Képek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Képek

#7601 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A 3. ronda, a másik kettő kezd tetszeni, kár h feszülős lesz...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Képek

#7602 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Kép Kép
Kép

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#7603 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Minden bizonnyal igen, de mint szoktam volt mondani, biztosat csak akkor tudunk, legyen szó bármiről, ha a .com-on fent van ;)

Avatar
Viktorry
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:45
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd
Kapcsolat:

Re: Képek

#7604 Hozzászólás Szerző: Viktorry »

Ez lesz a mezünk??

Kép

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Képek

#7605 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem is kell látni, hogy kék, mert a megastoreon ki is irták a szint: reflex blue.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#7606 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:már így feketén is passzentosnak tűnik
Ámen! :)
Teszek is félre 8)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Képek

#7607 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megjelent az első kép az új mezről a .com-on, hát, ebből annyi látszik, hogy kék lesz :) , színes címerrel, és nem lesz galléros. Lampardra van aggatva, és kicsit már így feketén is passzentosnak tűnik - egyre valószínűbb a beharangozott orosz válogatott-féle mez.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Képek

#7608 Hozzászólás Szerző: tiszi »

szerintem nem ebben a topicban kéne megbeszélni melyik a jobb játék!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Képek

#7609 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

nade visszatérve az eredeti témához én ilyeneket már le se fényképezek, mert minden megvan(serleg)
de ha egyes FIFA rajongóknak kell a bizonyíték, csak szóljanak és lesifotós módon fogom nyomkodni a PrtScr-t :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Képek

#7610 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

mYkr0 írta:Hát amúgy lehetne vitatkozni hogy a pes vagy a fifa a jobb. :) én végülis arra lyukadtam ki, hogy egyik sem hibátlan, és az egyikben ez a jó , a másikban az. Pl : FIFA 09 - Grafikaliag nagyon durva lett, nem kérdés hogy ebben odaver a PES09-nek, meg távoli lövések is jók, (sokan szidják hogy nagy távbol lehet gól lőni benne, sztem ez tök jó, mert van némi valóságalapja)
a PES09 pedig abban jó igazából, hogy ha mondjuk szélen lefutsz az embereddel és beadod, van hogy le-le csúszkál a lövés. a fifában nem sok ilyet láttam mikor játszottam... viszont a pes-ben azt nem bírom, hogy ha jön egy olyan pontos beadás, ami a fejemre jön, és egy olyan emberrel mint pl eto, aki nem fejel igazán rosszul, sőőőt... jól fejel felé küldi 6 méterrel 5ből 3szor.. na hát az szép. Ja, és amikor teljesen tisztán szabályosan szerelek a 16oson belül, elküldöm a labdát, aztán zuhan a gyerek, és befujja a tizit, na akkor vágom a billentyüzetet a monitorba.. :D

Volt egy olyan élményem multhéten, hogy Chelsea-vel voltam nyolcaddöntőbe az atletico madrid ellen kellett játszani..
Na mondom nem lesz egy nehéz meccs, erre idegenbe kezdek, 25 ziccerem van, egyet sem bírom belőni, támad a gép 2szer, 2/2 aztán jön terry kb félpályánál teljesen szabályosan leszerelem agüerot, és kiállítja, na mondom grat, aztán nagy nehezen kihozom 2-2re, de még a 93.ba mikelt is kiállítja.. Nos mivel ez league volt, a visszavágó előtt volt egy kupa meccs mu ellen (nyertem 4-3) és szétrúgják Joe Cole meg Lampardot, így a visszavágón hazai pályán nem voltak ők ketten, Mikel, Terry és Drogba sem (sárgák miatt..) Napersze hogy ezek meg jöttek mitn az állat, fi-ben 0-3 volt (3/3 helyzetet berúgtak...) azán szépítettem az 50. percbe maloudával, majd mikor a 60. percben 200%-os ziccerben vagyok kapussal szembe, jön velem egy védő és 16-on belül felkúr mint az állat, és SZABADRÚGÁST kapok az ellenfél pedig SÁRGA LAPOT... na ott nyomtam ki az egészet :DDD

Na bocs hogy ilyen sokat, de ezt muszáj volt :$
ezt én is tapasztaltam hogy a PES 9-ben a bírók borzalmasak. én ált.-ban Terryvel vagy Carvalhoval kapok pirosat. még jó hogy vannak ilyen játékosaim mellettük, mint Alex, Iván(Ivanovic), Jara(Master League-ben vettem meg)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Képek

#7611 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Berzéki Gábor21 írta:Őszintén szólva a FiFa PES párbajban szerintem a FiFa jobb.
Hát mi ez a grafika? :mrgreen:
Előbb játszál vele majd akkor szolj egy kép alapján. A grafikában kb. 3szor ver neki oda a PES..... Nem véletlenül adják ki 4 éve ugyan azt a fifát egy számot kicserélve a végén...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Képek

#7612 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Adaminhoo írta:Fullon van minden, de sajna ez van :mrgreen: FIFA-nak sokkal jobb a grafikája :)
érdekes, hogy fullon van és ilyen. nekem is fullon van de 100-szor szebb:D(igaz nekem 24 colos monitorom van)

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Képek

#7613 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Hát amúgy lehetne vitatkozni hogy a pes vagy a fifa a jobb. :) én végülis arra lyukadtam ki, hogy egyik sem hibátlan, és az egyikben ez a jó , a másikban az. Pl : FIFA 09 - Grafikaliag nagyon durva lett, nem kérdés hogy ebben odaver a PES09-nek, meg távoli lövések is jók, (sokan szidják hogy nagy távbol lehet gól lőni benne, sztem ez tök jó, mert van némi valóságalapja)
a PES09 pedig abban jó igazából, hogy ha mondjuk szélen lefutsz az embereddel és beadod, van hogy le-le csúszkál a lövés. a fifában nem sok ilyet láttam mikor játszottam... viszont a pes-ben azt nem bírom, hogy ha jön egy olyan pontos beadás, ami a fejemre jön, és egy olyan emberrel mint pl eto, aki nem fejel igazán rosszul, sőőőt... jól fejel felé küldi 6 méterrel 5ből 3szor.. na hát az szép. Ja, és amikor teljesen tisztán szabályosan szerelek a 16oson belül, elküldöm a labdát, aztán zuhan a gyerek, és befujja a tizit, na akkor vágom a billentyüzetet a monitorba.. :D

Volt egy olyan élményem multhéten, hogy Chelsea-vel voltam nyolcaddöntőbe az atletico madrid ellen kellett játszani..
Na mondom nem lesz egy nehéz meccs, erre idegenbe kezdek, 25 ziccerem van, egyet sem bírom belőni, támad a gép 2szer, 2/2 aztán jön terry kb félpályánál teljesen szabályosan leszerelem agüerot, és kiállítja, na mondom grat, aztán nagy nehezen kihozom 2-2re, de még a 93.ba mikelt is kiállítja.. Nos mivel ez league volt, a visszavágó előtt volt egy kupa meccs mu ellen (nyertem 4-3) és szétrúgják Joe Cole meg Lampardot, így a visszavágón hazai pályán nem voltak ők ketten, Mikel, Terry és Drogba sem (sárgák miatt..) Napersze hogy ezek meg jöttek mitn az állat, fi-ben 0-3 volt (3/3 helyzetet berúgtak...) azán szépítettem az 50. percbe maloudával, majd mikor a 60. percben 200%-os ziccerben vagyok kapussal szembe, jön velem egy védő és 16-on belül felkúr mint az állat, és SZABADRÚGÁST kapok az ellenfél pedig SÁRGA LAPOT... na ott nyomtam ki az egészet :DDD

Na bocs hogy ilyen sokat, de ezt muszáj volt :$

Avatar
Adaminhoo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008. szeptember 17., szerda 14:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Képek

#7614 Hozzászólás Szerző: Adaminhoo »

Fullon van minden, de sajna ez van :mrgreen: FIFA-nak sokkal jobb a grafikája :)
Blue is the Colour!!! GO CHELSEA!!!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Képek

#7615 Hozzászólás Szerző: Gábor »

De ez pont a PES volt.A BL az nem lényeg.Az a valóságban legyen jó. :lol:
Hát itt elég szar a PES grafika! :roll:
Farewell Didier!

Avatar
Adaminhoo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008. szeptember 17., szerda 14:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Képek

#7616 Hozzászólás Szerző: Adaminhoo »

A Fifa PC-n nagyon gyenge sztem :D A PES az tökéletes, meg van benne BL is :D
Blue is the Colour!!! GO CHELSEA!!!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Képek

#7617 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Őszintén szólva a FiFa PES párbajban szerintem a FiFa jobb.
Hát mi ez a grafika? :mrgreen:
Farewell Didier!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Képek

#7618 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Látom, te is PES09-ezel :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Adaminhoo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008. szeptember 17., szerda 14:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Képek

#7619 Hozzászólás Szerző: Adaminhoo »

Blue is the Colour!!! GO CHELSEA!!!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Képek

#7620 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Na ez óriási Baki!!! :mrgreen:

http://kepfeltoltes.hu/view/090415/3844 ... es.hu_.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

XD Kicsit GÁZ!
Farewell Didier!

Válasz küldése