Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53001 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea defender Glen Johnson is set to join Portsmouth on loan next season after snubbing a move to PSV Eindhoven. (Mirror, Sun, Star, Express)

Chelsea boss Jose Mourinho has been told to stump up more than £10m for Germany defender Phillip Lahm. (Sun, Star)

Bayern Munich say they will reject any moves by Chelsea to prise Lahm from the club. (Telegraph, Independent, Times)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#53002 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Chelsea88 írta:Én most bevallom őszintén nem tudom mit gondoljak Gudi-ról...haragudjak rá?!,értsem meg?!-...nem tudom :?
A KEDVENC játékosom volt,és az általam magasan legjobban utált bandához ment...el vagyok keseredve, :cry:
Míért nem tudott máshova menni,ha menni akart,míért pont abba a csűrhébe?!
annyi más kiváló klub van Európában....míért oda?! :?
Lampardnak is szimpatikus az a "csürhe". Nem kell rá haragudni, csak úgy érzi ott több lehetőséghez jut majd. Azért mégiscsak Európa egyik legjobb csapatáról van szó.
Vagy esetleg legbelül ő is gondolkodott már egy csapatváltáson... Ezt nem tudhatjuk...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53003 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Az ok, hogy Chelsea szurkolók vagyunk és a mi játékosaink a mi szemünkből jobbak mint a többi de Bridge. Azért ne hülyéskedjetek már.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53004 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

paco83 írta:A Guddy témához: Nálunk nem játszana annyit mint a barcaban az tény de miért?Azért mert csináltunk megint egyelőre számomra értelmetlen átigazolásokat!!Mélyen tisztelt Drogba szurkoló társam ha Guddy olyan rossz lenne mint írod akkor a barca nem vette volna meg!!!
Wisey-nek sajna igaza van hogy ránk mindig is a sok átigazolás volt a jellemző!!!Csak most annyiban más a helyzet hogy Abrának köszönhetően nincs határ!!!
De az is lehet hogy nem Josét "kell" bántanom mivel lehet hogy Abra beleszól az igazolásba!!Sose lehet tudni!!
A mi és a világ legjobb jelenlegi balbekkje: Wayne Bridge
Bridge?....hááát...Cole előtt van az biztos....de nem a világ legjobbja...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53005 Hozzászólás Szerző: Dani »

Én most bevallom őszintén nem tudom mit gondoljak Gudi-ról...haragudjak rá?!,értsem meg?!-...nem tudom :?
A KEDVENC játékosom volt,és az általam magasan legjobban utált bandához ment...el vagyok keseredve, :cry:
Míért nem tudott máshova menni,ha menni akart,míért pont abba a csűrhébe?!
annyi más kiváló klub van Európában....míért oda?! :?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53006 Hozzászólás Szerző: paco83 »

A Guddy témához: Nálunk nem játszana annyit mint a barcaban az tény de miért?Azért mert csináltunk megint egyelőre számomra értelmetlen átigazolásokat!!Mélyen tisztelt Drogba szurkoló társam ha Guddy olyan rossz lenne mint írod akkor a barca nem vette volna meg!!!
Wisey-nek sajna igaza van hogy ránk mindig is a sok átigazolás volt a jellemző!!!Csak most annyiban más a helyzet hogy Abrának köszönhetően nincs határ!!!
De az is lehet hogy nem Josét "kell" bántanom mivel lehet hogy Abra beleszól az igazolásba!!Sose lehet tudni!!
A mi és a világ legjobb jelenlegi balbekkje: Wayne Bridge
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára paco83 2006. június 16., péntek 0:41-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53007 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azért Lham most a világ egyik legjobb baloldalija!
Sztem hasonlít Ashley-hez, csak gyengébb fizikumú kivitelben...

Nekem még miindig egy jobb oldali kéne!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#53008 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Lahmot csak akkor vegyék meg ha Del Horno-t eladnánk az lenne még a felháborító hogy Bridge, vagy Glen-t eladnánk lassan kezdünk egy világválogatotthoz hasonlítani nem egy angol klubbhoz, amugy is minek Lahm ha van egy Bridgeünk...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53009 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ja nagyon megfog hatodni...
ugy beszéltek mintha ez az áldozat a bl kupáért menne, közbe meg csak átalakitottuk a fiatal motivált csapatunkat... a bl -t még nem nyertük meg és kiindulva abbol hogy ha a milan tol nézem (2003) akkor ott nagy csapat nyert utána két "kicsi" majd megin egy nagy (barca) szal ha babonás valaki akkor lehet megin kicsi jön... és mi nem vagyunk azok...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53010 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mindennek ára van, a cél érdekében áldozatokat kell hozni.
Ez nem az a ccsapat, ahol a szurkolók többségi szimpátia értékeelésének szavaznak bizalmat, vagy nem akarnak a lelkünkbe taposni, ezért megtartják a játékost.
Volt ilyen, nagyon régen, egy egy csapatnál van egy egy ilyen játékos, aki máár csak azért is játszik ott 35 éves koráig, mert fantasztikus kariert elért, és a szurkolók számára a csapat elképzelhetetlen nélküle.

Guddi egy remek játékos, félisten, éppen ezért játszania KELL! Most, míg van elég ideje.
Chelsea egy nagy csapat, a Barca, meg egy évtizedeke nagy csapat, hát persze h nnem haggyta ki!
Van 8 kp-nk asszem, befért volna 5-6.-nak.Van 4 csatárunk, abbol 1-2 padozni fog, ott is max negyedik lenne.
Ő egy iszonyat jó játékos, és nem azért focizik hogy 2-3. ember legyen, hanem hogy kezdő!A barcában 2. számú lesz, ha jol megy neki, akár Eto'o árnyék ék párja!
NEm biztos h Eto'o-t kell majd kiszorítania!Ne felejtsétek el h 4-5 poszton simán játszik!!

Egy szó mint száz, Ő a csapat ikonja volt, és rengeteget tett értünk!Fantasztikus focista, és remélem még fantasztikusabb lesz F.R.-nál!
kÖSZÖNJÜK Guddi, sok sikert, és igen, kívánom h vágjon nekünk legalább 1 golt!
És, még láthatjuk őt Chelsea mezben!Egy Cfc-Barca meccs után, a mezcserénél :wink:
MEgható lesz neki is.

R0bb3n
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. május 13., szombat 16:31
Tartózkodási hely: Sexárd
Kapcsolat:

#53011 Hozzászólás Szerző: R0bb3n »

:wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53012 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ááá ebbe a csapatba nem fér be holmi kis amatör játékos:P
sztem igazolja le muri cafut;)
(na jo nem ironizálok....)

R0bb3n
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. május 13., szombat 16:31
Tartózkodási hely: Sexárd
Kapcsolat:

#53013 Hozzászólás Szerző: R0bb3n »

Ezért kéne jobbon játszatni Glen Johnsont. Hisz ő is 1 West Ham tanonc mind Lampard....

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53014 Hozzászólás Szerző: Dani »

bilhacica írta:jah jah Lahm lenne az első értelmes igazolás...
még nem irodott össze a neve egy csapatéval sem, nagyon tehetséges!, és a balhátvéd poszt hiány poszt... (sztem delhorno ügyetlen balfék)
Viszont én ahogy mopst néztem Jobb hátvédből nincs senki,egyedül Ferreira :roll: :oops:
Balon oitt van Del Horno,és Bridge :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53015 Hozzászólás Szerző: Megyó »

jah jah Lahm lenne az első értelmes igazolás...
még nem irodott össze a neve egy csapatéval sem, nagyon tehetséges!, és a balhátvéd poszt hiány poszt... (sztem delhorno ügyetlen balfék)

R0bb3n
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. május 13., szombat 16:31
Tartózkodási hely: Sexárd
Kapcsolat:

#53016 Hozzászólás Szerző: R0bb3n »

Na rá inkább lehetne alapozni hogy akár több évet is nálunk töltsön mind Robi Carlosra. Na persze nem azért mert Carlos rosz back...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#53017 Hozzászólás Szerző: kdako »

Eddig a vb válogatottjában nálam ő a balhátvéd...
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53018 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Nah végre. Bejelentkeztünk Lahmért :o http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 082998.stm

R0bb3n
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006. május 13., szombat 16:31
Tartózkodási hely: Sexárd
Kapcsolat:

#53019 Hozzászólás Szerző: R0bb3n »

Sztem ez az átigazolás téma ott kezdődik hogy a klubnak (és az öszes többinek) SAJÁT nevelésű játékosaiból kéne eredményt elérni. És ha véletlenül nem olyan jo az utánpótlás akkor lehetne 1, MAX 2 játékost igazolni a hiányposztokra. De nem hinném hogy 6,7 ember évente szükséges. Lehet roszul látom de ez szubjektív.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53020 Hozzászólás Szerző: Megyó »

arra hogy mindig azt hangoztatod élvezzük ki a helyzetet... tudtommal abrának nincs és remélem neked sincs semmit halálos betegséged szal még jo pár évig (sőőt talán évtizedekig) élvezhetjük az "oriás" klub kategoriát

Válasz küldése