Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#10581 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Luiz konkrétan a klub vb óta semmit nem tett le az asztalra. Ahhoz képest, ahogyan a karrierjét kezdte nálunk (mikor Torressel egyszerre igazoltuk le és ő lőtte a gólokat) ez a jelenlegi állapota nagyon kevés. Van nála a keretben 3 jobb CB-nk és VKP-ként sem ő viszi a prímet. 40-50 millió fontért el kell engedni, bár a PSG idióta, ha ennyit kiad érte.
211! NEW RECORD!

edeskeves
Hozzászólások: 3149
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#10582 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pogba nyilatkozta nemrég, hogy esze ágában sincs lelépni a Juventustol, szóval, ha csak valami nagy változás nem történik nála, akkor ő csak egy álom marad. Luizt én személy szerint nagyon kedvelem, szerintem hülyeség a szabadrúgásai miatt elítélni, még ha csak kevés is akadt be belőlük, de csupaszív játékos, egyszer Ferguson nyilatkozta róla, hogy leesett tőle az álla, hogy végig fel-alá futkosott és csúszott-mászott a csapatért. Sajnálom ha elmegy, még akkor is, ha sokat kaszálunk rajta.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10583 Hozzászólás Szerző: Chester »

Paulinhot tavaly még simán elfogadtam volna, de igaza volt azoknak akik szerint kevés ide. Koke játékát annyira ismerem mint Costaét, az egymás elleni meccseink illetve különböző oldalak olvasása alapján tudok tájékozódni, és azok alapján nem hasonlítható Mata-hoz, mert sokkal többet szerel, ez bőven elég Mourinhonak.

Ő és Pogba is baromi drága lenne, a francia talán még Liznál is drágább mulatság. Tehetséges játékos de félek hogy a magatartása miatt gondjai lennének Mourinhoval, titkon azért bízom abban hogy van Ginkel sok lehetőséget kap, akár kezdőként is, de Kokenaktalán jobban örülnék mint Pogbanak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#10584 Hozzászólás Szerző: béla »

Úgyis az lesz,hogy idehozzuk Paulinhot valami nevetségesen magas összegért

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#10585 Hozzászólás Szerző: Dante »

easy írta:Chelsea are planning to invest the funds from David Luiz's sale to PSG in a top-class midfielder.
CFC hope to sign one of Paul Pogba, Koke or Paulinho. Each would cost in excess of £30million.

Ez nem hangzik rosszul, Pogba vagy Koke jöhetne, Paulinho sztem kevés.
Karácsonyig nagyon örültem volna Koke-nek, de így hogy eladtuk Mata-t nem szeretnék itt látni hasonló stílusú focistát, mert az azt jelentené hogy nem a tudása miatt került eladásra. Koke pedig ugyanolyan lehet mint Juan volt, egy agilis passzer játékos, csak kevesebb gólt lő, de teljesen megegyeznek az erősségeik. (labdakezelés, kulcspasszok, jól látnak, jól adnak be, elég jó az állóképességük, de nem gyorsak és nem igazán tudnak védekezni)
Pogba hatalmas lenne, sp*rs játékost meg nem akarok a mi kék mezünkben látni.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#10586 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

easy írta:Chelsea are planning to invest the funds from David Luiz's sale to PSG in a top-class midfielder.
CFC hope to sign one of Paul Pogba, Koke or Paulinho. Each would cost in excess of £30million.

Ez nem hangzik rosszul, Pogba vagy Koke jöhetne, Paulinho sztem kevés.
Nagyon szeretem Luizt és nem igazán szeretném ha elmenne, de ha Pogbával pótoljuk, az az egyetlen opció amivel ki tudok békülni :) Fantasztikus az a gyerek.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#10587 Hozzászólás Szerző: easy »

Chelsea are planning to invest the funds from David Luiz's sale to PSG in a top-class midfielder.
CFC hope to sign one of Paul Pogba, Koke or Paulinho. Each would cost in excess of £30million.

Ez nem hangzik rosszul, Pogba vagy Koke jöhetne, Paulinho sztem kevés.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#10588 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Luiz átment az orvosin a France Football szerint.

http://www.francefootball.fr/news/Psg-d ... ite/467780" onclick="window.open(this.href);return false;

Más: Evra meghosszabbította a szerződését(hivatalos), lehet hogy leszállnak Shaw-ról?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#10589 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha már közte és Mikel közt kell választani, akkor pénzösszegtől függetlenül a nigériait tartanám meg. Ekkora összeg Luizért márpedig hatalmas extra. Egyáltalán az egész keretünkből max. 2-3 ember lenne akit ennyi pénz ellenében ésszerű lenne megtartani.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#10590 Hozzászólás Szerző: almos »

Én Luizzal teljesen semleges vagyok, nem a kedvencem, de nem is üldözném el, viszont 50millió fontért muszáj túladni rajta, óriási üzlet lenne, remélem ilyen formában összejön.
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10591 Hozzászólás Szerző: Chester »

rafanadal írta:Még mindig azt mondom, hogy várjuk meg a végét. Nem igazán hiszek ebben, hogy Luiz most ilyesmivel foglalkozik. De amennyiben tényleg létrejön az üzlet annak ellenére, hogy én bírtam őt, egy jó üzletnek tartom. Ennyi pénzért megéri.
Ahhoz képest folyamatosan pakolja ki instagramra a különböző reklámok alatt készült képeit, full olyan mintha görcsölne a VB miatt. :D :D :D Neki semmit nem kell csinálnia, a PSG orvosi stábbal, szakmai igazgatóval, mindenestül repül Brazíliába hogy aláírják a szerződést, annyi a dolga hogy beleegyezzen és aláírja vagy elutasítsa az ajánlatot.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#10592 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Még mindig azt mondom, hogy várjuk meg a végét. Nem igazán hiszek ebben, hogy Luiz most ilyesmivel foglalkozik. De amennyiben tényleg létrejön az üzlet annak ellenére, hogy én bírtam őt, egy jó üzletnek tartom. Ennyi pénzért megéri.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#10593 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Sky Sports News ‏@SkySportsNews 20m
Sky Sources: David Luiz having medical ahead of proposed move to PSG. #transfers

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10594 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ez nem csak a nemzetiségétől függ, egy jó korban lévő játékosról van szó egy világhírű csapatban, akit ráadásul elég magas áron vettek, ez alsó hangon 30 millió font, hiába csak a rotálás miatt játszott ennyi meccsen. Ilyen szintű csapatok egymástól csak nagyon ritkán tudnak olcsón játékost venni, ez függ a korától, szerződésétől és a csapatban betöltött szerepétől, Luiznak még 3 éves szerződése van, 27 éves, kellő meccsszámmal. Ha adtak volna érte 30-35 millió fontot azzal tökéletesen meg lettem volna elégedve, de 40 meg 50-ről álmodni sem mertem, ritka ostobák ott Párizsban valakik, szerencsénkre.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#10595 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

dankodavid írta:Az évezred üzlete.
Kíváncsi lennék mennyit adnának Luizért, hogyha nem brazil, hanem mondjuk magyar nemzetiségű lenne. :) Ez a túlhypeolás körülbelül az egész brazil válogatottra jellemző.
Why always me?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#10596 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Az évezred üzlete.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#10597 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Abszolút védhető lenne, ha tényleg eladnánk 40-50 millió fontért. Egy középsővédő 30-35 év között van a csúcson és utána sem számít öregnek szerinte. Megnyílna az után Zouma és Kalas csapatba építéséhez.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#10598 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Николаевич írta:
zoli0415 írta:BBC Sport ‏@BBCSport 19m
Chelsea are in advanced talks with Paris St Germain over the sale of David Luiz for around £40m
Sky Sports News ‏@SkySportsNews 25m
Sky Sources: Paris St-Germain in advanced talks to sign David Luiz from Chelsea for £50m #SSN

Higgyünk a BBC-nek, 40 millió font, te jó ég.. Nagyon sok érte. Kedvelem Luizt de ennyiért el kell passzolni.
SZERK: 50 millió font az 61,4 millió euró... A világ három legdrágább védője így PSG-s lenne(az így is padozó Marquinhos és Thiago Silva), Luiz lenne magasan az első.
Én mint Luiz egyik "hivatásos" utálója el sem hiszem, hogy ennyi pénzt adnak érte, nálam ő Kalou 2. És fölösleges körök elkerülése végett, azért nem szerettem soha, mert hiába csupaszív a pályán a fegyelem az hiányzik belőle. Rohadtul utáltam amikor elhagyta a pozícióját lyukat hagyva maga mögött a védelemben, vagy a középpályán. Ennyi pénzt (akár 40, akár 50 milla) meg egyetlen védő sem ér a világon főleg nem ő, kész vicc :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#10599 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szomorú, de óriási üzletet kötnének ezzel a transzferrel. Nagyon jól profitál mostanában a klub, 3, Mourinhonál cserének számító játékos kelhet el majd' 100 millió eurós összegért, az elég komoly.
chiedis írta:Shaw jojjon haha, az elviszi a felet
Shaw-ért 27 millió fontot ajánlott a MU amit habozás nélkül elutasítottak. Még ennyit sem érne a srác, nem hogy még többet, a balbekk amúgy sem akkora hiányposzt mint a csatár, esetleg a középpálya közepe. Dave jobb az eredeti helyén, de amíg ilyen jól lehozza a balbekk szerepet tőlem maradhat itt, Bertrand/PvA közül valamelyik úgy is itt marad.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#10600 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ne viccelj, 40 millio font is oriasi... Shaw jojjon haha, az elviszi a felet, Azpi jobb bekk, Iva-Terry-Cahill es Kalast elkezdhetnenk beugronak hasznalni, mert van benne racio. Ha ugyes a klub akkor akiket elad vissza is hozzak a penzt azon a 2-3 atom csillagon akik jonnek gondolom
Nyugodj bekeben Mister !

Válasz küldése