Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9436
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11241 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerencséjük, hogy tuchel lecserélte a fél csapatot, utána kiegyenlített lett a meccs...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11242 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ziyech ilyen hozzaallassal es teljesitmennyel garantsltan kezdo lehetne es sokat profitalna belole a csapat. Egyedul rajta mulik, hs igy nyomja Tuchel biztos tobb lehetoseget fog neki adni.
Le a kalappal elotte ma!!

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11243 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Bubi írta: 2021. augusztus 4., szerda 21:50 Youtubot lelőtték, hol tudom még nézni? Az 5th app se jó, lóvét kér...
http://liveonscore.tv/soccer-streams/cl ... ort=soccer

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9436
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11244 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Youtubot lelőtték, hol tudom még nézni? Az 5th app se jó, lóvét kér...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2755
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#11245 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. augusztus 4., szerda 21:37 Srácok Kante egy állat, nem normalis a pali :D
https://streamable.com/9k2nmg 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11246 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok Kante egy állat, nem normalis a pali :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9436
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11247 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zijes és Kanté félelmetesen játszanak. A marokkói él mint hal a vízben a középpálya csúcsán, ha ilyen marad a játekkedve fix, hogy kezdő lesz.
Kanténak meg tippelni nem tudok hány bravúros labdaszerzése és indítása volt. Fenomén...

Odoi sajnos gyenge, üvölt a játéka a kölcsönért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11248 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kante nem ember...

A komplett Tottenhamből csinál hülyét.

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11249 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kante mit jatszik mar most :D :D szerel aztan egy bor.. a gol is az o labdaszerzesebol indult.

Bandi
Hozzászólások: 2755
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#11250 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Traxver írta: 2021. augusztus 4., szerda 21:14
Dízel írta: 2021. augusztus 4., szerda 21:12 Ziyech-nek nagyon elsült a ballába. :twisted:
Werner lőtt egy szep golt, de abba a pillanatba lest intettek. Megadható gól volt szerintem, de gondolom ha timo golt lő automatikusan lengetik a partjelzők a zaszlót.
sztem nem volt les
Még egyvonal se volt, nemhogy les, nagyon benézte a partjelző. Amúgy ez a Sp*rs kb mintha egy harmadosztályú csapat lenne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11251 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Igen kezdődik, full szabályos gol volt. Kb 1 méterrel belogott a védő..

No mindegy biztatoan játszunk és iszonyat jo a közönség!

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#11252 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dízel írta: 2021. augusztus 4., szerda 21:12 Ziyech-nek nagyon elsült a ballába. :twisted:
Werner lőtt egy szep golt, de abba a pillanatba lest intettek. Megadható gól volt szerintem, de gondolom ha timo golt lő automatikusan lengetik a partjelzők a zaszlót.
sztem nem volt les

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#11253 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ziyech-nek nagyon elsült a ballába. :twisted:
Werner lőtt egy szep golt, de abba a pillanatba lest intettek. Megadható gól volt szerintem, de gondolom ha timo golt lő automatikusan lengetik a partjelzők a zaszlót.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#11254 Hozzászólás Szerző: RobMayth »


fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11255 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Traxver írta: 2021. május 31., hétfő 17:45 ne mtudom ki, hogy van vele de én imádom most pörgetni az instagramot meg a tiktokot...jönnek sorba a képek és a videók a győzelemről jó látni :mrgreen: :mrgreen:
én öreg vagyok már ezekhez az appokhoz ,úgyhogy csak yt marad, de azon ezerszer megnéztem már az összes videót :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1711
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#11256 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ne mtudom ki, hogy van vele de én imádom most pörgetni az instagramot meg a tiktokot...jönnek sorba a képek és a videók a győzelemről jó látni :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11257 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát srácok én most tértem igazán magamhoz, egészen hihetetlen ez az egész, hogy mi idén megnyertük a BL-t. A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy ez a fiatal generációnk ilyen hama felül Európa trónjára. Nagyon remélem, hogy nem fogjuk félvállról venni sem az európai szuperkupát, sem a klub világbajnokságot. Ideje lenne mindkettőt behúzni végre. Ha jól tudom klubvilágbajnoki címünk ráadásul még nincs is, tehát azt duplán. De olyan beégést nem szeretnék látni a csapattól, mint a 2012-es BL győzelem után, hogy mindkét kupát sikerült elbukni. Mindenestre nagyon brutál érzés volt újra átélni ezt az érzést, bárcsak jövőre újra megismételnénk. A kopasz tanácstalan feje priceless volt amúgy 8) Akárhogy is nézem Tuchel vs kopasz 3-0, ezen nincs mit magyarázni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11258 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Tiszta fejjel ujra megneztem a merkozest. James eszmeletlenul jatszott, nalam o a meccs hose. Tovabba Kante es Chillwell is pazar volt. Azpi, Rudiger is megmentett 1 goltol. Christensen is remekul szalt be. Havertz elete meccset jatszotta nalunk. Mount assistja gyonyoru volt. Tenyleg mindenkinek jar a taps, meg Jorginho is hiba nelkul jatszott ami az o eseteben nagy szo. Bizakodo vagyok, nagyon egyben van a csapat es roppant fiatalok. 1-2 jo igazolas a nyaron es jo esellyel nem kell 9 evet varnunk az ujabb BL sikerre.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11259 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta: 2021. május 30., vasárnap 12:55 Mindenki Havertzről beszél, joggal, szépen helyezkedett a góljánál, jól csinálta, nade Mount ahogy felismerte, ahogy elérakta a lehető legprecízebb módon... Neki kellett adnia a győztes gólt megelőző passzt, ez így volt megírva.
Az egész jelenet kb 10 másodperc alatt lezajlott, a Citynek pislogni sem volt ideje. Mendy-Chilli-Mount-Havertz, egyszerűen gyönyörű volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9436
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11260 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mindenki Havertzről beszél, joggal, szépen helyezkedett a góljánál, jól csinálta, nade Mount ahogy felismerte, ahogy elérakta a lehető legprecízebb módon... Neki kellett adnia a győztes gólt megelőző passzt, ez így volt megírva.

A gól után mindenki ugrált rá Kaira, ő a tömeg szélén magyarázott a többieknek, lefogadom, hogy olyasmiket mint: még nem nyertük meg, nem szabad megállni, koncentrálnunk kell.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése