Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10081 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

https://youtu.be/TTGyK_agUhk" onclick="window.open(this.href);return false;

ez costánál 1 év eltiltás lenne, simán van annyira szándékos mint ami a pudli meccsen eltiltást ért. persze ha nem costának hívnák csak Chelsea-s lenne akkor is akasztanák...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10082 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gary Neville gyönyörű szépeket mondott rólunk ismét:

“Mourinho is the best manager in the league, by a mile,” said Neville. “There seems to be this snobbery around football that everyone has to play the most entertaining football.

“I can understand some fans saying "boring, boring Chelsea", but when managers of other clubs comment on the style of Chelsea I find that ridiculous. I can't understand it. They've got no right to.

“We watched all our teams get smashed in Europe this season, Chelsea to be fair got knocked out this season and that was their one blip, but they didn't lose, they actually drew in those two games against PSG.

“They are actually one of the best teams at killing games. Atletico Madrid won La Liga last year, but they didn't win it playing Barcelona football. They won it playing a different style.”

“When I watch the other teams play it offends me that they are so defensively naive. It really does.

“I have to say that Chelsea are the best team by a mile. The rest of them need to adopt the traits of this Chelsea team.”

“There's one player touted about possibly coming available this summer, and that's Bale.

The talk is he's going to go to one of Manchester City, Manchester United or Chelsea. If he becomes available, if Chelsea win that battle, and say they lost Oscar or Willian and got him for a net cost of £25million, I think the other teams are in trouble for the next few years, I really do.”

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#10083 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
emsanya írta:Cuadrado-nak én továbbra is adnék időt, szezon közben jött, még mindig érezni, hogy idő kell neki a beilleszkedéshez. Jövőre beépíthető. Ha Torres kapott 5 évet, Malouda meg ki tudja mennyit, akkor ezt az ember 200 játékperc után elkergetni baromság. Persze vannak elfogultak itt is, hogy bármit csinál, mindig hülye marad, de fölösleges még levágni a fejét.
Tudom, hogy én elfogult vagyok vele szemben, negatív irányban(az említett két fazonnal szemben is az voltam), és így talán kevésbé releváns a véleményem, de a fejlődés egyik jele nem épp az lenne, hogy hasonló pancsereket nem tartunk itt újabb 5 évre, vagy hogy a tarcsiból búcsúzzanak?

Nyilván a klub és JM jobban látja, ezért is van még valamiféle halvány 'bizalmam' irányába, csak nem akarok újra 0 hasznú kölcsönadogatást illetve release-t látni egy árban közép-felső kategóriás játékosnál.

A másik sokatmondó jelenség, hogy inkább rehabilitálva lett az ősz óta alig játszó Ramires, minthogy őt tegye be (hitelességem visszaszerzésére megemlíteném, hogy ez a tavaszi Oscart kb. ugyanúgy minősíti, mint Cuadradot).
Ahogy említették, Malouda-t én is hasonló módon aprítottam :D, igaz ő szép lassan építette le magát a nullára, a tartalékig és csak fizetést vett fel. Szóval vele elég elfogult voltam negatív irányban, vállalom.

Ahogy írod, tanulni kell belőle. Csak továbbra is baromi nehéz megmondani ki válik be és ki nem. Fernando Torres volt az aki tökéletesen megmutatta, még egy PL gólkirály, PL klasszis sem elég, egyszerűen lutri mindenki kb 60-70 millio alatt :D. Vagy még akkor is. Cuadrado-tól már csak azért is várok többet, mert Schürrle-hez képest elvileg ezen a poszton nőtt fel és Salah-hoz képest meg erősebb bajnokságból jött. Számomra a bizalom még megvan, persze eddig nem mutatott semmit és José is lekapta a félidőben. Sok kérdőjel kiderül nyáron, mi a terv. De az tény, ha a másik oldalra is lenne egy Hazard szintű támadónk, gyakorlatilag perfect számomra a kezdősor. Bízunk a legjobbakban...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#10084 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta: Meg egy PL győzelem után is már max az átigazolások a téma vagy Cuadrado. Érdekes, pár éve magasabb volt a színvonal. Hiányoznak azok a fórum idők. RIP igazi chelsea fórum.


Szerintem ennek egész egyszerűen az az oka hogy egész évben nagy fölénnyel vezettük a tabellát, mindenki hónapok óta barátkozik a bajnoki címmel. Amikor legutóbb PL-t nyertünk akkor az utolsó fordulóban is kellett a győzelem,

Cuadrado-val kapcsolatban meg kizártnak tartom hogy elpasszoljuk a nyáron. Továbbra is kemény 240 percet játszott. Az utolsó három fordulóban remélhetőleg megkapja a lehetőséget a bizonyításra, ahogy Filipe, Zouma, RLC, Christensen és Aké is kapnak pár percet.

Szerk: Ramires-t veseproblémákkal szállították kórházba. Már jól van, de valószínűleg csak jövőre láthatjuk legközelebb:
"Hello guys! As you saw, I was very sick yesterday minutes before the match because of a renal complication, but I'm well and home with my family," Ramires wrote.

"Thank God it was nothing serious and I will be fully recovered in a few weeks. Thank you to all that sent me messages and were with me. I would like to thank the Chelsea's medical team for the exceptional job.

"I was sad not to be part of the party on the pitch, but very pleased with the title, the only English title I had left to win. Congratulations, Chelsea!"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#10085 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Cuadrado-nak én továbbra is adnék időt, szezon közben jött, még mindig érezni, hogy idő kell neki a beilleszkedéshez. Jövőre beépíthető. Ha Torres kapott 5 évet, Malouda meg ki tudja mennyit, akkor ezt az ember 200 játékperc után elkergetni baromság. Persze vannak elfogultak itt is, hogy bármit csinál, mindig hülye marad, de fölösleges még levágni a fejét.
Tudom, hogy én elfogult vagyok vele szemben, negatív irányban(az említett két fazonnal szemben is az voltam), és így talán kevésbé releváns a véleményem, de a fejlődés egyik jele nem épp az lenne, hogy hasonló pancsereket nem tartunk itt újabb 5 évre, vagy hogy a tarcsiból búcsúzzanak?

Nyilván a klub és JM jobban látja, ezért is van még valamiféle halvány 'bizalmam' irányába, csak nem akarok újra 0 hasznú kölcsönadogatást illetve release-t látni egy árban közép-felső kategóriás játékosnál.

A másik sokatmondó jelenség, hogy inkább rehabilitálva lett az ősz óta alig játszó Ramires, minthogy őt tegye be (hitelességem visszaszerzésére megemlíteném, hogy ez a tavaszi Oscart kb. ugyanúgy minősíti, mint Cuadradot).

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#10086 Hozzászólás Szerző: becus3 »

putthelime írta:
ChesterB írta: ez egy elég uncsi szezon volt, a magabiztosabbak már februárban elkönyvelték, hogy bajnokok vagyunk
A Paddy Power is megnyugodhatott végre, ők már november végén kifizettek mindenkit, aki a szezon előtt a bajnoki címünkre fogadott :D

Ez a szezon amúgy tényleg nem lehetett olyan katartikus, mint az előző címek, mert bár nem dőlt el februárban, de addigra nyilvánvalóvá vált, hogy csak akkor nem leszünk bajnokok, ha kivágjuk magunk alatt a fát. Ergó kimondva, kimondatlanul mindenki számára minimum elvárássá vált a serleg behúzása. De ezen jelenleg nincs nagyon mit megbeszélni, mindenki ugyanúgy látta Terry térdre rogyását, Drogba olézását az öltözőben stb.

Pont Londonban voltam hétvégén (még novemberben lett lefoglalva az út, nagyon ki lett számolva), én megéltem a katarzist egy pubban az SW6-en, kb. 300 méterre a stadiontól. És az esti rokonlátogatás után az utolsó metrók egyikéről is bukdácsoltak le higanymozgásúra ázott Chelsea-szurkolók. Na az nagyon hangulatos volt.
Remélem azért te is ittál valamit.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10087 Hozzászólás Szerző: Chester »

Közben, folytatva ezt az aranyszezont, a hölgyek bejutottak az FA Kupa döntőjébe. Már csak az U21-nek kell virítania, és minden csapatunk nyer valami kupát idén. #dominancia

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Premier League

#10088 Hozzászólás Szerző: putthelime »

ChesterB írta: ez egy elég uncsi szezon volt, a magabiztosabbak már februárban elkönyvelték, hogy bajnokok vagyunk
A Paddy Power is megnyugodhatott végre, ők már november végén kifizettek mindenkit, aki a szezon előtt a bajnoki címünkre fogadott :D

Ez a szezon amúgy tényleg nem lehetett olyan katartikus, mint az előző címek, mert bár nem dőlt el februárban, de addigra nyilvánvalóvá vált, hogy csak akkor nem leszünk bajnokok, ha kivágjuk magunk alatt a fát. Ergó kimondva, kimondatlanul mindenki számára minimum elvárássá vált a serleg behúzása. De ezen jelenleg nincs nagyon mit megbeszélni, mindenki ugyanúgy látta Terry térdre rogyását, Drogba olézását az öltözőben stb.

Pont Londonban voltam hétvégén (még novemberben lett lefoglalva az út, nagyon ki lett számolva), én megéltem a katarzist egy pubban az SW6-en, kb. 300 méterre a stadiontól. És az esti rokonlátogatás után az utolsó metrók egyikéről is bukdácsoltak le higanymozgásúra ázott Chelsea-szurkolók. Na az nagyon hangulatos volt.
They do now.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10089 Hozzászólás Szerző: gerawba »

beckhamJr írta:brühühü... szeretnék a riválisok ha olyan mutatóik lennének a rangadókon mint josénak.
nézhetetlen játékú BL győzelemnél meg gondolom te élveztél a legnagyobbakat..
Csak akkor kicsit más volt a keret. A mostani bőven alkalmas élvezetes játékstílusra is.


Látom megint nem sikerült értelmezned amit írtam, szó sem volt a rangadók mutataóiról (azok jók). Úgyis érettségi időszak van, igazán lerakhatnád már a magyart, hátha fejlődnél valamit szövegértésben.
HAZARD = Messi+Ronaldo

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10090 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

gerawba írta:
emsanya írta:Az ünneplésről meg annyit, hogy tényleg már a fórum is teljesen behalt, alig páran írtak osztályozást, ezt sokat elárul. Meg egy PL győzelem után is már max az átigazolások a téma vagy Cuadrado. Érdekes, pár éve magasabb volt a színvonal. Hiányoznak azok a fórum idők. RIP igazi chelsea fórum.
Lehet, hogy van valami köze a nézhetetlen játékhoz, meg a rangadókon mutatott felfogáshoz, nem? Nagyon sótlan a csapat jelenleg (pedig jó társaság minden szempontból).
brühühü... szeretnék a riválisok ha olyan mutatóik lennének a rangadókon mint josénak.
nézhetetlen játékú BL győzelemnél meg gondolom te élveztél a legnagyobbakat..

ennek a lightosabb örömködésnek egyetlen oka van, az hogy már a szezon első felében érezni lehetett hogy ez a bajnokság a miénk lesz. ha a tavalyit behúzzuk ott intenzívebb érzelem nyilvánítás lett volna. idén viszont átéreztük milyen lehet bayern,juve szurkolónak lenni.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Premier League

#10091 Hozzászólás Szerző: becus3 »

gerawba írta:
emsanya írta:Az ünneplésről meg annyit, hogy tényleg már a fórum is teljesen behalt, alig páran írtak osztályozást, ezt sokat elárul. Meg egy PL győzelem után is már max az átigazolások a téma vagy Cuadrado. Érdekes, pár éve magasabb volt a színvonal. Hiányoznak azok a fórum idők. RIP igazi chelsea fórum.
Lehet, hogy van valami köze a nézhetetlen játékhoz, meg a rangadókon mutatott felfogáshoz, nem? Nagyon sótlan a csapat jelenleg (pedig jó társaság minden szempontból).
Meg mondjuk , néhány gyerek bunkó beszólásai miatt.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#10092 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Az ünneplésről meg annyit, hogy tényleg már a fórum is teljesen behalt, alig páran írtak osztályozást, ezt sokat elárul. Meg egy PL győzelem után is már max az átigazolások a téma vagy Cuadrado. Érdekes, pár éve magasabb volt a színvonal. Hiányoznak azok a fórum idők. RIP igazi chelsea fórum.
Lehet, hogy van valami köze a nézhetetlen játékhoz, meg a rangadókon mutatott felfogáshoz, nem? Nagyon sótlan a csapat jelenleg (pedig jó társaság minden szempontból).
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#10093 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Ha Torres kapott 5 évet, Malouda meg ki tudja mennyit, akkor ezt az ember 200 játékperc után elkergetni baromság.
Maloudaval te totál ugyanazt csináltad, mint amit most Cuadradoval a fórum.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10094 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Az ünneplésről meg annyit, hogy tényleg már a fórum is teljesen behalt, alig páran írtak osztályozást, ezt sokat elárul. Meg egy PL győzelem után is már max az átigazolások a téma vagy Cuadrado. Érdekes, pár éve magasabb volt a színvonal. Hiányoznak azok a fórum idők. RIP igazi chelsea fórum.
Mert tele van plasztikokkal a fórum mint én, rafanadal vagy gera. :lol: amúgy meg ez egy elég uncsi szezon volt, a magabiztosabbak már februárban elkönyvelték, hogy bajnokok vagyunk, augusztus 31 óta mi állunk az élen, érthető, ha kisebb a lelkesedés.

Cuadrado kapcsán meg az említett játékosok szarok voltak, de nem az volt, hogy 0 értelmes megmozdulásuk lett volna. Torres pl hajtott mind az állat, Malouda Hiddinknél utcalány jól játszott, de Cuadrado eddig semmi hasznosat nem mutatott eddig, pedig én nem szemellenzővel nézem, örülnék, ha végre formába lendülne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#10095 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Cuadrado-nak én továbbra is adnék időt, szezon közben jött, még mindig érezni, hogy idő kell neki a beilleszkedéshez. Jövőre beépíthető. Ha Torres kapott 5 évet, Malouda meg ki tudja mennyit, akkor ezt az ember 200 játékperc után elkergetni baromság. Persze vannak elfogultak itt is, hogy bármit csinál, mindig hülye marad, de fölösleges még levágni a fejét. Schürrle sokszor a wolfsburgba sem fér be vagy lecserélik. De ő nála sem mondanám hogy nem válik még be, szinén egy jól működő gépezetbe szállt be...


Az ünneplésről meg annyit, hogy tényleg már a fórum is teljesen behalt, alig páran írtak osztályozást, ezt sokat elárul. Meg egy PL győzelem után is már max az átigazolások a téma vagy Cuadrado. Érdekes, pár éve magasabb volt a színvonal. Hiányoznak azok a fórum idők. RIP igazi chelsea fórum.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10096 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

ChesterB írta:
beckhamJr írta:vödör fosra azért ne szarral érvelj. csűrle is amit mutatott sokszor főleg labdakezelésben, passzjátékban az megye2 szint volt, egyedül azzal kompenzálta hogy jól helyezkedett. volt 1-2 kiugróan magas színvonalú meccse mint a fulham ellen, de összességében okos döntés volt eladni annyiért.
de legalább vele nem az volt, hogy a fejed fogtad mikor be kellett állnia, hanem beállt hazard helyére a psg ellen még tavaly, és lőtt gólt, vagy a city ellen idén, amikor nagyon kellett. nem volt egy világmegváltó, de legalább nem kellett izgulni ha be kellett állnia valaki helyett.
maradjunk annyiban hogy eléggé david luiz szindrómás volt a srác, amikor nem vártad tőle robbantott(nagyobb meccseken) amikor meg számított volna rá az ember rendre becsődölt(kisebb meccseken).
annyi pénzt amennyit adtak érte mint padmelegítőért el kellett őt adni, hiszen át akartuk adni a helyét williannak és a kezdőt erősíteni. az más kérdés hogy ugye befürdés lett a vége, de ettől még kár siránkozni csűrléért neki mennie kellett.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Premier League

#10097 Hozzászólás Szerző: Chester »

beckhamJr írta:vödör fosra azért ne szarral érvelj. csűrle is amit mutatott sokszor főleg labdakezelésben, passzjátékban az megye2 szint volt, egyedül azzal kompenzálta hogy jól helyezkedett. volt 1-2 kiugróan magas színvonalú meccse mint a fulham ellen, de összességében okos döntés volt eladni annyiért.
de legalább vele nem az volt, hogy a fejed fogtad mikor be kellett állnia, hanem beállt hazard helyére a psg ellen még tavaly, és lőtt gólt, vagy a city ellen idén, amikor nagyon kellett. nem volt egy világmegváltó, de legalább nem kellett izgulni ha be kellett állnia valaki helyett.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

#10098 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Gyönyörű ez a bajnoki cím, végre újra Joséval és a régi mag is utoljára ünnepelhetett együtt.
Gratuláció a fiúknak hosszú idő telt el 2010 óta jó érzés újra Anglia bajnokának lenni 8)
Nagy valószínűség szerint legendáinknak Drogs, Cech-nek ez volt az utolsó trófeája chelsea színekben de ahogy mondták új legendáink írják a jövőben chelsea történelmét és ne feledjük Kapitányunk marad jövőre is zászlócipelőnek!
Szenzációs kezdőnk van továbbra is 2-3 játékossal biztos erősíteni fogunk a távozók helyére és még jobb csapat leszünk.
Elfogadnék egy hasonló ismétlést mint anno 10 éve és Josénak is van még egy nagy ígérete be kell gyűjtenie BL trófeát ehhez adott minden jó úton haladunk és nem állunk meg a következi címekig!
BAJNOKCSAPAT!!!

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#10099 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

GereZsolt írta:
ChesterB írta:Jó gála lett. :D :D Nagy pacsi Mourinhonak, hogy nem az utolsó fordulókra hagyta, és 5-ből 4 meccset behúztunk, így nyugodtan lehet rotálni.

Cuadrado meg, meh.
Esetleg nem tudtok valami oldalt, ahol meg tudom nézni a meccset vagy csak akár az ünneplés részt?
Itt a meccs
http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... l-palace-2" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt pedig az ünneplés
https://www.facebook.com/ChelseaSeason/ ... 3/?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Premier League

#10100 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

ChesterB írta:
lazaac írta:Nem akartam soha benne lenni ebbe az anti-latin tengelybe és azt is megértem hogy alig játszott,de elvileg profi játékos és a labdarúgás alapjai Itáliában is ugyanazok,szóval ilyen produkció után miért érdemelné meg a következő meccseken a szereplést?
Egyszerűen az volt az érzésem,hogy emberhátrányba játszik a csapat,mert a passzai ellenfélhez mentek mind,a szerelései meg mind rossz ütemben történtek,egyszerűen használhatatlan. Nyáron el kell adni,amennyiért elviszik,ha meg itt ragad akkor száműzni az ifikhez amíg le nem jár a szerződése,de a felnőtt csapatban csak egy teher.
AwayRoller írta:A másik oldalról pedig ma láttam meg, hogy megérte a csávó a 30 millát. Ennyire jót rég röhögtem 45 percen át, főleg az első 15 perces kúszómászóhipertarantula mozdulatok :lol: az egész Monty Pythont egymaga überelte :mrgreen:
dankó úr felhozta, hogy kalouval egy szinten van gyengeségben. de basszus, kalout tudtuk használni! tökéletes taktikai csere volt, aki a világot nem váltotta meg, de ha azt mondtad, hogy fogd az ellenfél jobbhátvédjét, akkor megcsinálta, emellett fontos gólokat is szerzett, fontos pillanatokban tudott jó döntéseket hozni, még ha ezeknek a száma minimális. cuadrado nem rossz focista, ez aligha vitatéma, de teljesen használhatatlan, willian, érted, akit egész ősszel -hol jogosan hol nem- fikázott a fórum, most világklasszis focistának tűnt a csapatból, elképesztő hogy mennyire rábasztunk vele, a fio meg köszönte szépen. valamit nagyon gyorsan kell vele kezdeni, mert az nem állapot, hogy ramires az első számú csere a szélre, vagy adjuk el, vagy fizessék be maláj kurvákhoz, de ez így nem maradhat.

ilyenkor vagyok mérges mourinhora, hogy el kellett üldözni schürrlet, aki messze nem volt ennyire hasznavehetetlen, ráadásul egy volt azon fiatalok közül, akik büszkék voltak a klubra.
vödör fosra azért ne szarral érvelj. csűrle is amit mutatott sokszor főleg labdakezelésben, passzjátékban az megye2 szint volt, egyedül azzal kompenzálta hogy jól helyezkedett. volt 1-2 kiugróan magas színvonalú meccse mint a fulham ellen, de összességében okos döntés volt eladni annyiért. az hogy azt a pénzt rögvest lehúztuk a klotyón az más kérdés. mint már elmondtam ott vétettünk súlyos hibát hogy igazoltunk oda télen, de sajnos a vezetőségben is ül 1-2 fososgyurka mint itt - akik 2 szélső távozása után 2őt követeltek. pedig amennyit rotálva voltak felesleges volt a tavasz miatt pánikolni, és ha mégis lesérült volna Willi José bőven megoldotta volna a pótlást a jelenlegi keretből. nyáron meg rámehettünk volna griezmannra..

ez a cuadrado gyerek meg.. sose értettem mire fel volt ennek olyan nagy hypeja egyeseknél. most azért mert rúgott 2 egyenest a labdába a VB-n? ki az a kretén aki a válogatott meccsekből indul ki? ilyen alapon ők se matat se fabregast se costát nem igazolták volna le?
nem is értem hogy állhattak sokan mögé mielőtt leigazoltuk, hiszen végig azért sírtunk hogy willi kevés gólt lő és ebben ő is egy nagy nulla volt a fiorban ahol ráadásul 50-60%-ban csatár poszton játszhatott.

Válasz küldése