Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1447
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1121 Hozzászólás Szerző: Gaba »

almos írta:
cech19960320 írta:
almos írta:Kenedy gól a Newcastle-ben.
nem meglepő, tekintve hogy ott senkinek nem jutott eszébe az a faszság hogy wb legyen
Egyezek, pedig LWB-nek sem rossz, de ő sokkal támadóbb annál. Szerintem egy Newcastle-ben ő alap kezdő lehetne, nálunk pedig csak a Ligakupára számithat.
Sokkal többre hivatott annál,mint hogy a Newcastle-ben legyen kezdő.A következő szezonra biztosan új edző fog érkezni,talán nála nagyobb szerep hárulhat rá,mint most Conte-nél.Iszonyat jól játszik most is,én simán el tudnám képzelni jobboldalt is.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Kölcsönjátékosok

#1122 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

almos írta:Kenedy gól a Newcastle-ben.
Már duplánál jár. ;)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#1123 Hozzászólás Szerző: almos »

cech19960320 írta:
almos írta:Kenedy gól a Newcastle-ben.
nem meglepő, tekintve hogy ott senkinek nem jutott eszébe az a faszság hogy wb legyen
Egyezek, pedig LWB-nek sem rossz, de ő sokkal támadóbb annál. Szerintem egy Newcastle-ben ő alap kezdő lehetne, nálunk pedig csak a Ligakupára számithat.
LAMPARD#8

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1124 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

almos írta:Kenedy gól a Newcastle-ben.
nem meglepő, tekintve hogy ott senkinek nem jutott eszébe az a faszság hogy wb legyen

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#1125 Hozzászólás Szerző: almos »

Kenedy gól a Newcastle-ben.
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1126 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ruben Loftus-Cheek's return to Crystal Palace has been delayed - after the #Chelsea man suffered a minor injury setback this week. [Croydon Advertiser] :(
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#1127 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mount megint gólt rúgott, a döcögős kezdet után igencsak belelendült a srác.

Clarke-Salter meg egyből pirosat kapott a Champoban.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1128 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Dortmund tegnap nagy nehezen továbbjutott az EL-ben az Atalanta kapusának, Berisha-nak a hathatós közreműködésével, Michy természetesen kezdő volt, de ezúttal nagyon gyengén játszott. Kapott rasszista megnyilvánulásokat az olasz szurkolóktól a meccs alatt, amit szóvá is tett twitteren.

https://twitter.com/mbatshuayi/status/9 ... 0209747968" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#1129 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:A hírek szerint megint van egy kis baj van Ginkel térdével, a legutóbbi meccseket kihagyta emiatt, nem tudni mennyire komoly vagy sem, de a Voetbal International szerint benne van a pakliban, hogy véget ért a szezonja.

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ems-report" onclick="window.open(this.href);return false;
nem lepődnék meg ha 30 éves kora előtt visszavonulna... Olyan szerencsétlen ez a gyerek mint anno Hutchinson volt.... Potenciál van de az üveg lába nem engedi kiteljesedni

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1130 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A hírek szerint megint van egy kis baj van Ginkel térdével, a legutóbbi meccseket kihagyta emiatt, nem tudni mennyire komoly vagy sem, de a Voetbal International szerint benne van a pakliban, hogy véget ért a szezonja.

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ems-report" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#1131 Hozzászólás Szerző: Megyó »

A fizikai adottságai, mint sportembernek kivételesen jók. A játékintelligenciája és sportzsenialitása, már korántsem kiemelkedő. Amihez az is hozzátartozik, hogy fiatal még nagyon. Szerintem Conte nem fogja alkalmazni, de a legrosszabb, ami történhet, hogy eladjuk bukta nélkül. A VB úgy is felborítja az átigazolási piacot, rengeteg játékos ugrik majd elő a feledéshomályából, vagy az ismeretlenség ködéből.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#1132 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azt is beleszőhette volna egy kis önkritikát gyakorolván (ha már szerinte mindenki vak miközben ő lőtte a gólokat), hogy " Nehéz volt az élet a Chelseanél, a kispadon ültem, beálltam, elszórtam 20 labdát, sokszor 3 méterre nem tudtam pontosan passzolni, úgy mozogtam mint egy fejvesztett tyúk, de végül valahogy gólt szereztem.Itt magabiztosan focizhatok mert nincs konkurenciám a poszton, nagyon jól érzem magam."
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Kölcsönjátékosok

#1133 Hozzászólás Szerző: laczze »

"Nehéz volt az élet a Chelseanél, a kispadon ültem, beálltam, gólt lőttem, majd vissza a padra. Itt magabiztosan focizhatok, jól érzem magam. Nem tudom hogy Conte nézi-e a meccseimet, mindenki a Chelseanél az FA Kupára, a Premier Leaguere és a Barcelona elleni BL meccsre koncentrál, szorítok nekik."

Michy Batshuayi nyilatkozata.
Forrás: Magyar Chelsea Szurkolói Klub.

Őszinte szimpatikus nyilatkozat. Bár a mi játékosunk még, mi mást is mondhatna, de hogy külön kiemelte szurkol nekünk ezek után is a nagyon pozitív. Illetve hogy Conte vajon nézi e a meccseit.
Ebből az jön le akar még ő itt lenni. Lesz is.
Drogba,Lampard,Terry <3

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#1134 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Egyébként Musonda tegnap gólpasszt adott a Zenit ellen az EL-ben, és nyertek is 1-0ra.

Szerk.: Sry, csak most látom, hogy már lejjebb is írták :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#1135 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem vagyunk jövőbe látóak, viszont a múltból sokat lehet tanulni és kellene is. Nem azt mondom, hogy batsman fogja kitölteni Drogba után az űrt, de jövőre, ha itt lesz Conte akkor meg kell neki adnia a bizalmat, mert ha José útját követi akkor hozzá is fellehet írni a listára egy jó nagy fekete pontot. Értem én hogy a PL tök más, sokkal agresszívabb, letámadóbb, kőkemény, de ha lehetőséget sem kap annak ellenére hogy több mint bíztató a játéka, az nonszensz.
Nem kéne folytatnunk a világsztárok elpazarlásának listáját. Ettől még lehet nálunk jövőre fos, elmegy a pool-ba ott meg ontani fogja a gólokat, lattunk mar ilyet, de könyörgöm, ha Conte vagy bárki más nem is fog adni neki lehetőséget, akkor ne csodálkozzunk. Kicsit a managerek láthatnának tovább az orruknál és ne csak azt akarják amit egyszer olyan frankón kigondoltak, hanem legyen bennük mar egy kis rugalmasság. Ha nekem harry kane kell, de nem lehet, akkor nem baszom ki batsmant mert akkor már ugyis mindegy...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#1136 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Várható volt hogy feküdni fog neki dortmund. Batsu olyan lelkis gyereknek tűnik, pozitív srác (tweetjei és megnyilvánulásai alapján), hamar meg fogja szeretni dortmundot és a szurkolók is őt. Reméljük még sok gólt rúg és akkor visszahozza az árát vagy még lehet hasznot hozni, jobb ez neki is.

Tőlünk továbbra sem a teljesítményével volt baj (bár voltak bűn rossz meccsei, pl Norwich első meccs), hanem Conte magas csatárt akar, aki meg tudja tartani a labdákat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#1137 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem szeretnék flame-elni, van akinek nem szimpatikus, van akinek igen, van aki szerint kezdő szintű, van aki szerint sosem lesz az, talán valahol a kettő között van a megoldás. Működhet, mehet neki jól/jobban itt is, de Conte-val biztos nem, viszont egy szorgalmas ember, aki talán megérdemel annyit hogy örüljünk a sikerének.
Ha Dortmundban marad és sok pénzt fizetnek érte az is jó, ha visszatér és eredményes lesz, az is jó nekünk, szurkolóknak.

Talán azt elmondhatjuk, hogy ellenféltől függetlenül nagyon faszán játszik most, hogy bizalmat és folyamatos játéklehetőséget kap.
Itt egy videó a tegnapi meccsről: https://www.youtube.com/watch?v=-CngMsiXtic

A német levegővel felfújt labdával egész jó barátságban van, ahogy a társakkal is, egész hasznos támadásépítésnél is. A Marseille-ben hasonló volt a stílusa, elég sokat járt vissza a kp-ra zavarni.

Charly csereként beállva adott győztes találatot jelentő gólpasszt, a Zenittel játszottak, Iva nem lépett pályára.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Kölcsönjátékosok

#1138 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

edeskeves írta:Vagy Dortmundban van valami olyan modszer ami altal 4-5 edzes alatt behoz egy evet?
Van, úgy hívják, hogy bizalom :)

Egyébként én nem feltétlen csak a PL és a Bundás vagy a máshogy bundás közti különbségeknek tudnám be ezt a teljesítményjavulást. A csapatok játékstílusa, elképzelése egy támadás felépítéséről és a csapattársak minősége is más. Bár pont Stöger alatt nem jön ki az a Dortmundból szerintem, amit támadójátékban ezekből a játékosokból ki lehetne hozni. Mindenesetre bármikor elcserélném Pedrot, Williant és a jelenlegi Bakayokot Götzére, Reusra - sérülései nélkül -, Pulišićre, Dahoudra, Weiglre vagy éppen Schürrlére vissza - amiért lehet azért páran megköveznének.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Kölcsönjátékosok

#1139 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:
adrian1989 írta:
Bubi írta:Nagyon hamar elájultatok tőle. Persze én is örülök a sikereinek, de hogy Ő lenne a jövő csatára nálunk... Kétlem.
én is kétlem, mert inkább Morata lesz mert ő drágább volt igaz ő a Madrid első hívó szavára ugrana és hagyná itt a klubot, de lehet még a Juve kedvéért is menne egyből, ami nem is baj, mert látszólag nem neki való a PL.
Michyhez jobban passzol? Szembe tudsz menni azzal amit irtam, hogy egy het alatt ennyivel eredmenyesebb egy masik bajnoksagban ha nalunk allitolag azert nem ment neki mert nem volt elotte jatekban? Vagy Dortmundban van valami olyan modszer ami altal 4-5 edzes alatt behoz egy evet?
Erre a szintre jo a teljesitmenye jelenleg, a Pl BL viszont nem az o szintje egyenlore.
szerintem meg érzi a bizalmat ami elég fontos egy játékos számára.
Lehet, hogy a német bajnokság nem az a szint, de volt meccs amikor a PL-be is eredményes volt, kell fejlődnie én ezt aláírom, de megvan benne minden ami ahhoz kell, hogy egy sikeres top csatár legyen.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#1140 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:
Bubi írta:Nagyon hamar elájultatok tőle. Persze én is örülök a sikereinek, de hogy Ő lenne a jövő csatára nálunk... Kétlem.
én is kétlem, mert inkább Morata lesz mert ő drágább volt igaz ő a Madrid első hívó szavára ugrana és hagyná itt a klubot, de lehet még a Juve kedvéért is menne egyből, ami nem is baj, mert látszólag nem neki való a PL.
Michyhez jobban passzol? Szembe tudsz menni azzal amit irtam, hogy egy het alatt ennyivel eredmenyesebb egy masik bajnoksagban ha nalunk allitolag azert nem ment neki mert nem volt elotte jatekban? Vagy Dortmundban van valami olyan modszer ami altal 4-5 edzes alatt behoz egy evet?
Erre a szintre jo a teljesitmenye jelenleg, a Pl BL viszont nem az o szintje egyenlore.

Válasz küldése