszonhetunk,nagy része volt a BL gyozelembe,de o csak egy ember,merem állitani hogy a Chelsea tobb cimet fog nyerni a kovetkezo években mint a Juan pirosban.
Ja tényleg, Lukaku fiatalabb,pont ezért van türelme ahhoz,hogy kölcsönadják. Tudja hol a helye. És Mata is tudta,hogy neki a kezdőben.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#11317 Hozzászólás Szerző: Dízel »

azon kevesek közé tartozom akik többre tartjak essient egy mikelnél, még most is. parszor lépett csak palyara es nem nagy csapatok ellen, de akkor sztem mindig pazarul játszott. ő sem kapta meg a lehetőséget és mata sem.

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#11318 Hozzászólás Szerző: White »

José ilyen ember,tudtuk. Mit vártatok hogy ezzel a kerettel fog évekig menni? Hogy nem lesznek áldozati bárányok? Casillas meg Ramos is rinyagép volt,és lás csodát nem is igen játszottak Mou alatt. Mata jó arc,de hisztizni ot is láttam. Ez van. Nem illet bele a játékunkba.

Másik dolog,ma elment Essien is,érte miért nem sírtok? Minimum annyit letett itt az asztalra mint Mata. Ilyen a foci,gondolom párszor átlett ez gondolva. Anno amikor elkezdtem 2003-ban Chelsea meccseket lesni,nem volt Mata féle játékos,csak Willian -Ramires féle fizikai játékosok. 50 éves mindent megnyert szakember már csak tudja mit miért tesz.

Harmadik dolog,nem lett Mata karrierje elb*szva,akkor lett volna ha nem mehetett volna sehova,és játszani se játszott volna.
Mourinho megmondta: Ha akar megy,ha nem akkor marad. Elment. Ennyi. Gondolom nem Chelsea poszterek voltak a falán mint Lukakunak. Ja tényleg Lukaku aki fiatalabb is,nem hisztizik ,és már másodszor van kikolcsonozve,és mégis mindig a Chelsea az álma.
Mata-nak persze sokat koszonhetunk,nagy része volt a BL gyozelembe,de o csak egy ember,merem állitani hogy a Chelsea tobb cimet fog nyerni a kovetkezo években mint a Juan pirosban.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#11319 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

chelseafan88 írta:Felfoghatatlan számomra, hogy bírták elengedni egyik, ha nem a legjobb játékosunkat, a szurkolók kedvencét a menkeszteriekhez....főleg úgy, hogy amikor mi jelentkeztünk be runiért konkrétan elküldtek a picsába.

Mou meg szépen bekamuzta, hogy ő majd labdatartós támadófocit akar játszatni, aztán veszi az erő,futógépeketA jól passzoló jáékosokat mint Kevin és Mata meg elüldözi...már várom amikor Matic-Ramires-Mikel kp-val fogunk kiállni elől meg Hazard-Salah-Willian aztán bunkerbe be.
Oscar is tényleg szimpatikus, hogy becsúszkál mindenkinek, csak egy 10esnek kurvára nem ez a feladata, passzjátékban meg egy kibaszott nagy 0 Matához képest.
Jó most ezen ne lepődjünk meg azért annyira, Josénak ez a stílusa Madridba felvette ezt az attitűdöt neki mindig kellenek áldozatok akiken le tudja vezetni feszültségét és akiket felelőssé tud tenni.
Az meg nála alap, hogy védekező focit játszik és jobban szereti az Oscar típusokat és mi vagy bárki hiába mondja, hogy 10-esnek nem ez a feladata ha Josénál igenis az és ő ezt elvárja. Az eredmények mindenhol őt igazolják megvan a saját stílusa, bánásmódja, felfogása és ha ebbe bármilyen okból nem illett bele Mata akkor sajnos akármennyire szeretjük és szurkolunk neki nem fogja José alapemberként tekinteni sajnos.

Én Abra szemszögéből sem értem a dolgot ő akart mindig szemet kápráztató játékot és MATA volt az aki meghonosította ezt a stílust hosszú meccseken át szórakoztató játékkal rukkolt elő majd Hazard-al és Oscarral bővült a kör.
Ebből kiderült, hogy José szabad kezet kapott e téren is és az valósul meg amit ő akar!
Más lenne a helyzet ha nem állnánk ilyen jól de eredményesség szempontjából nincs kivetnivaló meg kell szoknunk, hogy legtöbbször minimálfoci lesz és csak ha Hazard, Oscar és Willian egyszerre jó napot kapnak el akkor láthatunk valami szemet gyönyörködtetőt is...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#11320 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Nagyon nagyon sajnalom ennyit tudok irni. Ennyi mindent utan es meg mindig fantasztikus ember Mata, tiszteljuk meg es ne pocsozzuk. Nem erdekel ne kivanjuk neki serulest, nem erdemli meg. Viszont sok sikerben ne legyen resze. Hosszu, serulesektol mentes karriert kivanok neki. Ha Rooneyval nem kotottunk nyarra szerzodest titokban akkor huzzon faszt a szajara a vezetoseg de addig tartozkodnek a kirohanasoktol. Csori gyerek, sajnalom.
Life should goes on...
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése